Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) Nightfall75 válasza Anonymus23 (#47399) üzenetére


Nightfall75
tag

Igen, nézd meg a videóban amit linkeltem feljebb (5 percnél kezdődik a lényegi rész), jól látszik, hogy ahogy váltogatja a fegyvereket a különböző talentekkel, úgy nő a sebzés az npc-ken.

Challenging-legendary-heroic küldetéseknél szerintem mindegy hogy 204-es vagy 229-es a fegyvered, lőni egyik sem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#47402) arnikusz


arnikusz
veterán

A heti kínálatból, ha nincs tervrajz és türelem pörgetni 5 db CF Taktikushoz jó lehet.

Inventive Backpack
East 58th
Score Armor Price
271 1,220 DZ 277,440
Firearms Stamina Electronics
- 1176 -
Major Attributes
12,941 Skill Power
Minor Attributes
50% Ammo Capacity

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47403) Anonymus23 válasza Nightfall75 (#47401) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt tudom, hogy lőni nem alkalmas, de úgy rémlett, hogy a kisebb GS fegyvereken a bónusz is kisebb volt.
De lehet ez csak régebben volt így.

;) - The Power of the Light Side

(#47404) Anonymus23 válasza arnikusz (#47402) üzenetére


Anonymus23
veterán

Sikerült tegnap letolni még a hibátlan Stolen Signalt?

;) - The Power of the Light Side

(#47405) arnikusz válasza Anonymus23 (#47404) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem, mert a derekam nem 100%-as és egész napi ülőmeló után már nem volt kedvem nyüglödni, csak 10000 GE Credit meg 4 Alt szettrendezés volt.
Meg ez a múlt heti farmolás lemerített, igaz csak 83 ládát vettem, az a 150 ládics elég kemény azért. :C
Hétvégenként fogom próbálni, megy a héten a shotis achit be akarom fejezni 1300 kell még.
Meg Divfarm, esetleg, ha lesz 4-es csapat és elcsábulnak Skirmish és Last Stand.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47406) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#47404) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem próbáltuk.

(#47407) xyvalaki válasza Anonymus23 (#47385) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Itt hol tudom megnézni a saját statisztikámat?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47408) Anonymus23 válasza arnikusz (#47405) üzenetére


Anonymus23
veterán

Főleg CS farm miatt jött gyorsabban. Jó csapattal 5 percen belül megvolt.

SS flawless:
Most is simán letolható szerintem, igazából csak fegyelmezetten kell játszani.
A végén meg pont jól jön a 3 D3 (ha nem tudjátok lerakni a dupla covert), most néztem, hogy a gyerek, akivel segítettünk vzarmonak és ismerősnek letolni, az honnan dobta fel, a hátsó túsz bal oldaláról.

Ami gyorsabb volt az igazából a GE4 alatt a első 3 pálya, mert ott szinte mindenhol lehetett kempelni, a végén azért le lehet lőni a mai (striker/D3) szettekben már az összest, csak figyelni kell. Ennyi volt a segítség, hogy fele/harmada annyi idő alatt meglettek a kis szakaszok, meg persze nem szedett be annyi sebzést az ember, mert hullottak mint a legyek.
A hétvégi körben az egyik ismerős még normál D3 szettben tolta csak, nem is CF volt neki.

(#47406) -=Jam=-
A két legnehezebb rész az a diszkó (ezzel kell kezdeni) és a végén a túszok bevédése.
A túszok bevédése se nagy dolog már ha van CF D3 + 1 jó Striker.
Ha valaki veszélyben van, el kell nyomni az ultit. Azt most mondom, hogy kell a kommunikáció (Ghio!!!!) vagy mindenki figyeljen oda magára, mert bukó lehet.
Pl egyszer elbuktuk, pont az, aki kérte, hogy csináljuk meg, ott bénázott a western részen, mert beállt azt a túszt védeni, akinél már állt egy, majd elkezdett futni, és persze a turret lelőtte, pedig simán elnyomhatta volna magára az ultit, de mi csak lestünk, hogy mit csinál ott :DDD
Másodjára simán lement, amikor végre mindenki odaállt, ahova kellett ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47409) Anonymus23 válasza xyvalaki (#47407) üzenetére


Anonymus23
veterán

http://divisiontracker.com/profile/uplay/********

Csillag helyére beírod a saját Uplay nickedet.

De ez pl a Uplay kliens adataival megegyező, ami érdekesebb, az, hogy tudsz régiókra/országokra, platformokra keresni, vagy külön részekre, hogy hol mennyi a "csúcs".

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47410) Nightfall75 válasza Anonymus23 (#47408) üzenetére


Nightfall75
tag

Amikor csináltátok a flawless SS-t, Bobcat-nek volt ideje átmenni rambo módba? Kíváncsi lennék úgy mennyit tud sebezni egy 2,4 millás D3-as pajzson. Mert talán ez és Curveball gránátjai a legkritikusabb részek a flawless-hez. Igen a kommunikáció elég fontos, a túszoknál pl. ki kell jelölni ki kit véd, és akkor nincs össze vissza rohangálás.

Egyébként a végén, ha túszok közül meghal valamelyik, és azt a részt ismételni kell, attól még a beadja a flawless commendation-t a végén. Csak a játékosoknak nem szabad feküdni.

[ Szerkesztve ]

(#47411) 5150head válasza arnikusz (#47405) üzenetére


5150head
senior tag

Ha kell segítség szólj nyugodtan. Úgyis jövök neked 1-el, nekem meg az az achi már megvan.
Striker, D3al tudok jönni.

(#47412) -=Jam=- válasza 5150head (#47411) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor meg is lennénk 4-en:

- te
- arnikusz
- zaibatsu
- én

(#47413) Anonymus23 válasza Nightfall75 (#47410) üzenetére


Anonymus23
veterán

Volt ideje rá, nekem úgy tűnt, hogy egy bizonyos sebződés után beadja neki, de simán facetankelték a D3-ak, meg el kell futni előle.

Tudom, hogy beadja, ha bármelyik túsz is bukó, többször is megcsináltuk már flawless, inkább vesszen a túsz :)

;) - The Power of the Light Side

(#47414) arnikusz válasza -=Jam=- (#47412) üzenetére


arnikusz
veterán

20-kor jövök, 22-ig ráérek. D3, Nomád, Predator, Striker, Firecrest, Taktikus van.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47415) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Assault jutalom +2 törnivaló Alpha:

;) - The Power of the Light Side

(#47416) Anonymus23 válasza Nightfall75 (#47401) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondom pörgetek egy kisebb fegyót, elsőre ezt dobta, ment még rá egy tehetséges Legendás farmhoz, majd craftolok még másikat amin a ragadozó helyett Vérengző lesz Hősikre/Kihívásra az jobb lesz.

:C :R a tippet!!!

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47417) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ennyi delta a világon nincs. 5 perc játék és delta. A dz-be meg egyedül nem lehet bemenni, mert a 4 fős bandák kedvet kapnak hogy lelőjenek, úgyis hogy nincs nálam semmi loot. Ki érti ezt. Ne értsetek félre emiatt nem háborgok. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#47418) arnikusz válasza kiezTe90 (#47417) üzenetére


arnikusz
veterán

Várható volt sajnos.
Csak csapatban, mert a sok youtube sztáron fellelkesült gyökerettó, mind a DZ- ben akarja megmutatni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47419) Nightfall75 válasza Anonymus23 (#47416) üzenetére


Nightfall75
tag

Próbáld ki a determined talentet, ahogy Jam-nél is látható, mert ha alapból 450 környékén van az SP a szetten, a SP soft cap miatt nem fog sokat emelni a sebzésen az a 15%, viszont a 7,5%-os skill coooldown nagyon jól tud jönni, főleg amikor a legendary mobok ellövik a recovery linkedet, ami azért előfordul jó néhányszor. A mostani global eventen pl a determined olyan gyorsan visszatöltötte az ultit, hogy még alul a piros ikonos ulti cooldown-nak sem volt ideje lejárni :-)

(#47420) Anonymus23 válasza Nightfall75 (#47419) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ez is jó ötlet, végül is ami megmaradt 4 kesztyű, abból hármon még mindig át tudom pörgetni az 5% heal on killre, és így az visszahealel a ragadozó helyett, meg ott a medkit + ulti is.

Nekem ennyi lett a GE vége, végül is jól összejöttek a cuccok :K

;) - The Power of the Light Side

(#47421) Elims válasza arnikusz (#47391) üzenetére


Elims
veterán

Ez hányas világfokozaton van?Kizárt az 5.Lehetetlen.

Anonymus: 209-es fegyver?Hozzád is ugyanaz lenne a kérdésem.Hányas világfokozatra csináltad ezt?

Szerk.: Tényleg a mostani event-en "csak" a 4 szettből lehetett cuccokat szerezni??Ha igen,hol írta ezt? :-(

[ Szerkesztve ]

(#47422) -=Jam=- válasza Elims (#47421) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Pedig az 5-ös világfokozat.

Taktikus buildhez jó a kisebb fegyver, mert lőni kb. nem is kell, viszont a talentekhez kevesebb firearms és stamina szükséges, így élnek olyanok is, amik a 256-os fegyvernél nem.

Pl. itt volt leírva.

(#47423) Anonymus23 válasza Elims (#47421) üzenetére


Anonymus23
veterán

Persze, hogy 5-ös fokozaton, minek hazudnék? Csak magamat csapnám be...

;) - The Power of the Light Side

(#47424) arnikusz válasza Elims (#47421) üzenetére


arnikusz
veterán

Tier 5 és ez még a nem megfelelő maxolt Predator, majd reggel berakom a mostani állapotot.
DZ-ben sok ügyes hernyó van, jól írta Kölykök.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47425) Elims válasza -=Jam=- (#47422) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! Ezt sem tudtam. :-/

Anonymus: A 209-es vagy 229-es fegyverrel amin élnek a talentek,sebzel annyit mint egy 28x-es nem élő talentes fegyverrel? :-o

Arnikusz: Ne is haragudj,de ez lehetetlen!Nem egy hantás embert szűrtem le az írásaidból,de ez a screenshot vhogy nem jöhet össze.Esetleg vmivel felturbózva,pl. van a taktikus szettnél vmi olyan lehetôség (talán egy sárga táska adja),hogy amennyit sebez a skill vhány %-át megkapod gyógyításként.Ez vmi ilyesmi lehet.?Ez csak egy példa volt,nem is taktikus,nem is nagy képzettséggel.

Szerk.: :-)))) "...és ez még a nem megfelelő maxolt Predator..." :-))) Ne viccelj már. :-))

[ Szerkesztve ]

(#47426) Snip3r_HUN válasza Elims (#47425) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

9000 stamina... ha semmin nem lenne neki életerő pluszban akkor is lenne ~570k a szívósság.

4. karakterre rakott ragadozó, sajnos a táskán skillpower volt, a fő értéken pedig kellett rollolni, továbbá égési ellenállás még ment rá.
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47427) bozont válasza Elims (#47425) üzenetére


bozont
veterán

Pedig teljesen reális értékek, igaz ez D3 szett, de nálam így néz ki:

És nekem is még erősen optimalizálásra vár, egyelőre csak fegyvereket maxolom (egyszerűen nincs lelki erőm még divért is köröket futni, csak az van ami a cuccok szétbontásából jön :D ).

(#47428) kiezTe90 válasza arnikusz (#47424) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Hát igen. Már igazából csak az idegesít fel hogy lelőnek 4-en aztán ott táncolgatnak a hullám felett, mert akkora dicsőség hogy lelőttek 1 embert. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#47429) Elims válasza Snip3r_HUN (#47426) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg..
Viszont akkor hogyan csinált 325e-s tűzerőt lvoa-c-vel a kézben??Mert az van a kezében és nem egy városi mdr. :-) +persze 100e képzettség.
Ez a tiéd is nagyon vad.. :-)

Bozont: A tiéd sem rossz. :-) Bár én d3fnc-nél lehet,hogy kicsit nagyobb képzettséget használnék.140-150e,de persze te tudod. :-)

Az én végső megoldásom sehol nincs hozzátok pedig nem rosszul takarítok vele (lvoa-c-vel).

Persze ez csak 4-es. :-/

[ Szerkesztve ]

(#47430) #75376384 válasza Elims (#47429) üzenetére


#75376384
törölt tag

D3 cf esetében 120k skill power kell a pajzs életerő miatt. Minden ezen felüli plusz sp/elektronika elpazarolt stat.

(#47431) arnikusz válasza Elims (#47429) üzenetére


arnikusz
veterán

Na akkor egy kis gyorstalpaló.

Predatornál alap a 9000 stamina/életerő.
A DPS nem mérvadó, a képen látható kimaxolt szett eseténben a fő érték életerőre/staminára kalibrált.
E mellett a mellényen és térdvédőn 16674 keménység, a hátizsákon 13339 és én a tokra is raktam 8334 keménységet. Valamint a maszkon is van 10033 képzettség.
Bal oldalon lévő módosító helyeken 4 db 265 tűzerő 1% chc mód a zsákon pedig 266 életerő 1% chc.

Viszont most a Sniperére tekintve ez utóbbi lehet kijön és bemegy egy 267 elektronika 1% chc.
Jobb oldalon pedig 4 db 2% chd pulse mód van bent.

A Predator esetén chc-re és chd-re kell gyúrni a cél a 60% chc és 110% feletti chd.
Ezen 52-54% chc és 110-117 chd lehet ezt meg kell néznem.

Ez mind kevés Skirmishen és DZ-ben RUS, CCCP ügyes játékosok ellen.
A súlyozás továbbra sem tökéletes a Skirmishben sem.

Ha van 6db Predator CF-d mindenképp ajánlott összerakni és játszani vele a Nomád és Striker mellett.

D3-nál mindenképp kell a 120 képzettség én még csak 114 -nél tartok,de haladok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47432) xyvalaki válasza -=Jam=- (#47389) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nekem a hatos szettben van 414K képzettség, ami akkor is meg van ha nincs full életem. Plusz a 60% elég sűrűn bejön. Akkor miért lenne jobb nekem egy Leleményes hátitatyó?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47433) Snip3r_HUN válasza xyvalaki (#47432) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mert a 60-as stackhez arra a skillre kell rányomnod amit a játék meg ad, a másik meg ez:
[link]

Így meg baromira nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47434) LucentTwo válasza #75376384 (#47430) üzenetére


LucentTwo
tag

D3 esetén nem 125ezer képzettség kell a max páncéléleterő eléréséhez!?
Legalábbis nekem akkor adta be a maximumot.

[ Szerkesztve ]

(#47435) VTom


VTom
veterán

Tegnap este mindenkit lelőttünk DZ-ben!

Ja, nem.

;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#47436) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

De igen 125k kell!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#47437) #75376384 válasza TommyS_27 (#47436) üzenetére


#75376384
törölt tag

katt

kommentek között:
"Hey guys, I made a mistake while making this video, just wanted to let you know that the Shield caps out at 120,000 skillpower and NOT 125,000. This does indeed mean that you not need the 1 skillpower mod and that all of your mods can be 3% skill haste.

Not sure how or when I made this mistake, but i'm sorry."

(#47438) xyvalaki válasza Snip3r_HUN (#47433) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Igaz de akkor is marad 30% a másikon. Míg az ötös szettben az 0%. De a lényeg hogy akkor is meg van ha majd meg halok.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#47439) #35434496 válasza VTom (#47435) üzenetére


#35434496
törölt tag

1.6 build dream team. :DDD Viszont Bombi nevetése mindent vitt.

(#47440) arnikusz válasza VTom (#47435) üzenetére


arnikusz
veterán

Endrével, meg egy hordával (jöttek mint a legyek), 2 manhunt leölése azért sikerált. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47441) Anonymus23 válasza xyvalaki (#47438) üzenetére


Anonymus23
veterán

Másképp használod, ha lövöldözöl, akkor óhatatlanul sérülsz is, azaz nem működne a leleményes táska, ez igazából csak stílus és megszokás kérdése.
30% stack az 5-ös szettnél is lehet, amit ugyancsak fel lehet stackelni, de itt standard van +15%-od, mert szinte végig fedezékben vagy, vagy a többiek mögött.

Hatos szettnek csapatban látom értelmét, mert ott a társak lövöldözése hozzáadódik, és ott szabadabban tudsz figyelni arra, hogy melyik képzettséget használd.

Végül is nem arról van szó, hogy melyik jó és melyik nem, hanem, hogy hogyan használod.

;) - The Power of the Light Side

(#47442) TommyS_27 válasza #75376384 (#47437) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Erdekes amugy, mert 120-nál nem volt capen a hp-ja. De meglesem délután! Köszi!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#47443) Anonymus23 válasza #75376384 (#47437) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én átpörgettem a térdvédőn és a hátizsákon a HP-t skillpowerre és ennyi.
Maszkon maradt 8% EAD.
Nem gondolom, hogy az a pár % pajzs HP ment meg, vagy lesz vízválasztó, ami különbség lehet, így is 2M felett van bőven a pajzs HP-ja, és egy ragadozó tálentes fegyverrel pedig folyamatosan "gyógyul" a pajzs is, mivel az overheal ugye megy a pajzsra. Van hozzá egy Ház Ragadozó/Pusztító.

;) - The Power of the Light Side

(#47444) alibiman


alibiman
aktív tag

Kicsit csalódott vagyok a Taktikus szett miatt. Ez volt, amit a legjobban vártam, és 120 ládából nem esett a mellény és a maszk, aztán az utolsó előtti napon megkaptam mindkettőt. Összeraktam, a lehetőségekhez mérten reszelgettem. Aztán egy idő múlva feltűnt, hogy nem jön ki a matek. Mármint a 30 és 60% képzettségnövekedés. Nézzétek ezt a táblázatot:

Világos kékkel a Barettes, sárgával a 6-os Taktikus szett értékei láthatók. Oszlopok: elektronika, képzettség, képzettség 30 és 60%-al növelve és a fegyver Tehetséges talentje + 30%. Látható, hogy a 30%-os oszlop kevesebbel nőtt, mint kéne. Rájöttem, hogy a felszerelés képzettség értékeit és a betétek képzettség értékeit nem számolja bele az alapba, tehát az

(Alapképzettség + felsz. képz. + elekt. telj. növ képz) * 1,3

képlet helyett az

Alapképzettség * 1,3 + (felsz. képy. + elekt. telj. növ. képz.)

Ez minimum köcsögség. Becsapva érzem magam.

Barett meg sárga mellény. Nem vagyok benne biztos, hogy jobb a Barett. Alapban és 30%-osban jobb, de a 60-asnál már nem. Sárga mellény. Az én esetemben kb. 14 000-et adna hozzá a képzettséghez, ellenben (barett és S.mellény kombó esetén) elveszítenék 5% képzettséget, ami kb. 18 ezer + 5% SH-t. + azt gondolom, hogy az s. mellény által adott képzettség nem számítana a 30 és 60% alapba. Nem tudom, mert nincs most ilyen mellényem. Lehet valahol kapni amúgy?

Ha valaki úgy játszik, hogy nem igazán lő, csak dobál, akkor talán jobb a Barettes szett. De én lőni is szoktam, ezért gyakori a 60-as stack, nekem talán nem éri meg annyira. Nem tudom...

(#47445) arnikusz válasza alibiman (#47444) üzenetére


arnikusz
veterán

Legendarykon hétvégén a Taktikus CF 6-osban rendre beadta a 60%-ot.
Így nálam ahogy gondoltam a technikai alton kap helyet a Reclaimer társaságában.
Firecrestnél gondolkodom a DPS -en a tűzes gólyok miatt. :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#47446) sith7 válasza arnikusz (#47445) üzenetére


sith7
nagyúr

Firecrestnél gondolkodom a DPS -en a tűzes gólyok miatt.

jó az, adja rendesen a tüzes golyókat, smg, big A esetén néha úgy érzed, folyamatosan csak olyat lő :K

csak vigyázni kell vele, nem szabad közel lenni a mobokhoz, mert ha berobban, akkor csúnyán sebez/kigyújt ... tapasztalat :B

(#47447) Anonymus23 válasza alibiman (#47444) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudtommal az ilyen szet bónuszok mind az alap értékekre érvényesülnek, így nem teljesen jogos a felháborodásod. ;)
Ami stackelődött azokat többnyire javították (már ahol tudták)...

Én barretet azért nem használok most (de lehet később ez még változik), mert az Ötös bónusz a +5% skill haste +5% skill power az számomra többet ér, mint az 1 képzettség erejéig tartó 10% képzettség.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#47448) alibiman válasza arnikusz (#47445) üzenetére


alibiman
aktív tag

Gonolom, tudod, hogy a 60as stack nem véletlenszerű. Tudatosan előhozható.

Az milyen már, hogy a Lexiben a liftben elvész a stack? Ugyanott, ha túl gyorsan végzel a mobokkal, a tetőn, amikor az ajtón rontanak ki, nem jön a lift.

(#47449) Anonymus23 válasza alibiman (#47448) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja, még GE alatt belefutottam 2x is, 1 sticky volt a társaság, a lift meg szabotált :W

;) - The Power of the Light Side

(#47450) alibiman válasza Anonymus23 (#47447) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nem értem, amit irsz. :) Nem áll össze bennem fogalommá. Amúgy erről akartam veled tegnap dumálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.