Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) 1m1s válasza Anubris (#1550) üzenetére


1m1s
tag

Hát nekem nem rémlik hogy kaptam volna képességpontot miután aktiváltam volna ezeket a köveket, pedig első térkép összes helyszínét felderítettem már, aztán lehet majd most hogy belépek találok + elkölthető pontokat. :)
Köszi!

(#1552) #56230144


#56230144
törölt tag

Hali! Ma megvettem a játékot és kiváncsi lennék hogy tudom feltelepiteni úgy hogy ne kelljen dvd-ről feltenni. A kézikönyv hátulján van 1 kód, de alatta ez van: "Írd be ezt a kódot a The witcher 3: wild hunt inditásakor, hogy extra tartalmakhoz juss." akkor az most a dlc kód vagy a játékkód? ha a játékkód akkor ezt hova tudom beírni? Steamhez vagyok hozzászokva, ez már egy kicsit túl macerás. :D

(#1553) duvi válasza #56230144 (#1552) üzenetére


duvi
nagyúr

Regisztrálsz (ha még nem lenne) a GOG-on egy fiókot utána: LINK1 + LINK2 + LINK3 + az ingyenes DLC-k telepítése.

[ Szerkesztve ]

(#1554) 1m1s


1m1s
tag

Na most néztem meg, 9es szintű vagyok és 8 pontot költöttem el eddig, tehát nem kaptam plusz elkölthető pontokat az erőterekből...

(#1555) #56230144 válasza duvi (#1553) üzenetére


#56230144
törölt tag

Tehát akkor az a kód ami a könyv hátulján van az a játék kódja?

(#1556) duvi válasza #56230144 (#1555) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K

Szerk:
Jól tudom, hogy nincs beépített képmentés funkciónk? Csak külsős appokkal lehet képet menteni a játékból?

[ Szerkesztve ]

(#1557) Nagy.Úr válasza #56230144 (#1552) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Hali

[link] Ha ezen a linken beírod a kódot az üres mezőbe le tudod tölteni a kliensen keresztül lemez nélkül is a játékot ( természetesen legyél bejelentkezve az accountoddal ). Látom már más kolléga is leírta, akkor elnézést :)

[ Szerkesztve ]

(#1558) Anubris válasza 1m1s (#1554) üzenetére


Anubris
őstag

Hosszan kell nyomni a gombot, E-t, amig meg nem kapod.

(#1559) Lefty


Lefty
addikt

Na kimaxoltam a gyumolcskert terkepet es atmentem a Novugradosra, hat igy elsore van vagy 500 kerdojel. Nem semmi ido lesz ezt kiporgetni.

(#1560) OddMan


OddMan
őstag

Biztos én vagyok a béna, de valamit nem értek. Ha leszedem az összes hirdetést a hirdetőtábláról, akkor azok hova kerülnek? Hogyan tudom elővenni és megcsinálni azokat a küldetéseket?

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1561) Skynet258 válasza OddMan (#1560) üzenetére


Skynet258
veterán

A küldetés listába mind bekerül. Már persze ami valóban küldetés, nem csak valami levél/infó.

https://geekpulse.hu

(#1562) Anubris válasza OddMan (#1560) üzenetére


Anubris
őstag

J-vel tudod elővarázsolni a küldetéseket és szét van bontva, mellék, Witcher, fő stb küldetésekre.

(#1563) qad válasza 1m1s (#1554) üzenetére


qad
senior tag

5-ös szintű vagyok és 10 pontot költöttem el eddig. Az erőterek felfedezése nem adja a pontokat automatikusan, közel kell hozzá menni és hosszan nyomni az E betűt ha jól emlékezek. Az új részen-velenben még nem találtam ilyet, de bőszen járom a vidéket.

Más

Na még egy észrevétel, igaz hogy a szintemhez képest mindig brutálabb a cuccom de hogy lóról mennyivel könnyebb az ellent kiírtani..... Az 5-7-es ellenfelek átlagban 1 csapás, ha nem szállok le a lóról, hanem csak ügetve kardozok róla. Előbb írtottam ki kompletten 1 tengerparti szakaszt a kalózoktól, pedig elsőre megijedtem hogy végigvágtatva egy csoporta húztam őket, de mégy így is jól jártam mert volt olyan hogy egy csapásra 3-at öltem meg.

Élvezem hogy kezd durvulni a játék DD

Nézem is a 2 napos achivementeketek.

Butcher of blaviken
Can't touch this!

Na ezta játékot is addig játszom amig ki nem csumázom az összes achit. Ez elég kockán hangzott nem? D

[ Szerkesztve ]

(#1564) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok, milyen laptop VGA-val fut el relatív normálisan ez a game? az NVIDIA GeForce GTX 850M-el szerelt laposom éppen a low-ra elég, de úgy, hogy még csata jelenetig nem jutottam el (5 perc játék alatt :D)

[ Szerkesztve ]

(#1565) AS válasza donki (#1495) üzenetére


AS
félisten

Ott kiesebb rossz az volt hogy meghalt a szegény fiu?
Ott 2 befejezés volt nem? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1566) Balu972


Balu972
aktív tag

Úgy tudom, hogy 60 a max level.

Az milyen mar, hogy ket nap witcherezes utan az utcan automatikusan megindultam egy szepen viragzo bokor fele, hogy nyomjak egy E-t. :DDD :DD :DDD

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1567) a lovas válasza qad (#1563) üzenetére


a lovas
tag

Miert létszükséglet kimaxolni?

(#1568) velizare válasza S1M0N (#1544) üzenetére


velizare
nagyúr

a gyógynövényeset nem kell megcsinálni, ha már van nálad ilyen csodaszer. a vadász még életben van?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1569) Yllgrim válasza a lovas (#1567) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem letszukseglet, de sok franko kis helyet talalhatsz kozben, rejtett kincseket, megeri :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1570) Nagy.Úr válasza SLYM (#1564) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Tapasztalatom szerint laptop téren nem olyan barátságos a játék. Drivertől nemtudom mennyiben függ, de a városban, meg ahol több az NPC azért lowon is megakad rendesen. ( 870M-en néztem )

[ Szerkesztve ]

(#1571) snecy20 válasza Atilla001 (#1503) üzenetére


snecy20
veterán

Valóban, még így is minden idők egyik legszebb játéka PC-re, hogy egy kicsit többet butítottak a látványvilágon a fejlesztők mint ami egészséges. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1572) vegitossj7 válasza snecy20 (#1571) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nononono, azért ezen van mit vitatkozni, személyes vélemény szerint az AC4 grafja az, amit nem tudnak kopizni a nagyok mostanság, a vicser még a downgrade előtt közelíthette volna meg. :U

(Ha a realitásra megyünk persze.)

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1573) Prosector válasza Balu972 (#1566) üzenetére


Prosector
addikt

Kemény :DDD

En a HL2-nel voltam igy, a lakotombos-sniperes palya utan...mentem az utcan es rreflexbol nezegettem a ablakokat, honnet akarnak leszedni csipaval :D

(#1574) snecy20 válasza vegitossj7 (#1572) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, azért írtam hogy az egyik legszebb, mert összesített top10-ben ott van a látványvilág simán. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1575) #16729600


#16729600
törölt tag

Most végeztem az egértornyos küldivel,komolyan mondom ebben a mellékszálban több történet volt,mint a mostani játékokban összesen. :)

(#1576) macy Mindegyikben van, bárhol veszed.

[ Szerkesztve ]

(#1576) macy


macy
addikt

Srácok, az instantgamingon kapható verzióban van magyar felirat?

(#1577) Lefty


Lefty
addikt

Valahogy lehet gyorsabban szintet lepni? Ott vagyok mar, hogy minden fo- es mellekkuldetes ajanlott szintje 20 meg 30, en meg vagyok 5...

(#1578) Helsing válasza Lefty (#1577) üzenetére


Helsing
aktív tag

Azt nem tudom hogy csináltad. Szerintem nézz még körül küldetésügyben mert nekem rengeteg alacsonyabb szintű küldetésem van. 12 szintű vagyok most.
Sok TP-t a főküldetések adnak. A többi nem nagyon ad. Szóval ha szinteket akarsz lépni akkor a főküldetéseket kell egy kicsit megnyomnod.

(#1579) Lefty válasza Helsing (#1578) üzenetére


Lefty
addikt

Foleg a kerdojeleseket gyurtam eddig, de csipegetek masbol is.

(#1580) AS


AS
félisten

Most dugtam meg a szöke csajt de persze hogy volt hátsó szándéka, de nem öltem meg a végén :)

Nagyon ccol volt :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1581) Helsing válasza Lefty (#1579) üzenetére


Helsing
aktív tag

Azok szinte semmit sem adnak. Ott csak a szörnyekért kapsz tp-t ami nagyon kevés.
A mellékküldik adnak olyan 50-100-at. A főküldetések 350-500-at a végén és még közben is van amikor kapsz a hosszabbaknál.

(#1580) AS:
Én megöltem mert nagyon nem volt szimpi a csaj. Meg egyébként is ő támadt rám.

[ Szerkesztve ]

(#1582) qad válasza a lovas (#1567) üzenetére


qad
senior tag

Nem létszükség, csak tetszik a játék és ez is az elmebetegség egy formája D. Valami hibám csak kell hogy legyen. Jó érzés amikor ránézek a játékra és tudom hogy semmit sem hagytam ki amit a játékfejlesztők meg akartak mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#1583) pipo112 válasza vegitossj7 (#1572) üzenetére


pipo112
senior tag

Ac4 grafja se rossz de ez nekem szebbnek tűnik bár ez szubjektív amúgy mid2 top grfikával bír.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1584) s7evcsenko válasza Anubris (#1550) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#1585) Anubris válasza AS (#1580) üzenetére


Anubris
őstag

Én először megöltem, aztán újra megcsináltam, rávettem, hogy menjen el Kaer Morhen-be (Leto-t is ide vezényeltem) a feljegyzéseket meg átadta nekem.

(#1586) Lefty válasza Helsing (#1581) üzenetére


Lefty
addikt

Jolvan csak kiraly cuccokat meg sokszor igy talalok.

(#1587) qad


qad
senior tag

Nesze neked Hairworks, bementem a borbélyhoz és szinte kopaszra borotváltattam magam. Most legalább két napig jobban fog futni a játék DD.

(#1588) AS válasza Anubris (#1585) üzenetére


AS
félisten

Én is úgy csináltam . :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1589) Lefty válasza qad (#1587) üzenetére


Lefty
addikt

Amugy az nagyon komoly, hogy a szakall pl. nő vissza idovel.

(#1590) snecy20 válasza Lefty (#1589) üzenetére


snecy20
veterán

Így hirtelen nem is emlékszem hogy más játékban ezt már megvalósították volna. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1595) tibee77 válasza snecy20 (#1590) üzenetére


tibee77
őstag

A Fable-ben mär volt ilyen. :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1596) snecy20 válasza tibee77 (#1595) üzenetére


snecy20
veterán

Biztos, nem játszottam vele. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1597) S1M0N válasza velizare (#1568) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hát ez lenne a kérdésem lényege... De akkor valószínű, hogy egy mellékküldetésnél kinyírtam?

Mindegy, majd legközelebbi végigjátszásnál (ami a játék hosszát elnézve nem mostanában lesz) megcsinálom először azt a pár fő küldetést az elején, a többit meg csak utána.

(#1598) Atilla001


Atilla001
senior tag

Biztosan nevetséges, de én nem szeretek állatokat leölni. Se farkast se medvét. A medvét ki tudtam cselezni..
A W2 ben véletlen kiütöttem egy Cicát.. visszatöltöttem egy régebbi mentést :D
A másik, amit 2 ben sem értettem, hogy bárhova elmegyek bemegyek, azt a helyet gond nélkül kifoszthatom? Paraszt bácsi haldoklik, én meg elszedek mindent ami mozdítható? Még ha kacatok is..

Védd a természetet!

(#1599) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Valaki, lécci írj le nekem, hogy PC-n hogyan lehet a számszeríjat használni....

Kerestem netten semmit nem találtam...

Dr. Student

(#1600) PhilBrick válasza Dr. Student (#1599) üzenetére


PhilBrick
őstag

Vesemirtől kapod majd az elején, alapból a középső egérgomb a használat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.