Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Crytek válasza Dr. Student (#1599) üzenetére


Crytek
veterán

Ugyanúgy kell előszedni ahogy a jeleket használód : TAB majd kiválasztód lent az nyílpuskát.

Next PC Upgrade: 2022

(#1602) Helsing válasza Atilla001 (#1598) üzenetére


Helsing
aktív tag

Én sem érem teljesen a dolgot. Az elején mondja a játék hogy nem szeretik ha lopunk. Ezért az elején nem is nagyon fosztogattam a cuccokat, csak akkor ha nem látott senki. Aztán rájöttem, hogy bármit kifoszthatok mert a kutya nem törődik vele. Fallout 3-ban már rég elüldözött volna a város.

(#1599) Dr. Student:
Középső egérgombbal lősz. Viszont lehet hogy nem az van beállítva. Több dolgot is be lehet állítani a középső gombra. A tabbal választhatod ki hogy melyik legyen aktív. (alul) A fáklyát is így lehet használni egyébként.
Még annyi hogy ha csak egyszer megnyomod és felengeded a középső gombot akkor automatikusan céloz és lő. Ez közelre jó de távolra nálam nem vált be. Viszont ha nyomva tartod akkor megjelenik egy célkereszt és tudsz célozni. Ilyenkor az idő is lelassul. Ezt az időlassítást még tovább lehet fokozni ha fejleszted a számszeríjászat szakértelmedet/képességedet.

Tudom hogy nem ide tartozik de a monitoros topicban nem úgy tűnik hogy segítséget fogok kapni. Akarok venni egy új monitort. 35e-nél többet nem nagyon szánnék rá. Akár használtat is vennék ha tuti jó és sokkal olcsóbb, pl 20e.
Nem vagyok nagy igényű. 21col minimum legyen. Ne TN paneles legyen mert filmnézésnél nem akarom döntögetni a monitort attól függően hogy épp hogy fetrengek.
Ha lehetséges akkor olyan helyről szeretném venni ahol már egy hibás pixellel is cserélik.
Találtam pár Benq-t Iponnál. Meg az Oázisnál is néztem LG-t. Nekem a Benq jobban bejön viszont Iponnál szerintem nincs teljes körű garancia pixelhibára. Oázisnál van, de ott meg csak LG van , ami nem is jön be annyira meg drágább is.
Azért kellene új monitor mert a mostani már kicsit homályos. Ha a Witcherben is félhomály van akkor már alig látok valamit.
Szóval ha valaki tud ajánlani valami jó boltot vagy monitort az ne fogja vissza magát.

(#1603) qad válasza Atilla001 (#1598) üzenetére


qad
senior tag

"bárhova elmegyek bemegyek, azt a helyet gond nélkül kifoszthatom? Paraszt bácsi haldoklik, én meg elszedek mindent ami mozdítható? Még ha kacatok is.."

A legtöbb helyen működik büntetlenül, de pont most találkoztam az ellenpéldával(sürű mentéssel ez is túlélhető), kinyírtam a fojtólidérceket a parton, mire automatikusan bedobja a videót hogy partszakasz/terület felszabadítva és elözönlik a parasztok/nilgaardi őrökkel. Na a 19-es szintű őrök max 2-3 doboz kifosztását nézték jó szemmel és utána olyat vertek a hátamra(csak az érthetetlen morgásukra lettem figyelmes) hogy a földön még pattant eggyet a hullám mire földbe csapódtam.
Hiába kapott el a pulykaméreg és ugrottam nekik most már figyelve, ezeket már nem tudom kinyírni DD Kénytelen voltam odébbkullogni és kifosztatlanul hagyni a területet.

(#1602) Helsing

Dell U2312HM monitort nézd meg mennyi használtan(van amelyikre még van garancia).

[ Szerkesztve ]

(#1604) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

A törpe műhelyének felgyújtói keresném nem látok semmit a witcher érzékekkel sem a kijelölt helyen, a leégett házba nem tudok bemenni.

Mit kéne keresni?

(#1605) Nazara válasza Zlcsi (#1604) üzenetére


Nazara
őstag

A törpe mögött jobbra van a ház, balra a letarolt kerités, ott kell kimenni a ház mögé, és a földön a Witcher-érzékek segitségével találsz nyomokat. Videó.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1606) Crytek válasza Zlcsi (#1604) üzenetére


Crytek
veterán

Nyomokat :DDD Ott van az nézz körül jobban!

Next PC Upgrade: 2022

(#1607) Balu972 válasza Zlcsi (#1604) üzenetére


Balu972
aktív tag

a torp muhely masik oldalan szimatolj (jobb gomb nyomvatart) ottmeglatod a jeleket. Levezet a partig, ott konnyu elvesziteni, mert miutan mindent megvizsgaltal utana lesz majd jel folytatas, de az joval a hid utan lesz. Onnan mar konnyu.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1608) Balu972


Balu972
aktív tag

Most vettem meg az interaktiv terkepet IOS-re. Jelentem Gyumikertben 6 erolelohely van

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1609) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Meghagytam utoljára a családi ügyek küldetést, mert sehogy nem sikerült kitalálnom hogy mire gondol a játék.
A küldetés szövege: Nézz utána a fennmaradó veleni nyomoknak...
Mik ezek a nyomok?

A játék az nem játék!

(#1610) Crytek válasza Balu972 (#1608) üzenetére


Crytek
veterán

És ehhez interaktiv térkép kellett? Ha felfedező vagy minden kérdőjelet úgyis megkeresel így kiderült volna akkor is :C

Next PC Upgrade: 2022

(#1611) BoneDragon válasza Balu972 (#1608) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nehogy használd a google keresőjét, kb 3mp találni egy fullos térképet...

(#1612) Balu972 válasza Crytek (#1610) üzenetére


Balu972
aktív tag

Persze ha otthon lennek, de harom nap rokonlatogatasban sinylodok, s csak csorgatom a nyalam, szval kellett valami w3 potlek. :K

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1613) Balu972 válasza BoneDragon (#1611) üzenetére


Balu972
aktív tag

Kerestem en, de nem talaltam, konkretan az ero lelohelyekre voltam kivancsi.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1614) Nazara válasza Lézerparaszt (#1609) üzenetére


Nazara
őstag

El kell menni a lápra a fúriákhoz, és a két küldetés összekapcsolódik a végén.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1615) pipo112


pipo112
senior tag

Hi
Az mennyire jó hogy most járok a bárónál és 2 szinten vagyok keményen küzdök a 3 szint elérése érdekében mert úgy érzem itt már magasabb szinten kéne ,hogy legyek .
A nehézség nálam a patak vér és törött csontok.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1616) AS válasza pipo112 (#1615) üzenetére


AS
félisten

Az nagyon nem jó, oda kell 5 6 minimum.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1617) donki válasza Lefty (#1577) üzenetére


donki
aktív tag

Hát ez alighanem barokkos túlzás. Ha 5. szintű vagy, akkor valószínűleg 6. szintű fő küldetéseid vannak, több is. A fő küldik rengeteg xp-t adnak, gyorsan lehet fejlődni tőlük.

(#1618) pipo112 válasza AS (#1616) üzenetére


pipo112
senior tag

Pedig fő küldiket megcsináltam kivéve 2 a gyújtogató meg az eltünt katonás maradt ki akkor nem értem . Lehet újra kezdem .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1619) Lézerparaszt válasza Nazara (#1614) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek!

A játék az nem játék!

(#1620) Balu972 válasza pipo112 (#1618) üzenetére


Balu972
aktív tag

Erőlelőhelyekről a pontokat begyűjtötted?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1621) pipo112 válasza Balu972 (#1620) üzenetére


pipo112
senior tag

Nem na itt lesz a bibi akkor utazgatok azt begyüjtöm őket :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1622) duvi válasza Atilla001 (#1598) üzenetére


duvi
nagyúr

"bárhova elmegyek bemegyek, azt a helyet gond nélkül kifoszthatom? Paraszt bácsi haldoklik, én meg elszedek mindent ami mozdítható? Még ha kacatok is."
A katonák szeme láttára nemérdemes lopni. Direkt kipróbáltam az egyik helyőrségben (ahol a griffes küldetést adják). Amikor ki akartam pakolni a katonák előtt egy ládát vagy bálát, egyből kaptam egy figyelmeztető ablakot, hogy ez nem túl jó ötlet, mivel retorzióra számíthatok. Gondolom másodszorra már ment volna a lootolás, de inkább nem kísértettem a sorsomat. Ergo mentett állás visszatöltése párbeszédablak ;]

(#1623) #16729600


#16729600
törölt tag

A Pontaron való átkeléshez elcsesztem a hamis papíros küldit ( meghalt a tag rokona ),honnan lehet szerezni átkelési engedélyt?Ugyan a Novigradi kapu felől is be lehet menni a városba,de idegesít,hogy nincs meg.Van erre egy spéci küldetés is,de ott csak annyi van hogy oldjam meg a bejutást,de a térképen nem jelez semmit.

(#1624) Balu972 válasza #16729600 (#1623) üzenetére


Balu972
aktív tag

azt konnyu szerezni, 100 orenert lehet venni, es meg ha jol emlekszem a baro ur is megdob eggyel

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1625) #16729600 válasza Balu972 (#1624) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem találtam még olyan helyet,ahol megvehető,báró uras küldit még nem csináltam,ráálltam a hirdetőtáblásokra.Köszi amúgy. :R

(#1626) Crytek


Crytek
veterán

Aki talált már 160-ig kitolt teherbírású nyerget (össze teherbírást viszi fel 160-ig) kérem írja le ,hol lehet megvenni!

Tárgytalan Novigradban lehet megszerezni!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1627) Nazara válasza #16729600 (#1625) üzenetére


Nazara
őstag

De ott a határátkelőnél a Redaniai katonának is ha teszel egy szivességet, megjutalmaz egyel. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1628) Titanone


Titanone
tag

Nincs meg valakinek véletlenül digitálisan csak a térkép?
Nem az artbookban, hanem külön, mert az nekem is megvan.

Előre is köszönöm válaszát

(#1629) macy


macy
addikt

Látom nagyon szigorú a topik gazda, törölte a tegnapi hozzászólásaimat.
Segítségre lenne szükségem. Tegnap megvettem instantgamingon a játékot. Pár perccel később kaptam egy emailt, hogy igazoljam az accountom érvényességét. A pénzt persze lehúzták a számlámról. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#1630) Werkly


Werkly
őstag

Az íjat amit az elején kapok a griffnél, hogyan használhatom? Ott fityeg a hátamon de csak a kard használható! Kösz!

(#1631) #16729600 válasza Nazara (#1627) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálam nincs ilyen lehetőség,nah mindegy majd lesz valami :)

(#1632) FLATRONW válasza Werkly (#1630) üzenetére


FLATRONW
őstag

(#1633) Dr. Student válasza Crytek (#1601) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Köszönöm, végre. Sikerült. :R :R

Dr. Student

(#1634) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hát ez nem tudom, hogy spoiler-e, de abba teszem :D :

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1635) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Tegnap elindítottam a játékot tegnap este.... reggel 6-ig nem bírtam abba hagyni :)

Viszont túl vagyok az első részen.
Megkaptam a küldetést, hogy keresnem kellene egy lánykát.

Viszont azon a részt, ahová gyors utaztam, szinte minden lény nagyon magas hozzám képest.

3 szinten vagyok jelenleg is. Azért jó pár mellék küldetést megcsináltam. Az elején.

Ti hányas szinten mentettek mentettek tovább ?

:) :)

Dr. Student

(#1636) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A The Witcher 3 nvidia kupont steamen is lehet regisztrálni?

(#1637) Nazara válasza ProEvoFan (#1636) üzenetére


Nazara
őstag

Nem, az Nvidia oldalán tudod regisztrálni, és ott GOG-os kulcsot kapsz.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1638) aizen92 válasza Dr. Student (#1635) üzenetére


aizen92
addikt

én egy tonna pofont kaptam az új területen, így inkább csináltam a fő, mellék (secondary) küldiket, ahol zöldként volt jelezve az ajánlott szint.
12-esen már elég nagyok a túlélési esélyek. csak figyelj arra mindig, hogy kb 5 szintenként teljes gear csere megtörténjen ( magas szinten elég szar a loot), én mindig legyártatok magamnak új armor settet és fegyvereket ( kivéve a silversword amiből egyszerűen nincs norális manuscript..... )

11-12. szint fele már szerintem minden kisebb szörnnyel/banditával és csoportjaikkal nem lesz gond. kivéve a lvl 25-ös baziliszkusz, vagy egyéb 20 feletti "boss"ok.

Amit én észrevettem hogy az aktuális leveled + max 3-4 szint amivel el tudsz bánni, ha szintednek megfelelő cuccokban vagy.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1639) Yllgrim válasza macy (#1629) üzenetére


Yllgrim
őstag

nemide

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1640) qad


qad
senior tag

A wow-ban ha nagyobb nálam 10 szintel azt halálfejesnek vagy ??-ek vannak a szintje helyett. Most találkoztam olyan boszival hogy ?? és halálfej jelöli a szintjét. Milyen szintű lehet vajon? A lóról is lekapott 1 ütéssel DD.

Azért csak kicseleztem, hogy elrabolhassam a kincseit.

[ Szerkesztve ]

(#1641) Dr. Student válasza aizen92 (#1638) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Köszönöm, ezek hasznos infók. Ebéd után szerintem estig nyomom is még :)

Nem tudom, annyi szörnyet megöltem és küldit is csináltam már jó párat, de még mindig csak lvl 3-as vagyok.

Nem lehet, hogy elrontok valamit ?

Dr. Student

(#1642) Yllgrim válasza Dr. Student (#1641) üzenetére


Yllgrim
őstag

Csinaljatok meg minden mellekkuldit :) Kerdojeleket a terkepen, nem csak penzt adnak, hanem rengeteg mob-ot, loot-ot, recepteket es XP is csorog lassan. Mindet! :)

Lvl 6-os vagyok, es meg csak most kezdek belendulni a "Gyumolcsoskert" (de szarul hangzik, miert jatszotok magyarul...) utani map-en.

A jatek szuper, reg jatszottam 18 orat egy jatekkal par napon belul, sokszor erdemes csak ughy koborolgatni, megkeresni minden kis zugot, lehet talani hasznos, eros na meg vizzesen erdekes dolgokat :)

A grafikat mar megszoktam, annyira nem veszes, de majd azert javitsanak rajta, egy dark-osabba tevo mod jo lenne :)

Valahol van, majd megkeresem, sweetFX asszem.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1643) Prosector válasza Yllgrim (#1642) üzenetére


Prosector
addikt

Nexuson vannak hozza sweetFX-ek.

Kiprobaltam egy olyan modot, ami a leiras szerint visszahozza a 2013-as grafikat...hat nem hozta vissza... :D

Ez lett volna az:

eredeti:

moddolt:

[ Szerkesztve ]

(#1644) OddMan


OddMan
őstag

Ha megszereztem egy főzetet, akkor abból mindig csak 3 db lehet nálam összesen? Ha pedig elfogy egy főzet, de megvannak a szükséges összetevők, akkor meditáláskor automatikusan legyártódik újra 3db?
A játékhoz van valami normálisabb manual pdf-ben, mert én eddig nem találtam részletes kézikönyvet a játékkal kapcsolatban.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1645) aizen92 válasza Dr. Student (#1641) üzenetére


aizen92
addikt

sajnos keveset adnak az ilyen treasure/monster sidequestek.
Főküldit kell csinálni folyamatosan, meg a nagyobb mellékküldiket. Itt sajnos kitapasztaltam, hogy ha csak barangolsz a vadonban nem fogsz fejlődni semmit, hiába csinálsz meg 30 kérdőjelet....
erre példa: 5 óra barangolás: negyed szintet alig ugrottam fel
1 óra főküldi: több mint másfél szint.

Nem kell félni itt attól, amitől a witcher 2-ben, hogy nem tudsz visszamenni a területre és lezárul ha átutazol.
Visszatudsz menni most is pl. a kezdő kisebb területre, így érdemes foglalkozni a mainquesttel.

Szóval én mindenféleképpen azt javaslom, hogy amíg lehet csináld meg a főküldit egy adott területen addig amíg azt nem írja, hogy " keresd meg az utat/hajót/kiutat stb. " a következő helyszínig.
Utána lenyomni a szintednek megfelelő mellékküldiket, majd ilyenkorra annyi szintet lépsz, hogy jöhetnek a szintednek megfelelő monsterhuntok, felfedezések, és fel tudod venni a küzdelmet nagyobb mobcsoporttal is, esetleg monsterboss-szal.

Meg kell találni az egyensúlyt, de hál' égnek, annyi content van a főszálban, hogy nem kell attól félni, ami sok RPG-ben egy szar jelenség: 15 óra mellékküldi után fél órás főküldi, és ez felváltva.
Múltkor 3 óráig csináltam 1 főküldi szálat!!!! nagyon hosszú volt. És ez is inkább egy főküldi mellékszálába csapott át, de következett minden egymás után.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1646) aizen92 válasza OddMan (#1644) üzenetére


aizen92
addikt

Pontosan!
A Witcher 2-s rendszer ezáltal el lett hagyva teljesen. (hál' égnek)

Lényeg az, hogy gyárts le minden potit, olajat, bombát stb, majd ha elhasználtad őket harcban akkor meditálsz 2 órát és újratölt mindent ( olajak, potitionok, bombák is! ) !

(#1643) Prosector: ahogy látom belerakott egy ilyen szükrés kék filtert. hurrá! :DDD semmi különbség nem látszik amúgy.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1647) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Kérdezném, ha szerzek egy videokártyához kapott kupont lenne valami hátránya ha most regisztrálnám be? (dlc-k vagy egyéb extra tartalmaknál)

(#1648) #16729600 válasza aizen92 (#1646) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem ez az egyetlen gyenge pontja a játéknak ( ez nagyon tré lett így ). Nem kellene korlátozni a darabszámot,ha meg elfogy tessék újra gyűjtögetni hozzá és újra legyártani.

(#1649) Dr. Student válasza aizen92 (#1645) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Okés, köszönöm.

Akkor lehet nálam itt volt a gond... barangoltam és nem fejlődtem.

Kérdésem annyi, hogy a DLC-t hogyan kell feltelepíteni a gog(os) felületen.
Abszolút nem találom..

Dr. Student

(#1650) Prosector válasza aizen92 (#1646) üzenetére


Prosector
addikt

A szurkeskektol eltekintve nem, ugyhogy marad a vanilla.

Ha csak tizedannyi modot csinalnanak ehhez, mint a Skyrim-hez, mar annak is orulnek :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.