Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) #35434496 válasza #92704512 (#48050) üzenetére


#35434496
törölt tag

Sajnos az Alpha nem ér semmit. :(

(#48052) sith7


sith7
nagyúr

Tegnap önzetlen fórumtársamnak köszönhetően kaptam egy közel fullos cf striker fegyvertokot, amit itt is köszönök :R

Ha esetleg valaki dz - ben jár, és esik neki egy 154. cf striker térdvédő , vagy 112. cf predator fegyvertok, ami nem kell neki, akkor kérem gondoljon rám :R :R :R

Minimum 2 virtuális hátbaveregetéssel tudom jutalmazni az illetőt :D

(#48053) MikaVejneGI válasza #92704512 (#48050) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Hali.
Igen ha tartani akarod mind3(sebzés,védelem,gyógyitás) képességet akkor igen , érdemes tartani az 5k/5k/5k értéket. Mivel nekem csak ez , és a vadász hite van meg 6/6 cf set-ként én ezeket használom,UG,és WS csapatban , de nem árt ha te csak supportként gondolsz magadra az Alpha setben , mert hamar fekszel elől.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#48054) arnikusz válasza #92704512 (#48050) üzenetére


arnikusz
veterán

Csak PVE az 1. nyugdíjas Alton van a Firecrest társaságában.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48055) #92704512 válasza MikaVejneGI (#48053) üzenetére


#92704512
törölt tag

+ #arnikusz

köszönöm szépen. PVP-re kellett volna volna, meg szeretek rambózni is. :DDD
YT-n még futok egy kört, csak nem vagyok meggyőződve az ottani videók hitelességéről,
meg úgy látom, hogy ez az ország legaktívabb és legkompetensebb Division fóruma.

Good Luck Agents! :) :)

(#48056) arnikusz válasza #92704512 (#48055) üzenetére


arnikusz
veterán

Rakd össze próbáld ki DZ-ben, Skirmishen, Last Standen és lehet tetszeni, fog, de ha van Nomádod, Predatorod, Strikered, hamar vissza fogsz váltani. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48057) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#48056) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az a baj hogy az alphánál még egy 1.8-ra átgondolt arany szett is sokkal jobb.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48058) #92704512 válasza arnikusz (#48056) üzenetére


#92704512
törölt tag

Az lesz Uram, aztán gondolom irány vissza a stash. :)
Skirmisht nyomom, cél a 99-es szint (75 most), 10K staminás predátorral,
5-10 közötti ölést hozza csapattól és ellenféltől függően.

#Snip3r_HUN

Szomorúan hallom... :((

[ Szerkesztve ]

(#48059) arnikusz válasza #92704512 (#48058) üzenetére


arnikusz
veterán

Last Stand jobban adja a szinteket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48060) #92704512 válasza arnikusz (#48059) üzenetére


#92704512
törölt tag

Oszlopos fórumtagnak tartalak, de evvel tisztelettel vitatkoznom kell. Az első 40 szintet LS-en értem el. A kövi 35-t Skirmishen. Idő/pont arányában nálam egyértelműen az utóbbi a jobb. Bár ez szigorúan szubjektív... :)

(#48061) arnikusz válasza #92704512 (#48060) üzenetére


arnikusz
veterán

Én a Skirmisht az achik teljesítésével befejeztem.

Nálam az LS jobban bejön, reggel épp a Terminator achit próbálgattam LS-en egy Strikerben és majdnem meglett 20.000-et kalapoltam össze, de az ellen csapatban 22 lett.

Anonymus működhet, ha foglalsz, mobot írtasz és a landot takarítasz valamit a győzelmi szorzót foglalod, de nem egyedül.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48062) #92704512 válasza arnikusz (#48061) üzenetére


#92704512
törölt tag

Esetleg egy DPS Lone Star? :F

(#48063) arnikusz válasza #92704512 (#48062) üzenetére


arnikusz
veterán

Még nem próbáltam mindjárt oda érek arra az altra a Sniper achizás közben és megpróbálom, de csak reggel érdemes amikor nincsenek herok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48064) #92704512 válasza arnikusz (#48063) üzenetére


#92704512
törölt tag

Szép mondhatom, influenzás tízévesek ellen... :DDD :DDD :DDD

(#48065) Anonymus23 válasza arnikusz (#48061) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én úgy tudom, hogy ha jól rémlik a leírás, hogy a saját csapatodban kell elől végezned...
De nagyon nem hat meg, bár én is beraktam már egy második shotit a Striker karakterhez, de a főbb cél az 5000 pont már megvan, a többi meg amikor kedvem lesz hozzá.

Tegnap volt egy jó sztori:
Csak jöttem mentem DZ-ben, amikor egy kimentésnél 3v1-ben lenyomtak, nem aktiválódott az ultim, direkt nem mentem fedezékbe, hanem lőttem, mert mondom az egyiket megfektetem alig volt már élete, és úgyis lesz plusz életem, erre fel hirtelen ott feküdtem. feléledés utána jött egy fertőzöttségi, ahol kiszedtem a DZ4-5, és DZ3 alól a cuccokat, de nem vettem fel, mert mindenfelé ment a lövölde, később visszamentem a cuccokért, mondom lemegyek DZ1-be kimenteni (1 exo+8 láda), ott meg találkoztam egy csapattal, akik úgy gondolták, hogy nekik nagyobb szükségük van a cuccomra mint nekem, és hát DZ3-ig kergettek (akkor már nomádban voltam), és ott meg éppen folyt egy kimentés, odarohantam, felraktam a cuccot, a nyakamban meg ott lihegett a csapat rugó, de ekkor már legalább volt körülöttem néhány játékos, mint kiderült magyarok voltak, köztük az egyik a barátlistámról. Lelőttük közösen a rugókat, akik még visszajöttek vagy 2 körre, aztán behívtak a srácok, pont hárman voltak, és mentünk még egy 5-ös szintű manhuntot. A sportboltban volt az automata, és még annak előtte, amikor mások takarították a sportboltot, én is belelőttem a bossba, és abból esett egy CF Striker, amit már manhunt után vettem fel. Szóval pörgősre sikerült a nyugis farmolgatás...

De ezt komolyan mondom nem értem, volt egy gyerek nomádban, konkrétan 6x éledt újra, és 7-jére tudtuk lelőni.
Nekem jó, ha 1x proccol a 6. bónusz... :W Talán volt már párszor, hogy 2x is, nem hiszem el, hogy ez véletlen, és nincs valami vagy zsiványság, vagy valami ami alapján a szerver dönt, hogy mi legyen...

;) - The Power of the Light Side

(#48066) FaTHI


FaTHI
őstag

Elegem lett a sok csalóból felfogattam egy új csapattársat :D

(#48067) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Este (10 után) lesztek még? Még a 3 legendás hiányzik hibátlanra, abból kéne egyet lenyomni legalább, hogy haladjon, aztán mehetnénk egy kis DZ-t, már rég voltam. A challenge küldiket tegnap megcsináltam egy random sráccal hibátlanra.

(#48068) arnikusz válasza Anonymus23 (#48065) üzenetére


arnikusz
veterán

Eztet írja honi nyelven. :F
Mindegy addig próbálom míg nem sikerál.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48069) -=Jam=- válasza arnikusz (#48068) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát ez az én értelmezésemben csak a csapaton belüli ranglistát takarja, de lehet én tévedek.

(#48070) Anonymus23 válasza arnikusz (#48068) üzenetére


Anonymus23
veterán

Angolul hogy van?
Lehet én keverem valamivel...

De mi ez már megint, nem dolgozol??? ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#48071) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#48067) üzenetére


Anonymus23
veterán

Van CF taktikusod?
Azzal megoldható, de inkább holnap kellene, mert akkor már legalább exo ládát is ad...

;) - The Power of the Light Side

(#48072) Nightfall75 válasza xyvalaki (#48048) üzenetére


Nightfall75
tag

Marco-nak van D3 PVP build videója, abban beszél többek között erről a damage thresholdról is. 5:45-nél kezdődik a vonatkozó rész.

[ Szerkesztve ]

(#48073) bombibmw válasza FaTHI (#48066) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez jó! :D

Más:
Azt vettem észre mostanában, hogy aki DZ-be megy, az mindenki lő.
Ez persze nem baj, hiszen ezért van a DZ.
Az érdekes az, hogy amikor elkezd lőni hátulról egy, vagy két játékos és utána meghalnak mindketten, akkor miért nekik nagy a pofájuk és nooboznak le? :D
Engem is lelőnek, de nem noobozok, mert minden szettnek megvan a maga "szemétsége".
Mindenki olyan szettet vesz fel, ami neki megfelel.
Lehetne ő is nomádban, predátorban, vagy bármi másban.
Nekem inkább azok a noobok, akik nem tudják elviselni, ha valaki jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#48074) bombibmw válasza bombibmw (#48073) üzenetére


bombibmw
veterán

Vagy, ha csal valaki. :)

(#48075) Anonymus23:
Érdekes dolog ez, mert lehetne minden szettet noobozni.
Na jó, azért nem mindet, mert például ki pvp-zik mostanában például Alfában, vagy Végsőben? :)

[ Szerkesztve ]

(#48075) Anonymus23 válasza bombibmw (#48073) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát mert biztos szar érzés, és kompenzálni kell valahogy ;]

Ez kb olyan, mint amikor tegnap 3v1-ben lenyomtak úgy, hogy nem proccolt el az ultim (full PvE strikerben, lila elites módosítókkal) és amikor megint találkoztunk (én már nomádban), akkor kérdeztem őket, hogy mi van fiúk csak 3v1-ben megy? Visszaszól az egyik, hogy megy 1v1 is, de ne nomádban, közben közülük is nomádban volt legalább az egyik :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#48076) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#48071) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Van, de elmondani nem tudom, mennyire utálom. Egyáltalán nem fekszik a játékstílusomhoz :DDD

(#48077) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#48076) üzenetére


Anonymus23
veterán

De abban a legkönnyebb a fekvés nélküli, kicsit unalmas, néhol veszélyes csak, de biztosabb mint a Rambo stílus...
Egyébként számtalanszor végigmentem már úgy, hogy fekvés nélkül, de amikor "rágörcsöl" az ember, akkor mindig nehezebb, ezért jobb a biztonságos megoldás :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#48078) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#48077) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De az a baj, hogy co-op-ban kell, mondjuk valaki mondta, hogy ha a végén behívok valakit, akkor is megadja. Warren meg Napalm végén erre van is bőven idő, a Time Sqare-en kicsit körülményesebb, mert ott az utolsó mob ölése után egyből vége.

(#48079) Anonymus23 válasza bombibmw (#48074) üzenetére


Anonymus23
veterán

Végsőben?
Az előbb belenéztem Macro videójában, ahol a D3-at mutatta be, ott volt a csapatban egy Végső, mert folyamatosan felszedegette a gránátot...

A nomád azért lóg ki kicsit a sorból, mert ott gyakorlatilag vagy bejön, vagy nem alapon van, amikor már elproccolt a fix ulti, de amikor látom, hogy valakinél 3-4-5x is elproccol a 6. bónusz, akkor azért kinyílik a bicska a zsebemben, hogy nekem miért nem tud ilyet? :F

Én nem vagyok nagy PvP-s, mármint adott esetben simán benne vagyok a lövöldében, de egyedül (és főleg mivel az ismerősök többsége az nem nagyon PvP-zik) csak az üldöző szerepét szoktam felvállalni. Az is sokat elmond, hogy hirtelen azt se tudom, melyik billentyűvel kell a rugót bekapcsolni ;] , de engem szinte folyamat betámadnak, szóval akarom/nem akarom PvP az megy, de ilyen a DZ, csak a trashtalkot utálom, meg amikor 3v1 vagy 4v1-ben lenyomnak és megy a duma+emotok...

;) - The Power of the Light Side

(#48080) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#48078) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudom, hogy coopban kell, csak arra mondtam, hogy sok olyan eset volt, amikor egész küldetés alatt csak egy valaki 1x esett el, pedig nem is figyeltünk a hibátlanra, azaz kis odafigyeléssel meglett volna, amikor meg "na csináljuk így" akkor meg sűrűbben előfordult a baleset.

Végén beugró:
Ha így is működik, akkor ez is megoldás, de végigtolni se egy ördögtől való dolog. ;]

;) - The Power of the Light Side

(#48081) arnikusz válasza Anonymus23 (#48070) üzenetére


arnikusz
veterán

Igazad volt csak a saját csapatban, de meglett. :D
Ja és 5 nyomorult pontot ad érte. :W

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48082) Anonymus23 válasza arnikusz (#48081) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy 5 pont jár érte :DDD
Hogy lett meg? Killel, vagy moboztál?

;) - The Power of the Light Side

(#48083) arnikusz válasza Anonymus23 (#48082) üzenetére


arnikusz
veterán

Az elején mindhárom saját állást foglaltam, összeszedtem az SHD-at, majd 3 szor a landmarkot takarítottam és még leöltem 2 játékost aki szintén azt szerette volna.
A szett ez volt a Black Market Sasg 3. talentje Ragadozó.
A Sasg felstackelve Játékos ellen is jó.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48084) xyvalaki válasza Nightfall75 (#48072) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Elég sok sebzést kell beszedni azért a bónuszért. :)

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48085) #35434496


#35434496
törölt tag

iStillSolo-t kerüljétek. Lelőhetetlen 1v100-at simán lehozza. :DDD

(#48086) Anonymus23 válasza #35434496 (#48085) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mintha tudnánk kerülni :(

Ezek is visszatértek :W

Meg Han Solo is befagyasztva

;) - The Power of the Light Side

(#48087) arnikusz válasza Anonymus23 (#48086) üzenetére


arnikusz
veterán

Velem nem barátkoznak, az LS- hogy számolja az 1 milkás achit, mert, hogy nem a megszerzett pontok után az biztos.
Holnap visszaállok Predatorra az többet hoz.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48088) Elims válasza arnikusz (#48013) üzenetére


Elims
veterán

:R

Gratulálok az 5000-hez!! :-)

(#48089) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48090) xyvalaki válasza Snip3r_HUN (#48089) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ennyi? Nem erőltették meg magukat. :)

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#48091) Snip3r_HUN válasza xyvalaki (#48090) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Csak átfutottam a listát reggel, van még 17% CHD-s hangos csőszájfék de azt nem írtam mivel a nagytöbbség úgyis 19%-ost használ.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#48092) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Srácok a predátorra hogy a vérbe lehet összehozni a 135chd/53chc-t mert ha meggebedek akkor sem tudom feljebb tolni 127chd/42chc-nál a fegyók is fullosak (ház+bullfrog) :(
másik dolog hogy a szettnek a szintje az mennyit számít, mert most perpill a ragadozóm 290-es plusz volt velem egy 292-es nomád és egy 267-es nomád szarrá lőt minket terminátorként, csak állt és lőtt mi+ hullottunk :(
A fegyvereken a halálos,gonosz és a halálos, kérlelhetetlen tallentek jók vagy próbálkozzak mással?

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#48093) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#48089) üzenetére


akoska07
nagyúr

Épp most néztem telón mi a felhozatal,én is ezt a kettőt szúrtam ki.
Az a tár nem gyenge,régóta vadászok ilyet.
Na meg az a Carbon is odab@sz.

Van még 4% sticky bomb dmg is Camp Clinton.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48094) arnikusz válasza foxymaxy (#48092) üzenetére


arnikusz
veterán




Plussz a fegyver kiegek és 5 db 1 %chc mod.

Sith Mészárszék szerintem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#48095) sith7 válasza Snip3r_HUN (#48089) üzenetére


sith7
nagyúr

The meat locker,ez melyik magyarul ? :B

(#48096) Anonymus23 válasza sith7 (#48095) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mészárszék?

;) - The Power of the Light Side

(#48097) foxymaxy válasza arnikusz (#48094) üzenetére


foxymaxy
senior tag

sacc/kb ugyan ez van de majd lecsekkolom.
köszi :)

[ Szerkesztve ]

e pluribus unum

(#48098) Anonymus23 válasza sith7 (#48095) üzenetére


Anonymus23
veterán

A Hűtőház a Napalm mellett.
Ezt mindig keverem...

;) - The Power of the Light Side

(#48099) alibiman válasza Anonymus23 (#48079) üzenetére


alibiman
aktív tag

valakinél 3-4-5x is elproccol a 6. bónusz, akkor azért kinyílik a bicska a zsebemben, hogy nekem miért nem tud ilyet?

Nekem is talán jó, ha +1x beproccolt eddig, olyan meg soha nem volt, hogy 3x-4x, és én is összefutottam már nem 1x rugóval, akinek meg többször, furcsa.

Viszont ezt magyarázd meg:

Tegnap, pont ott, ahol a DZben összefutottunk, fordulok ki az utcára, jön négy csákó. Köszönök, kicsit gondolkodnak, majd berugóznak, nekem esnek. Jó kis PVE-s cuccban voltam, épp egy Super90-et próbálgattam a sárga mobok ellen, páncélsebzés, meg vérengző volt rajta, szóval játékos ellen egy 0. Mondjuk amúgy sem lett volna esélyem. :) Ragacsban voltam. Egyiknek nekimegyek, lövöm a fejét úgy 2 méterről, kezdett olvadni, de még a negyedik lövés (32 skuló) után sem adta be rajta a vérzést. És ez már nem az első eset. Most éjjel szintén, manhuntok jönnek az északi kimentésre, mert oda adta be leadást. Az egyik közel jön hozzám, M4-el osztom, megy le az élete, már lassan tárazok, de nincs vérzés. És sárga mobok ellen is előfordult nem egyszer,, hogy nem adta be a vérzés. Valami retkes SW bug? Baromira bosszant a dolog, mert a négyből legalább egyet le tudnék így szedni, de nem...

Mielőtt bárki írná, hogy vérzés-ellenállás, a 6os ragacsnál "a ragadozó jelét nem befolyásolja a célpont vérzés-ellenállása." Ez van a leírásban. Akkor meg most mi van?

(#48100) sith7 válasza Anonymus23 (#48098) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.