Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Mate válasza tailor74 (#200) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem az rémlik, hogy gagyi kiegészítőkért nem fognak soha pénzt kérni. Ha lesz is fizetős DLC, akkor az minőségi, valódi tartalmat nyújtó.

(#202) troland26 válasza tailor74 (#200) üzenetére


troland26
őstag

jah hát olvasd el a linket cikket ....úgy volt egyébként . Egyébként kíváncsi vagyok mibe fognak fájni a "kiegészítők"

más : az rémlik , hogy inkább erős vga kell a játékhoz mint erős cpu , érkezik a 4590-em , de gondolom a 7870 viszont kevés lesz ...jaj de izgulok :C

[ Szerkesztve ]

(#203) S1M0N válasza troland26 (#198) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az a bevezető eléggé szánalmas... :(((

Elmondták a fejlesztők anno, hogy az apróságokért nem fognak pénzt kérni (kinézet módosítók, fegyverek, egyebek), ez ugye az a 16 db DLC, amit bejelentettek. Emellett szó volt arról is, hogy ha olyan minőségű és méretű kiegészítőt készítenek, amire szerintük érdemes plusz pénzt áldozni, akkor lesznek ilyenek.

Szóval a cikk írója (és jó néhány kommentelő több fórumon is) tévedésben van ezzel kapcsolatban. Ja, és a kiegészítő nem egyenlő a DLC-vel...

Mondjuk engem is meglepett, de ha a két kiegészítő hozza azt a +30 órát és remek szórakozást fog nyújtani, akkor bőven meg fogja érni az árát, figyelembe véve, hogy mikért kérnek pénzt egyesek...

(#204) Mate válasza troland26 (#202) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam-en 25€.

(#205) Montesantos válasza Mate (#204) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nem vészes ha hozza a 30 óra játékidőt.... de előbb legyen meg a következő rész-- plusz ha hozza a 2. rész élményét akkor már megérte :) (egyébként manapság 5-10 órányi játékért kérnek 10 k felett..... )

Gabi

(#206) tailor74 válasza S1M0N (#203) üzenetére


tailor74
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem vagyok hajlandó fizetni + 20-30 óra tartalomért, hanem felidéztem, hogy mit véltem olvasni... Manapság 8-10 óra játékért súlyos pénzeket kérnek... Nem beszélve néhány "remekműről"...
Egyébként ahogy kihangsúlyoztad, hogy a kiegészítő nem azonos a dlc-vel, ahhoz képest te magad is dlc-nek tituláltad ezeket...

"az apróságokért nem fognak pénzt kérni (kinézet módosítók, fegyverek, egyebek), ez ugye az a 16 db DLC, amit bejelentettek."

No offense , csak tegyük tisztába, hogy ha "lobog a hajam", meg "csillog a lovam szőre", meg "vadgalambok ülnek a fán" az kiegészítő,vagy dlc.... :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#207) S1M0N válasza tailor74 (#206) üzenetére


S1M0N
senior tag

A 16 db DLC, az DLC, a most bejelentett 2 kiegészítő meg kiegészítő (esetleg kövér DLC :DDD ).

Pedig teljesen jól írtam le a dolgokat, ahogy a fejlesztők is. Nem véletlenül különítették el ők sem a DLC-ket és a kiegészítőket.

Az általam "apróságoknak" nevezett plusz tartalmak DLC formájában érkeznek, és mindenkinek ingyenesen elérhetőek.

A nagyobb méretű és tartalmú kiegészítőkért - ha készülnek ilyenek, ahogy anno a CDP felvetette s lám, most itt is van - , viszont kérhetnek pénzt, de ezt csak akkor teszik, ha valóban olyan tartalmú, minőségű és mennyiségű dolgot raknak bele.

Amúgy én egy szóval sem mondtam olyat, hogy nem fizetnél a +30 óra játékért... :F

(#208) tailor74 válasza S1M0N (#207) üzenetére


tailor74
őstag

"2 fizetős DLC bejelentve." , mint mondtam mindegy minek hívjuk őket, aminek értelme van, azért fizetni kell... Nem gond ez, csak akkor nincs szükség a rizsára, meg a szánalmas magyarázatokra...ez már teljesen megszokott manapság... :)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#209) S1M0N válasza tailor74 (#208) üzenetére


S1M0N
senior tag

De ezt nem én írtam, hanem mate3553

Szerintem meg teljesen jó a magyarázat. Persze úgy is letölthető tartalmak lesznek ezek is, nem pedig dobozos/lemezes formában megjelenő kiegészítők, mint régen. De ez meg csak azért van így, mert manapság ez a legjobb megoldás.

A megkülönböztetést azért használják szerintem, mert ezzel is nyomatékosítani akarják, hogy komoly tartalmat szeretnének adni, ha már pénzt kérnek érte.

De igazad van, lényegtelen, hogy minek hívjuk ezeket a plusz tartalmakat, főleg ha további remek tartalmakat adnak hozzá a játékhoz. ;)

(#210) Vistaboy válasza Mate (#199) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sejtettem én, hogy előbb-utóbb eljutunk idáig. :(((

Komolyan mondom, most egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy mégsem veszem meg megjelenéskor, inkább megvárom a minden kiegészítőt tartalmazó EE kiadást. Nem szeretem a csonka játékokat. :(( A Mass Effect 3 volt az utolsó, amit megvettem megjelenéskor és később megvettem hozzá a DLC-ket is, azóta egyetlen bővítményt sem vásároltam és nem is fogok, mert ki nem állhatom ezt a tendenciát.

Csak hát hiába teszem én ezt egyedül, mert amíg veszik a feneketlen pénztárcájú játékosok a pár pályát és fegyvert tartalmazó 15 eurós DLC-ket a CoD-hoz és társaihoz, addig egyik játékfejlesztő sem képes ellenállni a DLC-k nyújtotta extra bevételi forrásnak.

Pedig hogy hangoztatta annak idején a CD Projekt RED, hogy továbbra is ingyenesek lesznek az extra tartalmak. A Witcher 2-höz kiadott Enhanced Edition is felfogható egy komplett kiegészítőnek, mégis ingyen adták, ehhez képest most pár órás küldetésekért akarnak pénzt kérni? Nem értem. :F

Komolyan mondom, most megrendült a bizalmam a srácokban. Ha mindenáron pénzt akarnak az alapjátékon felüli extra tartalmakért, akkor miért nem készítenek egy teljes értékű kiegészítőt?

Idézet a cikkből:

"Szerintük kizárólag abban az esetben indokolt árcédulát tűzni efféle termékekre, amennyiben az VALÓBAN elég nagy és tartalmas ahhoz, hogy ne érezzék lehúzásnak a felhasználók."

Na, pont ezt mondom, akkor adják kiegészítőként, dobozos formában, ne túlárazott DLC-ként, amihez semmi extra nem jár. Ne adjanak ki KÉT (!) fizetős DLC-t, inkább gyűjtsenek egybe mindent, amit pénzért akarnak adni és készítsenek EGY KOMPLETT kiegészítőt, amit később lemezes formában is meg lehet majd vásárolni. Akkor nem lenne semmi baj, feltéve, hogy tényleg jó minőségű és tartalmas lesz - mondjuk erre a CD Projekt RED neve eddig garancia volt.

Az egyetlen ok, ami miatt ezek után továbbra is fenntartom az előrendelést, az, hogy sok fizikai extrát adnak az alapjáték mellé, amit később már valószínűleg nem lehet megszerezni (fémtok, póló, stb.). Máskülönben már most azonnal sztornóznám és inkább megvenném GoG-ról akciósan majd egyszer, ha mindennel együtt féláron adják...

Nem tetszik ez a nagy DLC-sedés... :N

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#211) Vistaboy válasza S1M0N (#209) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Persze úgy is letölthető tartalmak lesznek ezek is, nem pedig dobozos/lemezes formában megjelenő kiegészítők, mint régen. De ez meg csak azért van így, mert manapság ez a legjobb megoldás."

Egyáltalán nem ez a legjobb megoldás, csakis azoknak kedvez, akik nem szeretik a fizikai extrákat. De nagyon sokan vannak olyanok - közöttük én is -, akik sokkal inkább megvesznek egy dobozos, valódi kiegészítőt, extrákkal és mindennel együtt, mint a puszta bithalmazt.

Lásd: Blizzard játékok. Ha a Diablo III-hoz nem adták volna ki dobozosan a Reaper of Souls című kiegészítőt, én tutira nem vettem volna meg (És így valószínűleg az alapjátékot sem), mert egyszerűen nem vagyok hajlandó 60 eurót (~17,5K) fizetni egy puszta kódért, amikor dobozzal és mindennel együtt megvehetem 12K-ért.

Ami a Witcher 3 expanziókat illeti, amennyiben valódi, lemezes formában is kaphatóak lesznek, akkor semmi gond, mert ha összeadjuk a 10+20 órát, akkor 30 órányi extra kalandozásért - feltéve, hogy az alapjáték milyen lesz és a kiegészítőben ez visszaköszön-e -, akár teljes árat is megéri kifizetni.

De ha úgy lesz, mint a Dragon Age: Inquisition - Jaws of Hakkon esetén, amit 15 euróért (~4.500 HUF) lehet megvenni CSAK ORIGINEN, akkor komolyan elgondolkodom, hogy ezentúl vegyek-e eredeti dobozos játékokat megjelenéskor, vagy majd csak akkor áldozzak rá, ha GOTY formában lehet kapni, mindennel együtt... mert ez így nem gyere be.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#212) Vistaboy válasza Vistaboy (#211) üzenetére


Vistaboy
veterán

Utoljára még annyit, hogy személy szerint sokkal jobban tetszik a Blizzard megoldása a játékok terén, mint a DLC-k. Amennyiben a Witcher 3 kiegészítői is hasonló bővítmények lesznek, mint a Diablo III-hoz megjelent Reaper of Souls, akkor egy szót sem fogok szólni. Viszont akkor adják rendesen, dobozzal együtt is, mert ekkor beszélhetünk valódi kiegészítőről. Ha csak digitálisan lehet elérni, akkor az DLC. Benne van a nevében is: DownLoadable Content, vagyis letölthető tartalom. Az expanzió más kategória.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#213) nagyiz97


nagyiz97
újonc

Hali!Úgy tudom hazánkban Magyar nyelven érhető el a Witcher 3.A v.kártyához kapott kupon vajon engedélyezi majd a Hun. nyelvet???:)

(#214) tailor74 válasza nagyiz97 (#213) üzenetére


tailor74
őstag

Teljes értékű játékot kapsz a kuponhoz, tehát igen, lesz abban is magyar felirat... :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#215) nagyiz97 válasza tailor74 (#214) üzenetére


nagyiz97
újonc

Köszi a gyors választ,ennek nagyon örülök!:)

(#216) S1M0N válasza Vistaboy (#211) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ó, hidd el, én is a fizikai kiadásokat szeretem elsősorban, de egyre inkább "korlátozom" ezek számát a pénztárcám (és 1-2 játék kezdeti minősége) miatt.

Ami kifejezetten érdekel (Witcher, Mass Effect például), azokat - amennyiben lehetséges és a pénztárcám is engedi - gyűjtői kiadásban próbálom megvenni, én is szeretek "kicsit" több pénzért megfogható dolgokat is kapni.

Igaz, GoG-on már megvettem a Witcher 3-at, de megveszem a gyűjtőit is, valamint jó lenne beszerezni a sima verzióhoz járó másfajta steelbookot is...

Én például vagyok olyan "hülye", hogy egy nekem tetsző könyvet képes vagyok megvenni, miután telefonon pdf-ben elolvastam, és tetszett...
De elmondhatom, hogy igen nagy felárral vettem meg utólag a Tomb Rader reboot gyűjtői kiadását Lengyelországból, mert megtetszett a játék, és nem értem be a Steam-en vásárolt "puszta bithalmazzal".

A Witcher 1-2-ből megvannak a gyűjtői és a bővített kiadások is, és terveim szerint a 3. rész esetében is így lesz.
Egy kicsit én is csalódott vagyok a fizetős tartalom miatt, de főleg azért, mert így nem érzem úgy, hogy kész játékot kapnánk kézhez.

De ha tényleg olyan minőségű tartalmat kapunk, amit ígérnek, akkor egy rossz szavam nem lesz. Mondjuk a bizalmam a CDP felé egy kissé megingott a megjelenési dátum állandó csúsztatásával, de én bízok bennük.

Remélem a megjelenés után meg is fogják hálálni ezt a bizalmat egy kiváló játékkal, nem szeretnék bennük is csalódni, mint anno a BioWare-ben (nagyrészt nem a játék vége miatt, hanem egyes helyeken a minőség a szánalmas)... Azóta azért nem hiszek el nekik mindent, amit állítanak a játékukkal kapcsolatban, lásd Mass Effect 3 ígéretek.

(#217) Scholes9 válasza S1M0N (#216) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nyilván nem vagyunk egyformák, de nekem pl nincs a gépben odd, meg ki tudja a lemez is Meddig lesz használható.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#218) S1M0N válasza Scholes9 (#217) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lemezről én sem nagyon telepítek már játékot, de a kézzel fogható extrák miatt szeretek dobozos játékokat venni.
Szóval a lemez az manapság maximum csak extra számomra, a meghajtóban nem nagyon járnak.

(#219) GypsFulvus2 válasza Vistaboy (#212) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát ja, egy játékfejlesztői legendának ismét lőttek. Számomra legalábbis. Az első, aprócska gyanús jel még a Witcher 2 kezelőfelületének konzolra optimalizált jellege volt. A második, már baljósabb árny, hogy a Witcher 3 elkészítéséhez lepaktáltak az Nvidiával. Ami persze az égbe szökő gépigényt jelent, magától értetődően, miközben a grafika - bár szép - az utóbb kiadott ingame anyagokon messze nem olyan szenzációs, mint amilyennek először látszott. Most pedig ezek semmiből érkező fizetős kiegészítők - amivel bizony segget csináltak a szájukból. (Mielőtt valaki belém kötne, nemcsak a Vistaboy által idézett cikkben, hanem több alkalommal, még anno a Wither 1 idején is elmondták, hogy ők bizony soha, semmilyen körülmények között nem fognak fizetős DLC-t/kiegészítőt kiadni.) Úgy látom, egy bizonyos méret/siker elérése után törvényszerűen bekövetkezik a fejlesztők elqrvulása.
Ettől persze még lehet, hogy játék nagyszerű, a két kiegészítő meg tartalmas és hosszú lesz. (Bár az utolsó "valódi" kiegészítő, amely szerintem igazán megérte a rá költött pénzt az a Shivering Isles volt az Oblivionhoz, amely kb az alapjáték méretének 25%-a volt). Kívánom, hogy így legyen, de ezzel az én bizalmam egyszer s mindenkorra eljátszották. Eddig a CD Project Red volt az utolsó csapat, amelytől mertem előrendelni (a Bioware már korábban eljátszotta a bizalmam), de ezzel ennek vége. Szóval teljesen egyetértek: a jövőben én is kizárólag GotY / "Full Epic" / Diamond / "Ultimate" kiadásokat fogok vásárolni, az alapjátékok kiadása után évekkel. (Már, ha lesznek még ilyenek, mert ugye az EA már teljesen megszüntette ezeket.)
A félreértéseket elkerülendő, ezt a hozzászólást nem provokációnak vagy flame keltésnek írtam; magam is nagy Witcher / Sapkowski fan vagyok. Szigorúan magánvélemény; tekintsétek egy rajongó kesergésének. Sic transit...

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#221) tailor74 válasza S1M0N (#220) üzenetére


tailor74
őstag

Jó lesz ez,na.. :C :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#222) Xerxész válasza S1M0N (#220) üzenetére


Xerxész
őstag

Fejet hajtok.
Nem egyszerűen jó lesz ez...

(#223) Televan74 válasza S1M0N (#220) üzenetére


Televan74
nagyúr

Na ez már PC -n futott. :R

Fantasztikus látványvilág. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#224) Mate válasza S1M0N (#220) üzenetére


Mate
nagyúr

Letölthetőbe nincs fent valahol?

(#225) S1M0N válasza Mate (#224) üzenetére


S1M0N
senior tag

Most kerestem rá, korábban csak 720p-ben találtam, de most két helyről töltöm le, ugyan akkora méretűek (844MB).

Mega

Gamersyde

Az első gyorsabb.

(#226) Mate válasza S1M0N (#225) üzenetére


Mate
nagyúr

Mega-t hol találtad? Csak azért mert kulcsot kér :)

(#227) S1M0N válasza Mate (#226) üzenetére


S1M0N
senior tag

Itt, legalsó 2 hozzászólás.

Firefoxot használok, ott simán bejön, viszont IE alatt tényleg kulcsot kér. :B

(#228) Mate válasza S1M0N (#227) üzenetére


Mate
nagyúr

:R

(#229) GypsFulvus2 válasza S1M0N (#225) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi! Ez tényleg szép. 00:20 -nál van egy érdekes jelenet. Az egyik könyvben Geralt beszámol róla, hogy Yennefer mindig szeretett extrém helyeken szeretkezni, és a kedvence egy kitömött unikornis háta volt. Geralt meg utálta, mert nagyon kényelmetlen volt. Aztán egy szép napon rámosolyogtak az istenek, mert összerogyott alattuk. :) Gondolom ez az unikornis látható a jelenetben; klassz, hogy ennyire részletesen átveszik a könyvekben lévő lore-t.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#230) S1M0N válasza GypsFulvus2 (#229) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, ennek a jelenetnek én is örültem, jók ezek a könyves utalások. :K

(#231) Vistaboy válasza S1M0N (#220) üzenetére


Vistaboy
veterán

Értenek az emberek manipulálásához, ez tény. Felcsigáznak, majd bedobják a fizetős kiegészítőt, erre lelombozódunk, most pedig itt ez a trailer, ami újra telitalálat... :K

Szerintem marad az arany középút: Megveszem a játékot, és majd ha a kiegészítő nem lesz dobozosan, akkor valahonnan máshonnan megszerzem. Így a kecske is jól lakik és a káposzta fele is megmarad. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#232) Scholes9 válasza Vistaboy (#231) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ebben az esetben valóban ez a legjobb út. Máskülönben ha nem kellenek a fizikai extrák, akkor a kupon a legjobb lehetőség szerintem. Nem tudom gog-on van e előtöltés.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#234) D5


D5
aktív tag

Nem tudom eléggé kifejezni, hogy mennyire várom már a megjelenést.
Valami elképesztő látványt, világot, látványvilágot hoztak össze. Gyönyörű.

(#235) Lui04


Lui04
aktív tag

(#236) troland26 válasza D5 (#234) üzenetére


troland26
őstag

Remélem az i5 , 7870 elég lesz legalább egy medium-high beállításhoz .

(#237) Mukorka


Mukorka
addikt

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#238) D5 válasza troland26 (#236) üzenetére


D5
aktív tag

a kis fx6100-am szerintem nagyon sokat fog izzadni, és kevés lesz... de kivárok a cserével. Az R9 280 esetében nem aggódok.
Nálad szvsz nem lesz gond.

(#239) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

"EXPANSION PASS"
Ez mit jelent? Megvettem kuponosan, és kaptam egy ilyen mailt, hogy ilyen is van?
Ez lenne a +2 kiegészítőnek a megvételi lehetősége? Vagy?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#240) Mate válasza s7evcsenko (#239) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen.

(#241) s7evcsenko válasza Mate (#240) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#242) Vistaboy válasza s7evcsenko (#239) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megvételi lehetőség biztosan, hiszen ha a kuponhoz járna maga a Season Pass is, akkor a dobozos kiadásokhoz szintúgy mellékelnék, márpedig úgy írták, külön kell értük fizetni. Legalábbis én így tudom.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#243) zeee


zeee
senior tag

Sziasztok!

Valaki aktivált már nvidia witcher 3 kupont? Ha igen és elmondaná mi a menete azt nagyon megköszönném.

Azt tudom hogy ezen az oldalon kell beváltani de most itt nem kér se regisztrációt, semmit, csak úgy jött ment módjára adjam meg a kódot? Szóval fura :) Mindegy, gondoltam hátha valaki már váltott be és ad egy kis instrukciót.

Előre is köszönöm.

(#244) nejad válasza zeee (#243) üzenetére


nejad
aktív tag

[link]
még én sem aktiváltam, angolt se nagyon vágom de asszem beregelsz gog.-ra azt kész, csak melyik régióhoz rendeljem vagy mindegy cseh van legközelebb

[ Szerkesztve ]

(#245) troland26 válasza nejad (#244) üzenetére


troland26
őstag

Nincs jelentősége melyik régiót jelölöd meg .

(#246) nejad válasza troland26 (#245) üzenetére


nejad
aktív tag

magyar felirat ezen is lesz igaz?

(#247) Mate válasza nejad (#246) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen :)

(#248) nejad válasza Mate (#247) üzenetére


nejad
aktív tag

Kösz! Amúgy tiszta szégyen ránk nézve, hogy az összes szomszédunkat lehet jelölni csak minket abszúrdisztánt nem. Na de akkor így tökre megérte a gama kártyával együtt.

(#249) gradient99


gradient99
tag

Látom vannak már itt páran akik várják mint jómagam :)
Remélem egy vadi új i5 a HD7870-nel, meg 8 giga RAM megteszi 1680x1050-es felbontáson, ha nem, akkor komolyan mondom előveszem a régi kockamonitort 1280x1024en csak elég a kártyám hozzá...

(#250) Balu972


Balu972
aktív tag

Csak emiattt vettem új videókártyát az meg rendesen megbolondította a hő és zajfokot, ami még további nem kevés kiadás volt :DDD meg telepítettem win-t.

De már most tudom, hogy megérte! Mennyit kell még aludni?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.