Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4127) Geri Bátyó válasza Bagira01 (#4121) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mivel nekem kb. teljesítményarányos kártyát ajánlottak (vadiújat, friss garival), szerintem nálad is ez lesz. Elnézegetve a teszteket, esetedben az GTX550Ti jöhetne számításba (legalábbis szerintem, mivel az csak kb. 10%-al erősebb és a GT640 jóval gyengébb), az pedig 30K környéke.
Vedd azt is figyelembe, hogy a GTX260-at mennyiért tudnád eladni, ha működne. Jóval kevesebbért!
Ráadásul, ha jól emlékszem, akkor a garanciális csere úgy szól, hogy ugyan olyan, vagy annak megfelelő termék.

Szerintem hosszú garanciaidő mellett nem lehet elvárni, hogy az eredeti vételárral számoljanak. A régi gépemben lévő, később beszerzett memóriák garanciája nemrég járt le. Corsair DDR2 800 2x1GB. 5 év gari volt rá és 56K volt az ára. 3-4 hónapja 56K-ért simán lehetett venni 16GB DDR3 2133MHz-es memóriát. Ugye szerinted is irreális lenne ez garanciális cserében?

(#4124) HUN]Repa: GTS460 1024-et hirtelen nem láttam nálatok én ezért írtam az 550Ti-t, de az hasonló teljesítmény (sőt, a 460 még talán erősebb is). Ár szempontjából meg az van, amit leírtam! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.