Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) bpatrick válasza OddMan (#598) üzenetére


bpatrick
csendes tag

most mar igazan varhatnal...:) vagy vegyel peldat rolam, aki szepen megvarja az uj amd kartyakat is :D

(#602) #16729600 válasza #85552128 (#600) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jah jah ez egy zöld cím lesz,mint a Project Cars.Egyébként meg már majdnem holnap van. :))

(#603) mettek válasza OddMan (#596) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem kb a GTA 5-el lesz egy szinten a gépigénye. Én is ebben a felbontásban játszom és a GTA-t high-ra téve msa nélkül, füvet minimumra véve még 60 fps-t kapok GTA 780-al. Gondolom maxra nem fogod tudni tenni de úgy is bőven szép lesz.

És még annyi hogy nekem 2 AMD kárty volt anno (hd6950, 6970) majd utána gtx670 és azt kell mondjam mérföldekkel jobb az nvidia. Stabilabb, sokkal jobb driver, sok sok játék támogatója, általában sokkal stabilabban futnak rajta a játékok mint ugyanolyan AMD-n. Tapasztalat de te döntesz.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#604) Televan74 válasza #85552128 (#600) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem a 970 szintjét tudni fogja majd a 290X.Ahogy eddig is. 1440p -ben lehet még jobb is lesz mint a 970 -n.
Pont a NV -s effektek,lett olyan a játék amilyen.Zárt fekete dobozt nem akartak bele tenni a motorba.Mert nekik is már a konzol a lényeg.
Biztos lesz benne néhány Gameworks effekt, de nem ez fogja előbbre vinni a játékot.
Szerintem über/ultra mód szerintem szép lesz,de még 1080p -ben is izzasztó lesz a 970//290X kártyák számára.Biztos hogy jól hűtött 290X kell majd hozzá.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#605) #85552128 válasza Televan74 (#604) üzenetére


#85552128
törölt tag

Pont a NV -s effektek,lett olyan a játék amilyen.Zárt fekete dobozt nem akartak bele tenni a motorba.Mert nekik is már a konzol a lényeg.

Konzolon nincs "nV-s effekt" mégsem szebb... Remélem látod az iróniát :))
Egyszerűen ez így sikerült, de akkor nem kellett egy gyakorlatilag teljesen más játékot demózni.

[ Szerkesztve ]

(#606) vegitossj7 válasza #85552128 (#605) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szerintem meg a CDPR nem fogja hagyni, hogy ez a downgrade csorbát szenvedjen a hírnevén, ha mást nem, akkor az Enhanced Edition-re úgy jön szerintem, hogy tervezték az elején. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#607) Televan74 válasza #85552128 (#605) üzenetére


Televan74
nagyúr

Már konzolra fejlesztette motor.PC -k megint konzolportot kaptak.Ugyan Nvidia támogatású játék,de inkább butították a játékot a fejlesztők,hogy ne csak a NV -n és a zárt GW -n fusson jól.Ez van sajnos.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#608) BoneDragon válasza Televan74 (#607) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont hogy a konzolok miatt lett butitva, mert egy rakás gőzölgő kupac az összes...

[ Szerkesztve ]

(#609) #85552128 válasza Televan74 (#607) üzenetére


#85552128
törölt tag

Remélem ezt te sem gondolod komolyan... Hogy butíthattak a játékon ha konzolportot kaptak ? Az már eleve egy butított verzió...
A Gameworks effekteket pedig ki lehet kapcsolni/belehet építeni mást helyettük a GTA V a példa rá főleg ha még fél évet el is csúsztatják a produktumot...
Ne a "helyi" AMD/DX12 praise cikkek/hszek alapján ítéld meg, hanem gondolkozz logikusan...
A konzolokból kihozták a "maximumot" - mindenféle DX11, Gameworks limitáció nélkül - amit ezzel a játékkal el lehet érni, PC-re meg szartak rá...

[ Szerkesztve ]

(#610) #16729600


#16729600
törölt tag

Vajon számít az,hogy SSD-n, vagy HDD-n fut a játék?Nekem már semmi helyem nincs,lehet a BF4 et letúrom az SSD ről, hogy legyen hely a szépségemnek.

(#611) troland26 válasza #16729600 (#610) üzenetére


troland26
őstag

Gondolom a mentések hamarabb betöltődnek ...emlékeim szerint a TW2-nél így volt ( nekem volt ssd-n is és hdd-n is a játék )

(#612) vegitossj7


vegitossj7
addikt

[link]
Dat slide.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#613) BoneDragon válasza vegitossj7 (#612) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az úgy wtf

(#614) Televan74 válasza vegitossj7 (#612) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez jó lesz. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#615) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Aki esetleg lemaradt volna róla :D

A játék az nem játék!

(#616) Sonja


Sonja
veterán

The Witcher 3 4K Ultra Settings Video

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#617) #16729600 válasza Sonja (#616) üzenetére


#16729600
törölt tag

És akkor efelett még lesz az über graf beállítás is? Nem lesz ez rossz.

(#618) troland26 válasza Sonja (#616) üzenetére


troland26
őstag

Hát ...nem estem hasra .

még 36 óra :B

(#619) adamssss válasza joysefke (#592) üzenetére


adamssss
veterán

Soha nem volt olyan kartyam. :N

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#620) joysefke válasza adamssss (#619) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

kevertelek, bocs.

ami a lényeg: TW2-t én max grafon játszanám. Nagyon jó a sztori meg a karakterek és a grafika ténylegesen hozzátesz a hangulathoz...

(#621) gainwardgs válasza Sonja (#616) üzenetére


gainwardgs
addikt

Köszönjük a konzoloknak. .....

(#622) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Az elso ket resz mennyire fontos a sztori szempontjabol?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#623) mettek válasza Sonja (#616) üzenetére


mettek
addikt

tekintve hogy 4k, többet vártam főleg a korai gameplayek tükrében. Őszintén szólva nálam a gta5 pc verzió nagyobbat ütött, pedig előtte játszottam vele xbox onenon. Én abban sem vagyok biztos most már, hogy egyáltalán megveszem, lehet kivárok...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#624) BoneDragon válasza mettek (#623) üzenetére


BoneDragon
veterán

Grafika miatt veszel meg valamit? Érdekes...

(#625) Sonja


Sonja
veterán

The Witcher 3: Wild Hunt – Day-1 Patch Changelog Revealed

Major changes:
– Support for DLCs
– Multiple stability issues fixed
– Overall performance improvements

Quests and game:
– Variety of cosmetic quest improvements
– Journal objective fixes
– Quest mapping fixes
– Dialogue flag fixes
– Quest balancing issues
– Scene triggering improvements

Gameplay systems:
– Boat behavior
– AI improvements
– NPC spawn strategy improvements
– Combat balancing
– UI optimizations

(#617) szunya1: :F Ez a max beállítás, ami egy Titan X-en készült 4K-ban (30fps-el).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#626) troland26 válasza BoneDragon (#624) üzenetére


troland26
őstag

Hát ha nem fanatikus Witcher rajongó ( mint pl én ) akkor érthető a fanyalgás ....

Azt mondom várja ki mindenki azt a szűk 2 napot és fény derül mindenre , én mindenképp végig játszom max , ha tényleg nem nagy szám ultrán a grafika nem veszek új vga-t ... :))

(#627) #85552128 válasza Sonja (#625) üzenetére


#85552128
törölt tag

"– Support for DLCs"

"Major" változás, tényleg ;]

[ Szerkesztve ]

(#628) donki válasza Yllgrim (#622) üzenetére


donki
aktív tag

Valószínűleg semennyire. A játék meghatározó szereplői (Yennefer, Ciri) nem szerepeltek az első két részben. A 3. rész olyan nagy fába vágja a fejszéjét, hogy egyenesen a Sapkowski regényeknek próbál elfogadható befejezést adni, és ezért a novellák, regények elolvasása nagyobb háttér információt és játékélményt ad mint az első két rész végigjátszása.
Ettől függetlenül az első két rész is remek játék, de a sztori megértése szempontjából elhanyagolhatóak.

(#629) Titanone


Titanone
tag

(#630) #16729600 válasza Sonja (#625) üzenetére


#16729600
törölt tag

Talán ráugranak a modderek és csinálnak valami fasza SweetFX-et rá.Mindenesetre hajnalban az lesz az első dolgom,hogy összehasonlítom a 2. résszel a látványvilágot.( lehet nem kellene tennem a lelkesedés fenntartása miatt..:) )

[ Szerkesztve ]

(#631) S1M0N válasza Titanone (#629) üzenetére


S1M0N
senior tag

Tegnap már linkelt valaki low vs. ultra videót, én ez alapján óriási különbséget nem látok, bár ez a videók minőségének is köszönhető.

Mondjuk a konzolos változathoz mérten sem látok különbséget, de engem ez az összehasonlítgatás hidegen hagy.

Menjen jól a gépemen, a többi nem érdekel.

(#632) Televan74 válasza S1M0N (#631) üzenetére


Televan74
nagyúr

[link]
Most néztem végig, és nagy különbség nincs a kettő között.Egyedül a paci sörénye fog hiányozni. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#633) #85552128


#85552128
törölt tag

Úgy mondjátok ezt mintha óriási pozitívum lenne... Gyakorlatilag semennyire sem skálázódik a látvány és "alibinek" van benne az összes többi beállítás. A vicc, hogy a sokat szidott GW effektek adják a legnagyobb különbséget...
Amúgy nem tudom de ebben a játékban abszolút nincs tesszelláció ? 6:10-nél amilyen simára vannak csapva a kövek még a mai építőipari eljárásokat is megszégyeníti :DD de ugyanígy a köves utakon is. :))

[ Szerkesztve ]

(#634) Lézerparaszt válasza #85552128 (#633) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Így van, én sem láttam nagy különbséget a beállítások között. Minimumon is majdnem úgy fog kinézni mint maxon, és ez érezhető lesz a gépigényen is. Azt nem tudom hogy mesterséges-e hogy kb ugyanolyan gyorsan futnak a különféle beállításokon, vagy tényleg nem skálázódik a grafika és kapunk egy játékot ahol a két véglet között van kb 5-10 fps különbség. Zárójelben jegyezném meg, hogy a + alakú fűcsomók azért odab...vernek, nem is beszélve a távoli fákról amik kb az 1995-ös Road Rash szintjén vannak. :D És akkor az ember ne legyen ideges a downgrade miatt... :W

A játék az nem játék!

(#635) Titanone


Titanone
tag

Hehe elvileg valaki elkezdett twitchen pc-n játszani és szaggat neki pedig 980 8gb ram és i7 :D

(#636) Televan74 válasza Titanone (#635) üzenetére


Televan74
nagyúr

Biztos csutkára tolt minden beállítást.A GTX980 -s kártyámmal a GTAV is szaggatott,ha mindent maxra toltam. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#637) Lézerparaszt válasza Televan74 (#636) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem SLI-vel is szaggatott ha csutkán volt :)
"Hé, paraszt! melyik út megyen itt Budára?"
Nem tudom :)

A játék az nem játék!

(#638) #85552128 válasza Titanone (#635) üzenetére


#85552128
törölt tag

Link ?

Megjelenés előtt el sem lehet indítani a PC-s verziót.

[ Szerkesztve ]

(#639) _Gugu_


_Gugu_
tag

Szerintem várjuk meg ezt a ~30 órát csak kiderül milyen lessz...

(#640) Titanone


Titanone
tag

[link]

Elvileg beszéltek a CD- Projektel és megengedték nekik ma a streamet pc-n. Aztán, hogym i igaz belőle.

Szerintem nem ronda ,de hogy szaggat egy ilyen gépen :S

[ Szerkesztve ]

(#641) OddMan


OddMan
őstag

A GameWorks effektek csak nVidia kártyákon lesznek bekapcsolhatóak? :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#642) Televan74 válasza OddMan (#641) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem csak azon.Ennyi pluszt illik meghagyni a NV -s tábornak. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#643) nonsen5e válasza Televan74 (#642) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem értek a GW mélylélektanához, de AMD kártya mellett is használtam FC4-ben hairworks effektet, WoW/FFXIV-ben HBAO-t, GTAV-ban pedig PCSS-t. Szerintem itt is menni fognak, csak lassabban.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#644) #85552128 válasza OddMan (#641) üzenetére


#85552128
törölt tag

Many of you have asked us if AMD Radeon GPUs would be able to run NVIDIA’s HairWorks technology – the answer is yes! However, unsatisfactory performance may be experienced as the code of this feature cannot be optimized for AMD products. Radeon users are encouraged to disable NVIDIA HairWorks if the performance is below expectations.

[link]

(#645) D5


D5
aktív tag

Ahogy nézem, witcher 2 motorral kellett volna dolgozniuk. Az eddigi videók alapján siralmas a downgrade.

(#646) #16729600


#16729600
törölt tag

Vajon a 19.-e,hajnali 1 óra globálisan értendő?Csak mert teszem azt Wellingtonban holnap 14h kor a mi időszámításunk szerint már annyi lesz. :)

(#647) Nazara válasza #16729600 (#646) üzenetére


Nazara
őstag

GOG-os számláló szerint még 28 és fél óra, szerintem hamarabb nem lehet, az pont hajnal 1 óra.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#648) D5 válasza #16729600 (#646) üzenetére


D5
aktív tag

Egy GOG hírlevéllel érkezett:

(#649) Vesa


Vesa
veterán

Nemtom, de nemzeti sporttá vált a fikázás? A csodás grafikához hardver kell de akkor az a baj, hogy nem fut rendesen, rohadjanak meg a fejlesztők mert mit képzelnek, hiszen az átlag hardver nem i7. Ha megpróbálnak kompromisszumot kötni grafika/HWigény kapcsán, akkor meg az a baj, hogy csúnya a grafika...
Mindezt egy még meg sem jelent RPG-vel kapcsolatban, ahol a grafika -bár fontos-, de nem elősdleges szempont, és ami még így is meseszép a piacon lévő hasonló műfajú játékokhoz mérten...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#650) Xerxész válasza Vesa (#649) üzenetére


Xerxész
őstag

Van 2 lehetőség:
- vagy hivatalosan patchelik majd fel elvárható szintre a játékot utólag...esetleg kiadnak valami HD DLC-t vagy ilyesmit a PC javára,
- vagy modderek hozzák elő a játékból a 2013-as grafikát, ahogy ez a Watch Dogs esetben is megtörtént.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.