Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) spendor


spendor
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, igen, már látom.... hát akkor várunk :))

(#8952) dvd24


dvd24
senior tag

Livestreamből a lényeg:

1. Lesznek checkpointok minden boss után, tehát nem muszáj egy nap alatt lenyomni a raidet.

2. A sima mobok nem dobnak lootot, maximum lőszert meg crafting materialt. Loot csak a bossokból jön amiből 4 lesz összesen. Hetente az első leölésüknél dobják csak az exkluzív raid lootot, ami az új szetitemek és az exotic weapon lehet.

3. Az első 3 boss egy közös loot poolból dogozik, az utolsó bossnak meg külön loot poolja van

4. Ha már egyszer végigvitted a héten a raidet, mehetsz többször is nyugodtan, a hátrány csak annyi hogy a raid exkluzív lootok nem fognak esni a bossokból, de minden más random 500-as ilvl cucc viszont igen.

5. A mechanikák miatt alsóhangon 4 emberre lesz szükség, szóval raid szólózás soha nem fog történni.

[ Szerkesztve ]

(#8953) spendor


spendor
csendes tag

Na bent vagyok :C :C :C

(#8954) arnikusz válasza dvd24 (#8952) üzenetére


arnikusz
veterán

Most nézek egy élőt kb. 40 perce az első bossal szívnak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8955) Lefty válasza #75376384 (#8942) üzenetére


Lefty
addikt

Most nezd meg mi van redditen, iszonyat botrany van a matchmaking miatt. Szinte senkinek nincs 7 haverja, akinek megvan a D2 es meg online is amikor neked idod van. Nonsense. Mindig randomokkal megyek mindenre es neha nagyon jo brigad verodik ossze, igy szereztem mar tobbszor “ismerost” is. Nagyon sok mindenkinek csak a randomokkal valo osszeallas jarhato, pl en se tudom kiprobalni a raid-et, mert nincs kivel.

(#8956) Kiscsőke válasza arnikusz (#8954) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Link?

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#8957) dvd24 válasza arnikusz (#8954) üzenetére


dvd24
senior tag

A helikopternél összedobodótt egy pug raid, 30 percig szívtunk az első bossnál és feloszlott. :D

Pedig nem nagy etwas: két csapat van, egyik megy az egyik minigunhoz, másik a másikhoz és amint előjön az a shield generator szét kell lőni vele, aki meg megkapja a red eye icont az kiteolja a bosst valamelyik minigun előtt és a bosst is azzal kell lőni, amint letérdelt akkor már normál fegyver is sebzi, csak a minigunnal is a piros weakpointokat kell lőni rajta. Közben aki teheti lövi az addokat

(#8958) arnikusz válasza Kiscsőke (#8956) üzenetére


arnikusz
veterán

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8959) #75376384 válasza Lefty (#8955) üzenetére


#75376384
törölt tag

Most tartunk első bossnal. Hidd el nagyobb botrány lenne itt, ha lenne mm. :D

(#8957): igen kb ennyi lenne. Ket ember agyúhoz ha egyik szemet kap, akkor tudjon futni és a másik mehetne a helyére. Simán csinálható, ha összedolgozik a csapat, de így.

[ Szerkesztve ]

(#8960) arnikusz válasza #75376384 (#8959) üzenetére


arnikusz
veterán

Bravo-04, ha ilyen simán csinálható, akkor miért nincs MM?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8961) #75376384 válasza arnikusz (#8960) üzenetére


#75376384
törölt tag

Mert van aki még erre is képtelen. Ahogy láthatod dvd24 és az én írásomból is. Pedig a mienk nem is annyira pug volt...

Nyolcból kettő kilépett pár perc “szenvedés” után. Hatan pedig már tényleg nagyon kevés és ki volt centizve. Ehhez vedd hozzá, hogy most kell rájönni a dolgokra. Ha mindenki tudja mi a dolga csinálhato, de ezt próbált ki pár randommal a csoportban. :)

[ Szerkesztve ]

(#8962) norti válasza arnikusz (#8960) üzenetére


norti
addikt

Nagyon nem megy simán :D És nagyon kell a kommunikáció, különben hamar szétesik a csapat.

De ahogy nézem Marcoék lenyomják még ma... Már a 3. boss résznél vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8963) Bird válasza arnikusz (#8960) üzenetére


Bird
addikt

Ezeket szet fogjak szedni az mm miatt...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8964) i@lex válasza norti (#8962) üzenetére


i@lex
őstag

Streamerhouse tart a 4. bossnàl.

Egyéni vélemény: baromi hülyén áll ennek a játéknak a raid. Az első bossnál lévő fogocska kifejezetten idétlen.

[ Szerkesztve ]

(#8965) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Ubiéknál megint eltekertek valamit? vagy mi a franc van?! Solo challange eddig mint a kés a vajon...most 10-ére fekszem kb. point viewe-n.

Tegnap még minden rendben volt...én vagyok ma teljesen vakon, vagy másnál is nehezebbek lettek a küldetések?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#8966) norti válasza i@lex (#8964) üzenetére


norti
addikt

Kb. egyszerre jönnek rá a mechanikára Marcoékkal.

(#8967) MarkusSchulz válasza dvd24 (#8957) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

pontosan, de én viszont tapasztaltam azt is hogy ha futok előle akkor utol ér :/ lehet, hogy gurulgatni kell vagy a táskámban sok a tégla és lassan fut :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#8968) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Nekifutunk még egyszer ha majd nem lesz delta :W . Kivágott 2 embert és persze nem tudtak visszacsatlakozni.... :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#8969) norti válasza MarkusSchulz (#8967) üzenetére


norti
addikt

Bukfencezz, meg használd ki a középső félig zárt részt, ott "elakad" kicsit, de legalábbis lelassul.

(#8970) dvd24 válasza MarkusSchulz (#8967) üzenetére


dvd24
senior tag

jah, át kell vetődni az akadályokon az megakasztja, ha csak simán futsz akkor utolér és a bukfenc közben is rádcsap simán, ott középen a pultoknál el lehet vele játszani

(#8971) dvd24


dvd24
senior tag

szombat-vasárnap végig kockulni fogok, ha esetleg valakinek a raidjéhez már csak egy ember hiányzik gondoljon rám :)

uPlay: Khorgat_35

nagyjából így szokott aránylani a damage-em a randomokhoz ha esetleg ajánlólevélre van szükség :B

[ Szerkesztve ]

(#8972) norti


norti
addikt

Marcoéknak az előbb kb. egy fél táron múlt, hogy nem lett meg az utolsó boss, utána ketten voltak földön, mégis wipe-oltak (gondolom nem volt már revive kit). Streamerhouse kb. boss felénél wipe-olt, de ők legalább már használnak gránátot és spec. fegyvert is. EMP-t, turretet egyik se a drónok ellen...

(#8973) Bird


Bird
addikt

Dendzserek 4 oraja lovik az elso bosst. :D Ez a raid szado mazo eskuszom...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8974) arnikusz válasza Bird (#8973) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez nem fog így maradni, míg normalizálódik hegesztem tovább a tank LMG buildet a magam kényelmes tempójában.
Néztem sokan eléggé szedett vedett buildekben mennek be. Dzsender is mondta, a patch után kevés volt az idő az újra gearelődésre.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8975) Bird válasza arnikusz (#8974) üzenetére


Bird
addikt

Semmi ertelme nincs addig bemenni amig nincs meg az uj meta es hozza a gear ahogy mondod agent. 30k health, 210k armor berserker talenttel finoman szolva is szart sem er. Glass cannon igy az egesz... Akkor mar inkabb az orrszarvu, a borz meg a teki egyutt. :DD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8976) norti


norti
addikt

Majdnem meglett (nyilván spoileres)

(#8977) Gubu0101 válasza Bird (#8973) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is úgy voltam vele,hogy tart a raid 3 max 4 órán keresztül de,hogy az első bossra szinte fél nap kell,hát az gáz :D
Engem szedett vedett csapatba inveltek kb 1 óra alatt max 2 egységet szedtünk le a páncéljából..Váratós ez még :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#8978) dvd24


dvd24
senior tag

Marcoéké a world first :)

(#8980) Egonyolc válasza norti (#8979) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

durva volt, hát jó párszor wipe-oltak a végén még az után is, hogy meg volt mit kell csinálni

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#8981) FireKeeper válasza norti (#8979) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ki más ha nem MarcoStyle... pedig pattan a division-ből azt mondta

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8982) i@lex


i@lex
őstag

Kiváncsi leszek mikor fogják rommá könnyíteni a raidet... az első bosson nem jut túl a community nagy része. :-D

(#8983) Madoc válasza i@lex (#8982) üzenetére


Madoc
veterán

Boxon megcsinálta már valamelyik csapat?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8984) i@lex válasza Madoc (#8983) üzenetére


i@lex
őstag

Passz, csak pc-s streamereket néztem párat.

Gothalion és csapata 2 óra után ott hagyta az egészet. Ők is az első bossnál.

[ Szerkesztve ]

(#8985) Madoc válasza i@lex (#8984) üzenetére


Madoc
veterán

játékon belül van leaderboard ott látszik. Na majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8986) Bird válasza norti (#8979) üzenetére


Bird
addikt

Ahogy latom exot nem dobott. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8987) Madoc válasza Bird (#8986) üzenetére


Madoc
veterán

Senkinek,és a végén az 1 zöld 1 arany loot a bossból? Felröhögtem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8988) arnikusz válasza Bird (#8986) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát a steamer/youtubereknek se legyen már minden alapból, meg ezután, szerintem még jobban menne .....
Részemről a Raid felejtős míg nem Gearelődők újra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8989) Hublot


Hublot
senior tag

Na kinek, hogy sikerült a Raid?

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#8990) Nagus


Nagus
senior tag

A 40db új kulcsot elvileg event alatt lehet kapni. Na de mikor van event? Reggel letoltam egy Black Tusk küldit, megvolt a narancssárga tűzijáték de nem adott...

(#8991) Bird válasza Madoc (#8987) üzenetére


Bird
addikt

Nevetseges 7 ora szopast kovetoen. Ez sem lesz igy slager kontent. :D

Szedett vetett gearben bemenni teljesen felesleges, hiaba az osszeszokott team, meg a mindent kielegito kommunikacio... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8992) Anonymus23 válasza Hublot (#8989) üzenetére


Anonymus23
veterán

IlllIIllllillliill megcsinálta soloban ;]

Nem fehér embernek való :DDD
Nehéz, de igazából csak összeszokott és együttműködő, azaz csapatmunkára képes játékosok kellenek, akik képesek alárendelni magukat a feladatnak és nem lépnek ki a 10. wipe-nál. Az, hogy kell a DPS és jó aim, az már csak mellékes :DDD
Na már most ez jelenleg a Division közösség nagyon minimális %-ra igaz, főleg, hogy Div1-ben 4 emberre szocializálódott a játékos bázis.

;) - The Power of the Light Side

(#8993) Anonymus23 válasza Madoc (#8987) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem lenne ezzel gond, mert ha az fullos és használható loot lenne, akkor kb. a belefeccölt idő egyenlő arányban lenne a jó loot eséssel.

Majd jön a nerf idővel :K

Nézegettem a hozzá csatlakozó commendationokat, és az egyik: :C

Extreme Operations Distinction
Complete the Dark Hours raid without any Agent Being Killed (normal difficulty)

Bár lehet ez is úgy lesz mint az SS elesés nélküli a Div1-ben, hogy eleinte csak a csalók, utána már bárki 1-1 global event alatt.

Egyáltalán a mostani verzió amit lehet tolni az melyik nehézség?
Sztori? ;]

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#8994) arnikusz válasza Anonymus23 (#8992) üzenetére


arnikusz
veterán

Nincs is sok dícséret irányukba. Meg ők szoktatták rá a Játékosokat a gyorsan mánisra, na ez nem az. Az amit meg löktek a kék csillagos küldetések szánalmasak. De így van ahogy írod, ha 4-es összeszokott csapat van az megtalálja a maga szórakozását a Játékban, de igaz ez a Solo Agentre is. Az exo AR meg nem valószínű, hogy csak ott fog esni, hol vagyunk még a 2.8 patchtól. :D

Fent Normalt mutatott mikor próbálkoztunk bemenni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8995) Anonymus23 válasza Bird (#8991) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ők hamarabb kezdhették?
Ha ők is este 6-kor, én csak azt láttam amit ide beírtak, akkor az ~5 óra.
Na nem mintha ez jobb lenne :N

Vagy lemaradtam valamiről? :F

;) - The Power of the Light Side

(#8996) norti válasza Anonymus23 (#8995) üzenetére


norti
addikt

5:02:07.612, szóval kerek 5 óra volt, a végén már tényleg rutin lett nekik.

Amit nem láttam, mert akkor próbálkoztunk az első bosszal, hogy a 2. dupla + 3. bosst hogyan sikerült olyan gyorsan lelőni nekik. Bár nagyon durva dpsük volt.

(#8997) Bird válasza Anonymus23 (#8995) üzenetére


Bird
addikt

Freudi tulzas volt a reszemrol. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8998) Anonymus23 válasza norti (#8996) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs ezzel gond, csak ugye ebből a csapatból voltak egy jó páran, akik elég közeli kapcsolatban vannak az Ubival, nehezen tudom elképzelni, hogy nem volt bennfentes infó.

Ettől függetlenül persze, a legtöbb klánnak kb az esélytelen kategória jelenleg, mivel attól még, hogy egy klán, jellemzően nem nagyon van 8 összedolgozni tudó játékos.

Mi tegnap hatan bementünk, hogy mégis mire számíthatunk, és az első bossnál 2-3 wipe után leálltunk és megbeszéltük a taktikát, amit majd ha leszünk nyolcan, akkor bepróbálunk. :K

;) - The Power of the Light Side

(#8999) Anonymus23 válasza Bird (#8997) üzenetére


Anonymus23
veterán

Max költői ;]
A freudi az volt benne, hogy te (is) ennyit fogsz szívni vele alapból :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#9000) arnikusz válasza norti (#8996) üzenetére


arnikusz
veterán

(SP)(SP)(SP)(SP)[link](/SP)(/SP)(/SP)(/SP)

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.