Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Anubris válasza donki (#848) üzenetére


Anubris
őstag

Én meg pont az ellenkezőjét akartam írni, hogy megvagyok elégedve vele. :D
Én legalábbis mostanában azt tapasztaltam, hogy a legtöbb játék megjelenéskor kb béta állapotban van, ehhez képest a Witcher eléggé rendben van, persze szükség van még patchekre a közeljövőben.

(#852) nonsen5e válasza Angel1981 (#850) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezen oldal szerint. Max beállítások mellett (HW és HBAO nélkül) 1080p felbontáson 10 fps-t tud kicsikarni magából. Ha kellően le van véve minden beállítás minimumra és a felbontás is, szerintem ki lehet hozni belőle egy 30 fps-t.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#853) gainwardgs válasza #16729600 (#847) üzenetére


gainwardgs
addikt

Hairworksel és hbao+-al vagy anélkül? ??

(#854) Anubris válasza gainwardgs (#853) üzenetére


Anubris
őstag

Még a Foliage Visibility az ami nagyon sokat lehúz ha ultra-ra teszik.

(#855) wednesday válasza Vistaboy (#844) üzenetére


wednesday
őstag

Nincs olyan "csúszka", hogy elmosódás vagy vmi ilyesmi?

Mintha 2. részben lett volna. Néha a kevesebb a több alapon, 1-2 dolgot lejebb véve lehet jobb az összhatás is. :)

(#856) Anubris válasza wednesday (#855) üzenetére


Anubris
őstag

Van Blur, DOF, sharpening de nem számítanak sokat.

(#857) Knobber


Knobber
aktív tag

Sziasztok.
Jelenlegi configom:
Intel Q9550 (Kb egy AMD CPU Phenom II X4 940-es egyenlő a teljesítménye, ami a minimumja a játéknak) , Radeon HD4850 1GB + 8GB DDRIII RAM
Ha a VGA-t lecserélném R7 265-re, akkor lenne esélyem hogy minimumon eljátszogassak a játékkal 30fps tájékán?

Youtube: Knobber

(#858) irhejja


irhejja
tag

Sziasztok!

Játszik itt valaki AMD CPU-n (esetleg FX-83XX)?

(#859) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , már tűkön ülve várom a futárt , az asszony + a gyerek leadva nagyihoz ;] , reméljük jó lesz..

(#860) donki


donki
aktív tag

Nekem úgy tűnik, hogy mind a szörnyek mind a mellékküldetések nagyon kevés xp-t adnak.

(#861) gabor222 válasza Knobber (#857) üzenetére


gabor222
tag

Öcsém gépe Q8300, 4GB ram és GTX560 (265 újabb és elvileg erősebb is). Nála med-high között megy. Hairworks, HBAO off és a növények látótávolsága mediumon van. Szemre nem akad. Szerintem elég jól lett optimalizálva.

(#862) Angel1981 válasza nonsen5e (#852) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi!

Igazából a VGA cserét már fontolgatja egy ideje, inkább a CPU miatt voltak paráink, mert ha esetleg az is gond, akkor ugyebár sokkal komplikáltabb az eset...
(Ami egyébként ciki lenne a játékra nézve, mert egy játék 70-80%-ban a VGA-n kell, hogy múljon.)

(#863) donki


donki
aktív tag

A felszerelések szint követelménye elég nagy csalódás. Így gyakorlatilag semmi szabadság nincs a játékban. Ha az ösvényről letérek akkor jönnek a kemény szörnyek, akik egy csapással megölnek. Ha pedig mégis győzök, akkor jutalmam egy kard, aminek semmi hasznát nem veszem, 30 szinten keresztül csak foglalja a helyet... Ez így hogy?

(#864) Nazara válasza donki (#863) üzenetére


Nazara
őstag

Nincs tárolási lehetőség, fogadókban esetleg?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#865) 1m1s


1m1s
tag

Sziasztok!

Gtx660+i5 2400 átlag 30-40fps fhd-ban full lowon, de ez szinte lényegtelen mert ha feljebb állítom a grafot akkor is tudja hozni ezt a szintet...
Jól látom hogy nem lehet 1280*720-ra állítani a felbontást?Olyan opciót se látok hogy, 16:9-ről 16:10-re állítható a képarány.
A játék zseniális lenne, de indokolatlannak tartom ezt a gépigényt...

(#866) pipo112 válasza irhejja (#858) üzenetére


pipo112
senior tag

Hi én reggel próbáltam elég szépen ment 8350 4,5re húzva High ultra settings nem akadt de este többet tudok mondani most melózok :O

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#867) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

2560*1080 -as felbontást be lehet állítani vajon?

Mondjuk, ma, vagy legkésőbb holnap este meglátom...

Üdv.
S

(#868) CriticalHit válasza Vistaboy (#844) üzenetére


CriticalHit
őstag

A grafika a konzolosításnak esett áldozatul. Van annyi pénz amennyiért PC-én nem lehetett szebb a TW3, mint konzolokon.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#869) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Lehet változatni a felirat méretét és színét?
Ha igen, hol? :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#870) Anonymus X válasza CriticalHit (#868) üzenetére


Anonymus X
tag

Nem az lenne az érdeke a - troll on - gonosz, csúf - troll off - nVidiának, hogy megmutassa a - troll on - gagyi, drivert írni nem tudó - troll off - AMD-nek, mit tud a PC a konzollal szemben? ;]

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#871) Bigiboy77


Bigiboy77
tag

Sziasztok!

Valaki tölti már lefelé a nvidia redeem code val a witcher 3 -at?
Milyen országot adott meg a kiválasztásánál a redeem.geforce.com oldalon?
Én beirtam a kódot de semmi nem történik visszadob az eredeti oldalra

Már megy :R

[ Szerkesztve ]

(#872) nonsen5e válasza Bigiboy77 (#871) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én magyart adtam meg, simán engedte.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#873) Gripper


Gripper
tag

Nah megjött nálam is :DD

(#874) Viper26 válasza Gripper (#873) üzenetére


Viper26
nagyúr

Basszus mennyi papírszemét lesz abból. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#875) pipo112 válasza Gripper (#873) üzenetére


pipo112
senior tag

Qrva jo az a doboz :)

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#876) Televan74 válasza Gripper (#873) üzenetére


Televan74
nagyúr

Gyűjtő! Respect érte! :R Nekem csak sima dobozos jutott.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#877) CriticalHit válasza Anonymus X (#870) üzenetére


CriticalHit
őstag

A konzol játékpiac jóval tekintélyesebb profitot generál, mint a PC játék. Profit maximalizálás céljából a játékosok konzolra terelése a cél, aminek sajnos kiváló példája/áldozata TW3 grafikai butítása.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#878) S1M0N válasza Gripper (#873) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én most cipeltem haza a postáról, igen masszív a doboz és a szobor is. :C

(#879) #85552128


#85552128
törölt tag

GTX 970-en megköszönném ha valaki nézne egy GPU/VMEM órajelet, hogy másnál is így van e vagy nálam bugos csak mert én akármire rakom/OC-zem nem mászik feljebb a GPU órajel 500 MHz-től:

Így meg örülök ha 25 FPS-em van, de 4-10 az átlagos...

[ Szerkesztve ]

(#880) Prosector válasza #85552128 (#879) üzenetére


Prosector
addikt

Nekem akkor volt ilyen, amikor vagy az Afterburnert, vagy a Catalystot(nem emlekszem pontosan) ujraraktam, ill. frissitettem.

Nem nyultal hozza vmelyikhez?

(#881) Balu972


Balu972
aktív tag

Nektek nem fagy le időnként? Ma másodjára indítom újra a gépet, pedig ram van bőven (16 GB), ssd, miazmás.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#882) #85552128 válasza Prosector (#880) üzenetére


#85552128
törölt tag

Afterburner nem is ment, csak a kép miatt raktam fel mert a steames képkészítő nem működik még a W3 alatt. Driverből meg két rendszert próbáltam: W10-en a .84-es, W8.1-en a "Gameready" W3 driver mindkettővel csinálja úgyis ha maximum teljesítményre állítom a W3 profilt.

(#881) Balu972: Nálam intro alatt szaggatott és crashelt, utána is csak úgy indult el ha kitöröltem a W3 mappát a dokumentumokból.

[ Szerkesztve ]

(#883) BoneDragon válasza Balu972 (#881) üzenetére


BoneDragon
veterán

1x fagyott le, de nem kellett neki gép restart.

(#884) _Gugu_ válasza Balu972 (#881) üzenetére


_Gugu_
tag

Nekem csak akkor hülyéskedett amikor otthonról hoztam át a mentéseket a laptopra, ezen kívül egész este/nap semmi bajom nem volt.

(#885) #16729600 válasza #85552128 (#879) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem ennyit megy,ha nincs ráadva az o.c:

(#886) Gripper válasza S1M0N (#878) üzenetére


Gripper
tag

Így van! :) A postáskisasszony az orrom előtt rakta a mérlegre. A külső kartonnal együtt nyomott 7.3 kg-ot.

[ Szerkesztve ]

(#887) Anubris


Anubris
őstag

Srácok az miért van, hogy nem tudok egy jelet sem használni, nem töltődik újra az állóképesség, mindegy ha meditálok, vagy harcban várok rá.

(#888) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Az még hagyján, hogy random kifagy az egész, de hogy a Gwent-ben nem tudok passzolni, és ezért kapok ki, az már tényleg megsüvegelendő. :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#889) paye válasza vegitossj7 (#888) üzenetére


paye
tag

A Net tele van a kifagyásokkal, főleg Inventoryban fagynak ki... / Akár csak nálam :W /

(#890) nejad


nejad
aktív tag

no para emberek, fél napos a játék

(#891) csaba951 válasza paye (#889) üzenetére


csaba951
veterán

Inventory/Bestinarium kifagyás ellen:
* Maximum Képkocka Per Másodperc: korlátlan
Nálam ez megoldotta.

A fentin kívül ezek segíthetnek még:
* VSinc: Ki
* Képernyőmód: Keret nélküli ablakos

Szerintem a víz alatti irányítás nagyon gáz! Össze vissza forgolódik a karakter. :(

#860 donki
Nagyobb a játék világa, mint a Skyrim-é. Ha nem úgy lenne ahogy írtad, akkor pár óra alatt legyőzhetetlen lennél, és onnan kezdve unalomba fulladna a játék.

[ Szerkesztve ]

(#892) Viper26 válasza nejad (#890) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azért nem irreális elvárás, hogy valamit készen adjanak ki, nem? :D

Mondjuk, ha azt nézem mi a tendencia manapság, akkor nem kell meglepődni ugye.

Pixel 7 | FR955

(#893) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Én meg még mindig a futárt várom , francos GLS :O .

(#894) D5


D5
aktív tag

Mondjátok, hogy legalább a cutscene-ekben nincs akadozás (mint a DA:I-ben).... :U

(#895) #85552128 válasza Viper26 (#892) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk kíváncsi vagyok milyen lett volna ha január/februárba jön ahogy eredetileg tervezték...
Sikerült megoldani a GPU clock bugot (no idea how, restart és működött - szerintem crashel miatta a driver és azért szabályozza le 500-ra utána) erre megint nem indul el. Ha kitörlöm a mappát elindul, de kezdhetem elölről :W

[ Szerkesztve ]

(#896) csaba951 válasza Viper26 (#892) üzenetére


csaba951
veterán

Egy ekkora méretű open world játék esetében teljesen irreális elvárás az, hogy készen adják ki. Egyszerűen túl sok hibalehetőség van benne. Ha "készen" adnák ki akkor:
* vagy 1000+ €/db áron kellene adniuk, amit csak igen kevesen fizetnének ki
* vagy 20+ évig készülne a játék, és szinte senki nem akarna már ilyen elavult grafikával/játékmenettel játszani.

Pont az a természetes, hogy premierkor egy bugtenger. Ez nem gond, csak foglalkozzanak a készítők a kijavításukkal!

(#897) Prosector válasza #85552128 (#895) üzenetére


Prosector
addikt

Mi volt a gond?

(#898) #85552128 válasza D5 (#894) üzenetére


#85552128
törölt tag

Itt is tweakelni kell mert alapból 30 FPS: [link]

7. Improve cutscene framerates and force them to run at 60 FPS

Navigate to "C:\Users\USERNAME\Documents\The Witcher 3" and open the "user.settings" file with a text editor such as Notepad, then search for the following variables and edit them as shown below:

[Visuals]
MovieFramerate=60.0
MovieUbersampling=false

(#897) Prosector: nV vezérlőpultban a Witcher 3 profilhoz beállítottam a max. performance módot adaptív helyett és egy restart után megjavult (bár lehet nem ettől). De továbbra is csak akkor indul el, ha kitörlöm a mentéseket...

[ Szerkesztve ]

(#899) D5 válasza #85552128 (#898) üzenetére


D5
aktív tag

Köszi, legalább orvosolható.
Nekem is megjött végre a game. Mivel nincs DVD olvasóm (legutóbbi szerelésnél kimaradt :D ), ezért notebookon lemezkép, majd másol és install... :W

(#900) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, hát a játék nem rossz, 1-2 órát játszottam csak vele, de ahogy elnézem, van benne mit csinálni. :K

Viszont a 25-30fps minimum beállításokon eléggé élvezhetetlen számomra a 60Hz-es monitoron (igen engem tényleg zavar, kissé megfájdul a fejem), szóval azt hiszem ideje lenne lecserélni a 7950-et... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.