Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) GypsFulvus2 válasza kraven54 (#39950) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Full single player lesz, legalábbis az első epizód biztosan. Először terveztek bele coop-ot, de lelőtték, mert nem tudták összeegyeztetni a sztorival. Gondolom egyes küldetéseknél a wingman megtesz majd bizonyos dolgokat, amit a coop haverod nem tenne, illetve jó eséllyel meg is hal majd egy-kettő.

Coyote: Minden üzemanyagtípus el tud fogyni. Állomásokon lehet majd venni, illetve a A Starfarer egyik verziója kifejezetten a terepi üzemanyag ellátás biztosítására készült. Közönséges üzemanyagot óriásbolygók légköréből közvetlenül is lehet tankolni, de nagyon alacsony hatásfokkal.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#39952) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#39951) üzenetére


Szőrös 
veterán

Utolsó infó az -ha jól tudom-, hogy egyes küldetések lesznek coop-ban játszhatóak de az tény, hogy a teljes coop lehetőségét sajnos elvetették.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39953) EFRM


EFRM
tag

mai bulvár, mert nem pörög a topik:D

"The industry is a very small place....despite it employing thousands of people world wide , there is only really a small amount that control it and have any real clout. Someone on here , I know who , but no hard feelings whatsoever, pasted some of my more predictive posts on Chaos engine, in an industry only forum where there is much speculation and hilarity from people that really do know what they are talking about. The whole industry is laughing their collective sexual organs off at the whole thing. But there are exceptions. Most noticeably one Evangelical young man who is so brainwashed that he will not hear a word said against CIG, the project or the management. Because of this , much of what is discussed here has circulated among the dev staff. I would say 60% think it hilarious, stick it to them etc. 20% Im sure are shitting themselves in case they have any connection to me and 10% are determined to track me and any other dissenters down like wild beast's, and present our pelt's before the Stimporer and his consort. Thing is they are now running on fumes both figuratively and ideologically. People realize that this is doomed including the press who are contacting people left right and center. I still maintain that this is NOT a scam and even now in the dying days of Rome the brains-trust still really and truly believe that if they show enough shiny JPEGS and trailers for SQ42 then they will get over this and still produce the BDSSE.

Things to look for soon ......

There are 3 trailers . Best one has Craig Fairbrass in he is pretty awesome..one will be released soon. The Stimporer is being selective

Apparently one of the A listers is not happy at all about being associated with this Fuck up and is currently seeking distance. ........a lot of distance .......off grid physics distance.

The animation system is so fucked they have to reshoot mo cap......The budget set aside for this element of the game has over run by 12 times the initial estimate !!

Chris is really pissed about ED I mean really pissed. Its everyone fault but his of course

This forum and any forum that has any SC content is read by paid peons CONFIRMED. To be fair , they do adjust policy (with regards public facing issues ) in response. So..... No more of that fake news report bollocks, more dev interviews etc. This in itself is amazing

Ben is actually in a really bad way. I am not taking the piss here but please remember he is a human being and is clearly in a lot of trouble .

3 ! Yes 3 high profile ship jumpers in the foreseeable.

There have also been some rather explosive conversations behind the scenes with some very disgruntled top tier Wales. there is a genuine concern that these people band together ........

Other than that its business as usual: The Vanduul are up for a rethink by the looks of it as they didn't go across as impressively as was required. Slight concerns about scale/ships are now becoming real panic blockers and the blame game has begun. SQ42 Ep 1 or 10000 will be here next year , late next year .

For anyone that still has money in this, if what they want is a visually impressive but really boring first person dog fighting game running at 3 fps with loads or terrible and I mean fucking terrible cutscenes then sit tight it may still happen and you will be very happy.

Anyone that bought into this for an open world alternate reality where you can roam the verse and be who you want to be, farming and raping and grieifng and parkouring etc . I suggest that you rethink your investment..... and be fucking quick about it

At ease commandos "

tegnapi bulvár: cig belso sc pu projekcio = 2021 :))

CU in the 'laxy commandos o7

(#39954) ttamashu válasza EFRM (#39953) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Minél később lesz kész, annál később kell PC-re költenem :P

Tea az élet!

(#39955) Menthirist válasza ttamashu (#39954) üzenetére


Menthirist
veterán

én is ráérek. :) Kifejtettem már, lesz ami lesz, támogatásként adtam :)

Amúgy nem az első és nem is az utolsó doomsday preach a témában, meglátjuk ezúttal igaz lesz-e vagy sem.

Coyote05: nekem az is tetszik hogy EFRM 94 hsz-éből 83-at ebben a topicban nyomott, és kb mindben a star citizen haláláról volt szerintem szó, tavaly június óta. Legalábbis így maradt meg bennem EFRM itteni munkássága :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39956) Coyote05 válasza EFRM (#39953) üzenetére


Coyote05
tag

Tetszett ez a mélyről jövő optimizmus, ami átjárta az egész cikket.

Engem őszintén szólva teljesen hidegen hagy a SQ42 mikor jön ki. Én azzal is kibékülnék, ha az összes energiát az univerzum perzisztenciájának elérésére fordítanák, több missiont nyitnának meg és elérhetővé tennék a bányászatot, szállítmányozást. Nekem a tesztelés is tetszik. Leszámítva a bugokat már most jobb egy-két űrszimulátornál.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#39957) Menthirist válasza Menthirist (#39955) üzenetére


Menthirist
veterán

Amúgy várhatóan innen van. Mert ugye a forrás és a többi ember reakciója is számít.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39958) Malibutomi válasza Menthirist (#39957) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jo nagy zagyvasag :)
Olyan DS-os, tele hulyeseggel, ferditessel meg kamuval :)

(#39959) Menthirist válasza Malibutomi (#39958) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyedül azt találtam igaznak (vagy számomra is legalábbis úgy tűnik), hogy Ben-nel mintha nem lenne minden rendben. Lehet csak fárad mert egyre több és fajsúlyosabb feladatot kapott mintsem sima community pesztrálást, vagy egyéb magánéleti vagy más problémák állnak a háttérben, de nem érzem hogy olyan hőfokon égne mint régebben. De persze ez tényleg millió okból lehet, Alexis-el való problémázástól családi bajokig bármitől. Meg lehet hogy csak képzelem.

Amúgy interneten mindenki baromi könnyen mond amit akar, ráadásul mindenféle felelősség nélkül. Szóval simán mondhatsz bármekkora bullshitet, ami szárnyra kaphat ráadásul, a végén elintézheted hogy bocs, rosszul tudtam. Vagy még ezt sem kell mondanod.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39960) EFRM válasza Menthirist (#39957) üzenetére


EFRM
tag

sajnos nemtalált xD

(#39961) EFRM válasza Coyote05 (#39956) üzenetére


EFRM
tag

ez nem cikk, hanem egy hozzaszolas.

remelem azt tudod, hogy (idén, kitudjameddig) a SQ42re koncentralnak es a PU fejlesztese alapgazon megy.

(#39962) EFRM válasza Menthirist (#39955) üzenetére


EFRM
tag

orulok, hogy tetszenek a hozzaszolasaim! mivel ez a topik 95%ban a hajokrol, (meg ugy altalaban omlengesrol, almodozasrol, es nemritkan teljesen irrealis elkepzelesekrol szol), nem art tudni, hogy ezek a hajo egyszer talan egy jatekban is bennelesznek. engem a jatek fejlesztese, fejlodese a bigpicture erdekel, es elolvasok pozitivat, negativat, mindent. mivel soha senki mas nem ir vagy olvas negativabb kritikakat, szivesen megosztom hatha valakit erdekel

amugy meg direkt odairtam, h bulvar. ezt igy kell venni.

(#39963) EFRM válasza Malibutomi (#39958) üzenetére


EFRM
tag

nem DS irta, ahogy irod irt o mar hulyeseget, ferditest es kamut is. szerintem neki 1 jo mondasa volt, amit erdemes megjegyezni: "Without disrespect to anyone, I’m just going to say it: it is my opinion that, this game, as has been pitched, will never get made. Ever."

amugy erdekesnek tartom, hogy barmi negativum v kritika elokerul, rogton DS neve jon elo, ahogy pl nalad is, csak nem az altalam idezett mondattol rettegsz? jon a mumus? gondolom nem er nagy meglepetes, ha elmondom, hogy DSen kivul masnak is vannak gondolatai, kritikai, velemenye az SCről (ha mar neked talan nincs)

(#39964) PhilBrick válasza EFRM (#39963) üzenetére


PhilBrick
őstag

Jah, régen te is saját kútfőből kritizáltad a fejlesztést, most már csak copy-paste. :P

[ Szerkesztve ]

(#39965) Menthirist válasza EFRM (#39962) üzenetére


Menthirist
veterán

"(meg ugy altalaban omlengesrol, almodozasrol, es nemritkan teljesen irrealis elkepzelesekrol szol)"

Hát hogyne :) Látszik hogy te is csak idepöffenteni jársz ide :)

Amúgy DS az elite-re is ugyanezt mondta, hogy sosem fog elkészülni. meg hogy nem lehet landolni bolygókra, egyszerűen túl nagy lenne így a scope.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39966) Volfram42 válasza Menthirist (#39965) üzenetére


Volfram42
senior tag

Engem a mai PTU patch lepett meg nagyon.
Bekerült egy bug ami leejti az FPS-t 10-re, de azért, mert leszületik 500 kalózhajó. Ennek ellenére a kliens stabil marad. Engem meglepett, hogy ennyit elbír. Persze kérték, hogy kerüljük el a comm reléket a következő patch-ig.:)
Kalóz Flotta.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39967) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ehh azt hittem már történt vmi érdekesség... :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39968) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#39966) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Bakker, egy még "kis" optimalizáció, és lehetnek itt BSG nagyságrendű csaták. :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#39969) Malibutomi válasza EFRM (#39963) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem irtam hogy o irta, hanem hogy DS-es. De latom ezt nem sikerult igazan ertelmezni

Mitol kellene rettegnem, idejon az idezett mondatod es megver, vagy felgyujtja a hazzam? Maskulonben mitol kellene rettegnem? Egyeb hulyesegeket is tudsz irni?

A bunko stilusodon meg javaslom gyorsan valtoztass, mielott kivag innen egy modi, mert az utolso mondatod mar belefer a szemelyeskedesbe,

(#39970) Malibutomi válasza Menthirist (#39965) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem csak az Elite-re, hanem a Descentre, az EVE-re, meg meg sokmindenre :)

Tudod a legjobb mondasai:
They don't have the tech....
It's just a techdemo....

Tech nelkuli techdemo :)

(#39971) Menthirist válasza Malibutomi (#39970) üzenetére


Menthirist
veterán

Miért, abban igaza lehet hogy nincs meg a technológiájuk hozzá. Csak vele ellentétben sokan dolgoznak rajta hogy kifejlesszék, hogy legyen :D A CIG-nek sem volt meg a technológiája hogy seamless lehessen űrállomásról sokmillió km-re lévő bolygó felszínére menni, hogy zóna rendszerben lehet koordinátarendszerekkel és gravitációval lehessen játszani... De megcsinálták maguknak :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39972) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#39971) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azon csodálkozom, hogy vannak emberek, akik több, mint 3 évnyi fejlesztés után sem látják a fejlődést és képesek elhinni, hogy ez egy scam. De ha tényleg kételkednek: Ott a program. Szedjék szét a kódot soraira és nézzék meg... Mi tartja vissza őket a lustaságon és a szaktudás hiányán kívül⸮

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39973) vaakuum válasza Volfram42 (#39966) üzenetére


vaakuum
addikt

Na ennek kell a sűrűjébe durrantani a [Molecular Detachment Device-al]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#39974) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 10 for the Developers 7. része.

Eléggé ki vagyok ütve, szóval remélem nincs benne nagyon nagy marhaság. Persze olyan, amit én tettem bele, alapból van pár nagyon nyomorék kérdés... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39975) Eniral


Eniral
tag

végre szóba került a Cuttlas még ha egy mondatnyira is .. :D

(#39976) Szőrös  válasza Eniral (#39975) üzenetére


Szőrös 
veterán

Húha mintha ezt még nem tudtuk volna :D Kapjákbeeee :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39977) Volfram42


Volfram42
senior tag

Valaki bug-al kivite egy körre a Starfarert.:[link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39978) PodMAN válasza Volfram42 (#39977) üzenetére


PodMAN
senior tag

Noice! :)

(#39979) Diopapa válasza PodMAN (#39978) üzenetére


Diopapa
addikt

Legalább ne ilyen gyors hajó repmodelljére tették volna rá.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39980) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

AtV 2.24

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39981) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt pedig a pénteki RtV

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39982) Coyote05


Coyote05
tag

2.3 patch elérhető. Csupán 24 giga, kezdjétek tölteni!

Star Citizen: CoyoteHUN

(#39983) bladex73 válasza Nathan Boggs (#39981) üzenetére


bladex73
aktív tag

Köszi szépen a fordításokat, és kellemes ünnepeket mindenkinek!:)

(#39984) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Star Citizen Alpha 2.3: Meet the Starfarer

Istenem az a zene! :R :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39985) warcat


warcat
veterán

Érdekesek ezek az árváltozások, pl a Sabre->Starfarer upgradem "kissé" felértékelődött.Na majd a legközelebbi nagy vásár alatt átgondolom,mit merre variáljak.

EA: It's in the crate!

(#39986) PodMAN válasza SkyS1gn (#39984) üzenetére


PodMAN
senior tag

Gigantikus ez a hajó! Azt hittem kisebb lesz.

(#39987) bladex73


bladex73
aktív tag

Azért ez elég gusztustalan dolog volt, hogy így felemelték a Starfarer árát.

(#39988) Nathan Boggs válasza bladex73 (#39987) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Miért?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39989) bladex73 válasza Nathan Boggs (#39988) üzenetére


bladex73
aktív tag

Mennyi is volt? Talán 190? Most meg 300 + fa. Ugyan már.:( Egy hajóra sem emlékszem amit ilyen durván emeltek volna. Persze akinek ilyen hajója volt az persze igen nagyon szuper.:)

(#39990) Nathan Boggs válasza bladex73 (#39989) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

De elmondták, hogy azért emelték az árát, mert sokkal nagyobb lett, mint ahogy eredetileg tervezték, tehát a régi ár az még egy sokkal kisebb hajóhoz tartozott, most meg a nagy hajóhoz igazították az árat. Amekkora az a hajó, szerintem teljesen korrekt ez az ár :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39991) Menthirist válasza Nathan Boggs (#39990) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyetértek... és nincs kétségem afelől sem, hogy a banu merchantman is jóval drágább lesz ha majd valamikor később bekerül a játékba.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39992) Drenadar válasza Menthirist (#39991) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

be kellene vásárolni. csak az a kérdés, hogy most aki beolvasztaná a starfarert, az mennyit kap vissza?

(eladásból szerintem most nem nagyon lehetne hasznot húzni)

(#39993) Menthirist válasza Drenadar (#39992) üzenetére


Menthirist
veterán

mindig annyit amit befizettél. hiába emelkedett meg a hajó ára, akkor is csak annyit hoz majd vissza.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39994) Nathan Boggs válasza Menthirist (#39993) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Viszont ha másik embernek adod el a régi ár fölött, de az új ár alatt, akkor kereshetsz vele. Nem tudom, hogy az EULA tiltja-e a továbbértékesítést :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39995) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 6. videó :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39996) Menthirist válasza Nathan Boggs (#39994) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem arról volt szó hogy lehet-e rajta nyerni vagy sem, hanem hogy beolvasztásnál mennyit érhet :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39997) ttamashu válasza Nathan Boggs (#39994) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ebből élnek redditen millióan. Nálunk sajnos a 27%-os áfa eléggé beszűkíti a profitot.

Tea az élet!

(#39998) Nathan Boggs válasza Menthirist (#39996) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az természetesen amit mondtál, amennyit fizetett érte az ember. Viszont CCU-nál nem tudom, hogy mi lesz.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39999) Drenadar válasza Nathan Boggs (#39998) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem az, ami az Omega csomagoknál...

(#40000) tkondor


tkondor
tag

Hali srácok, rég nem jártam erre felé :D

Van valami hír arról, hogy mikorra várhatóak a Freelancer variánsok repülésre készen? Konkrétan a MAX érdekelne....

Star Citizen nick: Horus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.