Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48401) alibiman válasza #35434496 (#48398) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ez szép volt. :) Bullfroggal toltad?

(#48402) #35434496 válasza alibiman (#48401) üzenetére


#35434496
törölt tag

M4
Bullfroggal engem lőttek.

[ Szerkesztve ]

(#48403) RazoR válasza #35434496 (#48398) üzenetére


RazoR
veterán

Szép volt! :K

(#48404) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Ez?Használható? :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#48405) TommyS_27 válasza Gubu0101 (#48404) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Persze! Kapsz érte egy divtechet! :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#48406) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Sziasztok!

Előjött játék közben egy érdekes villogás, zöld-piros foltok villognak random a képernyőn, általában a felső egyharmadában, de van amikor az egészen. Eléggé zavaró játék közben. Csak division közben jön elő és viszonylag sűrűn. Semmilyen más játéknál nem tapasztaltam. Találtam hasonló jelenségről hozzászólást itt a topicban, ott 1-2Gb-os videokártyáról volt szó, és elvileg a nagyobbra csere megoldotta. Nekem 1070 8Gb van, gondolnám hogy nem ez lehet a gond. Van valakinek ötlete hogyan lehetne megoldani a problémát?

Köszönöm előre is az ötleteket!

Szerk:

Találtam egy videót, pontosan ilyen nálam is: [link]

[ Szerkesztve ]

Az idő sebessége: 1s/s

(#48407) robyg válasza TomyLeeBoy (#48406) üzenetére


robyg
senior tag

Hajnalt!

Kapcsold DirectX 11-re.

[ Szerkesztve ]

(#48408) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Deadeye szett sárga mellény/fegyvertok milyen adottsággal bírnak, nem bírom kisilabizálni mert a fordító mindenféle baromságot ír. A full cf deadeye nem nagyon adja az one shoot killt néha bejön de inkább nem :( két féle fegyót dobtam össze, egy criteset meg egy head shotosat és mind kettővel nagyon váltakozva adja, szerintem a lagg szívat 😤

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#48409) akoska07 válasza foxymaxy (#48408) üzenetére


akoska07
nagyúr

DE szetthez csak a kritikus sebzés kell.
A fejlövős fegyót átpakolhatod Őrszemre vagy Vadász hitére.

Ha a 6-os CF DE nem adja,akkor vagy Felelőtlen mellény (8% plusz sebzés) vagy Specializált táska. esetleg Barret mellény. DE szettnél a sebzés számít.

Mielőtt jöttek a CF cuccok én Felelőtlen mellénnyel használtam a DE szettet.
Sokan bánták DZ-ben és LS-en azt a DE szettet. ;]

-----------

A sárga fegyvertok az a Fürge.
Fedezékből fedezékbe futásnál gyógyít rajtad.
Ez a fegyvertok is jó párosítás lehet egy Adottsággal összerakva ami fedezékből fedezékbe futásnál növeli a sebzésedet. Most nem jut az eszembe a neve.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48410) Anonymus23 válasza akoska07 (#48409) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát a DE-t rendesen kiherélték azzal, hogy visszajött a Stamina, sokkal inkább Dead mint Eye.
Nem utolsó sorban a magas Staminás dolgok miatt, és hogy minden TF-re van pörgetve, így szinte semmi esélyed, mert messziről is egy M4-el olyat pirítanak rád, hogy képtelen leszel életben maradni, és amiatt, hogy fedezékből működik csak, még bújni sem lehet normálisan...
A Felelőtlen mellény meg kifejezetten rossz most, főleg a ultra minimum HP miatt.
Én próbálgattam mostanság, de kb. ingyen frag voltam mindenkinek vele. Elmúltak azok az idők, amikor pár nap alatt 100 rugó kill jött össze vele.

;) - The Power of the Light Side

(#48411) akoska07 válasza Anonymus23 (#48410) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem a stamina a gond,hanem a heal sosem volt visszatöltése (cheat nélkül is).

Hipp-hopp lelövöm a játékosról a stamina-t.

Nem mennék veled most bele a DE szett elemézésébe. :))

Mikor próbálgattad mostanság ?

Elmúltak azok az idők, amikor pár nap alatt 100 rugó kill jött össze vele.

Ezt azóta tudjuk,hogy kitalálták az új DE szettet.

Nem csak rugókat lehetett ölni vele.
Felmentünk benzinkút tetejére,halomba feküdtek a játékosok és mi voltunk a rugók (ketten) (nem veled). ;]

--------------

Amúgy meg 5pm vay mikor indul a GE.
Inkább arra kell koncentrálni. ;]

Kinek mennyi GEC van indulásra ? ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48412) akoska07 válasza akoska07 (#48411) üzenetére


akoska07
nagyúr

Simán lehet,hogy majd 5pm átváltják a visszaszámlálót 23:59 left. ;]

----------

Nem tudom láttatok-e már tőle videót,de szerintem a legviccesebb figura a Division ytber nemzedékben. :C
Kb így is kell kezelni ezt a játékot. :DDD :K

THE MOST IDIOTIC PLAYERS IN THE GAME - The Division Funny Moments

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48413) LÁZ válasza akoska07 (#48412) üzenetére


LÁZ
addikt

van az a srác is, aki full militaryba nyomja :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#48414) Anonymus23 válasza akoska07 (#48411) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én sem mennék bele, de ezeken a szar laggos szervereken, amikor már nem tudod 1 hitelni, vagy amikor messziről, beproccol téged a vérzés, akkor azért megnézném, hogy mit kezdesz a DE-al...
De valamikor kipróbálhatjuk ;] Ja és felelőtlen mellény legyen ám rajtad :DDD

Egyébként manhuntok ellen próbáltam, igaz 1v4-ben, és hát mindig volt aki kihealelte a másikat, és ha lelőttem is, felszedték, mert közben zárótűz alatt voltam, és amiatt, hogy csak fedezékből van 100% CHC, mindig kilátszik belőled egy halom, kivéve pár bugos helyet. Mondjuk lehet nem késő este hullafáradtan kellene csinálni, amikor már majd bealszik az ember a monitor előtt...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48415) akoska07 válasza LÁZ (#48413) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kemény. :DDD :C

#48414 Anonymus23 :

Mondtad volna akkor,hogy kipróbálhatjuk. :P ;]

Egyébként simán benne van,hogy egy nagyon véreztetős predatror-t leszedek DE szettel mielőtt elvéreznék.

----------

Bakker
Most jobban végig gondolva...
Skirmish... 1-2 predator mindig van.
Oda érdemes lehet egy jobban átgondolt DE.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48416) akoska07 válasza akoska07 (#48415) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egyébként nem egy videót láttam,ahol Skirmish durván bujkáltak a DE elől. :K
És rá vadásztak,mert amíg élt nem nagyon tudtak létezni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48417) arnikusz válasza akoska07 (#48416) üzenetére


arnikusz
veterán

De elhullik a Deadeye, ha ráküldöd a tűzes seekert- kimozog és bekap egy 10-est a 9000-es Skirmish/LS-re alakított Predatorból. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48418) akoska07 válasza arnikusz (#48417) üzenetére


akoska07
nagyúr

Most már mindenképp tesztelni fogom. :K

----------

A seeker-t már nem lehet szét lőni ? :U

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48419) Anonymus23 válasza akoska07 (#48415) üzenetére


Anonymus23
veterán

Elég ha ketten-hárman mennek rád, és nem teljesen birkák (zárótűz, fedezék stb.), esélytelen vagy...
Ott is próbáltam, meglőtted az egyiket, elbújt healelte magát, közben a másik kettő támadt, mindegyikbe 1-2 lövést lehetett csak, te meg közben szépen fogytál, mert azért beszed az ember a fedezékben kibújva jó pár lövést....
Max akkor van esélyed, ha közben a társak segítenek harcolni, de sokszor volt, hogy ha lelőttem pár játékost, akkor azt a részt elkerülték utána.

De te majd megoldod biztosan :P

Minden szetthez kell az ellenfél is meg a saját csapatod, mert ami működik valahol, az nem fog a másiknál. Szvsz...

;) - The Power of the Light Side

(#48420) arnikusz


arnikusz
veterán

No Maintenance
There will be no maintenance today.

State of the Game
As announced, there will be a State of the Game at 17.00 CET.

The topic is the Global Event that was already announced in-game.

Ákoska szét lehet, de ügyesen kell használni, meg a felugró tűzes erre pont jó.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48421) akoska07 válasza Anonymus23 (#48419) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem igazán sikerült arra válaszolni,hogy mikor volt a mostanában. ;)

De te majd megoldod biztosan :P

Ezzel stílussal mit szeretnél elérni,mire megy ki ? :U

-------------

#48420 arnikusz :

Ákoska szét lehet, de ügyesen kell használni, meg a felugró tüzes erre pont jó.

Természetesen még időben kell szét lőni. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48422) Anonymus23 válasza arnikusz (#48420) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak nehogy az legyen, hogy a Global Event az a State of the Game ;]
Nagyon egybecseng a játékban mutatott határidő a SotG indulásával.
Nem értem mit akarnak előadni, ha közben meg már megy is a GE?

;) - The Power of the Light Side

(#48423) arnikusz válasza akoska07 (#48421) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha a csapattársak nem Raboznak és összedolgoztok és még az egyik odadob egy shock turretet akkor tiszta sor.
Egyébként az esetek 99%-ában a random csapattársak mennek mint a marhák előre és fekszenek szépen.
Írtam is a múlt héten a Macro féle Virgonc 5 Deadeye CF-ről, hát jobban elterjedt mint a Vadász.

Anonymus hidegen hagy a GE, Sniper achi vasárnapig meglesz, csak 900-as ládákat veszek a majd a PVE bossozás miatt a meglévő 10000 creditet szinten tartva.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48424) Nightfall75 válasza Anonymus23 (#48422) üzenetére


Nightfall75
tag

Úgy tűnik, hogy a mai SOTG után közvetlenül (18 óra CET) indul majd a első GE. Most márciusban pedig, az évfordulóra való tekintettel, lemegy majd mind a 4 GE hétvégenként. Persze ez még csak feltételezés, a SOTG után többet fogunk tudni. Forrás.

[ Szerkesztve ]

(#48425) Anonymus23 válasza akoska07 (#48421) üzenetére


Anonymus23
veterán

Felmentünk benzinkút tetejére, halomba feküdtek a játékosok és mi voltunk a rugók (ketten) (nem veled). ;]
Erre írtam, hogy te majd megoldod. Semmi komolyabb felhang nem volt benne, pusztán az önbizalmadat erősítettem :P

A mostanában: az 1.8 és 3. GE után, azaz amikor már emelt Stamina és Ragadozó is volt. A DE szempontjából a legrosszabb az emelt stamina, mert csak a glass cannonokat lehet 1 hitelni (Sentry/Vadász/DE). De az alacsony HP ugyanúgy necces, mert egy stackelt striker vagy 9000-es Ragadozó ellen már nem olyan egyszerű a téma.
Akár DZ, akár LS: Viszonylag ritkán fordul elő 1v1, de ott is az ellen gyakorlottságán múlik, régebben (1.8 előtt) lehetett nagyon ügyes játékosokat is "simán" leszedni DE-al, de ha négyen jöttek rád, akkor azért az akkor is necces volt.

Skirmish: Én is játszottam olyan csapattársal, aki vagy DE-ban vagy Őrszemben volt, és aratott, de ehhez nagyon kellett az ellen is, mert jó játékosokkal szemben közel sincs annyi esélyed. Pl azt a kört 20-2-re hoztuk.

Nem utolsó sorban DE-nál nagyon sokat számít a lag, mert nem arról van szó, hogy 20 lövésből 2-3-4-5 nem talál be a lag miatt, hanem az az 1-2 talál-e egyáltalán, és közben te meg kapod 900 RPM-el az áldást.

Erre értettem, hogy ki lett herélve. Talán ha visszaraknák neki, hogy ne kelljen fedezékbe menni, akkor még látnék benne több fantáziát.

;) - The Power of the Light Side

(#48426) RazoR válasza Nightfall75 (#48424) üzenetére


RazoR
veterán

Ha ez tényleg így lesz akkor ez elég jól hangzik.

(#48427) Anonymus23 válasza arnikusz (#48423) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnap bementem a DZ-be, kitakarítottam 1 landmarkot, rámentem egy manhuntra, akit időközben lelőttek, majd kiléptem.
Aztán inkább segítettem egy random amerikai gyereknek 0-rál (azaz lvl3) lvl 24-ig felmenni.
Az összes SH kinyitása, a 3 fő küldetés + ENSZ + Orosz konzulátussal ez meg is volt.
Valami akció volt most, mert többen írták chatbe, hogy PS4-ről jöttek most át PC-re. Ez a gyerek is. Kérdeztem is tőle, hogy ugyan miért? :F ;]

Ha az Outbreak lesz, akkor annyiban érdekel, hogy még befejezem a néhány hiányzó achit (a többi GE-nél mind megvan), és összeszedek 10.000 creditet a következőre. Illetve annyi, hogy páran kérték, hogy segítsek farmolni, bár pont az outbreak az, amit nem sok értelme van farmolni, max azért, hogy legyen mindenből 1-1 szett...

(#48424) zaibatsu

Kell is, hogy csinálják, mert nagyon sok az új játékos, akiknek esélyük sem volt az első két GE-re.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48428) akoska07 válasza arnikusz (#48423) üzenetére


akoska07
nagyúr

Skirmish nem randomokkal kell menni,mert nem tudod mire számíthatsz. :)
Ha bevállalod nem lehet panasz semmire,olyan mintha solo mennél.

pusztán az önbizalmadat erősítettem :P
Abból van bőven,nem kell segítség. :DDD

Semmi komolyabb felhang nem volt benne,
Köszönöm a választ.

Egyébként meg is oldottam ( 80-85-% 1v1 akár neadj'isten 1v3). ;]

De az akkor volt.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48429) arnikusz válasza akoska07 (#48428) üzenetére


arnikusz
veterán

Skirmish-el végeztem az achik teljesítésével, esetleg bemegyek néha LS-re, de nem elsődleges az elkövetkező időszakban. Meg mostanában hétköznap esténként 1 órám van az meg hamar elillan.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48430) Anonymus23 válasza akoska07 (#48428) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az akkor az akkor volt :P
Volt nekem is olyan, hogy egy ültő helyemben 6 rugó lett meg DE-al, de az régen volt, az meg már elmúlt :K

Régen minden jobb volt.
Mint egy régi itteni mondás szerint: "Mindenkit is..."
Ami mára már egy kicsit kibővült: "...beleértve minket is" ;]

De minden szerver és a rajta lévő ellen függő. Van, hogy leadtunk egymás után x manhuntot, máskor meg megmozdulni sincs időnk. De jól van ez így, legalább érdekes...

Lehetne menni bohóckodni, de ti mindig olyan nem fehér ember időben játszotok, hogy esélytelen.
Tegnap átnéztem a Striker szetteket, és rájöttem, hogy minimális átpakolással és átkonfigurálással meglesz a PvP-s szett is, és még így is marad 4 full PvE és 1 PvP-s Striker szett, +1 fél szett Shotihoz...

;) - The Power of the Light Side

(#48431) akoska07 válasza Anonymus23 (#48430) üzenetére


akoska07
nagyúr

egy ültő helyemben 6 rugó lett meg DE-al

DE szett nem rugó függő. :)

----------

Lehetne menni bohóckodni, de ti mindig olyan nem fehér ember időben játszotok, hogy esélytelen.

Ebben óriásit tévedsz. :DDD
Te játszol mindig nem fehér ember időben.

Egyébként ez elég sz@r duma,pláne hogy angol színesbőrűekkel is játszom !!!

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48432) akoska07 válasza Anonymus23 (#48430) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lehetne menni bohóckodni

Nem nem,nem bohóckodunk. ;]

#48413 LÁZ : is megmutatta,nem lehet a Division-el viccelni. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48433) Anonymus23 válasza akoska07 (#48432) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az már egy nagyon régi videó, volt neki több is fenn, ilyen az kb, amikor valaki nem veszi komolyan az egészet.
Van egy jobb neki, amikor benn DZ-ben vannak :DDD :DD

;) - The Power of the Light Side

(#48434) #35434496


#35434496
törölt tag

Mentem még egy kört Striker szettben. Ma kipróbálom a Banshee-t. :K
Ez basszus, hogy tárazok és helyette gránátot vesz a kezébe!!! :((( 0.25-től. [link]

(#48435) Anonymus23 válasza #35434496 (#48434) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnapelőtt DZ3 kimentési terület manhuntok jönnek, én fedezékben, kihajoltam (jobb klikk) azaz csak akartam kihajolni, amikor is hirtelen elkezdett a karakter felmászni a fedezékre (nincs auto-parkour), és onnan meg nem tudtam leugrani.
A 3 manhunt biztosan nagyot nézett, hogy mi lehetett az elképzelésem :DDD :O
Rövid úton elkezdtem keresgélni a közben kiesett kontaktlencsémet :C

;) - The Power of the Light Side

(#48436) Anonymus23 válasza akoska07 (#48432) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egyébként meg Dead Eye vs Predator!
:DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48437) akoska07 válasza Anonymus23 (#48436) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez jó sz@r poén. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48438) xyvalaki válasza akoska07 (#48431) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Az első amit megcsináltam az a 10K sniper ölés volt, de az még a régi szettben. Az új, ahhoz képest fasorban sincs. Bírtam a sniperezést, ha valaki akkor én biztos. Valami oka csak van hogy hiába fullos a szett mégsem használom.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48439) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48440) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A nap beszólása: :C

;) - The Power of the Light Side

(#48441) pzstm válasza pzstm (#48439) üzenetére


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48442) kiezTe90 válasza pzstm (#48439) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Köszi az infót, jó tudni ezeket.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#48443) arnikusz válasza xyvalaki (#48438) üzenetére


arnikusz
veterán

Jól tetted. Én 2 hete indultam 1826-ról. Vadász, Deadeye, Sentry is volt, de Vadász és Deadeye betörve, Sentryt meghagytam. Most múlt hét óta a képen látható Nomádban csinálom és ma meglesz a 8000, hétvégén meg a maradék. Az M700 3. Talentje Kompetensre cserélve.
30 perc alatt a PVE bossokból összejön min. 150, de napi 200 az adag munkanapokon.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48444) nyamsas válasza pzstm (#48441) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Az kimaradt hogy, "How many cheater got bann!?" 2 év alatt..... :F :(((

Sz*rzázi bagázs, úgy ahogy van..... :W

[ Szerkesztve ]

(#48445) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Ha már Striker, akkor itt van két kis szösszenet tőlem is:

[link] :DD

Meg egy kis solo Manhunt is! :))

https://www.twitch.tv/ltommys

(#48446) #35434496


#35434496
törölt tag

Emlékeztek a szarházi csaló B4NDIT_FOR_LIFE szuperhősre? Milliószor haltunk miatta 1.3-1.7-ig, hogy rohadna meg ott ahol van de most úgy néz ki nincs okosság. :DD [link]

(#48447) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nah, 3. sor is kipipálva, még feltolom 10000-ig a GE creditet (ami meglesz úgyis a hétvégi exo-s küldetésekből) és vége ennek az eventnek...

;) - The Power of the Light Side

(#48448) arnikusz válasza Anonymus23 (#48447) üzenetére


arnikusz
veterán

Én el se kezdtem, a következő GE eseményre pedig a fekvés nélküli Falcont fogom csak mert az a múltkor lemaradt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48449) FaTHI válasza arnikusz (#48448) üzenetére


FaTHI
őstag

Az a Bohóc maszkos dolog Ghio? Mert arra azonnal jelenttkezem!

(#48450) Anonymus23 válasza arnikusz (#48448) üzenetére


Anonymus23
veterán

Belefért, segítettem a tegnapi amerikainak, aki most jött át PS4-ről.
Összesen 4 achi hijja volt, abból az egyik a 8 tisztogató 15 másodperc alatt, abból is csak 1 sorozat kellett már.
Így meglett a 2 maradék maszk is achi szinten, bár már korábban megadta. A shotis és közelről kill is "simán" megvolt nomádban.
Nosztalgiázni jó volt :K

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.