Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) arnikusz


arnikusz
veterán

Figyelemfelhívás aki még nem szerezte be az M700 Carbont-Grindhouse, ne feledkezzen el róla.
A héten Nomáddal használtam a sniper achikhoz és egy javallat a 3. talent menjen Kompetensre.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48252) alibiman válasza Sub-ZeRo (#48245) üzenetére


alibiman
aktív tag

Nyugi, ez normális. Nem a te készülékedben van a hiba. Nekem is kínai volt eleinte, amit dumáltak. :)

(#48253) arnikusz válasza arnikusz (#48251) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem jó .
Ez a helyes helyszín: M700 Carbon The Meat Locker.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48254) alibiman


alibiman
aktív tag

Tegnap végre találkoztam a DZben egy igazi hőssel.

Szinte bármilyen távolságról egy lövés volt neki bárki.
A falon, mit falon, falakon, objektumokon át is egy lövéssel terített le.
Hangsebességgel futott.

Igazán élveztük. :D

(#48255) akoska07 válasza RazoR (#48249) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az szép volt. :K

Ez nem lehetetlen.

Kb egy hónapja DZ-ben 4 boss egymás után CF-et vagy exo-t dobott.
Ami kb szintén 15-20perc.

-----------

Egyébként ha jól belegondolunk ez a "frissítés" ami majd jön az egyik legjobb.

----------

#48253 arnikusz :

Minden karakterre vettem belőle kettőt,és a tárból is nyolcat-nyolcat.
Van lóvéra pénz. :D

Ha jól emlékszem 2db olyan táram van ami 121% 3% 4%.
Nem egyszerű ilyet összeszedni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48256) #35434496


#35434496
törölt tag

Bombival ketten szórakoztunk. :D [link]

(#48257) arnikusz válasza akoska07 (#48255) üzenetére


arnikusz
veterán

Abból a tárból anno vettem 10db-ot, ami még most jobban bejön az MK távcső, veszett a hatótáv. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48258) Sub-ZeRo válasza #35434496 (#48256) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kemény. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#48259) #35434496


#35434496
törölt tag

:DDD

(#48260) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Kell még egy hangfájl hogy meglegyen két bravúr. 17-szer mentem le és nincs. :) Sőt egy nyomorult Hunter se akar megküzdeni velem. WTF?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48261) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megint elég gyenge lett a vendor felhozatal:
[link]
[link]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48262) alibiman válasza xyvalaki (#48260) üzenetére


alibiman
aktív tag

Szerintem félnek tőled. :D

(#48263) #35434496 válasza #35434496 (#48256) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ja ez még a videóhoz tartozik! :DDD [link]

(#48264) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap este mondom lövöldözök egy kicsit, WSP drónozok. Pont jöttek a drónok, amikor becsatlakozott rám valaki, lelőttem a drónokat, megjelenik a csapattárs, kérdezi tőlem, hogy ez a 2 CF cuccos ami ott van azt én dobtam ki neki? :Y :C
Én nem kaptam 4-5 kör alatt semmit, Ő meg csak rám csatlakozott és 2 drónból 2 CF cuccos esett neki azonnal :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#48265) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#48264) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én anno onnan kaptam a classi predator térvédőt 1665 páncéllal. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48266) xyvalaki válasza alibiman (#48262) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Vagy nem is vesznek számításba.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48267) RazoR


RazoR
veterán

(#48268) #35434496 válasza RazoR (#48267) üzenetére


#35434496
törölt tag

Csapkodnám szét a fején bill+gepházat. :K
Miért nem lehet minden multi jatéot aimbot, no recoill, macro nélkül tisztán játszani nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#48269) #92704512 válasza xyvalaki (#48260) üzenetére


#92704512
törölt tag

3 fázis, 5 direktíva. Általában állandó helyekre rakja, sarokba, lépcső mellé, stb. Végig figyeld a térképet, kis kék színű pötty jelöli. A végén nekem is nehezen adta meg. Bocs, ha nem írtam újat.

(#48270) xyvalaki válasza #92704512 (#48269) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nem gond. Azért köszi.:) Csak a napit csinálom nehéz fokozaton. Végén 24.-ik alkalomra meglett. Viszont Hunter nem jött. De lett egy Ház ládából. Gonosz, hozzáértő. Utobbi tekerve lesz.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48271) xyvalaki válasza #35434496 (#48268) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ma fektettük az oroszokat. Aztán megunhatták mert hirtelen 100 méterről egy lövéssel szedtek le bennünket. De úgy is elvéreztek párszor.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48272) #92704512 válasza xyvalaki (#48270) üzenetére


#92704512
törölt tag

☺️ örülök.

(#48273) bombibmw válasza RazoR (#48267) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez a kis rothadék akart multkor ránkcsatlakozni, mikor lelőttük a lelőhetetleneket.
Multkor Mr.....-ékkel és ezekkel a Last klánosokkal ment, aztán amikor lecsalóztuk őket, nagyon fel volt háborodva.
Ezek azok a mocsok fajták, akik még el se akarják rejteni a csalást.

players111:
Lehet, hogy ebből ma már nem lesz játék. :(

[ Szerkesztve ]

(#48274) #35434496 válasza bombibmw (#48273) üzenetére


#35434496
törölt tag

Te ne forumozzál hanem szereld össze a gépedet de gyorsan. :D

(#48275) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Már éppen készültem kijönni DZ-ből amikor felbukkant egy hármas rugó banda, voltak kedvesek eldobni egy majdnem fullos Predator maszkot, csak a páncélsérülés helyett kell rá majd CHC-t tekerni.
[link]

Pár perccel később jött a supply is, a boss adott egy Predator kesztyűt amin csak a fő értéken kell tekerni (és esetleg AR helyett SMG sebzést)
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48276) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Hát komolyan mondom ez már vicc. :(
Egész héten dz-t tolom, volt boss, nevezetes pont, utánpótlás, rouge kill és 4db cf cuccot szedtem egész héten, hármat tegnap és persze mindből volt vagy 2 jobb úgyhogy minden ment a zúzdába,az a bosszantó hogy kB 5szethez kellene 1 cucc és esélyt se látok hogy meglegyen :(

e pluribus unum

(#48277) #35434496


#35434496
törölt tag

RazoR PvP 1v8 :DDD

Úgy estünk össze ketten, hogy rossz volt nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#48278) alibiman


alibiman
aktív tag

Kellemes vasárnapot! A rántotthusit üti már a zasszony? :-)

Firecrest kérdés.

Mitől függően gyullad ki, hogy ha AR-el lövöm az ellent? Ez teljesen véletlenszerű, vagy lehet valamennyire befolyásolni?

[ Szerkesztve ]

(#48279) Snip3r_HUN válasza alibiman (#48278) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a 2% esély minden találatra érvenyes, befolyásolni nem lehet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48280) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Felső sor achi kipipálva: :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#48281) arnikusz válasza Anonymus23 (#48280) üzenetére


arnikusz
veterán

Gratulissimo. :C
Nálam sniper achi 7000, kaszás 90500, bang-bang 62 ezer.
Még egy ideig elleszek velük.
Reggel számolgattam 5365 a vége.
Last Standen és DZ csak lelöhetetlen herok 9000 - es Predator sebzéssel vígan sasszéznak előre.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48282) FaTHI válasza Anonymus23 (#48280) üzenetére


FaTHI
őstag

Azt a büdös néha aludj is komám ez már durva teljesitmény:). Amúgy én is most rágyurtam a bravúrokra a cél a 4000-volt, de már 4200-lesz lassan...

(#48283) Anonymus23 válasza FaTHI (#48282) üzenetére


Anonymus23
veterán

Inkább ez a durva:
A gyereknek 5295 pontja volt:

Kérdeztem tőle, hogy minden achi megvan-e neki, mondta, hogy nem, az LS pontgyűjtős (3 milla a vége) nincs meg neki, meg a DZ kötél levágós achi (ezt nem részletezte, hogy milyen megfontolásból nincs meg), mert ezt viszonylag könnyű megcsinálni, ha nem számít, hogy utána esetleg lelövik az embert (vagy előtte ;] )

;) - The Power of the Light Side

(#48284) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#48283) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az utolsó 3 kötélvágásnál buktam vagy 2 szintet, mivel mire manhunt rank5 megvolt az egész orosz/kínai néphadsereg várt tárt karokkal a leadási pontnál. :D

Ja aki még nem látta volna Csájná námbőr ván ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48285) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#48284) üzenetére


Anonymus23
veterán

De nem kell feltétlenül elmenni manhuntig, nem? ;]
:P

;) - The Power of the Light Side

(#48286) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#48285) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Dehogy nem, anélkül semmi értelme az egésznek. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48287) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Előkerült a NoMaD banda, miután két rank5 manhuntot bebuktak azzal jöttek hogy aimbotot használok. :DDD
[link]

Elég érdekesen játszik Berberian náluk, 2 shotival megy striker mellett, közelre oké csapatban de egyedül halál.

Aztán tisztáztuk a dolgot hogy én ugyan nem csalok, majd megköszönték a játékot és kimentek checkpointra. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48288) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#48287) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jó kis este volt, békés nyugodt DZ farmolgatás, kaptam egy jó kis Nomád kesztyűt, amit elvettek csúnya manhuntok, de visszamentem megbosszulni, 15 rugó kill amiből 12 Manhunt kill lett a vége....
Megint csak a békés farmolgatás torkollott vérengzésbe. :U
Jó ez a Predator. Az egyik gyerek beírta, hogy predator noob, úgy hogy közben az ő csapatukban is volt legalább egy predator ;]

22 vérdíj ládát kaptam összesen.... :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48289) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Hétvégi gyűjtögetés eredménye szemét,szemét,szemét,hopp egy BigAll (az első) ,szemét...stb..., és az összes fegyón eltökélt és lmb mesterlövész. Taktikus cf szettel még mindig kínlódok, az egyik pályán tarol a következőn botladozik, például a tapadós bomba az egyiknap tarol masnap éppen csak karcolgatja az ellent és nem változtattam semmit. Nemértem hogy mi alapján csökken a hatásfok, valszeg megy a dobozba és valami hibridet teszek a helyére, dps-re van valami ötlet ami bevált szivesen meghalgatom ;)

e pluribus unum

(#48290) Anonymus23 válasza foxymaxy (#48289) üzenetére


Anonymus23
veterán

A lagtól függ a hatásfok....
Én a taktikust csak GE alatt használom jelenleg, PvE Striker/ SS-en D3 , PvP Ragadozó.

Tegnap még este visszamentem kimenteni egy CF Firecrest táskát, a vége 19 rugó kill, melyből 13 manhunt lett. +Az utolsó manhuntért kapott ládából még egy CF Firecrest táska is esett (kár, hogy nem használom).

;) - The Power of the Light Side

(#48291) mdani0209


mdani0209
újonc


Kár a megszakadt a streakért :/

[ Szerkesztve ]

(#48292) alibiman válasza foxymaxy (#48289) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez talán szerencse kérdése. Mint a lottó. Van, akinek esik bőven, más meg szív. Én az előbbiekhez tartozom, szerencsére. Haverjaim ki is szoktak akadni, ha pl. megyünk egy gyors boss-körre, ami kb. 25-30 perc, egy CF biztosan esik, de inkább kettő, meg valami exo, ami persze általában divtechként végzi. :)

Most dupla hétvége volt, folyamatosan toltam a kis kariaimmal, gyűjtögettem az echokat, meg telóhívásokat, CF és exo eső volt. CF-ek mind kuka, mert már kész vannak a szettjeim (kivéve a Strikert, mert abból az Istennek se esik kesztyű, na látod! :D ) Érdekes, hogy az exok között volt egész jó Ház meg Megállító is.

Van itt még valami érdekes. Most lehet, hogy ez "összeesküvéselmélet". Tegnap azzal a karimmal takarítottam a kék izéket, ami elektromos. Taktikus, Firecrest, Rekamié, Végső Megoldás. A fegyverek nagyon nagy százalékában elektromos talentekkel estek. Kompetens, Tehetséges, stb. Annyira, hogy az említett Ház egyik talentje Kompetens volt, mindjárt tekertem rá egy Tehetségest. Kicseréltem a Firecresten a kesztyűt SMGésre és azzal toltam. Ez így nagyon rendesen odab@sz.

Visszatérve az összeesküvés elméletre. Amikor ráfeküdtem arra, hogy "gyógyis" fegyvereim legyenek (Önnfentartó, Ragadozó, Tartós, stb.) elkezdtek olyanok esni, amin legalább egy ilyen talent volt. Pl. esett olyan M4 (jó, valami 265-ös volt) ami Önfenntartó, Tartós és Ragadozó volt élből.

Szóval olyan érzésem van, hogy a szoftver mintha figyelné, mire fekszem rá, és próbál olyan cuccokat dobni. talán fókuszálnom kéne a Csapásmérőre. :D De olyan jól elvagyok a Nomáddal, Ragaccsal meg a Taktikussal...

(#48293) -=Jam=- válasza mdani0209 (#48291) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem tudom, hogy tudtok LS-t játszani, nálam játszhatatlan lagos szar az egész. Egyszerűen nem tudok mit csinálni, ha közelben van valaki nem tudom egyszerűen az egeret mozgatni, húzom és 3 pixelenként ugrál odébb. FPS is mostanában droppol, mint állat, van hogy 3mp-ig beesik 1-re meg ilyenek...

[ Szerkesztve ]

(#48294) Lifer092 válasza -=Jam=- (#48293) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ahogy nézem ő konzolon játszik, vagy csak PC és kontroller? :DDD :DDD :DDD
Lehet a konzolt nem érinti ennyire a lagg/drop.

- Nem csak az LS fos most, az egész DZ/LZ ilyen már hetek-hónapok óta. Laggos, fps droppos nagyon.... Néha már szinte játszhatatlan. Mobok visszaugranak Dz1-ből kb. Dz9-be, nem sebződnek, de még a játékosok sem... Skillek megint beragadnak, vagy csomószor el sem megy stb. stb. :(

[ Szerkesztve ]

(#48295) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Valaki nagyon zokon vette...
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48296) xyvalaki válasza Snip3r_HUN (#48295) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Csak össze futottatok vele megint? :) Ez egy öngyilkos jelölt.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48297) alibiman válasza Snip3r_HUN (#48295) üzenetére


alibiman
aktív tag

Most mi történt, hogy ilyen morcos lett? Nem értem ezeket az indulatokat...

(#48298) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#48295) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ki ez az iq harcos? :DDD

(#48299) arnikusz válasza alibiman (#48292) üzenetére


arnikusz
veterán

Strikerhez addig, ha még nem tetted meg és van egy jó Kegyetlen kesztyű rakd be próbaképp.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48300) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

:D :W 16 napjával megmondta...

De szerintem a sok lezárt láda meg a classi cuccok miatt lett ideges...

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.