Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) birorichard válasza Hardcoree (#15412) üzenetére


birorichard
őstag

Egészen véletlenül nem maradt ki valamelyik safehouse megnyitása? Akkor jelzi ki a térképre a kis mellékküldiket az adott körzetben.

[ Szerkesztve ]

(#15468) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Töménytelen mennyiségű nem ide illő offot töröltem, fejezzétek be legyetek szívesek! Tudjuk hogy a játék bugos, vannak glitchek, de nem kell napi szinten felhozni és pörögni a témán. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15472) RazoR


RazoR
veterán

Egyébként a törölt hsz-emre hivatkozva tanácsot szeretnék kérni, hogy hova és hogyan tovább? Falcon egyenlőre flejtős még hardon is max 5 wave amit bírtunk.

(#15473) .LnB válasza RazoR (#15472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Linkelj egy cuccost. Az alapján könnyebb segíteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15474) [hun] warhea válasza RazoR (#15472) üzenetére


[hun] warhea
tag

Nem felejtos az, lefutjuk neked ha szeretned.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15475) RECSKA válasza RazoR (#15472) üzenetére


RECSKA
veterán

Estenkent szivesen segitek. 2 karival allok rendelkezesre.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15476) RazoR válasza .LnB (#15473) üzenetére


RazoR
veterán

Most nem tudok, melózom.

Warhead, Recs: Gondoltam már rá, hogy kérek egy kis helpet, csak hát na.... jó lenne önerőből is lenyomni, a csapat meg is van úgyahogy csak még nokedlik vagyunk hozzá úgy tűnik.

(#15477) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Razor mi az uplayed?
Bocsi, figyelmetlen voltam :D

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15478) RazoR válasza [hun] warhea (#15477) üzenetére


RazoR
veterán

Aláírásomban ott van Semmi gond, én is fel akartalak venni már egy ideje

[ Szerkesztve ]

(#15479) sith7 válasza RazoR (#15476) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha te ma lenyomod, kapsz 2 zöldet, esetleg a segítőidnek olyat dob, ami nekik nem kell, akkor az a 2 lehet 3, de akár 4-5 is.

Ez azért már ad neked nem kis buffot ... a csapatodból ezt megcsinálja mindenki 1x, és utána mehettek már 4 -en is együtt, ahogy eddig is szoktatok ;)

Ez nem csalás :D :N

szerk.

Hard ... 3 ember, aki már nem először csinálja, 20-25 perc alatt le tudja nyomni úgy is, hogy a 4. csak aszisztál, éleszt, eléje ugrik a shotisoknak élő pajzsként stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15480) RazoR válasza sith7 (#15479) üzenetére


RazoR
veterán

Hard vagy challenge dob kettőt?

(#15481) [hun] warhea: nem hogy a héten, soha nem csináltam még :N

[ Szerkesztve ]

(#15481) [hun] warhea válasza RazoR (#15480) üzenetére


[hun] warhea
tag

Eloszor mindketto kettot dob. Hetente egyszer, ha meg nem csinaltad az adott heten.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#15482) sith7 válasza RazoR (#15480) üzenetére


sith7
nagyúr

ja, közben szerkesztetted ... nem baj, szóval igen, mindegyik 2 - t dob, de a 20-25 percet az hard fokozatra írtam

(#15483) RazoR


RazoR
veterán

Köszi srácok! Sajnos a mai nap az nem jó, de holnap ha valaki tudna segíteni azért hálás lennék!

(#15484) RECSKA válasza sith7 (#15479) üzenetére


RECSKA
veterán

Eleugrik a socisoknak... Ez marhajo!!! :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15485) .LnB válasza RECSKA (#15484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15486) sith7 válasza RECSKA (#15484) üzenetére


sith7
nagyúr

ha belegondolsz, nem hülyeség ... ha hiba kerül a gépezetbe, inkább ő dőljön el, mint aki le is tudja nyomni a shotist :)

szerk

RazoR8402

szólj, és lesz segítséged :K

[ Szerkesztve ]

(#15487) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!
Én is szeretnék segítséget kérni a Falcon-hoz. Eddig csak egyszer sikerült lenyomni, azóta sem. Ráadásul pár napon belül 3 hónap szünetem lesz. Sajnos 192 a karakterem, és sehogy sem tudom feljebb tornázni. Örülnék a segítségnek. Köszönöm előre is.

Uplay: runner671_HUN

(#15488) Edem05 válasza .LnB (#15485) üzenetére


Edem05
őstag

Na kezdődik... hozom a pálinkás üveget. :DDD ;]

(#15489) utomi válasza RECSKA (#15475) üzenetére


utomi
senior tag

Ahogy elnézem ma este 5-6 kör Falcon challange benéz neked :DD ! Hiszen tegnap nekünk is ígértél két kört. :C :R
Egyébként tegnap a hard simán megvolt látszik. hogy mennyire nem mindegy, hogy az ember kikkel megy, kell egy jó csapat ide mindenképp na meg a 4 ember felétlen bár ahogy írtad 3an is meg lehet csinálni.

(#15490) RECSKA válasza utomi (#15489) üzenetére


RECSKA
veterán

Ti a 11.es startup vagytok :)
Az a csapat lesz mint tegnap? Mert akkor skillessel jovok. Nem volt gyogyito bent. Es akkor a ladat es az omosfedezeket en teszem. 70e skill csak eleg lesz erre a celra.

21:30kor kezdjuk, de ne ugy mint tegnap, hogy sokan ramirtak jonnek, aztan randomokkal szerencsetlenkedtem tobb mint 1 orat xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15491) velizare


velizare
nagyúr

holnap lesz a heti karbantartás. csütörtök a svédeknél nemzeti ünnep, szóval most kivételesen szerda lesz a csütörtök.

@pzstm: fogják, amint meglesznek a részletekkel (mikor, milyen tartalommal, meddig).

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15492) kovimester válasza utomi (#15489) üzenetére


kovimester
aktív tag

Tegnap is meglett volna a sas mission ha nem halaz annyiszor utomika xD

(#15493) pzstm válasza velizare (#15491) üzenetére


pzstm
titán

köszi az infót...remélem twitterre is publikálják.... :U

vagy Neked honnan van? :B :R

szerk.: értme, hogy changelog nincs, de legalább az, hogy leállás lesz, az kint lehetne :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15494) Brownage


Brownage
tag

Na úgy tűnik, hogy végre javították, hogy egy csomó bannolt cheater továbbra is tudott játszani:
"I think that actually is true. I got the e-mail a couple of days ago saying that I've been banned for 14 days, but I still could play the game, until today.
Now when I'm logging in to my account I get a MIKE saying that my account has been banned."

"Well there is the ban, two day after i received the mail "

"4 days since they mailed me - finally banned"

"yes, I can't play now. Received their banned email but still playable. Today can't play anymore."

Egyébként mivel statot néznek, úgy néz ki, hogy egész jól meg fogják tudni fékezni a dolgot. PvE-ben egyedül csalókat is sokakat kibannoltak. És mivel statot néz, így aki RPM hackkel, AIM bottal járkál DZ-ben, az hiába detektálhatatlan programot használ, ha mondjuk 99%-os headshot aránya van. Állítólag a fizetős aim hackeket már módosították, hogy ne csak fejre célozzon, kvázi nem halunk meg 3 lövéstől, néha szándékosan mellé lő, tehát ellenük már simán van esély. Kb olyan, mintha egy nagyon jó képességű játékossal futnál össze, akit le lehet darálni csapatban :)

Akik meg továbbra is 1shotolnak, azt bátran reportolni kell, rögtön meglesik a statját és ha gyanús, akkor ban :)

(#15495) .LnB válasza Brownage (#15494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet időközben megint csalt és megint reportolták. Ez nem azt jelenti, hogy a probléma megoldódott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15496) Hocsika válasza RazoR (#15483) üzenetére


Hocsika
tag

Nekem ma is jó este 9 körül, ha valaki segítene. Max Razor-nak elmesélem, hogy milyen volt :D :C

(#15497) velizare válasza pzstm (#15493) üzenetére


velizare
nagyúr

[link] és [link]

@Brownage: írta valaki tőlük, hogy pár levél korábban kiment a banról, mint az életbe lépett volna. tegnap reggel volt egy hullám, de van aki már a hétvégén megkapta róla a levelet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15498) Brownage válasza .LnB (#15495) üzenetére


Brownage
tag

Nem, ezek most mind mai hozzászólások, ma volt valami fix ezzel kapcsolatban. Többen is írták előtte, hogy amíg nem derül ki, hogy bannolva lesznek-e nem logolnak be, avagy nem használnak cheatet. Persze, hogy valójában használtak-e, azt ki tudja. De hogy a 2 meg 4 napja bannolt de azóta is játszani tudók most mind egyszerre lettek valóban bannolva, az biztos, hogy nem újabb cheat miatt, hanem a már megkapott ban miatt, ami eddig náluk nem működött valamiért.

Ugye most volt pár idióta, aki kapott banned emailt, de látta, hogy be tud logolni, omg, stupid massive, i go cheat, u cant ban me alapon ment és aprított továbbra is. Vagy mondjuk tudta, hogy bannolva lesz és akkor ha már úgyis bannolva leszek, kihasználom az időt és bosszantom az embereket alapon folytatták.

(#15499) RazoR


RazoR
veterán

Aki tudna segíteni megtenné, hogy felvesz uplayen, melóban nem tudok senkit felvenni?! Nevem az aláírásomban. Holnap 7-8-tól leszek és köszönöm előre is!

(#15500) [hun] warhea válasza RazoR (#15499) üzenetére


[hun] warhea
tag

Mar addoltalak ;)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.