Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Zlcsi válasza Yllgrim (#1045) üzenetére


Zlcsi
senior tag

hát ennek most annyira nem örülök

az origin, a steam, a battlenet, gta5 social networkje vagy micsodája mellé most még ez a gog galaxy is :(

ráadásul alig tölti valamivel optikai meghajtom meg nincs ...

[ Szerkesztve ]

(#1052) gabor222


gabor222
tag

Nektek fel engedi venni a melléküldetéseket a hirdetőtábláról? Rámegyek, hogy felvétel, de a küldetések között nem lesznek ott és állandóan újra megjelennek a táblán.

[ Szerkesztve ]

(#1053) duvi válasza GrG1210 (#1050) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha megvan az acc, akkor az oldal alján találod a REDEEM CODE opciót:

(#1054) JamesHun válasza duvi (#1046) üzenetére


JamesHun
addikt

a mentéseimet elmenti valahova online egy a gog kliens?
vagy azt még manuálisan kell kezelnem?

SeriesX: JamesSHun

(#1055) bigbadforty


bigbadforty
tag

Sziasztok!

GTX 970 új driverrel és i5 4670K alap órajeleken. Volt időm Afterburnerrel FPS-t mérni különböző beállításoknál.

Lényeg, hogy a HairWorks SEMMIFÉLEKÉPPEN se legyen bekapcsolva, mert átlagban 20 FPS-t vesz el a nem túl nagy látványhoz képest. A faluban HW nélkül 71 FPS, bekapcsolva 50. A fű minősége és sűrűsége mint a GTA V-nél ne legyen maxon, nekem közepesen van, az árnyék minőség is elég közepesen, ezzel is nyerhetünk FPS-t. Nekem ezen kívül überen van a grafika, HBAO és élsimítás is be van kapcsolva full HD-n.

Über és High között az összképet tekintve nem akkora a különbség, akinek zavaró, ha beesik 60 FPS alá, levehet High-ra olyanokat, hogy látótáv, víz minősége.

Összességében szép az összkép és jó a hangulat, a HW nélkül pedig egész jól fut. Még csak az elején vagyok, szóval tartalmi részről nem tudok nyilatkozni.

Szerk. Lehet, hogy a HBAO se olyan jó, majd megnézem pontosabban.

[ Szerkesztve ]

(#1056) Anubris válasza gabor222 (#1052) üzenetére


Anubris
őstag

Szerintem ezek nagy része nem küldetés, és csak azok kerülnek fel újra amikkel nem kell semmit se csinálnod.

(#1057) D5 válasza JamesHun (#1054) üzenetére


D5
aktív tag

Igen, ez engem is érdekelne...

(#1058) gabor222 válasza Anubris (#1056) üzenetére


gabor222
tag

Egy idő után az összes újra megjelenik. Franc se tudja... korábbi részekbe a táblákról felvehető dolgok mindig küldetések voltak.

Közben megnéztem ITT a küldetéseket és nálam is csak ezek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1059) Anubris válasza gabor222 (#1058) üzenetére


Anubris
őstag

Az első faluban szerintem 1-2 van ami tényleges és azok nem kerülnek vissza, például a délilidérc küldetés.

(#1060) duvi válasza JamesHun (#1054) üzenetére


duvi
nagyúr

Tudtommal még nincs online mentés a gog kliensébe :( . Jelenleg még csak béta állapotban van és folynak a fejlesztések. Többen is felvetették már nekik ezt az opciót.

(#1061) Balu972 válasza gabor222 (#1058) üzenetére


Balu972
aktív tag

Na az 5-öst kihagytam :(

Hol volt az a kripta?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1062) Balu972 válasza s7evcsenko (#1031) üzenetére


Balu972
aktív tag

a kút ördöge:

ott én is sokat szórakoztam, várjatok délig akkor megjelenik egy pillanatra a lidérc, utána olvassátok el a bestiáriumban a déllidércekről szóló részt, ezután kell meggyújtani a csontit, de ezt már szinte magától, animálva csinálja, ja igen kisértet olaj nem árt

[ Szerkesztve ]

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1063) Yllgrim válasza Zlcsi (#1051) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem jott tegnap ezerrel, valami mas lehet a gond, ha speedtested jo es itt lassu akkor... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1064) snecy20 válasza bigbadforty (#1055) üzenetére


snecy20
veterán

SSAO / HBAO sem ad annyit a látványhoz (konkrétan semmit nem érzékeltem a változtatásokra) hogy érdemes legyen benthagyni, viszont nálam hoz 7FPS-t a kioffolása.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1065) qad válasza bigbadforty (#1055) üzenetére


qad
senior tag

Hazaérek megnézem ezt a HW letiltást és fű alacsonyabbra vételt. Alig várom hogy össze-vissza tologathassam a csúszkákat.

(#1066) GrG1210


GrG1210
aktív tag

A kardnál van egy százalék jelző , ami csökken , lehet hogy javítani kellene a kardot ? , és ha igen akkor hogy?

(#1067) feldeci


feldeci
tag

Na akkor a tapasztalatok, részemről is.

Hardver, minden max / ultra / über, hairworks bekapcsolva, driverből 16x AF és texture filtering high quality:

- i5 4670k több, mint bőven elég, alap órajelen. 60-70% a peak, az is csak néha és 1-2 mag, de általában 30-40% a cpu használat
- GTX980 már keményebb dió.. most jött ki, hogy dek..jó, hogy nem a 970-et vettem :) idáig nem húztam, mert minek alapon, most viszont felment az MSI Afterburner. power limit 120%, core clock +150 mhz, memory clock +50 mhz, így megvan a vsync 50, alá nem megy, de sok helyen a vsync 60 is.

És akkor a játék:

Először is a töltésidőt tanítani kéne :) Nekem totál hozzá a Witcher 1 hangulatát és szerintem gyönyörű. Persze, lehet fikázni, hogy graphic downgrade, de azért ritkán lát ilyen szép játékot az ember. A hangulata pedig telitalálat, nagy bugokba nem szaladtam bele és CTD/fagyás sem volt, úgyhogy én összességében azt kaptam, amit vártam. A DA:I-ben van 300 órám, szerintem nagyon jó játék, de a Witcher 3 sokkal jobban szippant azonnal magába.

(#1068) #16729600 válasza Balu972 (#1062) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát én lóf@szt se tudok csinálni ezzel a kutas nőcivel.:) Nem is kell harcolni ellene? Csapdába kell ejteni és utána bemenni a házba és krematóriumkodni a csontvázzal? Már mindent kipróbáltam..

[ Szerkesztve ]

(#1069) NemDann válasza gabor222 (#1052) üzenetére


NemDann
csendes tag

Mondjuk ezeknek egy része elég nagy marhaság volt (nyelvlecke), meg amikor kérte a "paraszt" hogy hozzon neki valaki ekét, mert az övé kettéesett :DDD Azt megnéztem volna hogy Force Pushhal (Aard) elrobbantunk egy másikat valaki földjéről (mert miért ne) vagy elhúzzuk lóval :D

[ Szerkesztve ]

(#1070) bivalyolo válasza #16729600 (#1068) üzenetére


bivalyolo
őstag

Amikor megjelenik a néni lerakod az yrden csapdát és amikor a körön belül van akkor tudod sebezni.
Egy darabig hagyja magát csapkodni aztán eltűnik utána bemész a 3 kunyhóba körülnézel detektív móddal és visszamész a kúthoz, majd beleugrasz.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1071) bigbadforty válasza snecy20 (#1064) üzenetére


bigbadforty
tag

5 FPS különbség, végül is be lehet áldozni. Ami nagyot ront a teljesítményen nagy területnél az a foliage visibility ha ultrán van. Nagy területnél bőven elég a high, mert az 17 FPS különbség és megint nem olyan nagy a különbség.

(#1072) #16729600 válasza bivalyolo (#1070) üzenetére


#16729600
törölt tag

Teljesen más sorrendben,de végül megcsináltam.cseppet sokat szívtam vele.Köszi a segítséget. :R

(#1073) snecy20 válasza bigbadforty (#1071) üzenetére


snecy20
veterán

Jaja. Meg lehet azért oldani, hogy szép is maradjon a játék, és jól is fusson. Eszetlenül felesleges minden grafikai opciót full-ra tenni, akkor persze hogy 20FPS lesz a vége.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1074) Balu972 válasza #16729600 (#1072) üzenetére


Balu972
aktív tag

Igen, a csapdát elfelejtettem mondani, mert az meg a Bestiáriumban volt benne. Messze ezzel babráltam én is a legtöbbet.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1075) Angel1981 válasza dergander (#987) üzenetére


Angel1981
veterán

Milyen jó akkor, hogy 2500K az ajánlott minimum... :P

(#1076) Anubris


Anubris
őstag

Fú azért a következő régiók már iszonyat nagyok az elsőhöz képest, rengeteg település, küldetés, totál elvesztem benne. :D

(#1077) 1m1s válasza GrG1210 (#1066) üzenetére


1m1s
tag

Igen, javítani kell egy idő után ugyanúgy a páncélokat is.kovácsnál tudsz venni hozzá javítócuccot.

(#1078) he7edik.


he7edik.
addikt

Ez a játék a világ VGA-ját megeszik és ahhoz képest egyáltalán nem áll ejtős.

Égő szöveg a flém vázon

(#1079) pipo112 válasza GrG1210 (#1066) üzenetére


pipo112
senior tag

grifes fő küldinél van fegyverjavítási lehetőség a torony mellet ahol tudsz beszélni a captinnel

Buggal eddig 2vel találkoztam aaz egyik mikor át ugrottam egy kerítést na onnan kezdve Geralt ugrált mint egy bakkecske s semmit nem tudtam csinálni olyan volt mintha beragadt volna a Space újra kellett indítani a játékot. A másik meg bent a térképen húzgáltam hogy mi merre van azt ha elengedtem a bal egér vombot akkor is úgy értékelte mintha nyomva lenne .
Crashel vagy fagyással nem találkoztam akadás mentesen megy a gtx 680on

Viszont játékban hiába állítok a graffon nem veszek észre változást se fps növekedése vagy valami vagy ilyenkor újra kell indítani a gamét?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1080) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Telepítés nélkül be lehet adni a GOG-nak a serialt, aztán onnan letölteni valahogy?
Szar a lemezem, fél óra alatt sem tudtam lemásolni az első DVD-t... :(

(#1081) BoneDragon válasza 1m1s (#1077) üzenetére


BoneDragon
veterán

Minek venni? A kovács megjavitja olcsón.

(#1082) #16729600


#16729600
törölt tag

Az mitől lehet,hogy hiába rakom teljes képernyőre,a következő indítás után keret nélküli ablakosra vált állandóan? :F

[ Szerkesztve ]

(#1083) snecy20 válasza he7edik. (#1078) üzenetére


snecy20
veterán

Viszont cserébe a procid magjainak háromnegyede malmozhat... :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1085) duvi válasza PhilBrick (#1080) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Belépsz a gog fiókodba és a Redeem Code menüben regisztrálod a játékot. Ezután két lehetőséged van. Vagy a hagyományos webes felületről letöltöd az installert, ami 7 szeletből áll, vagy felrakod a Gog Galaxyt és azon keresztül online telepíted.

(#1086) duvi válasza #17954112 (#1084) üzenetére


duvi
nagyúr

Prociból a legolcsóbb i5-ös (lehet, hogy elég lenne egy izmos i3 is?). VGA-ból én nem vennék már GTX760 2GB-nál gyengébbet. RAM-ból 8GB.

(#1087) PhilBrick válasza duvi (#1085) üzenetére


PhilBrick
őstag

:R Köszönöm szépen! Nem tűnt fel ott lent...

(#1088) snecy20 válasza duvi (#1086) üzenetére


snecy20
veterán

izmos i3, 8GB RAM, R9 280/270x elég ide simán, AMD-s VGA oldalról nézve. Csak később már máshoz nem lesz neki elég a proci. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1090) JamesHun válasza PhilBrick (#1080) üzenetére


JamesHun
addikt

a gog appot tedd fel, mert nekem webről bitang lassan szedte le a telepítőket, de a gog galaxy meg kb hozta a 6-8 mbyte/secet is

SeriesX: JamesSHun

(#1091) Lord Myn válasza bigbadforty (#1055) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nálam (i5 3570@4 GHz + 12GB RAM + EVGA 970 SC), minden ultra, kivéve fű minőség és sűrűség (azok high), a HW-ról nem akartam lemondani, mert nagyon tetszik egyes szörnyeknél, ehelyett inkább az AA-t nyomtam ki és FXAA-t használok driver-ből, illetve HBAO+ helyett is csak SSAO-t használok. Így nem tudom mennyi az FPS, de teljesen folyamatos a játékélmény.

JamesHun: nekem mindig menni szokott max. sebességgel a GOG-ról a direkt letöltés, a GOG Galaxy-t soha nem akarom használni, azért szeretem a GOG-ot, mert az egyetlen felültet, ahol offline DRM-free játékok vannak, ne legyen már ez is online...

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#1092) snecy20 válasza #17954112 (#1089) üzenetére


snecy20
veterán

A minimum nagyjából egybecseng azzal amiket itt leírtunk. :) Igazából csak a VGA-ból kell combosabbat nézni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1093) 1m1s


1m1s
tag

Elkezdtem gyűjteni a kártyajáték lapjait, egy mellékküldit is megcsináltam.A kérdésem, ha elnyerek egy lapot azt nem tudom utána megnézni valahogy, csak akkor ha játszok valakivel egy meccset?

Másik: van ugye többféle pénznem, ezeket belehet váltani a novigraadi bankban.Na ez a bank hol van pontosan?Térkép nem jelzi. :(

(#1095) Anubris válasza 1m1s (#1093) üzenetére


Anubris
őstag

H billentyűvel tudod megnézni a lapjaidat.

(#1096) amoartus


amoartus
csendes tag

Sziasztok!
Próbálta már valaki Lenovo y510p-vel? (SLI-s verzió érdekel)

(#1097) snecy20 válasza #17954112 (#1094) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk még nehéz nagy igazságot mondani, mindenkinél eléggé másképpen fut.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1098) pipo112


pipo112
senior tag

Ami Még nekem szúrja a szemem az Bill kiosztás az elég gyenge bár úgy állíthatom ahogy nekem tetszik csak elsőre pl erős támadáshoz be se volt rakva semmi :W na de majd beálligatom .
Maga a játék iszonat jó lett igazi hangulatot teremt nálam 10ből 10es az előző 2 részt is imádtam .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1099) Anubris válasza pipo112 (#1098) üzenetére


Anubris
őstag

De be van csak kicsit félrevezetően van leírva, én is először azt hittem, hogy nincs, de a tutorial-ban bemutatja, hogy bal shift+bal egér gomb.

(#1100) BoneDragon válasza #17954112 (#1094) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tele van tesztel a net napok óta. Aki meg ilyet ír, hogy olyan kártyán maxon játszik az hazudik. :-)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.