Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ezt most láttam Redditen:
Sometimes I'll start up The Division 2 even when I don't feel like playing, because by the time it finally launches, who knows? :DD

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8252) MarkusSchulz válasza akoska07 (#8247) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

érdekes módon nekem meg a 430.39 a legjobb a régiek botrányosan stutteroltak :/ dx11-ben tolom crash nincs, összvissz ha volt 2 crash a játékom alatt.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#8253) VikMorroHun válasza Pacy (#8236) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Rendben vannak a Microsoft Visual C++ dolgaid? Nemrég volt róla szó, hogy problémás a játék telepítője, és ezzel rendbe lehet rakni. Illetve még azt is érdemes lehet megnézni, hogy mennyi memóriát használ a játék. Nálam DX 11-ben simán kell neki még 10 GB virtuális memória az alap 10 GB mellé (vagy amennyi jut neki a 16-ból).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#8254) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Megint van 2 új nevesített fegyver a spec árusnál:

;) - The Power of the Light Side

(#8255) ForRedGlory válasza Anonymus23 (#8254) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mostanában kiestem a témából. Ez a spec bolt merre van? :D

(#8256) RazoR válasza Anonymus23 (#8254) üzenetére


RazoR
veterán

Hogy lehet előcsalni ezt a bigét? Nekem egyik helyen sem volt ott a random bounty-s csávó....

(#8257) Anonymus23 válasza RazoR (#8256) üzenetére


Anonymus23
veterán

A The 1040 safe house melletti helyen nekem eddig mindig ott volt a csávó aki adja a bountyt, itt:

Ha ezt a bountyt megcsinálod, akkor megjelenik a kis bevásárló kosár, csak végig kell nézni a mapot.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#8258) RazoR válasza Anonymus23 (#8257) üzenetére


RazoR
veterán

Ezt oké, de nincs ott a csávó...
Logout-login után sem...
Meg van még egy safehouse ahol ott kéne lennie, de ott sincs soha. :U

[ Szerkesztve ]

(#8259) arnikusz válasza RazoR (#8258) üzenetére


arnikusz
veterán

Én folyamatosan csináltam a Bountykat egyszer nem mentem a 1040safe mellett lévő csókához és simán beadta így is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8260) Anonymus23 válasza arnikusz (#8259) üzenetére


Anonymus23
veterán

De ez csak az egyik helye, elég sok helyen előfordulhat.

;) - The Power of the Light Side

(#8261) arnikusz válasza Anonymus23 (#8260) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd holnap meglesem, ma este DZ most délután próbálgattam egy buildet, lett is 4 manhunt kill, igaz az ellenfelek kempelni akarták a Bejáratot, de seeker gránát M60 és az ágyuk másképp gondolták. Ma csak 2 Exo LMG esett ki is jöttek, majd betörtem, egy van a stashba.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8262) Madoc válasza Anonymus23 (#8260) üzenetére


Madoc
veterán

Nem kell a bountyt megcsinálni. Ha beszélsz a csókával azonnal megjelenik a térképen a bevásárlókosár.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#8263) norti válasza RazoR (#8258) üzenetére


norti
addikt

Próbáld meg, ha a DZ East Charlie bejáratából kijössz, jobbra van két létra egy állványra és arról egy irodaház szintre, elég sokszor ott szokott álldogálni.

[ Szerkesztve ]

(#8264) bizoonik válasza RazoR (#8258) üzenetére


bizoonik
tag

Nálam ma itt van :)

(#8265) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali...mi baja van ennek a fosnak,most lenne időm tolni erre ez fogad... :W

(#8266) -=Jam=- válasza ScomComputer (#8265) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem is ezt csinálta ma, futtattam egy file ellnőrzést a játékon, azóta jó.

(#8267) ScomComputer válasza -=Jam=- (#8266) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,én is ezt csinálom most... :D
Ezt a lassú töltést ,játék indulást javították már ?

[ Szerkesztve ]

(#8268) RazoR


RazoR
veterán

Na kérem ha minden igaz rendbe rakják a DZ-t :C

(#8269) velizare válasza RazoR (#8268) üzenetére


velizare
nagyúr

változtatnak rajta, az majd elválik, hogy előnyére, vagy hátrányára.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8270) arnikusz válasza RazoR (#8268) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát nekem semmi gondom nem volt a DZ-vel, még Occupied DZ-ben is szívesen voltam, ma is 1 óra söt csatlakoztam egy farmolóhoz, majd segítettem egy másiknak kimenteni, mert volt egy hátbalövö. Korábban meg voltak manhuntkillek..

Azután meg majd a következő patch dobál PVE területen is 515 cuccokat. :K

Cassie vendor most néztem, le a 1040 SF majd balra az árkád altt ott volt a Bountys felvettem és utána mutatta is rögtön az Air Space küldetés alatt

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8271) -=Jam=- válasza ScomComputer (#8267) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen, már javítva lett.

(#8272) TommyS_27 válasza RazoR (#8268) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha nem lenne a broken SMG build akkor nem is lenne túl nagy baj a PvP-vel talán a TTK lehetne nagyobb. A legnagyobb baj hogy az OC Dz gyakran üres, nyilván nem szeretnek a playerek szintet bukni! A másikba( baba DZ) meg a "normalizálás" miatt nem járok, pedig a rugó rendszer hiányzik (nem azért buildelek, hogy szétbarmolja a játék)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#8273) Habugi válasza arnikusz (#8218) üzenetére


Habugi
addikt

Nem használok LMG-t, szóval pusztán érdekesség.

Tucat M60.., rengeteg jobbat crasheltem már le, azért néztem csak rá mert ahogy készülök a patch utánra/utáni gearre, összegyűlt már pár motyó ami dobja a damaget, Unhingedet csak azért pörgettem rá mert Te is ezt használod.

Btw, ha lenne eltéve bármilyen Petrovos darabom a háromból, az LMG DMG is 56% lenne, kvázi ~40K alap damage. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8274) arnikusz válasza Habugi (#8273) üzenetére


arnikusz
veterán

Cseréljünk. :C
Tegnap tesztelgettem OC DZ ben Black tusk ellen egy másik LMG buildet seekerrel, 4,3 secre letoltam az újratöltést, ma megnézem, ha átrakom a másikról a modokat meddig megy a sebzés.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8275) bizoonik


bizoonik
tag

Mennyire érdemes a játékban skill powerre és CD redukcióra gyúrni? Mondjuk PvE-re gondolok mert ha jól sejtem PvP-n nincs sok értelme mert bedarálnak a népek :D

(#8276) #75376384 válasza bizoonik (#8275) üzenetére


#75376384
törölt tag

Skill power nem úgy működik mint első részben. Itt a modok bepakolásához kell elérned a szükséges limitet. Ami viszont nem kevés.
A cooldown egy fokkal jobb sárga attri. Ha nincs más lehetőség pörgesd át arra a skill powert. Amúgy fegyveren az in rhythm talent sokkal többet ér.

[ Szerkesztve ]

(#8277) GAbre


GAbre
veterán

Mikor javítják már ki végre,a skill használat hibát?

Avatar

(#8278) RazoR válasza bizoonik (#8275) üzenetére


RazoR
veterán

Patch után lesz érdemes foglalkozni a skill-el.

(#8279) norti válasza RazoR (#8278) üzenetére


norti
addikt

Megtaláltad Snitchet?

(#8280) Habugi válasza arnikusz (#8274) üzenetére


Habugi
addikt

Áh.., kilométer messzíire hajítanád. :N

Ez egyelőre nem gear hanem shemmi, nulla. Pusztán magamra kapdostam azokat a dolgokat amiket elrakosgatok ~két hete egy-egy magasabb attrib vagy talent miatt. Patch után majd, amikor már a mindent is rekalibrációra költöttem visszatérünk rá. :DDD

Ez csak egy amolyan próba volt, hogy hogyan állok kb all weapon dmg és mod ügyileg.

Egyébként az az igazság h nagyon hiányzik a Demo, szóval folyamatosan kacsintgatok az LMG-k felé és játszom a gondolattal.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8281) RazoR válasza norti (#8279) üzenetére


RazoR
veterán

Nem volt időm azóta játszani...

(#8282) Hublot


Hublot
senior tag

Tegnap este....... :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#8283) arnikusz válasza Habugi (#8280) üzenetére


arnikusz
veterán

AR szakértést kérek a DZ heti projekt adta a military P416-ost Talentet rakja rá mást.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8284) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Érdekes ez a cp-bluprint kérdés. Most szedtem ki 11 lvl3-4-es cp-ket és konkrétan 1 darab bp-t nem kaptam.

Give them nothing but take from them everything

(#8285) arnikusz válasza Krissz1983 (#8284) üzenetére


arnikusz
veterán

A bázison is megnézted?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8286) Krissz1983 válasza arnikusz (#8285) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Ott nem.
A p416-ra tegyél egy rangert

Most néztem. Ott sincs semmi

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#8287) duvi válasza Krissz1983 (#8284) üzenetére


duvi
nagyúr

A bázison nézd meg a crafting asztalnál! Végigpörgetted a listát? Minden bp ki van pipálva?

[ Szerkesztve ]

(#8288) Pacy válasza Krissz1983 (#8286) üzenetére


Pacy
aktív tag

Ma nekem se adott. Kettőt meg csináltam hármas szinten de semmi. :((

(#8289) duvi válasza Pacy (#8288) üzenetére


duvi
nagyúr

Szuper! Akkor megint bugos lett :(

(#8290) -=Jam=- válasza duvi (#8289) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ott van egy pool, ha mindet kiszedted akkor nem ad soha többet CP után, de ez már ezerszer el lett mondva. Aki így járt annak egyelőre a patchig csak a heti projekt adhatja, ha épp olyan kedve van :)

(#8291) duvi válasza -=Jam=- (#8290) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ezzel tisztában vagyok. Még a közelében sem járok a plafonnak, régebben mégis belefutottam már ebbe a bugba ;) Mellesleg, most nem nálam jött elő :N

[ Szerkesztve ]

(#8292) marky1970 válasza duvi (#8291) üzenetére


marky1970
tag

Most próbáltam rá egy lvl3 CP-re és adott egy térdvédő tervrajzot!

Én jelenleg így állok:

Omamil

(#8293) Lefty


Lefty
addikt

1. Nekem meg csak most lett meg a Chatterbox, viszont ezzel a 11k sebzessel nagyon gatya, craftingnal azt irta, hogy ~13k (nyilvan a mostani buildem alapjan ennyi) koruli a max, erdemes ujat craftolni? Mar ha lehet egyaltalan az alkatreszeit ujra osszeszedni.

2. Ugye a demolition spec ad 15% smg sebzest, viszont ha masik specre valtok ugyanabban a buildben, tok ugyanannyi marad a dmg erteke, spectol fuggetlenul. Ez miert van? Demo ad 15%-ot, a tobbi nem, akkor nem kene valtoznia?

[ Szerkesztve ]

(#8294) arnikusz válasza Lefty (#8293) üzenetére


arnikusz
veterán

Egyenlőre hagyd, nálam is 13K, majd a patch után kap sebzés buffot.Másodlagosnak jó, ha LMG t használsz 5 sec alatt kell tartani az LMG újratöltési idejét.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8295) kiserik válasza arnikusz (#8294) üzenetére


kiserik
senior tag

Vagy oldalfegyverrel kell tárazni :P

(#8296) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Csütörtökön játszottam utoljára, amikor még minden rendben volt. Most 10 percen belül harmadjára dob ki crash-el a játék. Jött valami fasza patch....vagy lemaradtam valamiről? :(((

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#8297) ScomComputer válasza 용 Bob (#8296) üzenetére


ScomComputer
veterán

Most engem is kidobott,csak úgy semmi nélkül...elküldtem a log-ot.. :K

(#8298) arnikusz válasza kiserik (#8295) üzenetére


arnikusz
veterán

Vagy berakod az Exo shotit és bukfencezel, Bountyztam és Challengen adott egy Vectort. Most majd megint építhetek SMG buildet.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#8299) TTomax válasza ScomComputer (#8297) üzenetére


TTomax
nagyúr

Engem csak akkor rak ki Dx12ben ha sokat nyitogatom a menüt és bóklászok benne,akkor egyszer csak kimerevedik a kép ablakban és bezárja magát.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8300) xyvalaki válasza TTomax (#8299) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Szintén.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.