Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Amikor a DZ csak szivat a loot-tal. :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47502) bombibmw


bombibmw
veterán

Szevasztok!
Karbantartás van?

(#47503) Snip3r_HUN válasza bombibmw (#47502) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Igen, 9:30-tól 12:30-ig.

Szerk.: Kicsit meglepődtünk amikor DZ09-ben odamentünk vágni egy kötelet, ketten voltak ott az egyik srác lv10-es volt, nem DZ lv10, hanem sima. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47504) #92704512 válasza Snip3r_HUN (#47501) üzenetére


#92704512
törölt tag

Ne panaszkodjon, 4db Divtech, az egy pörgetés 8%-a. :DDD
Amúgy ajánlom UG-t, valami hihetetlen módon ömlik most a loot, tegnap Ház/Big Al + egyebek.
DZ meg durván elvadult, utoljára nagyanyám régi heverőjében láttam ennyi rugót. :D

(#47505) sith7 válasza #92704512 (#47504) üzenetére


sith7
nagyúr

DZ meg durván elvadult, utoljára nagyanyám régi heverőjében láttam ennyi rugót.

:C :D :DDD

(#47506) Anonymus23 válasza #92704512 (#47504) üzenetére


Anonymus23
veterán

Pedig menni kellene DZ-be, mert tegnap elvertem 1700 divtechet, és most nullán állok, pedig az Alpha-hoz még hozzá sem nyúltam :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#47507) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#47506) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szvsz előbb fogom a firecrestet kimaxolni mint az alphát, szerintem megy is majd a stashbe.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47508) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#47507) üzenetére


Anonymus23
veterán

Első nekifutásra minden féleségből 4db-ot hagytam meg (6x4), tegnap már 1 komplettet kiselejteztem, így maradt 6x3.
Volt 10 percem átfutottam most délelőtt a cuccokat, és további szettekből is kijelöltem selejtezésre egy csomót (-17 CF cuccos), de azon gondolkoztam, hogy az Alphából 6x3-at is lecsökkentem 6x2-re, mert már most van annyi jó és "neeeekem tecccik" szett (amivel játszok is), hogy lehet az életben nem lesz nem hogy kimaxolva, de kipörgetve sem.

Tegnap pl +2 D3 szettet pörgettem ki és maxoltam ki nagyjából (így már van 3 szett), mert pl az SS-re több időbe kerül csoportot találni, mint maga a küldetés, mivel nem nagyon volt a csapatoknak elég D3 szettjük a végére.
Ma még át lesz telepítve a Firecrest 2 szett, 1 reclaimer, 1 sentry, és még 3 taktikus szett is keresi a helyét a karaktereken, de már nincs ennyi hely loadoutnak, mint amennyit tudnék összerakni...
Pl Végsőből is meghagytam 2 szettre valót, egy össze is van rakva, de nem is emlékszem mikor használtam utoljára.
Banshee-ból is marad 1 szettre való, PvP-s tulajdonságokkal, de ebből se raktam még össze a 2800 óra alatt 1x sem sosem... :DDD

Néha már úgy csinálom, hogy becsukom a szemem és nyomom az X-et, utána már úgyis késő bánat ;]

;) - The Power of the Light Side

(#47509) arnikusz válasza Anonymus23 (#47506) üzenetére


arnikusz
veterán

Este leszek, ha kikúrálom magam.
Tegnapi képek a Skirmish súlyozásáról.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47510) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Kérdésem lenne az Alpha classinál ha berakok két könnyű m4et úgy,hogy az egyiknek az ingyenes talentje a Commanding/Parancsoló az érvényesül?

Ha érvényesülne akkor nem kéne egyensúlyba lennie a értékeknek. Mehetne minden tűzfegyverre meg staminára.

[ Szerkesztve ]

(#47511) insidious_ válasza bombibmw (#47502) üzenetére


insidious_
kezdő

Mint altalaban minden csutortokon...

(#47512) Snip3r_HUN válasza insidious_ (#47511) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Volt rá már példa hogy hétfőn vagy kedden is volt, vagy egy héten kétszer is.

Áruld már el kinek vagy az alternatív sokadik regisztrációja ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47513) Anonymus23 válasza robyg (#47510) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez jó kérdés, és ki kell próbálni, de szerintem nem fog működi, még pedig ezért:
Ugye az van, hogy kill kell az ulti bekapcsolásához, és a következő kill pedig elindítja a másik ultit, így nem a korábbi fog meghosszabbodni, hanem egy új kezdődik a balansz szerinti értékekkel.
Így valahogy nem látom ennek értelmét, mert killre így is úgy is új ulti lesz, nem a jelenlegi hosszabbodik meg, kvázi buktál egy tálentet.
Ha viszont stackelődne (ez szerintem nem normális működés) akkor jó lehet, de a balansz miatt így is csak a nagyon rövid ulti 20%-a adódna hozzá, ami édes kevés szerintem.

Próbáld ki, de szerintem nem fog működni...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47514) xyvalaki válasza robyg (#47510) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Mindösszesen 1-2 másodperc amit nyersz vele. Arra elég hogy ha gyors egymás után tudsz ölni, akkor két ultid fog élni egyszerre. De a balansz akkor is fontos. Ha nagyon eltolod, akkor annyira rövid lesz hogy elenyésző amit nyersz a talenttel. Nem jellemző hogy 2-3 másodpercenként tudjon valaki ölni.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47515) Anonymus23 válasza xyvalaki (#47514) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem jellemző hogy 2-3 másodpercenként tudjon valaki ölni.

Akkor még nem találkoztál IlIIillilIiilll-el :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#47516) robyg válasza xyvalaki (#47514) üzenetére


robyg
senior tag

Ez a balance nem tetszik, kár hogy nem lehet eltólni tűzfegyver meg staminára.

Mindegy kipróbálom a talenttel meg unbalancolva is meglátjuk.

Köszönöm azért skacok :R

(#47517) xyvalaki válasza Anonymus23 (#47515) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Igen! Mea culpa. Szegényt kifelejtettem. :)

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47518) xyvalaki válasza robyg (#47516) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Úgy kapsz egy 1.7-es Alfát. Mert többet nem ér.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47519) RazoR válasza Snip3r_HUN (#47512) üzenetére


RazoR
veterán

Nem feltétlen sokadik reg, csak szimplán paraszt.... :D

(#47520) #35434496 válasza Anonymus23 (#47515) üzenetére


#35434496
törölt tag

Esetleg Dark vagy Legenda17? :DDD

(#47521) insidious_ válasza RazoR (#47519) üzenetére


insidious_
kezdő

Szerintem hanyagold a szemelyeskedest ;)

(#47522) arnikusz válasza Anonymus23 (#47508) üzenetére


arnikusz
veterán

Taktikus volt a stickys?
Köszönöm.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47523) RazoR válasza insidious_ (#47521) üzenetére


RazoR
veterán

Öké főnök! ;)

(#47524) Lifer092


Lifer092
senior tag

Másnál is van 1.8 patch óta hogy nonstop eltűnnek a textúrák? DZ-ben fordul elő 99%-ban. De úgy fullra, megyek és kb 5 poligonból álló autók/épületek vannak előttem. Illetve nincs előttem semmilyen tereptárgy, nincs alattam talaj... Utána betölti és minden megy rendesen, meg ezek a random fps dropok is kiidegelnek.

1.7 -ig bezárólag semmi ilyen gondom nem volt, egyáltalán.
DX12 és legfrissebb NV driver.

(#47525) alibiman


alibiman
aktív tag

Tegnap bementem a DZbe Taktikusban. :D Egyik haverom kísért valami DPSben. Gondoltam, megnézem, mit lehet tenni a DZ mobok/bossok és a rugók ellen. A mobok/bossok hullottak, mint a legyek. Na de a rugók esetében elég volt csak rám gondolniuk és már el is estem. :DDDD Sem a sticky sem a seeker nem hatásos ellenük, nagyon nem.

Szerintem, nem azért, mert a rugó elvtársak RUS, meg XlXlXlXlX, stb. nevüek voltak és oroszul beszéltek. Akik egyébként bedarálták az egész DZt mert kellett nekik a divtech, mert jó útra akarnak térni a közel jövőben.

(#47526) Anonymus23 válasza arnikusz (#47522) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem, simán D3 volt, a tömegoszlatós sticky volt használva, hogy ne bújjon el a boss, és álljon meg egy helyben egy ideig, ez mindig elég is volt ledarálni ultival.
A "trükk" annyi volt benne, hogy Ő nyomta az ultit is, amikor látta, hogy betalált a sticky.

Ha kell segítség szóljatok, ma még két karakterrel meg akarom csinálni (egy Striker+D3 a másik meg Striker + Reclaimer)

;) - The Power of the Light Side

(#47527) Snip3r_HUN válasza alibiman (#47525) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mindkettő max mobozni jó, játékosok ellen semmit nem érnek.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47528) Anonymus23 válasza Lifer092 (#47524) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem csak Delta után van ilyen, amikor visszajövök, de egy idő után visszatér a részletesség, addig meg olyan mint anno DX7-ben :)

;) - The Power of the Light Side

(#47529) arnikusz válasza Anonymus23 (#47526) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem D3-ból most így áll és van rajta 23% egzotikus sebzéstűrés.
De mindjárt kezelásbe veszem a 120-res képzettségért.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47530) Anonymus23 válasza arnikusz (#47529) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bőven elég, mivel a 6. bónusz a pajzsot is visszahealeli, így ha van pl ragadozó a fegyveren simán visszatolja a healt...
Azt lehet, hogy a módosítókból beraksz 2-3 olyat, ami +képzettséget ad, és meg is van oldva, nekem pl mindegyik maszkon páncélsebzés van, nem pedig elektronika. 115-120 között van nekem is a képzettség.
Mind a háromhoz House-t használok, esett bőven belőle és ezek mind PvE (Ragadozó/pusztító+ház).
Illetve az egyiken egy Eir van, ragadozó/halálos/pusztító tálentekkel.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47531) FaTHI válasza alibiman (#47525) üzenetére


FaTHI
őstag

Mi is próbáltuk a srikit meg a golyókat, de a ragadozómnak kb 1-szegmensét ha levitte bármelyik is, pedig fel volt pörgetve a taktikus szett.

(#47532) alibiman válasza Snip3r_HUN (#47527) üzenetére


alibiman
aktív tag

Gondoltam, csak diliből ki akartam próbálni. Az viszont elgondolkodtató, hogy játékosként, ha Reclameirben vagy Taktikusban vagyok, baromi kicsit tudok lőni, ellenben a moboknál a doki meg a technikus baromi nagyot lő. Ez hogy van? Költői kérdés volt. A csíterek a játéktól tanulták a csalást, ha a játéknak szabad, akkor nekik is.

(#47533) arnikusz válasza Anonymus23 (#47530) üzenetére


arnikusz
veterán

Előkészületek pipa, este akkor ha van kedvetek és megláttok szóljatok. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47534) Anonymus23 válasza arnikusz (#47533) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vzarmo lesz, szerezz még egy embert, akinek van normális buildje....

;) - The Power of the Light Side

(#47535) arnikusz


arnikusz
veterán

Mentem 3 kört Skirmishben az egyik achi 30 szor élesztés 20 meglett, de ennyi jól játszót én még nem láttam. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47536) FaTHI


FaTHI
őstag

Probalgattuk megcsinalni ezt az okosfedezekbol kell megolni jatekosokat bravurt 1v1 be a dz-be, de nem adja be akarhogy probaltuk.Hogyan kell ezt megcsinalni sracok?

[ Szerkesztve ]

(#47537) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#47534) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha SS, akkor én mennék. Strikerrel.

(#47538) arnikusz válasza FaTHI (#47536) üzenetére


arnikusz
veterán

Én Last Standen csináltam meg Deadeyban.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47539) alibiman


alibiman
aktív tag

Engem szeretnek a DIvision bossok. ;) Múltkor haverral nyomtuk a boss-kört, dobott egy exot meg két classit. Valamelyik nap egyedül csináltam, a pajzsos (ott szoktam kezdeni) dobott egy exot, aztán közben az egyik valami classit, majd a végén is kaptam egy exot, aztán kibontom a harci ládát, abban is bónuszként egy exo. Mindhárom egy Skulls volt. :D

Ma, kezdek a pajzsosnál, ezt dobta:

Egybként most így néz ki a D3-as cuccom. 2 350 001 a pajzs életerő, de rengeteg divteket lehet majd rá költeni.

(#47540) FaTHI válasza arnikusz (#47538) üzenetére


FaTHI
őstag

Leraktad az okost, és csak a fegyód volt kint úgy lőttél, vagy célozva okosba?

(#47541) arnikusz válasza FaTHI (#47540) üzenetére


arnikusz
veterán

A DZ 2 LS pályán a Kalkasse soprtbolttal szemben lévő kimentési tetőre vettem be magam.
Onnan ráláttam a sportboltra és a tetőre ahova felszoktak menni és vártam az alkalomra.
Amikor jött lent az ellen megvártam míg a kötélre vagy a lépcső tetejére értek fedezék be és ment a móka.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47542) arnikusz


arnikusz
veterán

State of the game hírek.

Classified Drop Rate Changes Coming - No details at this time. Reported that they are looking at increasing rates in specific areas or looking at more ways to receive them. They want it to be more generous, but they are still exploring ideas to make it happen.
Balancing Gear Sets - No changes right now. They are listening to feedback and monitoring all aspects (PvP & PvE) of game play.
Xbox One X Enhancement Patch - No details at this time.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47543) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#47537) üzenetére


Anonymus23
veterán

Részemről OK! Egyeztessetek már Ghioval

;) - The Power of the Light Side

(#47544) i@lex válasza FaTHI (#47536) üzenetére


i@lex
őstag

A rejtős okosfedezéket válaszd ki, az utolsót a sorban. "Álcázás"

(#47545) alibiman


alibiman
aktív tag

Ugyanabban a boss körben, a Pennsylvania Plaza boss dobta, valszeg hálából a lefűrészelt csövű oldalfegyver használatáért. Ebben a körben is 2 CF egy exo, bár az utóbbi kuka.

(#47546) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Anonymus23, vzarmo, zaibatsu köszi a tegnapi hibátlan SS-t meg Falcont :C

(#47547) #75376384 válasza -=Jam=- (#47546) üzenetére


#75376384
törölt tag

miután annyiszor megfeküdt a túsz és mérgemben nem kérdezek rá, hogy van e nálad d3, mondtad volna? :D

(#47548) Anonymus23 válasza #75376384 (#47547) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát mondjuk ilyet se láttam még, ami tegnap történt:
Az egyik körben amikor védjük a túszokat (asszem talán ez már a 3. körös védés volt), az egyik gránátos mob alám vágott egy gránátot, amikor ott álltam a túsz előtt, felrobbant és abba halt bele a túsz :DDD
Az, hogy keresztül lő a pajzson, és megfekszik a túsz, meg minden, az már mindennek a legalja.

Ha valaki tudna konkrét videót a dupla fedezék mikéntjéről, az ossza már meg! Feldobni fel tudom a helyére, de az életereje az kevéske, éppen csak kibírja a lövést, és ennek a HP emeléséről kellene valami plusz infó.
Vagy csak simán adjak hozzá elektro-t?

;) - The Power of the Light Side

(#47549) -=Jam=- válasza #75376384 (#47547) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem, mert sose toltam vele, nem akartam bénázni, de így legalább gyakoroltam vele :DDD

(#47550) arnikusz: fél 10 - 10 fele tudok jönni, ha addig nem toljátok le.

[ Szerkesztve ]

(#47550) arnikusz válasza -=Jam=- (#47546) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor este jöjjenek csak. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.