Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) velizare válasza RECSKA (#15895) üzenetére


velizare
nagyúr

ne ölj a craftba túl sok matit, mert a 870 használhatatlanul lassú. volt ilyenem deadly, brutal, destructive talentekkel. aki hajlandó volt beállni a célkeresztbe, azt elütötte, mint a gyorsvonat, de amire újra lőhettem, kétszer is levertek volna. hát még újratölteni milyen. :| a tervrajzot megéri megvenni, mert ki tudja, milyen buffot fog kapni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15902) lanikai válasza norti (#15893) üzenetére


lanikai
aktív tag

félek, hogy mindkettőt meg kell vegyem, ha addig összejön a 75 ;]

(#15901)

én 100% mag size + ~25% körüli rate of fire tárral használom, újratöltés valóban elég lassú, még swift talenttel is, de pvp-re nagyon jó

[ Szerkesztve ]

(#15903) RECSKA válasza velizare (#15901) üzenetére


RECSKA
veterán

köszönöm!

Van M870-em, de a super90 jobban bejön...

Megveszem, mert van pénz :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15904) [hun] warhea válasza sith7 (#15883) üzenetére


[hun] warhea
tag

Csak manhunt ad ennyit sima mobolassal nagyon nehez menni elore... az meg riskes nagyom :(

Amugy nekem is fog kelleni meg 13 szint szoval ha lesz kedved en jonnek nagyon. Inkabb pve mint pvp utobbinal meg csak szivtam :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15905) RECSKA válasza [hun] warhea (#15904) üzenetére


RECSKA
veterán

Delutan a falcont a kiskarimmal lenyomhatnanak...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15906) Htibimor válasza norti (#15893) üzenetére


Htibimor
senior tag

:Y :Y :Y :Y KELL!!!!! De csak 63-as szinten vagyok! 1 hét 12 szint, HÁÁÁT!!!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15907) kiserik válasza [hun] warhea (#15904) üzenetére


kiserik
senior tag

DZ-be én is szívesen csatlakozom bárkihez. Az 1 szint per órával 25 szintet bajos lesz teljesíteni :D

(#15908) velizare válasza lanikai (#15902) üzenetére


velizare
nagyúr

reload is lassú, nem is modolom az enyémet mag sizera, mert csak tovább tart betárazni, de az rpm nyírja ki nálam végleg a fegyvert.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15909) modflow válasza marilllyo (#15886) üzenetére


modflow
veterán

Tehát akkor ezután már csak akkor van értelme, ha DZ-be megyek és céltalanul erősebb és erősebb fegyvereket szerzek. Vagyis a többi online ellenféllel tudok harcolni a jobb cuccokért?

(#15910) Anonymus23 válasza Maxtreme (#15900) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ööööö, igen arra gondoltam :DDD
Meg amikor az első wave-nél ugyancsak hullottunk, de aztán meg végig gyakorlatilag csont nélkül...
Az elején gyorsan meghaltunk 2x, ez elvett 2 percet összesen, de a többi az nettó idő volt végig.

;) - The Power of the Light Side

(#15911) marilllyo válasza modflow (#15909) üzenetére


marilllyo
veterán

Úgy képzeld el kb., hogy. fogod magad és lenyomod egy nap 20x a lexingtont challengen, hogy legyen elég pxc-d, hogy vehess egy f*s pisztolyt aminek 204-es gear score-ja így emeli a tiédet, és talán nem vágnak ki egyből ha falcon-ra akarsz menni randomokkal. Azt lenyomod, hogy adjon hetente 1db 214-es cuccot plusz alkalmanként 1db 191-est.

Esetleg bemész DZ-be és fel alá sétálgatsz és henteled a mob-okat a végtelenségig és ha szerencsés vagy 1-2 naponta esik egy zöld amit azonnal eladsz vagy betörsz mert semmit sem ér...Ha véletlenül jó esne akkor Murphy-nek hála úgyis elveszi tőled az első jóképű csapat akibe belefutsz. :DDD A szar dolgokat persze mindig ki lehet menteni és milyen jó betörni, hogy 426x kipörgethess egy tervrajzot...hátha jót dob a szerencsekerék. Ahhoz persze megint kell menni 10-20 lexit, hogy megvehesd. ;]

Mindenféle sarkítás nélkül kb. erről szól a játék...és nekem mégis tetszik. :B

Az a lényeg, hogy legyen valami ismerős vagy csatlakozz itt a többiekhez...mert egyedül szerintem unalmas is és nehezebb is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15912) modflow válasza marilllyo (#15911) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi szépen.
Remélem a DLC-k hoznak valami új küldetést is.

(#15913) marilllyo válasza modflow (#15912) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát igen valami lehetne már.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15914) RazoR válasza marilllyo (#15913) üzenetére


RazoR
veterán

Május vége Broken Circle!

(#15915) vegitossj7 válasza RazoR (#15914) üzenetére


vegitossj7
addikt

Addig nézzük a plafont. :U

Aztán utána is. :U Addigra Overwatch is jön, mivel új küldik nem jönnek, ( kivéve egy lehetőleg nem horde mód mission megint) PvE-fanként halálra van ítélve a játék.

Minden update-el minimum 1-2 missionnel kellett volna jönniük, de ez már a "sírás" része. Túl sokat várt az ember...

A PvP meg olyan jó, mint a Destiny sztorija.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15916) norti válasza Htibimor (#15906) üzenetére


norti
addikt

2 szint = kb. napi 3-4 óra játék + napi DZ feladat 75. szint alatt, szóval, ha most nekiállsz, meglehet simán :)
És nem érdemes a lootra menni, csak XP-re meg DZ kreditre. Esetleg kraftolj/kalibrálj XP növelő skillt a cuccaidra.

(#15917) sith7 válasza [hun] warhea (#15904) üzenetére


sith7
nagyúr

értem ... hát szomorú vagyok :(( ... azért majd keressük egymást, de így akkor úgy érzem esélytelen a dolog :(((

(#15918) .LnB válasza norti (#15893) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már "csak" 140k DZ credit kell... :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15919) Snip3r_HUN válasza .LnB (#15918) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

2-3 nap alatt simán megvan, rugó vadászattal még gyorsabban.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15920) .LnB válasza Snip3r_HUN (#15919) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja most próbálom rávenni a kollégát, hogy segítsen. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15921) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#15919) üzenetére


#35434496
törölt tag

Á...dehogy! :D

(#15922) Maxtreme válasza marilllyo (#15911) üzenetére


Maxtreme
addikt

:C
Én sem mondhattam volna szebben. :DDD

(#15923) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#15921) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Úgy könnyű ám hogy egymást farmoljátok 2db 4 fős csapattal. :P

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15924) sith7 válasza Snip3r_HUN (#15923) üzenetére


sith7
nagyúr

ilyenben én is részt vennék :D

(#15925) marilllyo


marilllyo
veterán

Dz-be hol vannak lmb-k?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15926) norti válasza marilllyo (#15925) üzenetére


norti
addikt

The Pit/Verem és környéke DZ5/6

(#15927) [hun] warhea válasza sith7 (#15917) üzenetére


[hun] warhea
tag

Annyira nem az csak tolni kell neki :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15928) sith7 válasza [hun] warhea (#15927) üzenetére


sith7
nagyúr

most volt másfél órám, toltam egyedül ... így sok minden nem történt :U

(#15929) vendingo válasza sith7 (#15928) üzenetére


vendingo
veterán

Miért nem csatlakozol random csapathoz? Egész jókat ki lehet fogni

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15930) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#15923) üzenetére


#35434496
törölt tag

Olyan egyszer volt tegnap 4-en mentünk.

(#15931) sith7 válasza vendingo (#15929) üzenetére


sith7
nagyúr

A barátlistámon vagy nem volt hely, vagy máshol voltak, random csapattal 3x toltam eddig , abból 2x az lett a vége, hogy kimentés előtt kivágtak a csapatból, majd megöltek

(#15932) norti válasza sith7 (#15931) üzenetére


norti
addikt

Kezd el te a DZ-t, azután tedd át nyitott csoportra és csatlakozni fognak hozzád. Akkor nem tudnak kivágni.

[ Szerkesztve ]

(#15933) sith7 válasza norti (#15932) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#15936) Brownage válasza .LnB (#15918) üzenetére


Brownage
tag

az igazán semmi. Egy délután alatt megvan :)

(#15937) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Ilyet se láttam még, rejtekhelyen kértek felélesztést :DDD

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15938) Brownage válasza [hun] warhea (#15904) üzenetére


Brownage
tag

Igazából pont, hogy a manhunt nem éri meg, ha kizárólag a DZ XP a cél. A legideálisabb/legeffektívebb DZ XP a Rank 1 rogue, 90 sec futás/túlélés, majd ismét rank 1 rogue.
Rank 1 rogueként 7% xp-t kapsz ha túléled 90 sec alatt
Rank 5 manhunt 15% xp-t ad túlélés után 300 sec alatt (+az az idő, amíg az 5 áldozatot felstackeled magadra, az is minimum 1-2 perc, hacsak nem rögtön egy 5 fős csapat lemészárlásával kezded)

Rank 1 rogueként leosztva 12másodpercenként kapsz 1% xp-t, míg manhuntosként 20másodperc / 1%xp az arány.

Nem beszélve arról, hogy a mahuntban sokkal nagyobb a rizikó és sokkal többet veszítesz, ha meghalsz.
Amennyi ideig tart túlélni egy manhuntot, annyi idő alatt 3x túl lehet élni a rank 1-et, ami 3*7 = 21% xp-t jelent, ráadásul ha ez idő alatt egyszer meg is halsz, csak 1 rank 1-nyit buksz, míg manhunt esetény a 300 sec alatt bármikor leölnek, nem hogy semmit nem nyertél, hanem többet buktál, mint ahonnan indultál :)

[ Szerkesztve ]

(#15939) [hun] warhea válasza Brownage (#15938) üzenetére


[hun] warhea
tag

igen, kozben beugrott mar nekem is, hogy nem kifizetodo a dolog. pont ma emlitettem en is a sracoknak mert belefutottunk a manhuntba megint, hogy 5x level1-el jobban jarnank. mindenesetre koszi a javitast!

Offtopic:

Kibannoltak a BoO-rol. :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15940) Brownage válasza [hun] warhea (#15939) üzenetére


Brownage
tag

Mondjuk az más kérdés, hogy a kitartó népek mindenáron szólóban meg akarják torolni a halálukat és nekiugranak újra és újra a csapatnak, így belekényszerítenek a manhuntba :D

(#15941) Brownage válasza [hun] warhea (#15939) üzenetére


Brownage
tag

Az kemény :D

(#15942) Brownage


Brownage
tag

Egyébként nem értem az embereket. követnek minket, mint rogue-okat. Lejár rólunk a timer. Oké, nem akarnak rogue-ok lenni és kockáztatni. De naivan hátat fordítva azoknak, akiket előtte üldöztek, elkezdik a bosst ölni? Miért? Én akármikor rogue-ot követtem és nem sikerült (eltekintve az esetekről, amikor csakazértis lelőttük őket) és jöttek szemben, akkor készenlétben maradtunk, ha lőnének, akkor tudjunk reagálni. Hátat biztos nem fordítanék így:
http://plays.tv/video/572e26a653701bf712/rock-with-rumpl-warzor-was-our-meat-shield-

Ráadásul 4-en voltak mi meg csak 3-an.

[ Szerkesztve ]

(#15943) utomi válasza RECSKA (#15851) üzenetére


utomi
senior tag

Most nem azért de ehhez hack progi kell nem?
Nincs ezzel baj ha valaki él ezzel csak akkor mondja ki! és Recskát nem is akarom bántani oktalanul de annyit szidjuk itt a hackereket, hogy szerintem jogos lenne a kérdés:
A., Recska használ hacket?!
B, Nem használ de akkor ezt, hogy?

És igen nem kellene ezt a dolgot csak így elengedni mert eleget szidjuk itt a hackereket ahhoz, hogy e felett nem biztos, hogy el kellene siklani.
Teszem hozzá játszottam Recskával és nem vettem észre, hogy GOD módba menne de ez így akkor is fura. Ennyi.

(#15944) vegitossj7 válasza utomi (#15943) üzenetére


vegitossj7
addikt

Használ.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15945) D.Orion válasza velizare (#15908) üzenetére


D.Orion
veterán

Milyen reload? ;] Míg fejre critelek addig folyamatosan teli van a fegyver!!! ;] Ja, hogy ez egy bug a játékban egy talent által, és miért használom? Mert még nem szedték ki... :DDD

(#15946) Lefty


Lefty
addikt

Valaki vevo mostansag egy Challenge Falconra? Xbox One

(#15947) BasketWink válasza Snip3r_HUN (#15937) üzenetére


BasketWink
csendes tag

lehet ő is úgy járt mint én ma 2X is, dz-ben átestem a földön majd reload után a safehousban haldokoltam -.-"

amúgy ma DZ-ben belefutottam 3 magyarba akik véletlen tarkón vágtak sniperrel mert NPC-nek néztek :DDD megpróbáltak össze szedni de mivel rough volt mind a 3 nem engedte a rendszer nekik :( de aztán együtt bandáztunk miután sikerült életet lehelnem a mikibe és szólni nekik hogy magyar vagyok :DDD

(#15948) kiserik válasza sith7 (#15928) üzenetére


kiserik
senior tag

Nekem ma sikerült 2szer is jó partyt összehozni. 49-ről felmásztam 56-ra. Vigyázz 75, jövök :D

(#15949) sith7 válasza kiserik (#15948) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper

(#15950) Brownage


Brownage
tag

Hogy szúrj ki a csapattársaddal, akiről még nem járt le a Rogue timer :)

Isten bizony nem direkt szivattam Rumpl-t, azt hittem félre ugrik a srác a gránátból. 11 másodpercen járt a srác timere, mikor a poénból átdobott gránátomtól felment 250 körüli mp-re :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.