Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15046) Dilikutya válasza mephi666 (#15040) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szentandrásiaknak csak egy ipája van, a Bandibá (nem rossz amúgy, de semmi extra), a Vári nővérek apa, és szerintem kitűnő sör minden évben, és végre úgy tűnik, a szortiment része lesz. Amúgy nekik valóban volt fenyős sörük pár éve karácsonyra, meglepő, de szerintem jó volt.

Más: pénteken kipróbáltam a Magyar Uborkasalátát és a Morning Wood-ot a Mad Scientist-től. Utóbbi egy double weisenbock, jelentsen ez bármit, nem volt rossz, de nem fogott meg. Az Ubisali viszont zseniális. Tényleg. Kibontva is olyan jó uborkaillata volt, ízében leginkább a kovászos uborka jutott eszembe. Kígyóuborka, joghurt, paprika, komló, árpa- és búzamaláta, mindez berline weisse/sour köntösben. Alapból nem a szívem csücske ez a sörfajta, de itt valahogy nagyon egymásra találtak az összetevők. Mondjuk hozzátartozik, hogy imádom a savanyú és kovászos uborkát is, meg a joghurtos uborkafagylaltot is. Nem tagadom, perverz ízélmény, ugyanakkor tényleg zseniális, és nagyon finom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.