Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40286) maskimx válasza Drenadar (#40285) üzenetére


maskimx
őstag

Az már ki van találva, hogy mi a szándék. Az meg majd kiderül, hogy a végleges játékban hogy lesz megvalósítva.

Nem látok lehetőséget durva visszaélésre, gondolom ha kilogolsz akkor a hajód nem azonnal tűnik el így harc elől nem lehet majd menekülni. Ha ágy nélkül logolsz ki akkor a hajód sebezhető lesz, amíg "haza" nem ér. Ez utóbbi véletlen disconnectnél probléma lehet, amúgy csak kényelmetlen. Lehet, hogy az ágy annyira fontos felszerelés lesz emiatt, mint a fegyver.

Esetleg ha harcolsz valakivel és nagyon szeretnél győzni, akkor ledosolhatod a netről szegényt és tiéd a zsákmány :)

Az a biztos, hogy a játékosok által birtokolható hajók nem maradnak játékban, ha a tulajdonos kilép. A brutál nagy hajók (Bengal meg hasonlók) viszont mindig játékban lesznek, tehát folyamatosan őrizni kell annak, aki meg akarja tartani.

Olvastam olyat is, hogy ha kilépsz (ággyal vagy anélkül) és npc legénységed van, akkor ők veszik át a hajót és mennek vele a legközelebbi biztonságos kikötőbe. Ez nem lenne túl szerencsés szerintem, viszont nem is találtam erről hivatalos infót, szóval csak találgatás is lehet.

www.tacticalgamer.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.