Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) arnikusz válasza Anonymus23 (#8848) üzenetére


arnikusz
veterán

Nemesis-t próbálgatta már, mondjuk kéne hozzá nálam egy Sniper szett, meg a Sniper speckora váltás.
Ma megnézem, ha berakom másodlagosnak a holstered fejlővés sebzését hogy adja LMG-re. :F

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8852) Anonymus23 válasza arnikusz (#8851) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem próbáltam még, mivel amit craftoltam az alapanyagokból, abból sikerült egy jó gyenge alap sebzésűt craftolni.
Utána meg nem adta be az upgrade BP-t, ki kellett logolni és vissza, hogy a csajnál ott legyen az upgrade BP, és azután meg kb hatodikra adott be egy normálisabb sebzést, azt gondoltam nincs lejjebb, de folyamatosan kisebb és kisebb sebzést adott be, majd végül egy jóval nagyobbat. Sok Pestilence bánta a próbálkozásokat :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#8853) #75376384 válasza xyvalaki (#8847) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azért is kérdeztem, hogy kinek mi az általános tapasztalata ar/berzerk buildekkel és azt, hogy ki mit használ. :)
Pláne így patch után.

(#8854) Anonymus23 válasza #75376384 (#8853) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én PvE 7/6/4-t használok, így élnek az eddig is használt tálentek (a fegyver alapból meghatározza, mivel ott az első tálent fix, nem pörgethető).

Van egy PvP-s buildem, amin eddig is 11 piros tulajdonság votl (a többit nem tudom hirtelen), de azzal elég kevés volt a normalizált armor és HP, inkább a 3/8/7-es OTR+Compensated PvP szettet használtam (főleg mivel itt elég kicsi a fegyver alapsebzése alapból is).

;) - The Power of the Light Side

(#8855) #75376384 válasza Anonymus23 (#8854) üzenetére


#75376384
törölt tag

Így gondolom nincs clutch. A healt mivel oldod meg és mik a skillek?

(#8856) xyvalaki válasza xyvalaki (#8844) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Általában így néz ki a vége egy körnek

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#8857) pottyoske197 válasza bizoonik (#8805) üzenetére


pottyoske197
tag

na atertem a masik gepemhez, megvan amit kerestem sokadikra

ezen a mapon rajta vannak a tobbi frakcio ladak helyei is (nem biztos mind, de tobbseguk biztos)

[link]

pottyoske

(#8858) duvi válasza xyvalaki (#8836) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót! Változatosságképp én is nekiállok egy healer karinak :K

(#8859) MarkusSchulz válasza Anonymus23 (#8825) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Igen sajnos, ez az egyik hátránya de ha figyelsz, kitapasztalod, akkor szépen bekapcsolva marad mindig.

336k armorom van, megy mellette az on the rope és a kesztyűn a Compensated talent is + 2100 skillpower. Szerintem ez az a szett amiben van bőven szufla, és hozzá teszem próbáltam balanszolni is.

A legjobb az mikor van a csapatban Pulzálós csapattartás is, akkor meg felteszem a Spotteres maszkot is és mehet a dara, szerintem ütős szett nagyon :D

Szoktam itt megosztani képeket a buildről, lehetne ebből többet is kihozni, de már nagyon nehéz :/

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#8860) norti


norti
addikt

Előbb meglett a sniper tervrajz, mint a 4. alkatrész :D

(#8861) arnikusz válasza norti (#8860) üzenetére


arnikusz
veterán

Na nelegyen már ilyen. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8862) _Kondor_ válasza arnikusz (#8798) üzenetére


_Kondor_
tag

Köszi, ez volt. Nem voltak behúzva.

(#8863) -=Jam=- válasza norti (#8860) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na azt hogy csináltad? :DDD

(#8864) arnikusz


arnikusz
veterán

Vzarmo csak 5% rate of fire. Meg elkezdtem a tank építést. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8865) XeeN


XeeN
senior tag

Bank hq invaded (challenge) végén miután megkaptuk az xp-t, daily rewardot, majd feloldottuk a strongholdot, jött a delta. Mondanom sem kell, buktuk a map xp-t, a napi rewardot és az unlockot is (játszd újra Sam). ALT+F4...

(#8866) arnikusz válasza norti (#8860) üzenetére


arnikusz
veterán

Fontos a Grand Washington holnap resetelődik, ma még adja a blueprintet, nem kell hozzá a többi alkatrészt begyűjteni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8867) FireKeeper válasza arnikusz (#8866) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de ha megvan minden alkatrész, beadja a blueprintet még a hétvégén? leghamarabb péntek este tudok felmenni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8868) TXT válasza RazoR (#8311) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom, vegul ez hozta a megoldast. :C Minden mas, beleertve a Mission-ok ujrajatszasat es az ottani ladanyitogatasokat is, eredmenytelennek bizonyultak. Ez viszont mukodott, koszi megegyszer! :R

(#8869) Madoc válasza FireKeeper (#8867) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, csak invaded-ben.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8870) FireKeeper válasza Madoc (#8869) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na akkor jól beszívat ez a tetves rotation már megint :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8871) regener válasza arnikusz (#8861) üzenetére


regener
veterán

Hasonlóképp :D

(#8872) bizoonik


bizoonik
tag

Esti gyöngyszem :D
accuracy

[ Szerkesztve ]

(#8873) xyvalaki


xyvalaki
aktív tag

Ha nincs matchmaking, akkor aki nincs klánban, vagy nincs annyi ismerőse akivel játszik az hogy tud raidben menni?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#8874) Krissz1983 válasza xyvalaki (#8873) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Jó reggelt.
Sehogy egyenlőre.
De Twitteren akkora a felháborodás hogy biztos vagyok benne hogy beleteszik az opciót.

Give them nothing but take from them everything

(#8875) vvega30


vvega30
senior tag

Én ezen a fix 500-as looton akadtam ki. Tegnap az egyik küldi végén a boss dobott 3 sárga + 1 zöld itemet.
Mind 495-496 volt. Egy 500-as volt, a mod ami egy fullfos... De a többi boss is max 1 db 500-as itemet adott.
Arról nem is beszélve, hogy a pályán szétszort itemek 90% lila.
Kiábrándító...
(Igen, 500 a GS-em :) )

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#8876) arnikusz válasza vvega30 (#8875) üzenetére


arnikusz
veterán

Ugyanaz van mint az 1-.ben hozzányúlnak, ígérnek és kezdhetsz előlről mindent.
Meg bele akarnak kényszeríteni az általuk kigondoltakba, hát nem, hagy döntsük már el, hogy mit csinálunk, de nem mert, ha nem mész Raidre nincs új Geared, ha nem farmolsz mint örült hátrányba kerülsz, de ez a Division. Tegnapi Dzsender videoban is volt egy két kijelentés amivel nem értek egyet, mert megint az van, hogy kedvezünk a youtuber/steamereknek és csak a játékon élőknek a hétköznapi normál Játékos meg le van...
Nem panaszkodás csak tényközlés.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8877) arnikusz válasza Krissz1983 (#8874) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen a reddit most le is fagyott az új hszeknél, a twitteren fel is rakták ezt:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8878) xyvalaki válasza vvega30 (#8875) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Nem tudom hogy lesz a 499- ből 500. Hiszen tényleg mind a legalja. Kalibrálás meg nem viszi feljebb.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#8879) Anonymus23 válasza xyvalaki (#8878) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mondjuk ezt én sem értem, hogy ami jól működött a Div1-ben (statok alapján adott egy átlag GS-t, és ezt lehetett felfelé kalibrálni adott esetben), azt itt miért nem alkalmazzák.
Azzal, hogy kivették a kalibrálás miatti GS növekedést meg nettó baromság, mivel így ki kell, hogy essen az a cucc, ami 500-as, de lehet (számomra) rosszabb attribútumokkal, vagy akár konkrétan rosszabb értékekkel de mégis magasabb GS-el.

Bár továbbra sem tiszta, hogy mi alapján számolja a GS-t, mivel pl tegnap esett egy 499-es P416, aminek konkrétan 2000 ponttal kevesebb a dmg-e a GS498-aséhoz képest :DDD

Tök jó lenne egy token rendszer, és ezekkel lehetne általánosan feljavítani a szetteket.
Értem én (egy frászt), hogy védeni akarják a "keveset" játszókat, de könyörgöm, ez egy LOOTER shooter, akkor aki 10x annyi időt tol bele, hadd essen már neki több mint annak, aki tized annyit.
Egyébként össze lehet rakni tized annyi idő alatt is normális és használható szettet (főleg ennyi NPC nerf után végképp), max nem lesz annyira maxos (ez sem biztos a RNG loot miatt).
PvP-re meg ott a harmonizálás, így nincs akkora eltérés a két szett között, mint amit a beleölt idő után feltételezhető lenne.

;) - The Power of the Light Side

(#8880) Hublot válasza Anonymus23 (#8879) üzenetére


Hublot
senior tag

Pixinek játékosból esett tegnap egy erősebb 416 mint amit használt. Kb 1300-al nagyobb a dmg mint az enyém. :O
Az ar szettem romokban kellene fegyver, hátizsák, tok, mellény. :o Vector-t meg nem használom gusztustalan. :DDD

Tommy! Mindenki nevében írom szerintem.
KÖSZÖNJÜK, hogy porig aláztad azt a tetü csíter Pazzo-t. :K :C

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#8881) #75376384 válasza arnikusz (#8876) üzenetére


#75376384
törölt tag

Pedig érthető miért csinálják ezt. Div 1 esetében még 3 év után is rendszeres volt, hogy incursion vagy legendary lehetetlen volt randomokkal. A raid ennél is nehezebb lesz és 7 másik ember kell hozzá. Mi hiszti menne a hülyék miatt, már első este. Így is az ilyenek miatt könnyítenek folyamatosan a játékon. Ugye egy picit optimalizáltabb szettben heroic tidal basin se volt olyan nehéz korábban, mégis ment miatta a sírás.
Vannak netes fórumok, discord és ezer másik hely, ahol lehet csapatot szervezni. Menjen oda, aki raidet akar és ne jöjjön ezzel a “solo vagyok mm-t akarok” fos dumával.

(#8882) Anonymus23 válasza Hublot (#8880) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja, ezt én is íni akartam már, hogy a videó láttán egyetlen hiányérzetem volt csak:

Иди сюда собака!!!!!

:DDD

;) - The Power of the Light Side

(#8883) XeeN


XeeN
senior tag

Heti stronghold: Capitol Building.

(#8884) Habugi


Habugi
addikt

Frenzys LMG-t látott valaki abban a 48órában amíg adott rá (3db) egy hetit?! :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8885) Anonymus23 válasza Habugi (#8884) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én kaptam kettőt. De a harmadik nem esett ki :(

Most resetelte ezt is, vagy addig megmarad, míg el nem dobom?

;) - The Power of the Light Side

(#8886) arnikusz válasza #75376384 (#8881) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát én nem megyek oda és ezzel amit írsz továbbra se értek egyet!
Ha Clanon belül lesz 8 team akkor talán.
De nyugtával dícsérjük a Raid matchmakinget, lesz ott változás.

Habugi 1 db esett. :)

Anonymus míg el nem dobod, nekem még az SMG-s is ott figyel 2/3.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8887) Habugi válasza Anonymus23 (#8885) üzenetére


Habugi
addikt

Ez remek. Nekem hetek óta mást sem dobott kb csak LMG-t.., bejött két napja ez a weekly, végre blueprintért, most alig esik LMG, plusz még véletlenül sem Frenzys egyik shem.. :U :o

Addig tartogatod ameddig csak szeretnéd, a többi gyűlik "alatta", kvázi várd meg a 3.-at shimán.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8888) #75376384 válasza Habugi (#8887) üzenetére


#75376384
törölt tag

miért nem kraftolod őket? a nyersanyag gyorsan jön hozzá és azt is elfogadja "adományként".

(#8889) Habugi válasza #75376384 (#8888) üzenetére


Habugi
addikt

Őőő, ez egy remek kérdés..! :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8890) Anonymus23 válasza #75376384 (#8888) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kicsit el van szúrva a gyűjthető nyersanyag mennyisége és az ezzel szemben lévő carftolási és rollolási igény, mert kb 3-4 craftolásra vagy rollolásra van lehetőség. Előtte meg hetekig szürke volt a sok loot, mivel nem kellett semmit sem craftolni vagy rollolni.
Most, hogy lehetne feljebb tolni a dolgokat, most persze esélytelen rollolni.

Tegnap esett egy olyan item, amin 51k HP van :C
Hónapokig heteking jártam úgy, hogy nem volt ennyi HP-m összesen :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#8891) arnikusz válasza Habugi (#8889) üzenetére


arnikusz
veterán

Az SMG-nél kb. 150 -ből craftból adott egyet, csak jelezném, vagy ha szerencséd van rögtön kiadja. :K

Anonymus az grat szuper a Petrov tokra tegnap egy Airaldiról 44.000. -esem volt csak eddig a legmagasabb

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8892) alibiman


alibiman
aktív tag

FYI. Nyilván nem annak szól, aki tudja. A Nemesist akarom felhúzni 500ra, de ehhez kell exo anyag. Úgy gondoltam, hogy a leggyorsabb, ha betörök egy Libertyt, mert azt gyorsan össze lehet hozni. Viszont a meglévőt meg nem bántanám, hanem kell egy 2. Két libertyt nem enged, nem dobja az első elemet a Capitol Hillben. Szóval csináltam egy 2. karit, áttoltam neki a Libertyt, így már műxik.

(#8893) Habugi válasza Habugi (#8889) üzenetére


Habugi
addikt

Legyártottam gyorsan 8-at, sorolom:

Ranger x2
Ignited
Measured
Close & Personal
Perpetuation
Sadist
Unhinged

:O :W

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8894) Anonymus23 válasza alibiman (#8892) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ettől szerintem gyorsabb ha DZ-ben farmolsz, ott viszonylag sűrűn esik Pestilence...

Bár ha így belegondolok nem is emlékszem, hogy mi is kell a Libertyhez :F
Annyira régen volt, hogy már el is felejtettem :)

;) - The Power of the Light Side

(#8895) arnikusz válasza Anonymus23 (#8894) üzenetére


arnikusz
veterán

Tommy szépen képen szemléltetve leírta.
Benne van az összefoglalóban a küldetések menete.
Widdz tegnap pont egy Deagle-el ölte OC DZ-ben a Játékosokat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8896) velizare


velizare
nagyúr

exotic ar talentek
Active Talent: Eagle's Strike
Accuracy increases as you continuously fire, up to 100%.
Headshot kills grant 100% Reload Speed, 35% Damage and the Tenacity buff for 10 seconds.
The strength of Tenacity is increased by 1% for body shots and 5% for headshots.

Active Talent: Tenacity
20% - 80% of damage taken is delayed until the buff expires.
All of the total delayed is reduced for each enemy killed while the buff is active, up to 100% with 5 kills.

Holstered Talent: Protected Fire
While holstered, gain 10% bonus armor while firing your current weapon.

jelenleg +30as tár van benne

ez asszem counterel bármilyen lmg-s metát.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8897) dvd24 válasza velizare (#8896) üzenetére


dvd24
senior tag

És azt már tudjuk melyik AR lesz az alapja? P416?

(#8898) Kiscsőke válasza velizare (#8896) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Már megint lemaradtam, mikortól lehet exo AR-t farmolni? Még a Nemesis Blueprint is kellene, úgyhogy ma este meg kell csinálnom!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#8899) velizare válasza dvd24 (#8897) üzenetére


velizare
nagyúr

ja, a képén a hk van.

@Kiscsőke: erről nem maradtál meg, ma nyílik meg a raid, kizárólag ott eshet.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8900) Bird válasza dvd24 (#8897) üzenetére


Bird
addikt

Kép alapján P416 lesz az.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.