Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#43451) lostprophet válasza ayo (#43437) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Legends of Dawnt is hozzácsaphatnád, ami magyarul (is) érkezik májusban :) Hivatalosan még nem kottyantották el, de verebek csiripelték nekünk, fordítóknak.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#43452) TazLeacher válasza AxBattler (#43447) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amihez van kulcs, azt lehet, ha egyébként is lehet Origin-en aktiválni (mondjuk a dobozosat). Van tapasztalat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43453) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valakinek Trading Card invite je lenne esetleg? Ha igen megköszönném , Steam nevem: AdreNaliinee

(#43454) VGYke válasza Vertigo18 (#43418) üzenetére


VGYke
addikt

Ja! Köszönöm! De már nem akarok "pénzt csinálni", inkább tényleg odaadom ingyen bérmentve annak aki örömmel venné....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#43455) Arkennys


Arkennys
addikt

poker night at the inventory-ban lehet nyerni TF2 es cuccokat. Egyet sikerült is. Namármost ezt akkor kapom meg raktárba, ha telepítem a játékot?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43456) genndy válasza Arkennys (#43455) üzenetére


genndy
addikt

Igen. Egészen pontosan akkor, amikor elindítod. Addig nem látod a cuccaid között sem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43457) ng0ofy válasza warcat (#43448) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Köszönöm a válaszokat (:

(#43458) Wolverine válasza Agyzuzo (#43449) üzenetére


Wolverine
félisten

Én egy Humble Bundle-ben jutottam a játékhoz, ami Steam-kulcsot adott :) Azt megette az Origin is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43459) Arkennys válasza genndy (#43456) üzenetére


Arkennys
addikt

köszi. akkor felrakom ennyire, majd. Hátha valakinek szüksége van ezekre.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43460) BigBlue69 válasza Arkennys (#43459) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nem lesznek cserélhetőek..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#43461) Arkennys válasza BigBlue69 (#43460) üzenetére


Arkennys
addikt

azt hittem, ha lejár az idő, akkor át tudom őket passzolni valakinek(mint brutal legend előrendeléshez kapott cuccokat). Ez így marha jó :D Mindegy, a játék maga jó. Megkíméltél akkor egy fölös installtól. Valamiért a TF2 piszkosul nem jön be nekem.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43462) #79621120 válasza DeFranco (#43423) üzenetére


#79621120
törölt tag

:K

(#43463) genndy válasza Arkennys (#43461) üzenetére


genndy
addikt

PN 1 vagy 2? Az 1-el én is játszogattam, jópofa, gondolkozok a 2- beszerzésén is. Az már Border2-höz is ad skineket, meg persze a TF2-höz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#43464) Arkennys válasza genndy (#43463) üzenetére


Arkennys
addikt

az 1-et sikerült beszerezni. Jópofa igen, nekem tetszik. :)
Később a 2-t is beszerzem, bár borderlands-om sincs :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43465) pylon


pylon
tag

a Bleed átment Greenlighton

ja és miért fizet valaki a Trading Card Beta hozzáférésért? mert most adtam el egyet :DD

(#43466) BigBlue69 válasza pylon (#43465) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nagyon ügyes vagy... -.-' :(

Én meg ingyen itt osztogattam több embernek is.. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#43467) Arkennys válasza BigBlue69 (#43466) üzenetére


Arkennys
addikt

én is kaptam egyet tegnap, de át is adtam valakinek, aki szerette volna. Van a valakinek kedvezés, és a nyerészkedés pár centért :D

(és én is úgy kaptam egy kedves fórumtárstól a saját profilomra aktiváltat)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#43468) #79621120


#79621120
törölt tag

Nuuvem :

http://www.nuuvem.com.br/produto/1104-tropico-4-collector-s-bundle

2227 forint , Steam kulcs

(#43469) alratar válasza danih (#43428) üzenetére


alratar
addikt

Ha még megvan, én elfogadom! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#43470) danih


danih
addikt

Van itt a topikban olyan, aki nyugat-európában tengeti életét, játszana a Fallout New Vegas-szal?

(#43471) pylon


pylon
tag

NAPI AKCIÓ:
Duke Nukem 3D: Megaton Edition 50% 4,99€

a kupon pedig NEM felhasználható most :(((

később lesz Multiplayer, gamepad support, Linux a játékhoz

(#43472) HS 2142 válasza Agyzuzo (#43449) üzenetére


HS 2142
őstag

Én kerestem registrybe, hátha, de nem jártam sikerrel. (Most csak a második rész van feltelepítve, de erős a gyanúm, hogy az elsőnél se válna be ez a módi.) A Humble steam keyeket természetesen nem eszi meg az origin. (Ráadásul a 4-es számú Humblenél, amibe a Shank is volt nem is osztottak játékonként külön kulcsokat.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#43473) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valakinek ilyen trading cardos meghívója van esetleg?

(#43474) #79621120


#79621120
törölt tag

A két Shank játék közül csak az elsőnek a Steam kulcsa regisztrálható Origin-en .

(#43475) Lewzke


Lewzke
őstag

nem tudom miért ilyen értékesek ezek a kártyák, de a steam marketben is 1 dollár körül megy darabja, ami várhatóan csökkenni fog ... lehet most a legjobb bezsákolni amennyit csak lehet és utána elpasszolni kártya mániásoknak :D amúgy a drop limitet mi határozza meg? pl. a Portal-ból már nincs több drop lehetőségem, mikor lesz még?

[ Szerkesztve ]

(#43476) Agyzuzo válasza pylon (#43471) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, pedig végre lett volna értelmük... Úgyhogy várok továbbra is a -75%-ra... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#43477) Wolverine válasza Lewzke (#43475) üzenetére


Wolverine
félisten

A Support szerint nem lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43478) albert8 válasza #79621120 (#43474) üzenetére


albert8
addikt

Hol van az a shank?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#43479) SenorGrande válasza #79621120 (#43474) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Humble által adott Steam kulcs nem. Akkor aki beregisztrálta Steamre a Shanket, adott kulcsot a Steam a cd-kulcs fülön, de ezt nem sokra rá le is lőtték, mert gondolom az Originel ezt már nem tárgyalták le. Én mikor hallottam róla, hogy lehet, még volt a Shanknél cd-kulcs menü, de kulcsot már nem osztott. Azóta már a menü is eltűnt Steamből.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#43480) Wolverine válasza SenorGrande (#43479) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is így emlékszem - a beregisztrált Shanknél volt CD-kulcs menüpont, és az onnan kinézett kulcsot megette az Origin. Most már nincs meg ez a menü.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43481) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok.

Váltottam Win-ről Linuxra, feltettem a steamet, beléptem az accountommal, de az inventoryból eltűntek a megvett játékaim, nem tudjátok, hogy miért nem látom őket? üdv

(#43482) SenorGrande válasza Jim-Y (#43481) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A legördülőben a "Minden Steam tárgy" vagy kiválasztva? Én is kaptam már majdnem szívrohamot, mikor valamiért a Kuponon volt, és üresnek látszott. :)
Webes felületen megvannak a cuccaid?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#43484) cskamacska válasza Jim-Y (#43481) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem lehet hogy a Linux kliensből csak a Linux kompatibilis játékok látszanak csak? :F

Végre esik az eső múlt hét kedd óta. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#43485) Jim-Y válasza SenorGrande (#43482) üzenetére


Jim-Y
veterán

köszi, közben kiderült, hogy ugyanarról az email címről 2 steam accountom is van, és persze, hogy a rosszba léptem be, nem vagyok nagy gamer, eddig alig használtam valamire a steamet, de most linuxról is szeretnék játszani, azt hallottam, hogy a CS-vel lehet innen is tolni, nosza nagy serényen felléptem, rákerestem CS-re, és extra noob módjára megvettem a GO-et a Source helyett, mert... mindegy, hogy miért, azt hittem, hogy azzal is lehet tolni linuxról :DDD

(#43486) Lewzke válasza Jim-Y (#43485) üzenetére


Lewzke
őstag

elvileg lesz GO is linuxra

(#43487) Kareszovics válasza Wolverine (#43477) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak olvastam kettőtök párbeszédét, de megválaszoltad a kérdésem. De akkor könyörgöm, ebből már megint az Account halmozók, illetve a Steam-be később belépő, Valve játékot játszók/vásárlók fognak igencsak jól járni (legalábbis, ha minden marad így ahogy van).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#43488) Wolverine válasza Kareszovics (#43487) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért szerintem ebben van egy kiskapu: a kártyák felirata: Series 1. Mi van, ha lesz Series 2, Series 3 stb. - és a korábbi kártyák nem fognak többet kiesni? :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43489) Źşë' válasza mrhitoshi (#43438) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom hány éves lehetsz, fogalmam sincs, de alapjába véve jól látod a dolgokat, ez a kihasználtság ez eddig is megvolt, és talán még jobban fog jelentkezni, mert jelenlegi kormányunk pont ezen logika alapján gondolkozik sajnos, de itt abba is hagyom a politizálást..
ha belegondolsz abba hogy mennyi diplomás dolgozik jelenleg is gyárakban, máris másképp áll a dolog, m.o-n kevés a munkahely és a lehetőség, aki akar magának jövőt, és megteheti hogy tanuljon az tanul, ha teheti külföldön, éppúgy mint a melózást. Mivel efelé halad az ország ezért húz el innen egyre több ember, ezt nem így kellene kezelni, és csinálni. Az emberek megérzik azt hogyha egy újabb bőrt húznak le róluk, elegük lesz, és faképnél hagyják az adott munkahelyüket/országukat, és ezek után aki még tisztességgel adózva dolgozott arra sem lehet számítani, és a végére tényleg csak azok maradnak akik eddig a tenyerüket tartották, mert mást nem tudtak..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#43490) .tnm válasza Wolverine (#43488) üzenetére


.tnm
addikt

valahol írták, hogy max az első körben lehetségesek felét lehet összeszedni (idle) játékkal, és akár 10 fokozatig is lehet gyűjtögetni.

nem lepődnék meg, ha olyan lenne mint a kólás kupakban a betűk, 1-2 sose jönne véletlenül, csak ha megveszed steam-től.

engem hidegen hagy az egész, de a többieknek jó virtuális panini-zást. (végre lesz mivel "játszani" a mobilos steam kliens-en...)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#43491) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

egyébként ,hogyan adja oda a trading cardsokat? mennyi időközönként?

(#43492) Lewzke válasza Joe Swanson (#43491) üzenetére


Lewzke
őstag

fél óra kb.

(#43493) int


int
tag

2db Steam Trading Card Beta invite várja gazdáját

törölt acc

(#43494) #79621120 válasza int (#43493) üzenetére


#79621120
törölt tag

Csábító ajánlat .

(#43495) Goe válasza int (#43493) üzenetére


Goe
csendes tag

Én elfogadok egyet, ha még megvan!

Steam: hungoe | PSN: HUNGo3e

(#43496) Joe Swanson válasza Lewzke (#43492) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Köszi! És a különféle kártyákat random dobja kii???

(#43497) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#43496) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

1DB Steam trading cards meghívó ingyé vkinek? Vegyen fel steam és az első kapja :) AdreNaliinee a steam nevem

(#43498) alratar válasza int (#43493) üzenetére


alratar
addikt

Én meg a másikat fogadnám el!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#43499) Joe Swanson válasza Joe Swanson (#43497) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

senkinek?

(#43500) Wolverine válasza Joe Swanson (#43499) üzenetére


Wolverine
félisten

Most komolyan 10 perc alatt vársz választ egy hosszú hétvégén? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.