Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17335) kökény válasza Weareus (#17334) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, a gyulai pálinkafesztiválon voltak kint (egyre több sörös stand van, minden évben megyünk, párom odavalósi).
Sajna nekem nem nagyon jöttek be, Szentandrás könnye: nuku hab(írj ais az üvegén, hogy a magas alkoholtartalom miatt nincs habja) nuku szénsav, első kortynál vagány áfonya íz, de a lecsengése nekem kifejezetten savanyú volt.Alapból nem szeretem a gyümölcsös söröket, de ha érzem a gyümölcsillatot és a sörben felfedezhetőek a gyümi ízek, azt szeretem.Na most ebben a sörben éppen csak a sör ízét nem tudtam felfedezni.A Nyúlon innen már jobb volt, red ale, szép piros színű, de semmi különös, de legalább nem volt benne semmi zavaró. Úgy érzem (most már elég sok Szentandrásit végigkóstolva), hogy ez a főzde nem az én főzdém.Főleg, hogy közben Sparban vettem egy Mad Scientist Pop Stars-t és igen az IPA valahol itt kezdődik számomra. Csak egy átlagfelhasználó vagyok semmi gourmezás, ösztönösen, amit érzek azt leírom, ez is csak egy vélemény, ízlelőbimbók használatban vannak, mert főzök sokat...nem szokott rá panasz lenni, de nem az a fajta vagyok, aki a sörből kiérezné a sörfőző mester verejtékcseppjét, meg olyat ami benne sincs :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.