Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) [hun] warhea válasza Brownage (#15942) üzenetére


[hun] warhea
tag

hat ilyen ez :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15952) [hun] warhea válasza utomi (#15943) üzenetére


[hun] warhea
tag

... és nem vettem észre, hogy GOD módba menne ...
Mert nem megy god mode-ba? Ennyi.

Egyaltalan nem hiszem, hogy csalo, jatszottam vele en is sokszor egyaltalan semmi sem erzodott. egyutt keltunk egyutt fekudtunk (na de kerem nem rosszra gondolni :D)

Mas:

Grat Korrbak-nak az elso hard falconhoz es koszi Duvinak es Bibgr0-nak.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15953) L_ajos


L_ajos
őstag

KisCsaj várja a cimborákat, akiknek nem fáj hogy még csak 4es szintű, kezdő :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15954) Warzoz


Warzoz
senior tag

Falcon Lost Hardban szívesen segítek 2-3 fős csapatoknak a délelőtti órákban.

PC/Uplay: Warzoz78

(#15955) RichieTri válasza velizare (#15901) üzenetére


RichieTri
senior tag

kell rá egy tűzgyorsaság/ujratöltés tár-előbbi a pumpálást húzza,utóbbi meg a skuló rakodást
nem mondom, hogy olyan mint a super90...de rengeteget javít rajta!

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#15956) L_ajos válasza L_ajos (#15953) üzenetére


L_ajos
őstag

Bocsi. uPlay: KisCsajszi :R

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15957) VTom válasza Snip3r_HUN (#15937) üzenetére


VTom
veterán

RazoR-nak volt egyszer ilyen, ott mászkált négykézláb a safehouse-ban. :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#15958) bisza


bisza
tag

Sziasztok!
Nem tudom volt-e már, de nem lehet rossz!
[Film]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#15959) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Napi kis b*zi csaló, a társát megöltük, miután ő volt a soron és érezte hogy szorul a hurok elkezdett teleportálgatni.

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15960) VTom válasza bisza (#15958) üzenetére


VTom
veterán

Ez a promo video, amit a játék megjelenése előtt csináltak reklám céllal.
Nem értem a cikket, az elején arról van szó, hogy filmet fognak készíteni, a végén meg beteszik azt, ami a reklámkampány része volt..

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#15962) duvi válasza [hun] warhea (#15952) üzenetére


duvi
nagyúr

Mi is köszönjük a játékot! :R Nagyon jól sikerült az este. DZ is nagyon jó volt, főleg amikor hátbatámadt az a társaság és szépen kifektettük őket ;]

(#15963) [hun] warhea válasza bisza (#15958) üzenetére


[hun] warhea
tag

Agent Origins Full length [link]

Vtomi :D lehet csak nepszerusiteni akarjak a game channelt vagy mit :F es olyan kulcsszavakat valasztanak ami mostnaban meno :) irnak hozza egy kamu cikket es omlik be a latogatottsag. kozben persze ott a reklam, csak esik1 -2 kosza klikk :)

Ha pedig nem ez van a hatterben kezetraznek a cikkiroval, legalabb annyira naprakeszek mint az IGN/GS :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15964) oriic válasza VTom (#15960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt sem tudja a cikk író hogy mirő ír. 3 csapat készített kis promó videót, mellé az Ubi egy 4. részt, és ezzel promózták a játékot premier előtt. :D Erre meg írja hogy film készül, meg hogy várja magyar megjelenést. Jajj.

Live-Die-Respawn

(#15965) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma 1 órát játszottam, három szerveren voltam, mind tele volt cheaterrel. Ilyenkor úgy beverném a fejét az összes tetves fejlesztőnek, hogy dilettáns módon képtelenek megoldani a helyzetet. :W ki is léptem, van jobb dolgom vasárnap délelőtt, mint hogy felbasszam az agyam... Legszebb, hogy jelenteni sem tudom őket, mert hárman vagy négyen voltak és egyrakáson. A nevük meg így teljesen összefojt.

[ Szerkesztve ]

(#15966) VTom válasza ForRedGlory (#15965) üzenetére


VTom
veterán

Hétköznap este 9-10 után kell játszani, olyankor ezeket már elzavarták aludni :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#15967) bisza válasza oriic (#15964) üzenetére


bisza
tag

Elnézést kérek mindenkitől!
Valóban nem néztem a tartalom mögé! :(((
Csak úgy megörültem hirtelen...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#15968) vegitossj7 válasza ForRedGlory (#15965) üzenetére


vegitossj7
addikt

[link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15969) kovimester válasza utomi (#15943) üzenetére


kovimester
aktív tag

Tomikám!
Majd az uborka eldönti hogy ez csalás vagy nem. Én minden esetre bekültem a képet a képen látható nevekel...
Ha nem cheat nem az ha az 2 hét makiverem lesz a dömberen xD...

(#15970) Hunner válasza kovimester (#15969) üzenetére


Hunner
senior tag

Jah a képen látható nevekkel... Gratulálok. Egyrészt pont Recska neve nincs rajta, másrészt csak arra van bizonyítékod, hogy recska screenshotján az ő kliensében nagyok a fejek, ötleted nincs hogy a másik 7 playernél hogy néz ki a játék, azért küldöd a riportot ész nélkül. :W

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#15971) RECSKA válasza kovimester (#15969) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem tudok angolul! Irnal nekik egy levelet, hogy a :
- bullet kinget 1500x oltem le
- rendorakademiat 1 hetig folyamatosan glitcheltem
- dongo is meghalt parszor :)
- no meg a falcon is lement parszor ( kb 50 xD )

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15972) vegitossj7 válasza Hunner (#15970) üzenetére


vegitossj7
addikt

Használ hacket, de nem ártalmasat. Szimpla textúra nagyítás. Ennyi. Ezért jelenteni valakit elég nagy seggfejség szerintem....

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15973) RECSKA válasza vegitossj7 (#15972) üzenetére


RECSKA
veterán

Ennyi.

Tetszenek a torpok. :)
Nem vagyok 1 hitelo, nem tudom agyonloni a metroban levo jatekost az utcarol, nincs no recoil es aim, 3000rpm az m1en, nem modositottam az m1et hogy shotgunnak higgye ( igen, ezt is lehet csinalni. M1a loves 200ex8... 1 hit barkire... :) Nincs vegtelen loszer semmi. Azt en is elitelem, aki jatszott velem, tudja. Meg akkor sem kapcsoltam be semmi ilyesmit, mikor 3 szintet buktam dzben ( vagy vittek a zold cuccokat, stb... )

Nincs ilyen hackem. Csak ilyen texturas volt. Jelentest megkoszonom.

De majd megnezi az ubi a statjaim, es kiderul. Glitchert kitiltanak ugyis, de ezt mar akkor tudtuk. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15974) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Achivement-et 2ot nem akar megadni. Az echo-t valamiert nem tudom felszedni es azt nem adja meg. Plusz a nehezen vagy kihivason teljesiteni az osszes kuldetest. Mar minden kuldtes megvan csinalva de azt irja 93%on van :-(
X1

(#15975) kovimester válasza RECSKA (#15973) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nem én és nem te döntöd el.
Majd a jubi eldönti.
Max 2 hét pihi.... xD

Vegi:
Ahogy irtad is "használ hacket". Ennyi elég ahoz hogy küldjem y képet. Zero tolerancia!

(#15976) Brownage válasza kovimester (#15969) üzenetére


Brownage
tag

Azért ez elég gáz részedről :) Csak nevetni tudok. Tényleg nagy amatőrség. :P Szóval. Ha én nem csalok, de egyszer bármelyik magyarral játszok együtt, aki csinál egy ilyen képet, amin az én nevem szerepel, akkor reportolni fogsz? Ne haragudj de ez szánalmasan gusztustalan. A többi játékosnak mi köze van hozzá, hogy RECSKA nagy fejeket lát?

[ Szerkesztve ]

(#15977) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megint elég jó kis csapat jött össze, pár óra DZ-zés alatt 160k DZ credit, úgy hogy rugók sem lettünk :D

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15978) kovimester válasza Brownage (#15976) üzenetére


kovimester
aktív tag

"Tudod család nem választható de a barátok igen"
Amúgymeg abba is hagyom mert érveket se tudtok felhozni csak szitkozodni.....
Report volt van lesz....

(#15979) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Mi most a legjobb elérhető LMG? Valamelyik Para? Craftolható is, van valahol recept, vagy csak mázli kell, hogy kiessen?

XONE gamertag: TheZolee88

(#15980) duvi válasza kovimester (#15975) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor is ezt fogod ismételgetni, ha véletlenül perma bannt kap, mert egy túlbuzgó ügyintézőhöz kerül a jelentésed :F :U RECSKA senkinek nem ártott és nem élt vissza a lehetőségekkel.Sőt! Sokszor felajánlotta a segítségét a kezdő játékosoknak. Reméljük, hogy nem lesz maradandó következménye a jelentésednek!

(#15981) .LnB válasza Snip3r_HUN (#15977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó is volt már csak 22k kell az m1a bluerinthez. :)

Köszi a játékot!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15982) vendingo válasza duvi (#15980) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem nem reportolt senkit, csak járatja a száját....
Nem megy neki a játék, aztán inkább itt éli ki magát a fórumon. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15983) vegitossj7 válasza kovimester (#15978) üzenetére


vegitossj7
addikt

Egyszer utol fog érni a karma, azt ugye tudod? :U

Engem jelentenél ilyenért, felírnálak valahova, és ha meglátlak valahol fórumon, figyelmeztetnék mindenkit, hogy egy Big head-mód miatt bannoltattad volna az egyik fórumtársad 14 napra, mert neked nem tetszett.

Nem mellesleg ezért nem jön a ban. Impossible eventek vannak, ez meg nem az. Viszont elástad magad, jó mélyre. Még ha aimbot hacket osztott volna meg, megértem, de így? ...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15984) birorichard válasza kovimester (#15978) üzenetére


birorichard
őstag

vamzer.

megjegyzem, hogy valóban kiábrándító és nem tiszta dolog, és mert növeli a hitbox méretét is. pve-ben még "elmegy" kategória, de dz-ben nagyon unfair.

amúgy érdekes módon, én egy pillanatig nem játszottam vele, semmiben nem segített, de egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy reportoljam...

[ Szerkesztve ]

(#15985) utomi válasza duvi (#15980) üzenetére


utomi
senior tag

Ha és amennyiben a headshot critet így könnyebben beadja és úgy tűnik képről, hogy igen akkor miért is nem tett szert jogtalan előnyre? Hiszen ha én azonos felszerelésben és azonos fegyverrel állok dz.ben Recskával szemben de nekem 5x akkora a fejem mint neki akkor bizony könnyeben leszed fej critel. Ez pedig akárhogy is csűrjük csavarjuk jogtalan előny ergo csalás. Az pedig bőven kettős mérce, hogy a külföldi kínai és orosz embereket szidjuk a hack miatt de ha egy fórumtársról derül ki akkor az már nem is olyan nagy baj.
Ne dugjuk a homokba a fejünket csak azért mert ismerős vagy legalábbis ne próbáljuk meg itt kimosdatni. Továbbra is azt mondom amit eddig, hogy én játszottam együtt Recskával és nem vettem észre, hogy hackel menne , sőt valóban egy korrekt és segítőkész játékostársnak tűnt de ha valóban ilyen hackel ment (és úgy tűnik valóban :( ) akkor az számomra nem tűnik korrektnek és elfogadhatónak.
A reportal nem értek egyet de csak azért nem mert tudtommal sem kovimesternek sem pedig nekem nem okozott kárt szóval azt gondolom, hogy ez talán felesleges volt de hát ezt is mindenkinek joga van magának eldönteni. :R

vendigo és vegitossj7:

Jaj de jellemző. Tipikus arcok vagytok. Mindketten nagy szájjal töröltétek már a játékot 2 hete és hangos szitkozódtatok is és lelúzeroztátok azt aki játszik vele de azért minden nap itt vagytok osztani az észt és ha valami konfliktus van akkor rögtön beleálltok. Gratulálok ez aztán a korrekt hozzáállás. :W

(#15984) birorichard
Nem értek egyet. Ha Recska hackel (mert basszus a textúra hack is hack) akkor ugyanolyan besorolásba esik mint a napi szinten ide posztolt hackerek. Vagy miért is nem? Csak mert írt ide vagy esetleg ismered? Szerintem attól még csak rosszabb lesz. Nekem legalábbis csalódás. :((

[ Szerkesztve ]

(#15986) ForRedGlory válasza utomi (#15985) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kik azok a napi szinten ide irkalo hackerek? Erdekelne (minden hatso szandek nelkul)

(#15987) utomi válasza ForRedGlory (#15986) üzenetére


utomi
senior tag

Szerintem elég egyértelmű, hogy arra utaltam, hogy naponta posztalnak ide képeket hackerekről és csalókról akik leszedik a fórumtársakat a dzben! Olvass vissza. Amúgy meg a glitchelésből mekkora erkölcsi dilemma lett a múltkor és mindenki kapta itt az ívet de a textúra hack az rendben van ugye? :W

(#15988) birorichard válasza utomi (#15985) üzenetére


birorichard
őstag

Közben szerkesztettem, valóban csalódás, de ez itt egy közösség, még ha olyan is, amilyen. Reportolok egy playert, aki a map másik végéből onehitel autoaimmal, és nonstop ezzel tölti ki az idejét - élvezi, h szopathat, de nem reportolok egy olyan embert ész nélkül, akivel eddig egy közösségbe "jártam", segít az itteni játékosoknak és "csak" egy bighead hacket használ, hanem szólok neki, hogy "b+, mit csinálsz? Kapcsold ki, mert nagyon inkorrekt, és nevezzük nevén, csalás, amit mi itt elítélünk. A törpés dumát meg hagyjuk, nagyon jól tudod te is, hogy azért raktad fel, mert könnyebb így a headshot." - ez az én mondanivalóm is egyben. Szerintem meg lehetett volna oldani ezt házon belül is.
Amúgy nem lepett meg, mindennapos jelenség, hogy a "pro", tisztán játszó játékosokról mindenhol idővel kiderül, hogy éppenséggel mégis csak használ valamit... exploit, ilyen-olyan mod, hack... nincsenek illúzióim. És ugyan nem ismerem ezt az embert (Recskát), mégis csalódott vagyok, haragszok rá, mert elítélem a csalást, pláne online kompetitív részben, de az ok nélküli, azonnali reportot, a rajtakapás örömén élvezkedő fórumtársnak a viselkedését viszont undorítónak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#15989) bendeguz76 válasza .LnB (#15981) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

:Nekem meg még 19 szint :)

[ Szerkesztve ]

bendeguz_HUN

(#15990) .LnB válasza bendeguz76 (#15989) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejj az jó sok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15991) utomi válasza birorichard (#15988) üzenetére


utomi
senior tag

Leírtam én is, hogy én se reportoltam volna mert nekem nem okozott kárt, sőt még segített is csak éppen csalódás mert pro játékosnak hittem aki komoly munkával és idővel elért valamit. Erre meg kiderül, hogy azért volt kis segítség is. Hát ez van. :W

(#15992) macy válasza bendeguz76 (#15989) üzenetére


macy
addikt

Rá se ránts, nekem 71 kell még :D

(#15993) #35434496 válasza macy (#15992) üzenetére


#35434496
törölt tag

Akkor ki se gyere dz-ből. :D

(#15994) vegitossj7 válasza utomi (#15985) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én tipikus arc vagyok. :F
Én nem mondtam senkire se hogy lúzer, egyszerűen csak letöröltem és picit szitkozódtam, hogy 20k-t kiloptak tőlem.
Attól még olvashatom a topicot? PLS.
Korrekt hozzáállás pedig az, hogy nem reportolunk olyan embert, aki sokat segített és építette a közösséget. Főleg ilyen önelégülten. Mert muszáj volt leírnia.
1 szaros kép után. Azt meg el ne hidd, hogy a nagy fej módban számít a headshot... kek. Mintha ő lenne a szerver, csak a saját kliensét moddolta, attól a hitreg szerveralapú. Azért butácskák se legyünk, no.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15995) Edem05 válasza .LnB (#15981) üzenetére


Edem05
őstag

Este mehetünk, megszerezzük a maradék lóvét. :D

(#15996) subzerohun


subzerohun
csendes tag

Falcon Lost - Hardon mióta vannak veterán ellenségek? Kb 2 hete toltam utoljára akkor még elitek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#15997) sith7 válasza Snip3r_HUN (#15977) üzenetére


sith7
nagyúr

ezt hogyan hoztátok össze ?

mondjuk mindegy, mert se tegnap, se ma nem nagyon tudtam belépni ... hétközben meg max. 2 órám van játszani

(#15998) utomi válasza vegitossj7 (#15994) üzenetére


utomi
senior tag

Azt meg el ne hidd, hogy a nagy fej módban számít a headshot... kek. Mintha ő lenne a szerver, csak a saját kliensét moddolta, attól a hitreg szerveralapú. Azért butácskák se legyünk, no.

És akkor az AIM bot, az rpm hack, a damge hack a teleport és a többi se működik ugye? Te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak megjátszod vagy engem nézel hülyének? :W

[ Szerkesztve ]

(#15999) RECSKA válasza utomi (#15998) üzenetére


RECSKA
veterán

Tomikam :)

Az is mukodik biztos a fizetosben. :) nem tudom.

De mikor egyutt jatszottunk, lattal tolem barmi ilyesmit? Vagy barki, aki jatszott velem, latta hogy 1 hitelek? Hogy teleportalok?
Szerintem tulfujtatok ezt az egeszet. Kerdem en, ha aimozok, minek lennenek nagyfejek??? Az 1 pixelre rantja a celkeresztet...

Sosem oltem elsonek. Amikor a csapat, akikkel mentem, rugo lett, kenytelen voltam leloni aki jott. Millioszor fekudtem. Egyaltalan nincs god mode.

Elismertem, s a buntetest is el fogom fogadni. De ne emlitsetek mar egy lapon egy pedofil gyerekgyilkossal, mikor csak csokit loptam... ;)

Amugy szepen felporgott a topik. Erdekes dolgok derultek itt ki. :)

Szerintem legyen beke, mindenki toroljon az uplaybol aki akar emiatt, es szoljon a jatekrol a topik, ne arrol hogy en f@sz vagyok ;)

Beke!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#16000) utomi válasza RECSKA (#15999) üzenetére


utomi
senior tag

Olvastál tőlem ilyet? Pontosan azt írtam, hogy nem vettem észre, hogy GOD módban mennél ezért is lepett meg a posztolt kép. És nem mondtam, hogy AIMolsz vagy, hogy bármi mással élnél a Big Headen kívül.
Egyébként pedig nem én reportoltalak, eszembe se jutott mert mint mondtam nekem nem okoztál kárt vagy hátrányt. Csak mint leírtam picit csalódtam mert tiszteltelek az elért eredményeid miatt és így azért kicsit máshogy fest a dolog. (Persze fogalmam sincs mióta élsz ezzel és mennyire komolyan így lehet, hogy régen felnyomtad magad már komoly munkával mire ezt kezdet használni. )
Én ezért nem foglak törölni a listából és biztosan fogunk még együtt játszani csak hanyagold ezt a hacket vagy nevezzük akárminek és akkor korrekt lesz. Szerintem. :R

Szerintem legyen beke, mindenki toroljon az uplaybol aki akar emiatt, es szoljon a jatekrol a topik, ne arrol hogy en f@sz vagyok ;)

Egyet értek, elmondtam amit gondolok ezek után tényleg a játékról szóljon most már a dolog. Peace. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.