Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Prosector


Prosector
addikt

Szunya,gradient: értem, ezt nem tudtam.

Egyebkent ezt a "régies" beutest en is alairom, tokre erzem.

(#1452) BoneDragon válasza Anubris (#1440) üzenetére


BoneDragon
veterán

El siklottam felette, sry. :D

(#1453) snecy20 válasza Prosector (#1451) üzenetére


snecy20
veterán

Sokszor régiesen parasztos... :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1454) 1m1s válasza Anubris (#1440) üzenetére


1m1s
tag

Na ez nem hangzik túl jó, pedig találtam egy 2 slotos törp kardot, elég fain, de a 3 slotos kardomon van 3 rúna is.Nehéz döntés!:D

[ Szerkesztve ]

(#1455) velizare válasza gradient99 (#1449) üzenetére


velizare
nagyúr

szerintem teljesen felesleges volt ezt az archaizálást beleerőltetni a játékba. ha azon kell gondolkozni a magyar ferdítést látva, hogy vajon mit akarhattak ez helyett írni, az már régen rossz, mert megöli a szórakozást.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1456) wednesday válasza velizare (#1455) üzenetére


wednesday
őstag

Ez max olyanokat zavarna, akik amúgy sem szeretnek magyarul játszani. Ha meg nem így lenne az lenne a baj...

(#1457) #16729600 válasza velizare (#1455) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem kifejezetten tetszik,így autentikus.Aki pedig olvasott életében már pár könyvet és nem a facebook galaxis kizárólagos és oszlopos tagja ( nem rád gondolok ),annak szerintem nem okoz problémát a szövegértelmezés,akinek meg igen az már nem bepótolható ismeretanyaggal rendelkezik amúgy is. :B :)

(#1458) torma1981


torma1981
veterán

ti hogy vagytok már néha 5-6-os az első pályán? Én még 1-es vagyok pedig sok mellék küldit megcsináltam, Igaz max 20-25 XP-t kaptam. Esélyem sincs így egy erősebb medve vagy szellem ellen. Most megyek a griffet megölni de így elég nehéz na.

(#1459) 1m1s válasza torma1981 (#1458) üzenetére


1m1s
tag

9-es vagyok, most pucoltam ki az első térképet.Elején valóban nehézkes, de kicsit haladni kell a sztorival és lootolni ezerrel.

(#1460) TTomax


TTomax
nagyúr

FOV-ot tényleg csak cheatengineel lehet állítani?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1461) Anubris


Anubris
őstag

Akasztott ember fája közelében lévő kérdőjelet érdemes felkeresni, pár nekker van csak a szörnyfészekben, de rengeteg hasznos holmit rejt a hely.

(#1462) D5


D5
aktív tag

komolyan, ti mekkora monitoron/tv-n toljátok? Nekem a 23 col fullHd mellett elég kicsi
fovot próbáltam cheatengine-nel, de nem az a baj, rájöttem. Egy nagyobb kijelző kellene...

[ Szerkesztve ]

(#1463) _Gugu_


_Gugu_
tag

Szerintem sokat dob a hangulaton hogy kissé régies nyelvezetet használnak.
Egyébként szerintem egyáltalán nem rossz a fordítás.
SG topicban találtam ez előbb:
"Lónévvel kapcsolatban:
A Regényekben kezdték keszegnek fordítani.
Egyébként:
Gerlat lovának a neve
http://witcher.wikia.com/wiki/Roach
Ugyan ez magyarul
http://hu.wikipedia.org/wiki/Bodorka
Nah leeht mégsem olyan hülyék?"

(#1464) #16729600 válasza D5 (#1462) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én egy "55 ös TV-n nyomom,de lehetne nagyobb is. :K :)

(#1465) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , nem minden kovács tud elkészíteni minden tárgyat ? , mert az első pályán lévőnél kardot nem lehet.

(#1466) _Gugu_ válasza GrG1210 (#1465) üzenetére


_Gugu_
tag

Van külön páncél és fegyver kovács, és a kovácsoknak is van "szintje" jobb páncélt csak jobb kovács tud készíteni.

(#1467) #16729600 válasza GrG1210 (#1465) üzenetére


#16729600
törölt tag

Novigradban vagy egy vendéglősnek állt mester fegyverkovács,aki mindent el tud készíteni.Jelenleg gombócokat főz,de visszaáll a kovácsolásra,ha megcsinálunk neki egy küldit,sajnos huszonx es szintű,szóval bele se vágtam még.

(#1471) Iginotus válasza Iginotus (#1340) üzenetére


Iginotus
őstag

Poló senkinek sincs eladó? :)

Plug and Pray... :)

(#1472) D5 válasza #16729600 (#1464) üzenetére


D5
aktív tag

:C
na akkora kellene nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#1473) FLATRONW válasza TTomax (#1460) üzenetére


FLATRONW
őstag

Jelenleg igen, később valószínűleg lesz mod rá, mint a 2-es esetében.

(#1474) Prosector válasza D5 (#1462) üzenetére


Prosector
addikt

En 40 collos TV-n tolom(FHD), kb. 80-90 centirol nézem. Sztem elég faszán megdobja a játékélményt.

(#1475) snecy20


snecy20
veterán

1.03-as peccshez nincs valami külső link?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1476) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Gold farmolás... azaz boci. :))

[ Szerkesztve ]

(#1477) Helsing válasza Prosector (#1403) üzenetére


Helsing
aktív tag

Szerintem hibás a küldetés. Nekem is azt írja hogy olvassam el, de nincs mit elolvasni. Nyolcszor átnéztem az inventory-t.

(#1396) Balu972
Én tök könnyen legyőztem Yrden jellel. Kb 10 másodpercig tartott a harc. Második nehézségi fokozaton.

(#1478) duvi válasza snecy20 (#1475) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem jó a gog webes felülete? Ott ki van téve minden patch külön letöltéssel:

Ha kell, akkor feltolom valahova.

(#1479) Prosector válasza Helsing (#1477) üzenetére


Prosector
addikt

Annyiszor en is! Végul hagytam a francba, eddig még nem vettem észre, h bármit bekavart volna.

(#1480) snecy20 válasza duvi (#1478) üzenetére


snecy20
veterán

Megoldódott közben! Grafikailag változást nem vettem észre patchelés után, viszont ugyanazon beállítások mellett a min. FPS nőtt kb. 10%-kal, ami nem jött rosszul.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1481) 1m1s válasza Prosector (#1479) üzenetére


1m1s
tag

Kilootoltál minden ládát?Nekem ha jól rémlik akkor adta be a küldit befejezve amikor egy ládát kifosztottam.

(#1482) Prosector válasza 1m1s (#1481) üzenetére


Prosector
addikt

Elvileg a mapen levo osszes láda szurke, ugyhogy sztem igen.

De gondolom az elejen kene elolvasni a levelet, Amugy van egy tippem melyik lehet az: amikor ramegyek a kuldire, jobb oldalon megjelenik a levél kinézete(3 db. papirbol áll), az inventory-ban is van egy ilyen 3 papiros levél ikon, szoval hasonlit rá(asszem az a zavaros/olvashatatlan kezirassal irott, vagy vmi ilyesmi a neve), de hiaba olvasom el , nem tortenik semmi.

(#1483) Viper26


Viper26
nagyúr

Kiabszott griff elől miért nem lehet futni időnként?
Geralt csak hátrál mint egy gyp-s néha, azzal meg nem sokra megyek...pajzs meg persze használhatatlan, hiába választom ki, hát remek.. :W

iPhone 14 | FR955

(#1484) Prosector válasza Viper26 (#1483) üzenetére


Prosector
addikt

Olyankor fordulj meg es kezd el ugralni, akkor el tudsz menni, bar akkor sem siet tulsagosan.

(#1485) Muerte


Muerte
addikt

Sziasztok!

Kaptam egy barátomtól ajándékba egy kódot,mi a következő lépés? :DDD Ez most steames vagy valami másik kliens kell hozzá? Bocs a láma kérdésért de nem tudok még semmit erről a játékról :B

(#1486) Viper26 válasza Prosector (#1484) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen, ez a baj, és kib@szottul zavaró, hogy a futás egyszerűen nem működik...

iPhone 14 | FR955

(#1487) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Üdv!

A játékban hozott döntések milyen hatással vannak a történetre? PL: elfogadom a pénzt a kapitánytól vagy sem?

(#1488) #16729600 válasza Zsolt!! (#1487) üzenetére


#16729600
törölt tag

Gondolom az X számú befejezésre lesz hatással,vagy a történetvezetésre,konkrétumot nem tudok az adott résszel kapcs.

(#1489) vegitossj7 válasza #16729600 (#1488) üzenetére


vegitossj7
addikt

X=36 :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1490) Helsing


Helsing
aktív tag

Nektek a bárós küldetés hogy végződött? Nálam meghalt a felesége a báró meg felakasztotta magát.

(#1491) #16729600 válasza vegitossj7 (#1489) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ezek szerint lesz pár fajta változata a befejezésnek. :)

(#1492) Zilai81


Zilai81
csendes tag

Sziasztok. Nem tudom közületek járt e már úgy valaki mint én, hogy a Witcher 3 néha néha egyszerűen KIFAGY pedig A GeForce 352.86-os driver is felvan telepitve. Egyszerűen nem értem szerintem driver hiba lehet!

[ Szerkesztve ]

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#1493) Yllgrim válasza Zilai81 (#1492) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az, majd kijavitjak valamikor... :) Probald meg a korabbit.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1494) Zilai81 válasza Yllgrim (#1493) üzenetére


Zilai81
csendes tag

Gondolom rá :)

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#1495) donki


donki
aktív tag

Tetszik nekem, hogy jelentéktelennek tűnő küldetéseknek nagyon durva következményei vannak, ha rosszul döntök.
A Fyke szigeten azt kérte tőlem a halott lány szelleme, hogy a maradványait vigyem el a volt szerelmének, hogy az eltemethesse. Teljesítettem a kérését, amivel egy betegség szellemet engedtem szabadjára, amivel alighanem minden idők legpusztítóbb járványát indítottam el.

(#1496) BoneDragon válasza donki (#1495) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az a tornyos küldetés azzal a szellem lámpával nagyon hangulatos volt! Sok horror játék megirigylehetné... Tényleg le a kalappal a fejlesztők előtt, hihetetlen mennyire jól kidolgoztak minden egyes küldetést.

(#1497) gradient99 válasza Helsing (#1490) üzenetére


gradient99
tag

Ha megölöd a Whispering Hillock fa szellemét, akkor nem szabadítja ki az árvákat, fel lesznek áldozva a három undormánynak, és így nem haragszanak meg a báró feleségére, és így meg tudják Geralték menteni őt, így a báró nem lesz öngyilkos, amennyire én tudom a dolgokat.

(#1498) Helsing válasza BoneDragon (#1496) üzenetére


Helsing
aktív tag

Nekem is nagyon bejönnek a küldetések. Sokkal fantáziadúsabb és eredetibb küldetések vannak benne mint a szerepjátékok zömében. Tetszik hogy még a mellékküldetések is egész jól ki vannak dolgozva. Ezt a legtöbb játékban letudják azzal hogy "szerezd meg ezt", "győzd le azt", stb.
Az meg külön jó pont hogy sosem lehet előre tudni hogy mi sül ki a dologból. A többi játékban általában elég egyértelmű hogy mi a jó és mi a rossz cselekedet. Itt simán lehet hogy jót akarsz de sokkal nagyobb bajt okozol. Pár ilyenbe belefutottam már itt.
Ez a játék nem fekete meg fehér hanem a szürke ötven árnyalata. Sokszor csak a rossz és a másik rossz végkifejlet között választhatsz.
Ebben a játékban nem súlytalanok a gonoszok. Nem azért gonoszok mert hogy az milyen jó nekik és hogy nekünk legyen kit legyakni hanem vannak mögöttes céljaik, indítékaik.

(#1497) gradient99:
Akkor ez is olyan küldetés ahol nincs jó megoldás. Mindenképp szívni fog valaki.

[ Szerkesztve ]

(#1499) Crytek


Crytek
veterán

Milyen hangulatfokozó dolgokat bele nem tesznek a játékba.

Lovagolok ,aztán az út mellett álló katona fingik egy nagyot majd elkezd magán röhögni :DDD

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#1500) OddMan válasza Zilai81 (#1492) üzenetére


OddMan
őstag

Majdnem 7 órát játszottam eddig, abból kb. 5 órát ma és nekem eddig még egyszer sem fagyott ki.
Videokártya: NVIDIA GTX770 2GB
Driver: 352.86
OS: Win8.1 Pro x64 Eng

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.