Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) KO2 válasza Nathan Boggs (#39542) üzenetére


KO2
aktív tag

Nos én mindig is úgy terveztem hogy belépek valami szövetségbe ami magyar, kereskedelmmel és iparral foglalkozik. :) Mondjuk itt ez a Magyar Kereskedelmi és Iparos Szövetség ezt teljesen random találtam nemrég egy fórumon, ide akár be is léphetek :) Ugye nem áll hadban a LIBERUMARM al? :D

A CTF is jól hangzik és biztos hogy szükség is lesz rájuk de egyenlőre nem látom még teljesen tisztán hogy ez miért nem lesz egy rohadt nagyon unalmas feladat, amikor épp nem támadja senki a bányászokat. És ha a játék kicsit is hasonlít majd a mostani játékmenetre akkor egy ilyen támadás nem tart majd olyan sokáig hogy legyen ideje egy védőnek távolról a helyszínre érkezni. Tehát egy bányászhely csoport védőinek a helyszínen kell majd lenni és ha épp van egy óra amikor nem támad senki akkor az nekik nem lesz túl izgalmas.
Az meg hogy megéri-e nekik anyagilag még meg se beszélhető téma hisz nem tudjuk mennyire lesz veszélyes a bányászat, mennyit lehet vele keresni, jut e pénz unatkozó őrzőkre stb stb..

[ Szerkesztve ]

(#39552) Diopapa


Diopapa
addikt

Ezzel a patcheléssel kezdhetnének valamit. Leszedtem a friss PTU-t tegnap (27gb) erre ma a 2.2.0a megint 22... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39553) Nathan Boggs válasza KO2 (#39551) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Írok PÜ-t, hogy ne itt offoljak :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39554) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Az 5. előfizetői RtV fordítása.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39555) laci_8519


laci_8519
tag

És honnan vegyek lemezt? :D

[ Szerkesztve ]

(#39556) Eniral válasza KO2 (#39551) üzenetére


Eniral
tag

mert közben lehetnek fejvádászsók is :)

laci_8519 ezt hívják szopásnak ! :')

[ Szerkesztve ]

(#39557) TESCO-Zsömle válasza laci_8519 (#39555) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Most miért? Nincs otthon egy darab lemezed sem, amit betehetnél? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39558) Diopapa


Diopapa
addikt

Nagyon igényes a Sabre belseje, nagyon tetszik.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39559) laci_8519 válasza TESCO-Zsömle (#39557) üzenetére


laci_8519
tag

Lemez az van, csak optikai meghajtó nincs. :D
De, ennek konkrétan egy Star Citizen lemez kell. Szólni kéne, hogy elfelejtették postázni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39560) vaakuum


vaakuum
addikt

Tudom naiv gondolat, de valamiért most az ugrott be, hogy milyen jó lenne, ha tetszőlegesen fegyverezhetnénk fel a saját hajónkat...
Gondolok itt arra, hogy ahol az ágyú mögött van szabad hely, ott az ágyút akár hátrafelé lehessen felszerelni.
Üldözőknek nagy élmény lehetne, amikor 4-5 ágyú mögött kell repülni :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#39561) Volfram42 válasza vaakuum (#39560) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mustangal megjátszottam már hasonlót. Csak két S1-el, de jó volt.
Nem sokab tudják, hogy az egy torony az alján.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39562) Diopapa


Diopapa
addikt

PTU-ból kijött valamikor a 2.2.0b..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39563) #45997568 válasza Diopapa (#39558) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szep hajo, jol mozog, a fegyvereit meg nem volt alkalmam tesztelni, ha hetvegen lesz kedvem-idom, akkor kiprobalom Vanduul Swarm-ban is. Ami erdekes lehet, hogy ha egy Hornettel parban kozelitesz egy 3-ik hajo fele, mekkora tavolsag-ido kulonbseggel vesznek eszre, hogy lassuk a lopakodo kepesseget a hajonak.

Az a Xian az eleg tetszetos egy darab, nekem nagyon tetszik, tenni ra egy matt festest es ugy repkedni vele, kivancsi leszek majd hogy adja a kulonbozo modokon valo repulest, eleg sok helyre be lehet majd vele ferni, ha osszehuzza magat akkor eleg kicsi, sodrodni meg eleg az :)

A Vanguard meg egy allatt meg mindig, johetnek meg hajok, meg tobbet akarunk :C

[ Szerkesztve ]

(#39564) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV 2.20 :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39565) #45997568 válasza Nathan Boggs (#39564) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szep munka! :) :R

(#39566) Eniral válasza Nathan Boggs (#39564) üzenetére


Eniral
tag

én úgy veszem észre végre kezdenek belehúzni... bár hiányolom az infókat még mindig a Cuttlasról. :)) :DD
Mindazon által szerintem ez tartalmas év lesz és karácsonykor mindenki nagyon boldog lesz ! :D

(#39567) PodMAN válasza Nathan Boggs (#39564) üzenetére


PodMAN
senior tag

Köszi Nathan!

Mindig örülök az új hajóknak, de erre (Buccaneer) most pont nem biztos hogy szükség lett volna. Fürge kalózoknak ott a redesigned Cutlass Black, keményebbeknek akár egy Star-G, puttonyosnak egy darkosabb Caterpillar. Ez az irány egyelőre jól le van fedve szerintem. Hasznosabb lett volna teszem azt egy kisebb bányász hajó. Nem mindenki szeretne anyagi okok miatt Orionnal aszteroidát hegeszteni. Ha más nem, a fölös dizájner csapatot ráereszthettők volna pl a BanuMM vagy Carrack projektre.

(#39568) Nathan Boggs válasza Eniral (#39566) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Tényleg belehúztak, minden napra jut egy új javítás, ma is van :)

A Cutlassnál meg szerintem az lesz, mint a többinél, nincs nagyon hír róla, aztán meg a semmiből olyat mutatnak, hogy leesik az állunk :)

(#39567) PodMAN: A Cutlass nem igazán vadász, itt az volt a cél, hogy egy tényleges vadászt adjanak, gondolom 1 max. 2 üléses, nem lehet benne mozogni, stb. A Cutlass szerintem inkább a nagyobb hajók (Freelancer, Connie) ellen lesz jó, így a vadászok ellen kell nekik is valami :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39569) kraven54


kraven54
aktív tag

Tudna valaki segiteni majd valamikor Vanduul Swarmban? Randommal mindig egyedül maradok és 17-nél az istennek sem sikerül egyedül tovább jutni.

De ha valaki megcsinálta már egyedül az árulja már el a titkot :)

[ Szerkesztve ]

(#39570) Nathan Boggs válasza kraven54 (#39569) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Egyedül nehéz, mert a sok kis vanduul ha egy célpontra koncentrál, komoly sérülést tud okozni nagyon gyorsan. De időről időre összes szokott verődni kis csapat. Érdemes amúgy a TS-t figyelni ilyenek miatt. (Nekem a következő 1 hét úgy néz ki, hogy elég zűrös lesz, de ha éppen ráérek - és netem is lesz - akkor egy embered már van) :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39571) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Szóba került, hogy ez alapján akarják megcsinálni az új korvettet. Remélem nem, mert ez trágya elrendezés lenne :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39572) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#39573) SkyS1gn válasza Nathan Boggs (#39571) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez a toastszendwicssütőből került elő? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39574) Diopapa


Diopapa
addikt

Valamikor kijött a 2.2.0c PTU-re.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39575) KO2 válasza Nathan Boggs (#39571) üzenetére


KO2
aktív tag

Nézzen ki úgy mint egy vonat :) Space Train !

(#39569) kraven54 Sajnos énis elég ritkán érek mostanában rá, de ha épp igen akkor szívesen jövök.
Egyébként hajótól függ. Amikor 3-4 Hornet összeáll akkor a 18. hullám is csak egy bemelegítőkör amit másfél perc alatt ledarálunk.

[ Szerkesztve ]

(#39576) Menthirist


Menthirist
veterán

Egyértelműen

és persze

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39577) duvi válasza Malibutomi (#39572) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez honnan van Tomi? Nagyon jól néz ki :K

(#39578) Szőrös  válasza duvi (#39577) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tomi helyett: faszbúkon posztolták ki (legalább is én ott láttam).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39579) duvi válasza Szőrös  (#39578) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx! Lehet tudni, hogy ez milyen karakter lesz? Játszható vagy csak NPC?

(#39580) Nathan Boggs válasza duvi (#39579) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Gondolom NPC, ő John Rhys-Davies :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39581) #45997568 válasza duvi (#39579) üzenetére


#45997568
törölt tag

(#39582) duvi válasza Nathan Boggs (#39580) üzenetére


duvi
nagyúr

+(#39581) rupsz
Köszi srácok! Már rég megvettek kilóra, de időről-időre mindig jön egy két újdonság, ami lenyűgöz. Láttam már arcokat és páncélokat, de ez a karakter ismét űberelte az eddig látottakat :K

(#39583) Menthirist válasza duvi (#39582) üzenetére


Menthirist
veterán

Én pont fordítva vagyok, minél több idő telik el, és minél több modern grafikát és technológiát látok, annál kevésbé vagyok lehidalva a CIG karaktereitől. Persze félreértés ne essen minőségi munka egytől egyig, és nagyon remélem hogy Mark Hamill karaktere tényleg így fog kinézni, de amennyire anno meg voltam lepődve Gary Oldman minőségén, most annyira nem vagyok már. Persze elmondták akkor is, hogy ez messze nem egy kész karakter, csak ilyen minőséget sikerült összehozni 1-2 hónap alatt, míg ez a Ryse-ban kb fél-háromnegyed év volt legalább.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39584) duvi válasza Menthirist (#39583) üzenetére


duvi
nagyúr

A linkelt képek (Mark Hamill és Gary Oldman) nem cinematic rendering alkotások? Viszont John Rhys-Davies itteni képe már ingame karakternek tűnik.

(#39585) Malibutomi válasza Szőrös  (#39578) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sandi facebookjarol.

(#39586) Malibutomi válasza Menthirist (#39583) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pedig nem olyan reg volt meg hogy mutattak Gary Oldmant.
Azota annyi mindent lattal ami jobb? :)

(#39587) Volfram42 válasza Diopapa (#39574) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha minden igaz akkor lesz ma d is, nem is sokára. Már a célegyenesben van. Kérték a backereket stressztesztre is, ha nem felejtem el akkor megyek én is rá.

Illetve lehet számíthatunk ma valami meglepetésre.: [link]

Amint ezt megírtam kidobott a játék, hogy új verzió van.:P

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39588) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Work on the Dragonfly and Polaris which are in LA for design, will go out for art soon. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39589) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#39588) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ha olyan lesz, mint amit linkeltem, akkor el kell kezdenem gyűjteni egy Idrisre :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39590) #45997568


#45997568
törölt tag

Mindketto erdekes tragacsnak igerkezik, kivancsi vagyok. Az a Dragonfly sokban elo tudja segiteni a munkat kint az urben, kicsi, gyors es mozgekony, csak a felszereltseg kerdeses, a Polaris is jonak hangzik-igerkezik, de megvarom a koncepcios rajzokat meg a reszleteket.

Meg ha ezeket ki is tolljak (koncepcio), ettol meg nem lesz unique a nap, lassuk a brumit. (max ha a vasar is kapcsolodik hozza)

[ Szerkesztve ]

(#39591) Nathan Boggs válasza Volfram42 (#39587) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Úúúú, ha valaki legalább criminal lvl 1 lesz és meghal, akkor az outlaw light cuccban spawnol újra :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39592) Volfram42 válasza Nathan Boggs (#39591) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jaja nagyon baba. Én most lettem criminal önhibámon kívül. Volt egy kis szerver lag és bekapcsoltam a relét, de nem reagált. na mondom biztos nem érzékelte, Rányomtam megint és kikapcsoltam. Kaptam is a level 1 criminalt egyből, de nem zavart, mert volt az ágyam mellett egy stuki a kezdésnél.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39593) mettek


mettek
addikt

5 dodó kedvezmény hajó upgradehez. A pofám leszakad. Ha 5 $ lett volna a teljes upgrade akkor azt mondom ez igen, akció. De így? Vicces...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#39594) Nathan Boggs válasza mettek (#39593) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Umm, adtak 5 dollár kedvezményt, a szemetek? Milyen alkalomból?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39595) mettek válasza Nathan Boggs (#39594) üzenetére


mettek
addikt

Nem tudom. Nézd meg a mailed, szerintem mindenki kapott.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#39596) Nathan Boggs válasza mettek (#39595) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nekem nem jött semmi :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39597) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#39596) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Áhh, ha minden igaz, ez egy különleges ajánlat az Aurora tulajoknak, ezzel 300i-re fejleszthetnek. :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39598) Menthirist válasza duvi (#39584) üzenetére


Menthirist
veterán

nem tudom mit értesz pontosan cinematic rendering alkotások alatt, de engine-es volt, cutscene karakterek (tehát nem az amivel rendes gameplay során találkozunk, azokhoz persze hogy túl high res, de kontrollált környezetben elférő Tier 0-s karakterek, mint a tomb raiderben). Szóval nagyobb felbontású mint ami rendes ingameben körülötted ugrál, de realtime engine-es, nem pre-renderelt videó.

Tomi: nem is tudom... talán... Legutóbb mondjuk az Uncharted 4 videóját néztem, és az ottani főfőfőfő karakterek (vagy talán csak Nathan és senki egyéb) azért jobban nézett ki még Gary Oldman-nél is.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39599) duvi válasza Menthirist (#39598) üzenetére


duvi
nagyúr

"tehát nem az amivel rendes gameplay során találkozunk"
Gyakorlatilag erre gondoltam :K

(#39600) KillBorn


KillBorn
senior tag

Sziasztok! Legkésőbb április közepe magasságban szeretnék csatlakozni a Star Citizen játékosai közé!
Lennének kérdéseim:
Lesznek még game package-ek, vagy ez már így fix amit a honlapon látok? Azért kérdem, hogy válasszak most (Avenger Stalker), és kezdjek gyűjteni arra, vagy várjak hátha bővül ez a lista és lesznek csomagban vehető más hajók (Vanguard Warden, vagy Sabre ami még érdekelne de nincs csomagban).

Illetve mi ez a "biztosítás: 6 hónap"? Nem igazán értem, veszek egy hajót, 6 hónapig "visszakapom", letelik a biztosítás, vehetek másikat (REC-en vagy $-on) ha elvesztem?

Előre is köszi a válaszokat!

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.