Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) dergander válasza Atilla001 (#1950) üzenetére


dergander
addikt

Nekem Triss szeplői nagyon bejönnek...sőt nagyot ütnek. :B

(#1952) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valaki játszik itt a játékkal 970 sli-vel?? Ultran hairworksel együtt megvan a stabil 60 fps vagy sli-vel is felejtős? ??

(#1953) torma1981 válasza gainwardgs (#1952) üzenetére


torma1981
veterán

Nem lesz meg a fix 60fps. Nálam 40-45 eddig. Még az elején vagyok.

(#1954) Nuada herceg válasza Balu972 (#1946) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Kimész, beszélgetsz a többi gyerekkel. 1el elég talán, de ha nem akkor a másikkal is. Játszani akarnak bújócskát, játssz velük, aztán cserébe kihívják a nagyit valami ürüggyel.

(#1953) torma1981:

De Ő sli-vel tolja kártyával... Úgy azért csak van rá esély.
(Ha esetleg Te is, és úgy mondtad neki a tapasztalatot, akkor bocs. :) )

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#1955) torma1981 válasza Nuada herceg (#1954) üzenetére


torma1981
veterán

Jaa nem néztem hogy SLI van. :-) Ott meglesz a fix 60fps csak ne 4k-n játszon. :-)

A lovas harcnál is lehet lockolni az ellenséget. Érdemes mert könnyebb így. Főleg az erős ellenséget lehet így legyakbi. Csak legyen hely. Mert könnyen be lehet szorulni vele. Sajnos jeleket nem enged használni, de inni, bombát dobni lehet lóháton is

[ Szerkesztve ]

(#1956) Balu972 válasza Nuada herceg (#1954) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszönöm, aztán meglett :R

Elképesztően ötletes a fúriás küldetés, Jancsistól, Nagyistól mindenestől.

Utóbbi évek legjobb játéka, nálam lenyomja a teljes Dragon Age sorozatot, Mass Effect 2 szintjén van, vagy még jobb is. :))

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1957) Balu972


Balu972
aktív tag

:F MSI Afterburnert hogyan lehet rábírni, hogy kiírja a képernyőre az adatokat játék közben?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1958) bugylee válasza Balu972 (#1956) üzenetére


bugylee
tag

Jancsi nagy vakerista, legjobban akkor röhögtem mikor azt mondja Nagyinak, h segítsen mert különben még kaksizás közben is ott ólálkodik körülötte Geralt. :D

(#1959) Prosector válasza Balu972 (#1957) üzenetére


Prosector
addikt

Asszem a monitoring fulon kell bepipalni, amiket akarsz, egyesevel. Minden pipa utan ki kell pipalni meg a "show on-screen display"-t is, ami alatta van.

Remelem jol irtam, telorol vagyok.

(#1960) Balu972 válasza Prosector (#1959) üzenetére


Balu972
aktív tag

köszi este megnézem :)

bugylee: Jancsi óriási arc, ahogy visszakapta a hangját egyből lökte a süket dumát. :)) aszondja kiáltottam volna én a lány után - persze nagydolog közben - csak hát ugye nem volt hangom :DDD

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1961) Nuada herceg válasza Prosector (#1959) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ez nekem is hasznos infó volt, köszi! :)

On:

Láttam itt volt szó fodrászról, én is keresem már 1 ideje...
Merre lehetne találni? Olvasgattam vissza, de nem igazán lett meg.

Értem a csíziót.

(#1962) donki válasza pipo112 (#1934) üzenetére


donki
aktív tag

Szerintem a kártyának van egy saját szoftvere, amin elég sokmindent lehet konfigurálni. Anizotróp filtering, stb...
Az egy dolog, hogy a játékban mindent maximumra állítok, az is számít, hogy a kártya paneljén miket jelölök be.

(#1963) Prosector válasza Nuada herceg (#1961) üzenetére


Prosector
addikt

Most fejbol meg nem mondom, Velenben mar biztos, van, ha raguglizol sztem elsore kidob egy ilyen mapet.

(#1964) Nazara


Nazara
őstag

Már tölthető a két új DLC:

- Missing Miners - küldetés
- Alternativ külső Yennefer számára

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1965) dergander


dergander
addikt

Triss-nek szerelmet vallottam,el is ment Morhenba,de ott valamiért nem találom...szerintetek hol lehet?

(#1966) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Utóbbi pár napban nem volt túl sok időm játszani, meg mivel pont a Witcher mentéseit felejtettem ott a gép újratelepítése után, kicsit el is ment tőle a kedvem (csak 7 óra volt benne).
Ha főleg a fő sztoriszállal foglalkozom, akkor körülbelül milyen hosszra számíthatok? Napi 1-2 óra játékkal be tudom fejezni Június 23.-ig? :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1967) brumi1024 válasza dergander (#1965) üzenetére


brumi1024
veterán

Tartasz már ott, hogy sztoriküldetés visz Kaer Morhenbe?

(#1966) Gertrius: Nekem 35 óra volt a főküldetések plusz néhány fontosabb mellékküldetés, és 34-esként végeztem, ebben nagyon sok felfedezés és céltalan barangolás nem volt. A második végigjátszás miatt nekem szerintem még egyszer ennyi biztos van a játékban, dlc-k nélkül. Witcher contractok közül csak 2-3-mal foglalkoztam, és a sztorit kicsit módosító mellékküldetések nagy részét csináltam meg, de pár nem teljesen egyértelmű kimaradt, ahogy utánaolvastam.

[ Szerkesztve ]

(#1968) macy válasza nonsen5e (#1966) üzenetére


macy
addikt

Azt nem tudom, nekem 8 és fél órám van benne, de még csak lvl 2 vagyok :D

(#1969) _Gugu_ válasza Nuada herceg (#1961) üzenetére


_Gugu_
tag

Szerintem Novigradban van az első fodrász, térképen kis olló ikont keress:

(#1970) brumi1024 válasza _Gugu_ (#1969) üzenetére


brumi1024
veterán

Oxenfurtban is van, én a főküldetést csinálva belebotlottam a báró lányát keresve.

(#1971) Prosector válasza brumi1024 (#1967) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor lehet en csinalok vmi rosszul, kb. 30 ora jatekkal vagyok a 9. szint vegen. :F

(#1972) brumi1024 válasza Prosector (#1971) üzenetére


brumi1024
veterán

A questek, főleg a sztori questek sokkal több XP-t adnak, mint a véletlenszerű szörnyirtás.

(#1973) pipo112 válasza donki (#1962) üzenetére


pipo112
senior tag

ok na ezt most nem értem, nem raktam mindent maxra high beállítást néztem vagy a nv experience beállításait használnám viszont fps be nincs különbség max 3-4 fps - az nv beállításai alapján a high setting-hez képest viszont itt írták már 2en is nekik pl egy 7870-essel high settings-en van 45-50 fps fhd-ban na nekem ugyan ilyen beállítással van 35-40 fps szvsz itt valami nem stimmel :F külön a a vezérlő pultban meg nem sok kedvem van turkálni a másik meg néztem ugyan mennyi vram fogyaszt hát meg lepve láttam max 1200 a 2gigából :F :(((

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1974) Prosector válasza brumi1024 (#1972) üzenetére


Prosector
addikt

A storylinenal direkt nem haladok gyorsan, nem akarok "hamar" a vegere erni, inkabb a side questeket nyomom.

Cirit hajkuraszom a mocsarban, most jottem el csak a 3 banyatol.

(#1975) PhilBrick válasza pipo112 (#1973) üzenetére


PhilBrick
őstag

Véletlenül belekeveredett egy írásjel, legközelebb legyél következetes! ;]

7870 + 4670-el játszom, 35 fps kerül. 50-et nemigen látok.

(#1976) dergander válasza brumi1024 (#1967) üzenetére


dergander
addikt

Igen már csinálom a questeket,már meg is javítottuk azt a kristályátjárót vagy mi a manót. Csak látni szeretném Triss-t hogy háljak vele egy nagyot,Yen-t már unom ;] :P :DDD

(#1977) Nuada herceg válasza pipo112 (#1973) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Írni is akartam már, mert olvastam korábban is, a hd 7870-ről
Én vagyok az 1ik, aki ezt írta, hogy 40 fps környékével fut a játék, meg hogy nem nagyon megy 40 alá.
Fraps-el mértem. De most feltettem az msi afterburnert.
Minden beállítás high-on. Tényleg minden, textúra minőség, árnyékok, meg a többi. hairworks offon természetesen. Most így van 38-39 fps-em. Néha felugrik 40-re is.
De viszont könnyen leesik 34-ra, ha forgatom a kamerát hirtelen, vagy nagy tömeg közepén állok.
Egyébként többet mértem korábban a fraps-el, de most Novigradban bohóckodok.
Gondolom az is közre játszik, hogy város, sűrű épület, sok lakos.
Kint az erdőben, falvakban több volt pár fps-el. :) Szóval most inkább 40 fölé nem megy, nem pedig alá nem...
Leírtam inkább hogy most konkrétan mi a helyzet, nehogy az legyen hogy mertem nagyot hazudni! :D
Ja amúgy OC edition a kártyám, gyárilag húzott, lehet az is számít pár fps-t.

On:

Nekem 22 óra játékidő van benne, 11-es szintű vagyok... Inkább a fő szálat tolom, de 1-2 mellékküldetésre is beugrok. Van amikor csak úgy lassan sétálok a városban, mióta megérkeztem sztori szerint Novigradba, mert tetszik a látvány. :) Próbálom húzni a dolgot, foglalkozok most már inkább a mellékszálakkal is.

Köszi a fodrászos tippeket, igyekszem megkeresni majd...

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#1978) qad válasza Prosector (#1971) üzenetére


qad
senior tag

Nálam a mutató közel 50 órát jelez és éppen most lettem 11-es.

(#1979) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Erre valaki ? [link]

A főküldetésnél elakadtam és tényleg nem találom. :((

Dr. Student

(#1980) Nazara válasza Dr. Student (#1979) üzenetére


Nazara
őstag

Látogass el a lápra a fúriákhoz, egybefolyik majd a bárós küldivel.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1981) Prosector válasza qad (#1978) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor meg vagyok nyugodva. Te is hanyagolod jobbara a foszalat?

(#1982) Yllgrim válasza Prosector (#1971) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az teljesen realis, nekem lvl 11 29 oraval, de 3-4 orat elszorakoztam a Griffin szett-re. :) Megcsinalom a fo szalakat, mellek szalakat tolom most, meg a contractokat is, bejarok mindent, szep lassan :)

Ha valaki meg emlekszik a tegnapi kutya-lenyomom sztorira, masik utvonalon mentem haza az erdoben es mar lo pata nyomokat is lattam... :) ma megnezem nincs e a fatorzseken vagasnyom, kard, buzogany okozta serules... :) Vert nem lattam... :(

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1983) Rayner válasza pipo112 (#1973) üzenetére


Rayner
őstag

Hali!

Nekem 7770 1GB van és 40 fps mindenhol megvan és elég sok minden high-on megy.
Meg is lepődtem, hogy a GTA V mennyire xarul va optimalizálva ehhez képest vagy ez van sokkal jobban :)

Más: A játék nálam 10/10 és eddig az év játéka mind grafikailag mind technikailag és aminek a legjobban örülök, hogy eddig kb 30-40 órám van benne lvl16-on és mindent megcsinálok még legkisebb apró kérdőjelet is felfedezem, de még egyetlen egyszer nem találkoztam olyan küldivel hogy szedj össze/ölj le xy mennyiséget.

(#1984) Nuada herceg válasza Rayner (#1983) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ez azért túl jól hangzik...
Vagy esetleg 720 p-ben tolod?

Értem a csíziót.

(#1985) Balu972 válasza Yllgrim (#1982) üzenetére


Balu972
aktív tag

Hogyne emlékeznénk! :C
Helyedbe botot nem vinnék magammal, mert biztos lekaszabolsz valami járókelőt :DD

Az a baj, hogy éjjel is egyfolytában a játék képei száguldoznak a szemem előtt. Párom már szóvá is tette. Igaz utoljára ilyet a Witcher 1-nél, meg 2-nél mondott. Úgy tűnik beszippant.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#1986) donki válasza pipo112 (#1973) üzenetére


donki
aktív tag

Mit nem értesz? A videokártya saját szoftverével felül lehet bírálni a játék beállításait, és más, további paramétereket is be lehet állítani.
Ha valaki azt állítja, hogy a játékban mindent maximumra állított és 60 FPS-sel megy, az egy üres állítás, mert ahhoz, hogy információ tartalma legyen a kijelentésének, ismerni kell a kártya beállításait is.

(#1987) pipo112 válasza Nuada herceg (#1977) üzenetére


pipo112
senior tag

na nem tudom nálam kint a falvakban is alig akar 40 et elérni high beállítással 35- és 40 fps ez között ugrál ennél lejjebb nem esik ,1.3 as pecssel jobb volt a helyzet .
Nekem is oc edition-os 680-am van szvsz az is alapból húzva vagyon mondjuk most dobtam egy kis plusz oc-t a karira így néztem falvakban 36-40 fps van igaz most az nv experince beállításával néztem amibe azért high és ultra is 50-50%ban van bepakolva ,kint erdős részen viszont van 40 45 fps nos ezzel már jobban ki vagyok békülve ,igaz nem akartam rángatni a kártya bajszát , de ahogy nézem muszáj lesz.

szerintem ez az 1.4 es pecss bekavart valamit ahogy néztem nv fórumon mások is panaszkodnak hogy valami nem lett jó

szerk: donkiok azt értem csak nem vagyok benne biztos jobb lesz e az barmolni meg nem szeretnék a vezérlőben azért viszont thx a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1988) Rayner válasza Nuada herceg (#1984) üzenetére


Rayner
őstag

1600x1050 ennyit tud a 10 éves monitorom, de proci egy i5 van mellette, és ahogy nézem használja is mert majdnem maxon pörög a 4 mag bár nem tudom ez számít-e egyáltalán
Amúgy írtam hogy elég sok minden high de pl a textúra az nem, meg kikapcsoltam ilyen felesleges effekteket mint forgás közben homályosítás stb...

[ Szerkesztve ]

(#1989) pipo112 válasza Rayner (#1988) üzenetére


pipo112
senior tag

1600x150-ben nekem is meg lenne a fix 60 fps jelenlegi beállítással :C csak tudod fhd moncsival nem biztos hogy ilyen felbontáson akarok játszani :D

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1990) Rayner válasza pipo112 (#1989) üzenetére


Rayner
őstag

jogos, én is fhd-ba tolnám ha tudnám, de ez van sajna, mondjuk ha akartam volna venni jobbat már megtehettem volna, de jó ez addig amíg ki nem leheli a lelkét :)

(#1991) donki válasza pipo112 (#1987) üzenetére


donki
aktív tag

Hát "barmolni" nem tanácsos, beállítani viszont igen.

(#1992) Sarkadi


Sarkadi
tag

Na most jutottam el oda, hogy dönthetek segítek-e a szellemnek, hogy a gyerekek megmeneküljenek/megölöm. Melyik döntés a jobb a későbbieket tekintve?

(#1993) Viper26


Viper26
nagyúr

Steam most húzott le valami frissítést, van rá changelog valahol?

Junk-ot el lehet adni egy kattintással?
Mert így egyesével nincs sok kedvem hozzá. :D

iPhone 14 | FR955

(#1994) pipo112 válasza donki (#1991) üzenetére


pipo112
senior tag

esetleg tudsz ebben segíteni nekem tudom noob dolog , de ha neked esetleg van egy jó beállításod rá azt szívesen kipróbálnám :R

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1995) Werkly


Werkly
őstag

Moldavi rezidencia mikor valami szörnyet kell megkeresni egy alagútban, hogyan kivitelezhető? Víz van és középen egy deszkákból álló átjáró. De mintha egy falon túl lenne a bestia de oda nem jutok át! Megoldás aki erre járt már?

(#1996) donki válasza pipo112 (#1994) üzenetére


donki
aktív tag

Ha jól látom nvidia kártyád van. A globális beállítást állítsd default-ra, a witcher 3 specifikus beállításnál a vsync-et "adaptive"-re, a minőséget pedig "performance"-re. Kb. ennyi.
A játékon belül vsync off, fps unlimited.
A minőséget pedig állítsd belátásod szerint.

(#1997) Nazara válasza Werkly (#1995) üzenetére


Nazara
őstag

Ahol a fa palló van, beleugrassz a vizbe, és jobbra lesz egy átjáró, aminek a végén egy kar - ezt meghúzod, és kinyitottad az ajtót.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#1998) pipo112 válasza donki (#1996) üzenetére


pipo112
senior tag

ok kipróbálom köszönöm!

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1999) Dr. Student válasza Nazara (#1980) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Hmm. Volt valami hasonló küldetésem az viszont, sajnos Cirihez szólt.

Este megnézem. Remélem jó lesz. :) Köszi.

Dr. Student

(#2000) Archanon


Archanon
őstag

Ez eddig megjelent DLC-ket hol tudom aktiválni, letölteni egyáltalán? Gog alkalmazáson belül semmi erre utaló dolgot nem találok.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.