Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Amúgy én várok még a játék megvásárlásával, sztem jó áron lehet majd kupont venni aprón ha már "korai" gtx 970/980 tulajként kimaradunk az
"akcióból" 😖

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#152) Mate válasza Scholes9 (#151) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jól emlékszem 4.500-ért vettem meg steam-re tavaly augusztus körül :D

(#154) Scholes9 válasza Mate (#152) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor az jó vétel volt :) Amúgy elég nagy hiba, hogy nem Steames a kupon...majd megveszem kulcsként ha lesz jó áron, de az meg nem mostanában fog bekövetkezni...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#155) Mate válasza Scholes9 (#154) üzenetére


Mate
nagyúr

Hülyék lennének steam-est adni :D

(#156) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ilyen fémdobozt kapunk majd a CD Galaxistól:

Na meg mellé póló, poszter és természetesen mindent, amit a CD Projekt RED belezsúfolt a normál kiadásba... :R (Remélem, hogy jut nekem XL-es póló, mert a Tomb Raiderből is csak M-eset kaptam és enyhén kicsi... :B )

Mondhat bárki bármit, nekem megér 5K felárat ez a rengeteg fizikai extra (8K körül vannak hirdetve a kuponok). Kivétel abban az esetben, ha valóban most venném meg a kártyát, akkor megtartanám a játékot és megelégednék a digitális tartalommal. De külön szerintem nem éri meg 8K-t kidobni kuponra, amikor 13K-ért egy rakás extrával együtt megkapjuk dobozosan. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#157) Mate válasza Vistaboy (#156) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem rossz. Más, hasonló kaliberű játék alapára magasabb szokott lenni és ahhoz csak műanyag doboz jár. Itt tényleg elgondolkozhat sok ember, hogy dobozost vegyen :)

(#158) Televan74 válasza Vistaboy (#156) üzenetére


Televan74
nagyúr

Na ez már valami. :K
Már várom az emailt.Azt hiszem Május 19 -től nagyítóval kell engem itt a fórumon keresni. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#159) Scholes9 válasza Vistaboy (#156) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Épp tegnap néztem én is, tényleg nem rossz 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#160) troland26


troland26
őstag

5k-ért mondjuk megvenném a kuponost , de az eddigi részek is dobozosan voltak meg . Azért kíváncsiságból megnéztem a geforce oldalán mi a helyzet és érdekes , de Mo-t nem lehet beállítani mint régiót a kód megadása előtt..ilyenkor vajon mi van ?

(#161) troland26


troland26
őstag

Na 5k-ért vettem egy kupont , már ott "csücsül" a játék a gogos játékaim közt . :R Majd , ha lecsökken a játék ára olyan pár ezer forintra azért megveszem dobozosan is , ha már a többi megvan

(#162) Lui04


Lui04
aktív tag

(#163) Mate válasza Lui04 (#162) üzenetére


Mate
nagyúr

Már csak 2 hónap, 5 nap 20 óra és 20 perc a megjelenésig :D

(#164) Televan74 válasza Mate (#163) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az utolsó előtti nap lesz a leghosszabb. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#165) Vistaboy válasza Televan74 (#164) üzenetére


Vistaboy
veterán

A leghosszabb az, amikor várod a futárt. :) Reggel 8 és délután 5 között bármikor jöhet. Habár általában délelőtt megvan, emlékszem, amikor a The Elder Scrolls IV: Obliviont vártam, az ideg majd megevett, mire kiérkezett. Épphogy fél ötre kaptam meg, pedig még szabit is kértem aznapra. Nem kicsit voltam akkor mérges. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#166) troland26 válasza Vistaboy (#165) üzenetére


troland26
őstag

Elvileg a digitális verzió 0 órától tölthető máj 19-én ?

(#167) Vistaboy válasza troland26 (#166) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem a digitális kiadáshoz lesz preload, vagyis elő lehet tölteni a megjelenés előtti pár napban.

MOD: Steamen legalábbis. GoG-on nem biztos ugye a DRM-mentesség miatt.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#168) Lui04


Lui04
aktív tag

(#169) laceszgamer válasza Lui04 (#168) üzenetére


laceszgamer
addikt

Day One patch, valahogy már totál megszokottá válik. :D Bár igaz, legalább foglalkoznak vele, hogy minél jobban induljon a móka. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#170) Mate válasza Lui04 (#168) üzenetére


Mate
nagyúr

Úgy néz ki akkor, hogy nagyon jól haladnak a srácok és valóban egy remek játékot adnak ki a kezeik közül :)

(#171) laceszgamer válasza Mate (#170) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sok panasz az eddigi munkáikra és a hozzáállásukra nem lehet. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#172) Lui04


Lui04
aktív tag

(#173) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A kuponok egyre olcsóbbak, 5k alatt beszerezhető már...mire a megjelenéshez érünk pár ezerért meg lehet venni, szerintem érdemes várni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#174) Mate válasza Scholes9 (#173) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy akár támogatni is lehet őket azzal, hogy normál áron megveszi az ember a játékukat. Kis cég, magyarok is dolgoznak ott és minőségi munkát végeznek.

(#175) Scholes9 válasza Mate (#174) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Természetesen így is lehet :) Bár a kuponnal is támogatom majd őket, még mindig sokkal jobb, mintha az ember lewarezolja :K Én így fogok tenni :R (mármint a kuponra gondolok) ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#176) Televan74 válasza Mate (#174) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem kell a doboz meg a póló. Nálam csak a teljes árú jöhet szóba. Már rá vagyok izgulva az emailre,instant buy lesz. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#177) Vistaboy válasza Televan74 (#176) üzenetére


Vistaboy
veterán

+1 :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#178) Scholes9 válasza Televan74 (#176) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg digitális formában fogom megvenni, egyrészt nem akarok dobozt, másrészt meg nincs optikai meghajtó a gépemben, nem vagyunk egyformák, hála égnek ;) :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#179) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

A kuponos verzió miben más, mint a steam-es?
Van valami hátulütője a kuponos verziónak?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#180) Scholes9 válasza s7evcsenko (#179) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez mondjuk engem is érdekelne, bár gondolom annyi h nem lesznek acsik meg azt nem tudom h gogon hogy van a patchelés. Steamen ugye lehet automatikusan letölthetőre állítani.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#181) s7evcsenko válasza Scholes9 (#180) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én most aktiváltam egy kupont gog-on.
40,69 font lett volna a rendes ára, amit a kupon kinullázott.
Ebből kiindulva én úgy gondolom, hogy ez egy teljes értékű letöltés lesz, mint ha fontért vettem volna.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#182) Vistaboy válasza s7evcsenko (#179) üzenetére


Vistaboy
veterán

A kuponnal is teljes játékot kapsz, vagyis nem fogsz hátrányba kerülni a Steames verzióval szemben. Ráadásul a patch-eket és DLC-ket közvetlenül a kiadótól tölti le a játék, így abban sem lesz eltérés. Egyetlen különbség a Steames és GoG-os digitális kiadás között, hogy előbbiben van DRM, míg utóbbiban nincs.

Meg persze, ha a dobozos kiadást nézzük, akkor nem kapjátok meg a sok fizikai extrát, amit hozzáadnak vásárláskor (doboz, póló, fémtok, albumok, stb.). De ha ez nektek nem hiányzik, akkor jobban jártok a kuponnal. Nekem kellenek ezek, emiatt veszem meg dobozosan. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#183) Scholes9 válasza Vistaboy (#182) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi az infót, nálam így nem kérdés h kupon lesz 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#184) s7evcsenko válasza Vistaboy (#182) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A DRM-et mi értelme van kihagyni belőle?
Az a készítők érdeke, hogy benne legyen, nem? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#185) S1M0N válasza s7evcsenko (#184) üzenetére


S1M0N
senior tag

A 2-ben lévő DRM-mel is hamar felsültek, hamar ki is szedték egy javítással, csak azoknak ártott, akik megvették eredetiben.

(#186) GypsFulvus2 válasza s7evcsenko (#184) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez a GOG filozófiája. Az ott beszerezhető összes játék DRM mentes. Aki akarja, az előbb-utóbb mindent le tud warezolni, ezt semmilyen védelem nem tudja megakadályozni. Ha nem az első napon, hát akkor pár hét alatt úgyis feltörik. Ezért szerintük (is) csak a játékért fizető réteget szívatja minden DRM. Amiben igazuk van, elég ha csak a Uplay-re gondolsz... A Witcher 2 dobozos verziójában volt DRM, mert azt még az Atari adta ki, és ők ragaszkodtak hozzá. Volt is vele szívás. A GOG-os verziójában már akkor sem volt, mégis elfogyott vagy 3 millió példány, összesen a mai napig. Ez a vásárlóbarát filozófia a legfőbb oka, hogy amit csak lehetséges, a GOG-on szerzek be.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#187) s7evcsenko válasza GypsFulvus2 (#186) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Így már értem.
Bevallom, eddig még sosem hallottam a gog-ról, most találkoztam vele életemben először, a witcher 3 kupon kapcsán.
De most akkor jól leszedem a steam-es addont a gépről és ezentúl itt nézelődök. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#188) GypsFulvus2 válasza s7evcsenko (#187) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:) Azért annyira radikálisnak nem kell lenni. Az életkorodtól is függ, hogy tetszik-e a GOG kínálata. Aki a mostani hype-olt, übergrafikás címeket keresi, az ott nem nagyon talál fogára való árut. Ha ellenben a régi idők nagy játékait keresed, vagy az érdekes indie címeket, biztos találsz jó fogásokat. Minden játékot kompatibilissé alakítottak a mai win7-8 rendszerekkel is.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#189) s7evcsenko válasza GypsFulvus2 (#188) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hát így közel a 40-hez, igazából nagyon nem köt le semmi, csak a wow.
8 éves függőségemtől próbálok szabadulni, ezt most a witcher 2 újrajátszása kicsit segíti is. :B
Szemezgetek majd egy kicsit mielőtt leírtom a steamet. ;]
Köszi az útbaigazítást. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#190) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na én maradtam a kuponnál, 4500-ért nagyon megérte 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#191) s7evcsenko válasza Scholes9 (#190) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hát még 4000-ért. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#192) Scholes9 válasza s7evcsenko (#191) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én így is elégedett vagyok és ugye a fejlesztőket is támogatjuk 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#193) Archanon


Archanon
őstag

Hamarosan érkezik hozzám az új VGA-m, jár hozzá egy Wicserhárom kupon, nosza belenéztem a gameplay videókba. Most ez kajak, hogy 2015-ben nem tartunk még ott, hogy a ruha ne lógjon már bele a lóba keresztül-kasul? Hiába csilivili grafika, ha ilyen téren elvérzik, ami igazán szúrja a szemem. :U

Amúgy még a 2. részt be kell pótolnom ez előtt. :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#194) amoartus


amoartus
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek egy ilyen gépen elfutna egyáltalán a Witcher 3? És ha igen, akkor milyen beállításokkal előreláthatólag?
ASUS N551JM:
- i5-4200H
- 8GB RAM
- Nvidia GeForce GTX 860M, 2GB
- 1TB HDD.

(Nézegettem már különböző gépigényes oldalakon, de nagy a szórása a válaszoknak, ezért kérem a véleményeteket és a segítségeteket.) :)
A válaszokat előre is köszönöm!

(#195) Televan74 válasza amoartus (#194) üzenetére


Televan74
nagyúr

CPU: Talán elég lesz neki a négy szál,a magyarokkal készített riportban,négy magról beszélnek.De talán elég lesz neki a mobil i5 2mag/4 szál is.
Mem: szerintem renden van
GPU: Maxwell,szerintem nem lesz gond.
HDD: bőségesen,bár ha 5400rpm,lehetnek töltögetési szakaszok.

Low vagy talán medium beállításokon biztos futni fog,sajnos a fullhd kijelző miatt a high beállítás felejtős lehet.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#196) amoartus válasza Televan74 (#195) üzenetére


amoartus
csendes tag

Nagyon köszönöm a választ!

Nem kell nekem high, ha low-medium környékén tartja a 30fps-t nekem tökéletes. :)
Tudom, hogy sokkal drágább gép kéne hozzá és inkább asztali, de 1, arra nem futja 2, lap kell, mer sokat utazok. :)

(#197) Mate


Mate
nagyúr

Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass

2 fizetős DLC bejelentve.

[ Szerkesztve ]

(#198) troland26 válasza Mate (#197) üzenetére


troland26
őstag

[link]

a te linked valamiért nem volt jó....

[ Szerkesztve ]

(#199) Mate válasza Mate (#197) üzenetére


Mate
nagyúr

A Kőszívekben Geralt egy vadonatúj, 10 órás kalandban eljut Senkiföldje vadonjaiba továbbá Oxenfurt sikátoraiba és zugaiba, ahol megpróbálja teljesíteni a titokzatos Üvegember megbízását. Sötét ármányok hálójába gabalyodva Geraltnak minden ravaszságára és erejére szüksége lesz, hogy kibogozza a titkokat és ép bőrrel megússza a kalandot.

A Vér és bor 20 órás történet, amely a vadonatúj Toussaint vidékére kalauzolja Geraltot. A régiót még nem szennyezte be a háború, ám a gondtalan élvezetek és lovagi rituálék könnyed légköre ősi és véres titkot leplez el.

A hamarosan elérhető kiegészítők új tartalmat, felszerelést és ellenfeleket, valamint új és régen látott karaktereket kínálnak a játékosoknak – mind lenyűgöző részletességgel és minőségben kidolgozva.

A Kőszívek októberben jelenik meg, a Vér és bor tervezett megjelenése pedig 2016 első negyedéve.

(#200) tailor74 válasza troland26 (#198) üzenetére


tailor74
őstag

Épp ezt készültem írni, mintha azt olvastam volna régebben a készítőktől, hogy nem lesznek fizetős dlc-k....Vagy csak beképzelem?

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.