Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) 1m1s


1m1s
tag

http://i.imgur.com/l2UE25c.jpg
Elég OP a paci. :D

Anubris: Köszi!

(#1102) duvi válasza 1m1s (#1101) üzenetére


duvi
nagyúr

Upgradlet Keszeg, alias Pegazus :D

(#1103) snecy20 válasza 1m1s (#1101) üzenetére


snecy20
veterán

És az a baj hogy sok ilyen van, de főleg textúrák egymásba csúszása. Kelleni fog az a paccs hamarosan. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1104) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Másnál is fagyogat a játék? Mire pont kezdenék bemelegedni, lefagy, de úgy, hogy még feladatkezelővel sem lehet bezárni, csak a restart segít... remélem, mielőbb javítják, mert így idegesítő játszani, hogy nem lehet folyamatosan haladni benne. :((

MOD: Ez a GoG Galaxy pedig egyáltalán nem tetszik. Folyton panaszkodik, hogy megszakadt a kapcsolat... jut eszembe, azt hogy tudom ellenőrizni, hogy tényleg leszedte-e a DLC-ket, mert megvettem őket az áruházban, de semmit nem töltött a játékhoz. Vagy a tartalom benne volt, csak aktiválta? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1105) JamesHun válasza Lord Myn (#1091) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem az első 4 GB-os file ra 32-35 percet írt ki és kb tartotta is
lehet a webes része tegnap le volt terhelve este amikor én le akartam tölteni, de lehet alap esetben meg jön ott is rendesen

SeriesX: JamesSHun

(#1106) #16729600 válasza Vistaboy (#1104) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem valami beállítást nem bír a játék/vagy annak hiányát,nekem még egyszer sem halt be.

(#1107) Vistaboy válasza #16729600 (#1106) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nálam minden csutkán van, még a HBAO+ és HairWorks is, lehet, hogy az okozza? Olvastam fentebb, hogy a tárgyképernyőn hajlandó kifagyni, de ez röhej. Anélkül egy fél óráig sem lehet játszani, hogy ne kelljen pakolni a cumókat...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1108) Mate válasza Vistaboy (#1104) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem nem volt még időm játszani, de tesóm jó pár órát lenyomott és nem fagyott neki.

Új nvidia driver-t cseszték el. Sokaknak fagy tőle a játék illetve más játékok. Próbáld meg betára felfrissíteni vagy visszarakni egy régebbit.

GoG Galaxy-t meg nem ismerem, de milyen DLC-t vettél meg? 2 fizetős van összesen, de egyik se jelent még meg, így nincs mit letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1109) D5 válasza Vistaboy (#1104) üzenetére


D5
aktív tag

Mire gondolsz pontosan?
Az ingyenes dlc-k közül Yennefer fekete haját észre vettem az elején. :)

(#1110) Vistaboy válasza D5 (#1109) üzenetére


Vistaboy
veterán

Engem is konkrétan az ingyenes DLC-k érdekelnek - a fizetőset majd meglátom, megveszem-e, a tartalom függvényében. Azon belül is a plusz küldetés. A kozmetikai cuccok nem izgatnak, akár fekete a csaj haja, akár barna, tőlem szőke is lehet, nem érdekel. A küldetés legyen benne és azok, amik növelik a játékidőt. GoG Galaxyban megvettem őket, de semmi nyomát nem látom még. Akkor ha Yennefernek fekete a haja, az DLC? Az alapjátékban is fekete volt, legalábbis az elején. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1111) D5 válasza Vistaboy (#1110) üzenetére


D5
aktív tag

Na azt látod nem tudom, mivel én már az ingyenes dlc-vel felvértezett játékot kezdtem. (De úgy reklámozták, hogy Yennefer fekete haja az egyik ingyenes dlc...)

(#1112) Mate válasza Vistaboy (#1110) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam ezt a kettőt pakolta fel:

A hajas elvileg witchernek ad új sérót, a másik meg páncélt neki és lovának.
Yennefer kinézetét majd a következő dlc-k módosítják.

[ Szerkesztve ]

(#1113) Vistaboy válasza D5 (#1111) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megnéztem a CD Galaxis oldalán, egy alternatív külső van Yennefer számára. Ez gondolom az öltözékét jelenti, de az elején nem visel sok ruhát, így nem tudni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1114) duvi válasza Vistaboy (#1104) üzenetére


duvi
nagyúr

GoG Galaxy kliens elindít. Witcher 3 kijelöl a baloldali listában. Rányomsz a More gombra és a lenyíló ablakban kiválasztod a Get Backup&Extras menüt. Itt láthatod az összes DLC-det, amiket megvettél. Az ingyenes és a fizetős tartalmakat is. Innen lehet külön telepíteni ezeket, ha még nem tetted meg.

(#1115) Vistaboy válasza duvi (#1114) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, köszi. Akkor nekem kell letölteni és telepíteni? Nem pakolja fel őket automatán a Galaxy? Akkor mi értelme van neki? :F

Leszedem és felteszem, legalább végre törölhetem ezt a valamit. Nem értem, miért nem lehetett ezt is Steam alatt aktiválni, mint minden normális játékot? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1116) pipo112 válasza Anubris (#1099) üzenetére


pipo112
senior tag

Na nekem az volt oda írva hogy nincsen mikor toltam a tuturialt akkor meg hiába próbáltam bármit nem történt semmi na akkor raktam be az f gombot azota van .de a harcot gyakorolnom kell mert eddig mindig behaltam a patak vér és törött csontok nehézségen . Kemény lesz :K

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1117) Anubris válasza Vistaboy (#1115) üzenetére


Anubris
őstag

Ha rá mész a more, majd configure részre nem hozza be a 2 dlc-t?

Amúgy a neten azt olvastam, hogy afagyás sokaknál akkor történik ha keret nélküli ablakos képernyőn játszanak, sokszor a játék függetlenül, hogy Te Teljes képernyőre állítod, játék indításakor visszaáll arra. Nálam még egyszer sem volt fagyás, Eddig azzal a buggal találkoztam csak, hogy a végső csapáskor az emberi ellenfelek kicsit "felrepülnek".

[ Szerkesztve ]

(#1118) pipo112 válasza duvi (#1114) üzenetére


pipo112
senior tag

Na én ezeket letöltöttem de hogy lehet telepíteni?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#1119) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, megvan, hogy kell őket telepíteni:

A "More" alatt van egy "Configure", azt kell kiválasztani. Majd alul az "Available Content" pontnál kell pipát tenni az elé a DLC elé, amit le akarsz tölteni és telepíteni.

Így már megcsinálja. Ezért furcsálltam én, mert valamit kell tölteni, még ha csak pár megabájtot is. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1120) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Azt tudja valaki hogy Keszeg miért lett Keszeg mikor világosan hallani vélem hogy mindig Roach -nak, vagyis Csótánynak hívja? :D

A játék az nem játék!

(#1121) joysefke válasza Lézerparaszt (#1120) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

no spoiler plz

[ Szerkesztve ]

(#1122) Televan74 válasza Lézerparaszt (#1120) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mert kiadták a fordítást egy dilettáns fordító irodának x összegért. Aki nem tud angolul/németül annak oly mindegy mit írnak oda.A szavakat úgy sem érti. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1123) gradient99 válasza joysefke (#1121) üzenetére


gradient99
tag

Ez miért lenne spoiler? :W :W

(#1124) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem, ami részben talán ide is tartozik, de kicsit off is.
Nem tudom, hol tehetném fel ezt a kérdést.

Annyi lenne, hogy bátyám vesz most egy GTX 970-es kártyát.
És kap hozzá ajándékba 2 kupont, a Batman Arkham Knight-ot és ezt, a Witcher 3-at.
De a kuponokat nekem adja, mert neki nem kell.
Ezeket én is fel tudom használni? Szóval hozzá tudom rendelni a Steam fiókomhoz?
Vagy ezt csak az Nvidia honlapján keresztül lehet megoldani és kell hozzá a kártya?

Előre is köszi a választ és bocs az offért!

Értem a csíziót.

(#1125) _Gugu_ válasza Lézerparaszt (#1120) üzenetére


_Gugu_
tag

Felteszem azért mert a csótány nem hangzik túl "lovasnak" egyébként a regényekben kezdték Keszegnek fordítani, ahhoz legalább igazodik.

(#1126) nejad válasza Nuada herceg (#1124) üzenetére


nejad
aktív tag

te is felhasználhatod de nem steames gog-os

(#1127) Sonja


Sonja
veterán

The Witcher 3: Wild Hunt Map Companion app

iOS-re, illetve Androidra

"The Witcher 3: Wild Hunt Official Map Companion is the official digital companion for the game. This app contains interactive maps for the entire world of The Witcher 3: Wild Hunt, complete with callouts for all the major important items and quest locations in the game. Locate all the signposts, chests, points of interest, merchants and more! Utilize the app's built-in functionality to track your progress as you complete quests and collect items. Pinch-to-zoom the maps to see the world in greater detail. A great companion to use while playing the game!"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1128) Lézerparaszt válasza joysefke (#1121) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

És kard is van nála, kettő is! ;]

A játék az nem játék!

(#1129) snecy20 válasza Televan74 (#1122) üzenetére


snecy20
veterán

Néhol nagyon tajparasztos lett a fordítás. :(

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1130) _Gugu_ válasza snecy20 (#1129) üzenetére


_Gugu_
tag

Vannak vele gondok, de mire gondolsz?

(#1131) 1m1s


1m1s
tag

Akinek többféle pénzneme van az látogasson el ide.

Most kicsit rosszul érzem magam.Egy szörnyküldinél kiderült hogy nem egy szörny fossza ki az árusokat, hanem a Scoia'tael.ek.Velük szimpatizáltam a 2-ben, de gondoltam ezek mégiscsak banditák ezért elbánok velük.Visszaérve a megbízó parancsnokhoz, közölte hogy mostantól mégjobban odafigyelnek majd a másfajúakra, és több akasztás is várható.Na mondom szuper. :D

(#1132) Alice90


Alice90
aktív tag

Sziasztok!

Az miért van hogy nem akad semmi játék közben

de mikor videó van akkor akad és alig használja a kártyát hogy lehet ezt javitani mit kell kikapcsolni?

"Nyugalom, a hosszú élet titka!"

(#1133) Yllgrim válasza Vistaboy (#1104) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem nincs ilyen problemam es nem is volt, Nvidia driver lehet a ludas, sokaknal akkor jottek elo ezek amikor a Witcher 3-as drivert felapplikaltak...

GoG-al sincs semmi gond, egybol lekapott mindent amit akartam...

(#1115) Vistaboy: Az hogy meghagyja neked a valasztas lehetoseget, nem pakolja tele mindenfele szemettel a gepedet. Steamen azert nem lehetett, mert a CDPR a GoG-ot tamogatja es az a "sajat" boltjuk, remlem igy sikerulni fog megerteni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1134) Lézerparaszt válasza Alice90 (#1132) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Írd át a meghajtó:\SteamLibrary\steamapps\common\The Witcher 3\bin\config\base vagy ahova telepítetted...
a visuals.ini -ben a MovieFramerate=30 sorban az értéket 60-ra, hátha segít.

A játék az nem játék!

(#1135) torma1981


torma1981
veterán

dlc_yen_alternate_look=false
dlc_ciri_alternate_look=false
dlc_triss_alternate_look=false
dlc_gwent_cards=false

Ezek szerint több szereplőnek is lesz más kinézete.

(#1136) Helsing válasza Televan74 (#1122) üzenetére


Helsing
aktív tag

Nem tudok túl jól angolul de még én is észrevettem hogy sok hiba van a fordításban. Főleg hogy sok közülük nyelvtani hiba. Az első két rész sokkal igényesebb volt e téren.

A játék nagyon tetszik, de vannak benne bosszantó dolgok. Például hogy az AI nagyon buta. Az ellenfelek gyakran megállnak egy láthatatlan vonalnál és nem jönnek tovább így nagyon könnyű őket messziről elintézni.
És nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én egy csomószor elakadok apróbb tereptárgyakban. Pl egy térdig érő lécdarabban vagy kőben.
Találkoztam már pár buggal, de semmi vészessel. 26 óra alatt csak egyszer fagyott ki egy párbeszéd közben.
A grafika kielégítő, de lehetne jobb is. A növények elég rondák és furán mozognak. A szél is mindig fúj. Még a házakban is (legalábbis biztos hogy volt több alkalom is amikor benn is fújt a szél) ami elég furán néz ki.

A küldetések nagyon jók. Változatosak, hangulatosak. Az egész világ él és mozog. Bár az esőt kicsit túlzásba vitték. Kétnaponta esik. Persze lehet hogy ez az adott terület jellegzetessége. Az állatokból is túl sok van. Néha százával rohangálnak a nyulak és az őzek.
Azt azért sajnálom hogy hiába a nagy terület és a rengeteg küldetés mégis korlátozva van némileg a haladási irány. Ha letérsz a készítők által kijelölt ösvényről akkor hamar fűbe harapsz. Fejlődni csak a főküldetések teljesítésével lehet mert a mellékküldetések alig adnak xp-t a szörnyek legyilkolása meg szinte semmit sem ad.

A fejlesztők, kiadó hozzáállása jó. Nem raktak DRM-et a játékra. Amúgy is értelmetlen mivel még aznap feltörik általában a védelmeket. Kivéve ha valami Diablo 3 féle megoldást alkalmaznak de ahhoz nem hiszem hogy lett volna kapacitásuk. Örülök hogy inkább fontosabb dolgokra fordították az idejüket.

A hajózáson is lehetne mit finomítani mert éppen hogy csak neki koccantam egy sziklának és leszakadt a fél orra.

Szerintetek lehet majd resetelni az elköltött pontokat? Mert én jelenleg még nem nagyon tudom mire is szeretném rakni őket. Párat elköltöttem már. Pl a Yrden jelet erősítettem és szerintem nagyon hatásos. Ha lerakom alternatív módban akkor csapkodnak belőle az energiakisülések és 150 körül sebeznek.
A nyílpuska is jó csak drága hozzá a nyílvessző, az alap amiből végtelen van meg nagyon keveset sebez.

Egyébként ti honnan szereztétek be a játékot? Én először előrendeltem boltban de aztán lemondtam.

(#1137) Yllgrim válasza Helsing (#1136) üzenetére


Yllgrim
őstag

Itt esik ha kell ha nem, naponta tobbszor is, de van hogy 3-4 napig nem esik, akkor happy-seg van :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1138) tibee77


tibee77
őstag

Na vegre ma en is eljutottam a MM-ba es beszereztem egy Witcher 3-at! :)) Mäsoknäl ugy nez ki telepites közben (2. lemez) mintha megällt volna a telepitö?Remelem nem hibäs a lemez, meg azt is remelem, hogy a jo örg fx 6300as nem hagy cserben es mediumig el tudok vele evickelni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1139) Helsing válasza tibee77 (#1138) üzenetére


Helsing
aktív tag

Nem probléma ha hibás a lemez mert netről is le lehet szedni a játékot.

Egy fx 6300-assal simán elleszel mediumon. De szerintem a high-ot is viszi.

(#1140) S1M0N válasza Televan74 (#1122) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem volt dilettáns a fordító, van olyan, hogy roach fish. Roach = bodorka=búzaszemű keszeg :U

Nem vagyok horgász, de a Google nagy pecás. :DDD

Lol, SG.hu magyarítások fóruma: "Witcher 3.-Borzasztóan sz@r, ocsmány, okádék a fordítás...
Ki csinálta? Szájba önteném egy liter Keszeg pisivel gazzeg..... "

[ Szerkesztve ]

(#1141) BoneDragon válasza S1M0N (#1140) üzenetére


BoneDragon
veterán

Aki az sg-re ír annak 99%-a idióta. Sajnos a legrosszabbak ezen a fórumon is trollkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#1142) Lézerparaszt válasza S1M0N (#1140) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Igen, van benne jó pár helyesírási hiba, meg furcsán fordított rész, de inkább örülnünk kéne hogy csináltak hozzá magyarítást és nem 1 év múlva ad ki hozzá valami kezdő fordító. Aki valamennyire tud magyarul az úgy is tudni fogja hogy mi mit jelent. Az meg hogy a faluban a parasztok tájszólással beszélnek szerintem inkább logikus, mint hiba. Csak mert olvastam már olyat is, aki ezt kritizálta. :Y

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1143) torma1981


torma1981
veterán

Azt tudja valaki, hogy az áthozott W2-tő mentések mit befolyásolnak? Mivel lesz több?

(#1144) Helsing válasza Lézerparaszt (#1142) üzenetére


Helsing
aktív tag

Ehhez szerintem nem lenne egy év múlva fordítás. Ahhoz túl sok szöveg van benne.

Az a temeriai páncél egyébként jó? Érdemes érte visszamenni? Nem volt felrakva nekem a DLC és nem volt ott a kereskedőnél amikor nála jártam.

torma1981:
Van egy rész amikor kérdezgetnek és hogy anno mi hogyan történt. Ha emlékszel a fontosabb momentumokra akkor nem kell a mentés.
Számít hogy hogyan játszottad végig a második részt. Pl: Pl Lethoval is lehet találkozni a játékban ha nem ölted meg az előző részben.

S1M0N:
Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#1145) S1M0N válasza torma1981 (#1143) üzenetére


S1M0N
senior tag

Döntések, döntések, döntések.

De ha nincs meg a mentésed, akkor tudsz majd kreálni egyet kedved szerint, amikor felkészítik Geraltot a császárral való találkozásra. Az előzetes videókból legalábbis nekem ez jött le.

(#1146) torma1981 válasza S1M0N (#1145) üzenetére


torma1981
veterán

Köszi nektek. :D Régen játszottam már a W2-tövel. De keresek hozzá mentést. Amúgy hova kell berakni a kívánt import mentést?

(#1147) Prosector


Prosector
addikt

Másnál is ilyen "nem túl szép" a növényzet?

(#1148) Helsing válasza Prosector (#1147) üzenetére


Helsing
aktív tag

Eléggé elnagyoltan néznek ki. Nálam is ilyen egyébként.

Közben pont megtudtam hogy ellehet majd osztani újra a pontokat. 1000 aranyért. Szóval lehet kísérletezgetni.

(#1149) paulkaresz válasza S1M0N (#1145) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Pontosan így van,bejön egy tábornok és végigkérdezi ezeket,miközben borotválnak..]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#1150) Prosector válasza Helsing (#1148) üzenetére


Prosector
addikt

Azert ez elég szépen lerontja az osszképet, pedig semmi nincs minimumon, sőt...

Tényleg koszono viszonyban sincs a régebbi videokkal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.