Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) kiserik


kiserik
senior tag

Sziasztok!

Szakiktól kérdezném, mi lehet annak az oka, hogy rengetegszer 10-15 fps-sel indul a játék. Alap esetben teljesen normálisan 50-60 fps között mozog, de (főleg az utóbbi időben) sokszor előfordul az előbbi probléma. Gépújraindítással szoktam orvosolni és azonnal indítani a játékot. Viszont ha egyszer már elindult normális fps-sel, akkor utána kikapcsolásig mindig normálisan tudom indítani. (i5 4460, GTX 660ti, 8gb ram)

Kicsit kuszára sikerült, de remélem érthető :)

(#15252) VGNGR válasza kiserik (#15251) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nekem szokott ilyet csinálni, olyan mintha más taskon lennék, de közben a division ablakot mutatja laggolva. Alt+tab helyre szokta hozni.

(#15253) Bibgr0 válasza kiserik (#15251) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Próbálj ilyenkor 2x Alt+Entert. Az helyre szokta hozni.

(#15254) RazoR


RazoR
veterán

A Falcon hardon dobhat zöldet? Milyn GS-ú cuccot dob hardon és challengen?

(#15255) pzstm válasza RazoR (#15254) üzenetére


pzstm
titán

Weekly reward-ban 214-es-t dob garantáltan, Boss pedig garantált 191-est dob egy sárgával

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15256) Edem05 válasza RazoR (#15254) üzenetére


Edem05
őstag

Dobhat! Heti jutalomként 214-est, ami az APC-ből esik az meg 191-es. Ugyan ez challange-re is vonatkozik csak ott a heti jutalom 240-es, ami az APC-ből jön az meg 214-es.

(#15250) marilllyo: Én nem venném meg a helyedben. Inkább valami tervrajzot vennék ami még nincs meg. (De mivel már megvan minden, így nem veszek semmit. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#15257) .LnB válasza Edem05 (#15256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, ma Falcont tolunk? :F

Kell az nekünk egyáltalán még? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15258) RazoR válasza Edem05 (#15256) üzenetére


RazoR
veterán

Köszi! Gondolom 180 körüli karakterekkel 4-en is felejtős a challenge?

(#15259) velizare válasza RazoR (#15258) üzenetére


velizare
nagyúr

nem felejtős. ha pre-1.1ben teljesen ilvl 31es sárgába voltál öltözve, akkor volt 182 a gear scoreod.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15260) Edem05 válasza .LnB (#15257) üzenetére


Edem05
őstag

Hát mehetünk, ha gondoljátok. :D

(#15258) RazoR8402: Nem felejtős, csak nagyon kell figyelni a shotis rusher-ekre. Meg mindig lent legyetek a gödörben. Amúgy csomó videó van YT-on, nézzetek meg párat, az alapján szerintem menni fog.

(#15261) RECSKA válasza velizare (#15259) üzenetére


RECSKA
veterán

216-205-201-194 volt a team tegnap. Sajnos a socis rushok vittek mindannyionk a 10. Korben...

Majd megprobaljuk meg, de a godorbe lejon 2 socis es agyonlottek mindenkit. Levakitottunk 2ot, szotlottuk oket, kozbe hatulrol 1 leszedett mindenkit. Megcsinaltam mar tobbszor, de tegnap nem sikerult. :(

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15262) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ivós játék!

Bár én nem nagyon iszok, de akkor is.

Akár hányszor leírja RECSKA, hogy soco, akkor mindenki iszik egy felest. Akár hányszor leírja, hogy 65% armor, mindenki iszik két felest. Ha 1milla felett critel neki az M1A az 3feles.

Délre mindenki rókázni fog! :D

(#15261) RECSKA

Recs nehogy magadra vedd! Csak viccelek, nagyon ráérek @ work! :R
Hétvégén be joinoltál hozzánk, de meg se szólaltál, az mi volt?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15263) kiserik válasza Bibgr0 (#15253) üzenetére


kiserik
senior tag

Köszönöm, kipróbálom :R

(#15264) [hun] warhea válasza RECSKA (#15261) üzenetére


[hun] warhea
tag

menni fog az. :) ugy mondom ezt, hogy en is ott voltam ugye :D de az milyen volt mar, hogy a fedezek felrobban minket viszont nem sebez az apc? :D azon besz@rtam :D marmint, ha arra gondoltal Recs :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15265) velizare válasza RECSKA (#15261) üzenetére


velizare
nagyúr

:Y ehh, benéztem, azt hittem, hardról van szó. :B
bár ha jól ccztek... a shotisok nem arra vannak kitalálva, hogy kitankold a sebzésüket. bár pajzzsal még akár azt is lehet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15266) [hun] warhea válasza velizare (#15265) üzenetére


[hun] warhea
tag

ah dehogy, hard-on flawless victory lenne. ott ugy megy at a gyakorlottabb ember mint kes a vajon. vagy mint 34-es sotis a 64% armoron. (hogy jobban erzekeltessem :D)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15267) VTom válasza RazoR (#15249) üzenetére


VTom
veterán

Én majd a liftben megvárlak.. :D

@(#15251) kiserik: Nekem is akadni szokott, még játék alatt is elég durván, az orvosolta, hogy mindig a UPlay-ből indítom a játékot a play gombbal, illetve a Uplay settingsben levettem az in-game overlay-t.

Azóta semmi gondom vele.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#15268) RECSKA válasza .LnB (#15262) üzenetére


RECSKA
veterán

Delre? 1 mondatban elintezem gyerekek! :)

A fokarakterrel probaltuk meg tobbszor is a kuldit (82k hp 65% armor ) mellyel hiaba critel 1 milla felett az m1a, ha a socos egybol agyonlo... :) ( m1a 1 milla crit 3 feles? Bazz. 3 sec alatt egy 10fos tarsasag lereszegedne...

Egy ha jol szamolom, 6 feles, legyen hennessy whisky, mert szeretem. Ehgyomorra, hetfo delelott, vezetes kozben nem kellene tobb a rokahoz :)

Semmi, mondom bemegyek hozzatok dz-zni, de csak egyedul kolbaszoltal bent valamerre, ems afkzott, 3. Srac meg bazison afkzott. Igy tovabbaltam. :) amugy mikor beleptem, koszontem. Mondjuk el nem :)

Aztan huztam a 2. Karaktert. 4 ora alatt 39es lett a draga dzben :) a sok manhunt fossa a tp-t :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15269) .LnB válasza RECSKA (#15268) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem emlékeztem mikor jöttél be. De volt ilyen, aztán az afk után abba is hagytuk, akkor már nyomtuk jó ideje.
Hétvégén megvettem a 204-es S90 Shotgun blueprintet. Elkraftoltam az összes alapanyagomat 15-20 shotira. Nem jött össze túl értelmes egyszer se. Most crti-re healer tipusúval nyomom. Viszont alapból nagyon tetszik. Tegnap DZ-be jó pár ember feküdt tőle. :)

(#15270) [hun] warhea: Nem tudom, alap, mert nem moddoltam azt. Csak crit sebzés és chance. Lassú, hát jó, hogy lassú ez mégis shotgun nem MP5. :D Közel rohanok az emberkéhez aztán söréttel belövöm a frizuráját. Nagyon adja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15270) [hun] warhea válasza .LnB (#15269) üzenetére


[hun] warhea
tag

Mennyi a RoF-ja? nekem a sotik lassunak tunnek, persze az is lehet, hogy csak teljesen mas jatekstilus kell hozza.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15271) RECSKA válasza .LnB (#15269) üzenetére


RECSKA
veterán

Jaja, van nalam egy egesz kellemes super90 rugom ellen :) bar az aug is pusztitja oket szepen :)

Viszont mennyire mas vilag az elektronikas build, hihetetlen...

Ellenben 1 sticky, es akar 2-3 jatekos is fekszik. Tegnap pl tobb embert is a tuzes labdaval oltem meg, ami alig sebez xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15272) .LnB válasza RECSKA (#15271) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora képzettséggel? (alapból, nem buffolva) Az mellé meg HP-d van sok?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15273) RazoR válasza VTom (#15267) üzenetére


RazoR
veterán

De csak tapsolva ér! :DDD

(#15274) RECSKA válasza .LnB (#15272) üzenetére


RECSKA
veterán

Meg csak 1 napos a kis draga. Visszatoltos talent miatt firearms-ra kellett kalibralni 1 cuccost. A sticky alapbol kb 8sec, ha 7 fejest kiosztok akkor 3 sincs...

37 korul van. Buffal 73 korulre no. Jelenleg a kek nevesitett acr-rel megyek, 118/59/37

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15275) [hun] warhea válasza RECSKA (#15271) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ellenben 1 sticky, es akar 2-3 jatekos is fekszik. Tegnap pl tobb embert is a tuzes labdaval oltem meg, ami alig sebez xD

Tactitian -ben tolod?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15276) .LnB válasza RECSKA (#15274) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm... ezt tudnám reprodukálni az én gearemmel is. De még sose jutott eszembe. Lehet majd kipróbálom. DZ-be rugók ellen nem lehet rossz ha eléri őket a "BB8" és égnek tőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15277) RECSKA válasza [hun] warhea (#15275) üzenetére


RECSKA
veterán

Most jaja. Es marhara elvezem. Dobalom a golyszit, az meg takarit... :)

Lnb : player ellen kivalo. :) rugoskodtunk, es hiaba bujtak el a playerek, a golyo megtalalta oket. :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15278) .LnB válasza RECSKA (#15277) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon gondolkodom, hogy végül is csak egy ilyen ember kell a csapatba és marha sokat segít. Jó lehet ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15279) [hun] warhea válasza RECSKA (#15277) üzenetére


[hun] warhea
tag

En is most huzom a karim (5os :DDD) es tactot akarok belole (megvan a set neki), majd kerhetek tanacsot?
Milyen fegyvereket hasznalsz vele?
Tact set hogyan mukodik?

Amugy seeker dzben pvp-re kivalo lehet, hisz player nem tudja hackelni :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15280) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Makingof: [link]
En meg mindig amulok es bamulok a reszletessegen es kidolgozottsagon. Ha a jatek integritasaert es QA-ert nem is, de ezert respect az UBI-nak/massivenak :R

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15281) RECSKA válasza .LnB (#15278) üzenetére


RECSKA
veterán

Kek acr ( CADUCEUS ) es ma veszem meg dz3bol az m1a-t, melyen ugyanazok a talentek xD.

Adottsagoknal bepakolod a felgyujtosat es a robbanosat. Kegyetlen jol sebeznek. Persze mas jatekstilust kepvisel, csunyan...

De mondom, meg csak tanulom :) a daralos karakter utan nagyon furcsa. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15282) Edem05 válasza RECSKA (#15281) üzenetére


Edem05
őstag

... egy kis pontosítás: A Caduceus nem ACR hanem SCAR-L, de a színe az stimmel, valóban kék. :D

(#15283) .LnB válasza [hun] warhea (#15280) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a csaj még így is nagyon gázul van megcsinálva abban a trailerben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15284) [hun] warhea válasza .LnB (#15283) üzenetére


[hun] warhea
tag

Rajzolj jobbat :D :C

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15285) RECSKA válasza Edem05 (#15282) üzenetére


RECSKA
veterán

Sry. Az az, scar :)

Ma este hard falcon, 2 karival egymas utan, discordra majd kiirom. 9kor.

Vicces amugy a feltoltott buffos gyogyito ladiko. 80ehp-t kb 4 sec alatt feltol :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15286) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Azt meg tudom valahol nezni, hogy melyik kuldetes nincs meg Hard-on vagy kihivason? X1

(#15287) [hun] warhea válasza RECSKA (#15285) üzenetére


[hun] warhea
tag

jovok, ha lesz slot. de egyelore csak a main karit tudom hozni.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15288) FR33


FR33
aktív tag

SziasztoK!
Ha 19-20es szinten van még csak valaki az írjon privit mert jó lenne coopban csapatni dzn kívül is :) Köszi

(#15289) [hun] warhea válasza FR33 (#15288) üzenetére


[hun] warhea
tag

Ha beerlek a kiskarival en jovok :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15290) Raulblanco07 válasza marilllyo (#15250) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nekem egy 163-as navy mp5-öt tegnap, 25% crit chance, brutal, deadly, meg a tárújratöltős, komolyan elgondolkodtam kiskarival rajta, mert 182-est használok, de mivel B kari csak 1 jó trait van rajta, végül bezúztam, kár hogy nem 182-es lett.

(#15291) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Season Pass tulajdonosok 55 nappal később TALÁN kapnak valamit a Season Pass-ért...

Forrás

"Fejlesztés alatt áll, és a későbbi patchbe kerül bele."

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15292) [hun] warhea válasza vegitossj7 (#15291) üzenetére


[hun] warhea
tag

/sarcasm on
:D halistennek, hogy megvettem
/sarcasm off

Apropo ma vannak napik?

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15293) marilllyo válasza vegitossj7 (#15291) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem baj. Foglalkozzanak most csak a játékkal. (Bár örülök, hogy nem ugrottam egyből a GOLD-ba). Ezen hibák kijavítása is úgy látszik baromi sok energiát igényelhet nekik. Kapunk egy félkész hülyéreglitchelhető underground dlc-t...marha boldog leszek. :D Ráér...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#15294) velizare válasza [hun] warhea (#15292) üzenetére


velizare
nagyúr

reddit szerint vannak.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15295) Garsza válasza [hun] warhea (#15292) üzenetére


Garsza
veterán

Vannak Lexington a cheleng.

(#15296) velizare


velizare
nagyúr

teh division glitchez quizz
11/12 :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15297) pohár válasza Garsza (#15295) üzenetére


pohár
félisten

cheleng :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15298) .LnB válasza pohár (#15297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Énis felkaptam a szemöldököm, hogy nem dézsé-vel írta! :D /cselendzs/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15299) pzstm válasza pohár (#15297) üzenetére


pzstm
titán

Kiváló az Úriember hunglisha :DDD

Ui.:
Köszönöm, hogy dekódoltátok :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15300) #35434496


#35434496
törölt tag

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.