Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) RazoR válasza Hocsika (#15700) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet ma egy Falcon sem lesz, lvl38,2... a lázam... :(((

[ Szerkesztve ]

(#15702) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#15692) üzenetére


RECSKA
veterán

Na ne mar! Legalabb 32es volt! XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15703) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nektek megy a játék? Nekem állandóan Delta hibát ír...

;) - The Power of the Light Side

(#15704) BasketWink válasza Anonymus23 (#15703) üzenetére


BasketWink
csendes tag

én dzben vagyok 7 óta, bár egyedül nem túl izgalmas

[ Szerkesztve ]

(#15705) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#15702) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ja, adott kemény ~1.5% crit esélyt, meg talán 7% elsősegély öngyógyítást... :(((

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15706) Anonymus23 válasza BasketWink (#15704) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azóta lehet valami gond, mások is panaszkodnak...
Vagy csak az asszony hackelte meg a játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#15707) RECSKA válasza Anonymus23 (#15706) üzenetére


RECSKA
veterán

Ne hagyd egyedul vele, mert kepes lesz 6eftert megvenni a hekket es 14 nap pihire kuldi az accodat...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15708) vendingo válasza BasketWink (#15704) üzenetére


vendingo
veterán

Én is egyedül jártam, aztán rájöttem, hogy egész jó csapatokat is tud dobni a rendszer. Csapatban hatékonyabb a farmolás.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15709) Spancho válasza BasketWink (#15704) üzenetére


Spancho
őstag

Elöl az összefoglalóban vagy egy nagyobb játèkos lista.
Abból vegyèl fel uplayen akit csak tudsz barátkènt.
Aztán ha látod ,hogy valaki dz-ben van csatlakozz hozzá.
Discord-ra is keress rá itt a fórumban ,ott is találsz embereket.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#15710) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

első craftolt vectorm, egyenlőre megteszi

közben lement az első hard falcon, az normális, hogy képes volt ugyan azt bedobni a heti mint a "boss"? 2 sentry call harness, mind a kettő firearms-os...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#15711) gabo91


gabo91
aktív tag

Sziasztok!

Gyűjögetésre, van értelme pakolni? Működik látványosan, vagy bugos?
205%-on van, ha akarom 225%-ra is tudom vinni... (eddig is 160 körül volt)
kicsit már unom, hogy fegyverkieget/tárgymódosítást dob állandóan, ha netán fegyver akkor meg valami szutyok könnyűgéppuskát max.

(#15712) Hunner


Hunner
senior tag

Van komoly tapsolós kép is, de ez mindent visz :)) Egyébként megint 3. nekifutásra sikerült, ezúttal Pamlacs volt a support, és a 2. runon a 14. wave-ben véreztünk el... Öröm boldogság 240-es striker kesztyű részemról, borzalmas statokkal. Jövőhéten re :U Köszi a srácoknak: Csipet, Pamlacs, Warhead

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#15713) Snip3r_HUN válasza gabo91 (#15711) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Párszor már lett írva hogy csak a sima moboktól származó loot minőségén javít(hat),a bossokból eső lootra nincs kihatással.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15714) Brownage válasza Hunner (#15712) üzenetére


Brownage
tag

Tegnap esti sikerélmény megvolt nekem is. 3 órányi Mythic Mannoroth wipe után gondoltam lefekvés előtt szopatom magamat még egy kicsit, úgy az igazi befjezni a napot. Nem volt senki online, akivel egy könnyed levezető falcon challenge-t mehettem volna. Ráadásul mivel a fő karimmal letoltam már, de nagyon lusta voltam átpakolni a cuccomat, dobtam rá még egy lapáttal, alttal mentem a saját gearrel, full puggal, matchmakinggel :P

Ráadásul úgy, hogy normál esetben viszonylag kommunikálós vagyok, de párom aludt mögöttem, így még beszéni se tudtam és a többiek se nagyon szólaltak meg. Írásban irányitgattam őket. Mondjuk a 4. és 8. sikeres shotis wave-k után már egész bizakodó voltam. Aztán 13. wave végén felkészülve a 14. wave-re, ledobtam a mobile covert, mellé bújtunk ketten, mobile cover összetört és Delta errort kaptam :P Elkönyvelve a biztos bukást visszatöltöttem azért. Hallom töltés közben, hogy óvatosan, mert ketten DC-ztek. Mondom WTF? ezek még mindig élnek? A másik srác is DC-t kapott a magától széteső mobile covertől, ő is visszatöltött, valami csoda folytán mind a 4-en éltünk és be tudtuk fejezni a maradék wave-t. Utána már gyerekjáték volt dupla survival linkkel felpakolnom a bombát és kilootolnom a crafting matit a bossból :)

Szóval a héten megvolt az első altos/full pugos challenge falcon runom :)

(#15715) .LnB válasza Brownage (#15714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább WoW-ba lett volna meg a boss. Az nagyobb teljesítmény. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15716) RECSKA válasza .LnB (#15715) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi tegnap sem tudtuk megcsinalni... Ma ujra megprobaljuk. Sajnos nincs osszhang, dps karival kell gyogyitanom ( 20e skillel nekem volt a legnyagyobb, beallunk egymas ele, hatunkra nem figyelunk, skillek hasznalatanak teljes hianya... Igy azert nehez xD

Ma este ujra proba, de valahogy nem erzem az erot a teambe... :(

Addig ugyse adom fel, mig nem sikerul :) ( hetfon 2x egymas utan randomokkal megcsinaltuk )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15717) .LnB válasza RECSKA (#15716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akartam írni rád, kérdezni, hogy mit csináltok majd, mert egyedül voltam tegnap csak bent. Gondoltam rákérdezek, hogy jöjjek e segíteni healelni. De aztán inkább kiléptem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15718) Madoc


Madoc
veterán

Éjjel észrevettem egy hibát: 40000 dz lóvém volt és mondom megcsinálom a dz napi-t,ugye 7500-ért.meg is volt pillanatok alatt,be is adta hogy kész.Mikor kilépek ránézek az adatlapra és 41600-at írt! És ezt hogyan?? Bementem-öltem -megszereztem egy supply-t és jöttem is ki.Kiváncsi leszek belépéskor mennyi lesz a tarsolyban!?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#15719) RECSKA válasza .LnB (#15717) üzenetére


RECSKA
veterán

Dps-el voltam bent, jo lettel volna :(

Ma este skillel jovok, nem tudom utomiek jonnek-e.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15720) Corpuscle válasza Madoc (#15718) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha jól rémlik XP-t ad, nem pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#15721) velizare válasza Madoc (#15718) üzenetére


velizare
nagyúr

a dz napi xp-t szokott adni, nem?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15722) Hocsika válasza Madoc (#15718) üzenetére


Hocsika
tag

A DZ-s küldi XP-t ad, nem pénzt, úgyhogy max szintet lépsz...

(#15723) Brownage válasza RECSKA (#15716) üzenetére


Brownage
tag

Mondjuk az első killen 4-es taktikust voltam, nagyon túlbiztosítottnak éreztem. Hiába az erős heal, szerintem sokkal többet ér az, ha a shotisokat mindenki tudja lőni keményen, amikor lejönnek.

Azóta én átváltottam 4 sentry 2 taktikus ruhára és 18k vagy 25k (hátizsáktól függ) skill powerrel megyek. szerintem healre bőven több, mint elég. 84k hp-m van és így is maxra healelődök + overhealem is van. Heal miatt ennél többet sztem nem érdemes használni. Tegnap is az volt puggal, hogy nekem 5k skill powerem lett volna eredetileg, de mivel láttam már fent az ablakban, hogy folyton mindenki alacsony hp-n van, 15k skill powernyi egyéb ruha volt nálam és azzal kényelmesen elvoltunk.

(#15724) RECSKA válasza Brownage (#15723) üzenetére


RECSKA
veterán

A tactical szettel ( 70k skill ) a felszedos lada masodpercenkent 1 szegmenst tolt. Tehat halalkozeli allapotbol bo 3 sec alatt csumara tolt mindenkit.

Viszont ugy nem lehet, hogy a skilles karakter dpse a 2. Legnagyobb a csapatban :)

Ma este ujra proba. Bar kezdem kicsit unni xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15725) Droughert válasza RECSKA (#15716) üzenetére


Droughert
tag

Ha beferek mehetek electronikas karival. Alapbol 40k electronicaval indul a 4-es setbonusz meg szepen tolja felfelé.

(#15726) RECSKA válasza Droughert (#15725) üzenetére


RECSKA
veterán

Este 9tol ameddig ki nem dolunk probalom :) Gyere ha jo neked is.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15727) [hun] warhea válasza Hunner (#15712) üzenetére


[hun] warhea
tag

Koszi En is sracok! Izgalmas volt. Az a 3 seeker az egy helyen allo 4 emberre a 14.korben a II. Futason meghozta a gyumolcset a wipeban :D azon meg most is rohogok :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15728) [hun] warhea válasza RECSKA (#15724) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ma lesz hely neked Recs. Gyere velunk :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15729) Edem05


Edem05
őstag

(#15730) RazoR válasza Edem05 (#15729) üzenetére


RazoR
veterán

Hát ezt megszívták rendesen! :DDD :C

(#15731) Hunner válasza [hun] warhea (#15728) üzenetére


Hunner
senior tag

Szegény breto :(

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#15732) .LnB válasza Edem05 (#15729) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól beleszaladtak a pofonba :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15733) [hun] warhea válasza Hunner (#15731) üzenetére


[hun] warhea
tag

azon a koron nem valtoztatunk.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15734) Hocsika válasza Edem05 (#15729) üzenetére


Hocsika
tag

Nah ezek megkapták rendesen a magukét... :D
Sosem értem, hogy olyant miért kóstolnak be, akinél nincs semmi... :P

(#15735) [hun] warhea válasza Hunner (#15712) üzenetére


[hun] warhea
tag

Jut eszembe azt bezzeg nem irod bele, hogy 2 percet faragtunk a szintidobol! ez most 40 perc alatt ment le :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15736) Anonymus23 válasza Hocsika (#15734) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az XP+DZ creditért...
Aztán sosem lehet tudni, hogy kivel húztál ujjat.

A múltkor lelőttek ketten kimentés közben, utánuk mentem, 3 sec volt még rajtuk, de utolértem őket és nem voltak túl táposak, feküdt mindkettő hamar, és ott nyávogtak nekem, hogy csíter meg, hogy hogyan csináltam...
Máskor meg én kötök bele valakibe, és fekszek, mert olyan, ez ezzel jár...

;) - The Power of the Light Side

(#15737) Hocsika válasza Anonymus23 (#15736) üzenetére


Hocsika
tag

Igen, csak néha nem látom értelmét. Jártam én is úgy, hogy pont kifele mentem, és akkor lőttek hátba...
Persze én is visszamentem érte ;]
Azt meg gondolom nem kell mondanom, hogy általában ez a fajta hátba lövés akkor jön, mikor már késő van és korán kell kelni... De hát nem szabad ugye ennyiben hagyni... :D :DDD

(#15738) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#15736) üzenetére


[hun] warhea
tag

tegnap mi is lelottunk 2 sracot kimentes kozben pamlacsekkal :( dehat kellett a manhunt :(

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15739) Anonymus23 válasza [hun] warhea (#15738) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ti is szépek vagytok :P
Mondjuk ez hozzátartozik a DZ-hez, nincs mese.

Tegnap is mentettünk kifelé, előtte elnyomtuk a pulse-t, mondom bármilyen fehéret meglátok, lövök azonnal, most már nincs kegyelem, ahányszor lelőttek engem kimentés közben...

;) - The Power of the Light Side

(#15740) [hun] warhea válasza Anonymus23 (#15739) üzenetére


[hun] warhea
tag

Elpitsaztak minket is tegnap azert joparszor. Robbanolovedek + m1a komboval olyat kaptam, hogy abba haltam bele, hogy mellettem robbant. mocskos egy dolog ez. pedig elotte 2x ledaraltuk oket.

az, hogy kimentes kozben irtottuk le oket (nem akartuk amugy) de valahol el kell kezdeni. :D meg is sajnaltuk oket mert 3 darab lila volt naluk osszesen :( termeszetesn otthagytuk a foldon nekik.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15741) velizare válasza [hun] warhea (#15740) üzenetére


velizare
nagyúr

amikor zöldet viszek ki, még kéket is felszedek, hogy ha lelőnek, publicba kevesebb eséllyel essen ki a set item. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15742) Anonymus23 válasza velizare (#15741) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tegnap volt az első eset, hogy supply dropból egy zöld esett, és nem is rossz. Valami kesztyű.
Mondjuk ezt ugye nem kellett menteni, mivel ez azonnal a tatyóba került, de legalább használható.

;) - The Power of the Light Side

(#15743) VGNGR


VGNGR
senior tag

Sentry kesztyűt csak dropból lehet jelenleg szerezni?

(#15744) Madoc válasza velizare (#15721) üzenetére


Madoc
veterán

És tényleg! Igazatok van,bocs. :W

Az az egy supply nekem is zöldet dobott tegnap,egy Nomad páncélt.Így meglett a 4-es szett.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#15745) Brownage válasza Droughert (#15725) üzenetére


Brownage
tag

Lehet hogy ma este 6 és 8 között valamikor megyünk Vudyval és Warzozzal. Ha skill poweresként jössz, akkor dpselek én meg, megpróbálhatjuk, hátha lemegy elsőre :)

Szerencsére 4. karim még nincs 30-as, így a héten még elég csak 3x mennem :)

(#15746) Droughert válasza Brownage (#15745) üzenetére


Droughert
tag

Majd figyellek este ha online vagy, hátha egyszer tényleg összejön egy közös Falcon. Ha 7 után mentek akkor esélyes, hogy jó lesz nekem időpont, előtte nem hiszem, mert 6körül érek haza, megvacsoráztatom a gyerekeket, intézem a mesét stb, csak utána kerülök gép elé.

(#15747) Snip3r_HUN válasza Edem05 (#15729) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Visszanyalt a fagyi. :C

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15748) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kicsit leült a topic mostanság. Máskor pár óra alatt összegyűlt annyi hsz, hogy képtelenség volt elolvasni.

Más:
Vannak azért itt akiket elért a banhullám?
A múltkor bementem egy ismerőshöz, akiknek más ismerősei voltak, és együtt rosszalkodtunk a DZ-ben, azaz rugók voltunk folyamatosan, 2 csapatban. De ott a TS-en hallottam egy furcsa mondatot, amikor az egyik kérdezte a másikat, hogy használja-e még a csítet. A hangokat nem tudtam beazonosítani, mivel nem ismerősök voltak, de nem kezdtem el ott izmoskodni, de azért furcsálltam, hogy ez ennyire elfogadott lenne?
Azóta nem játszottam velük, pár normális srác maradt meg barátlistán az akkori 2 csapatból...

Vagy csak mások mesélték, hogy találkoztak egy csíterrel, amikor is különböző felmenőkkel való törvényellenes kontaktus emlegetésekor kiderült, hogy magyar, majd bevették a csapatba és a gyerek elmesélte, hogy mit és mennyiért használ...

;) - The Power of the Light Side

(#15749) RazoR válasza Anonymus23 (#15748) üzenetére


RazoR
veterán

Szánalmas az összes! Anno a Codban sem értettem, hogy miért jó ez, mi az élvezet abban hogy helyetted céloz a gép, látsz mindenkit a mapon?! Pont a lényegét veszti el egy játék ezzel.

(#15750) velizare


velizare
nagyúr

The Division "Dark Zone" Hotline Bling Parody! (Gaming Parody)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.