Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) kisda válasza settenkex (#2450) üzenetére


kisda
aktív tag

Írtam korábban, hogy silány minőség. Lötyög az összes kiegészítő egymásban, az összeset csiszolni kell, hogy megtudd húzni normálisan. Vízálló tokot alig lehet összecsukni, feszül nagyon, A kis patentos nyitott tokba nem fér bele a kamera, csak akkor, ha az alján lévő két kis gumicsíkot kiveszed a tartóból. Vannak ott azért gondok nem kevés.

(#2452) Ricko válasza nbence94 (#2445) üzenetére


Ricko
tag

Na majd kipróbálom így... amúgy a júniusi firmware mivel tud többet mint a májusi?

[ Szerkesztve ]

(#2453) settenkex válasza kisda (#2451) üzenetére


settenkex
tag

Ez hasznos információ! Köszi!
Ezért is nem mindegy hogy SJ4000 vagy SD28!

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#2454) nrk


nrk
tag

Nem tudom volt-e már és, hogy ismeritek-e, de elég aktívak és a frissítéseket is megosztják mindig érdemes néha rájuk kacsintani. :)

https://www.facebook.com/JMBSYNERGIZ1

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2455) mutyi


mutyi
őstag

A kérdésem az lenne,hogy pontosan mit tartalmaz az SJ4000 doboza,milyen kiegészítőket, bilincseket?
Tegnap linkeltétek ezt a cumót:
http://www.ebay.com/itm/111375188619?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
Ez miért kellhet vagy miért felesleges ha vennék egy SJ4000-et?
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#2456) settenkex válasza mutyi (#2455) üzenetére


settenkex
tag

A doboz tartalma a téma-összefoglalóban megtalálható.
Valakinek szüksége volt kiegészítőkre (pl elvesztés, sérülés miatt).

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#2457) mutyi válasza settenkex (#2456) üzenetére


mutyi
őstag

Köszönöm,mindjárt át is olvasom.

(#2458) maj-viktor válasza mutyi (#2455) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tartalék elemek... ezeket mind tartalmaznia kell alapból az SJ4000-nek, ha gyári dobozostul veszed!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2459) dani88


dani88
tag

Rendeltem Xiaomi power bankot geekbuyingtól.
[link]
Ki is rendelt onnan és mennyi volt a szállítási idő?

(#2460) mm89 válasza dani88 (#2459) üzenetére


mm89
őstag

Ez jól néz ki! Én is régóta gondolkozok hogy kéne powerbank, de olcsó kínait nem merek venni,a márkás meg drága. Ez pont jónak tűnik! Majd írd meg hogy milyen, bár lehet hamarabb megrendelem :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2461) Bobyjack válasza mm89 (#2460) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ugyanilyet rendeltem a Banggoodról május 23-án, de még nem jött meg. Mondjuk a kamera is 50 napig jött, szóval nagyon nem izgulok. Ha nálam lesz megírom milyen.

(#2462) dani88 válasza Bobyjack (#2461) üzenetére


dani88
tag

Most jutott eszembe, hogy a nagyobb mennyiségű li-ion elemeket megfogják és nem engedik át a postán biztonsági okokból (kínában). Lehet, hogy érdemesebb EU-n belül megvenni inkább. Bár ez fém házban van, szóval a röntgenes átvizsgáláskor nem látszanának.

(#2463) dani88 válasza Bobyjack (#2461) üzenetére


dani88
tag

Megkérdeztem a supportot chaten, azt írta nem lesz probléma ezzel. Remélem így is lesz.

(#2464) DreaD88 válasza settenkex (#2450) üzenetére


DreaD88
tag

Szerintem majd logout lesz belelo, mert ido hianyaban nem fogok tudni mindenre kiterni egyszerre, uh majd az utolso elemig folyamatosan frissulo cikkszeruseg lesz.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2465) DreaD88 válasza dani88 (#2459) üzenetére


DreaD88
tag

Biztosan akadnak it RC modellezok, airsoftosok akik rendelkeznek lipo l, vagy valamilyen akkuval.
Majd adok egy linket, ebayrol ~1500 Ft koruli aron rendeltem egy 5V kimenetu kulso energiaforras atalakito elektronikat, ami 2-6 cellaig kezel lipo akkut.
Ehhez pedig egy gagyi (de tapasztalatbol megfelelo minosegu zip power markaju 3cellas lipo akkut), a referencia akku 4 evig kiszolgalt egy airsoft fegyvert, mostanaban adta fel a harcot az egyik cellaja, ez egy 2 cellas 1800 as aksi volt.
Egy ilyen elektronika azert jo mert tobb akku is lehet nalad, amit csak radugsz. Egy powerbank lemerul es vege. A lipo akkukat egy 400 Ft os elektronikaval mindog tudod ellenorizni. A legtobb power bank semmilyen visszajelzest nem ad. Es a linkelt powerbank is kicsit parasztvakitas a "10400 mAh"-val. Ezekben 1 cellas akku van, persze nem ~10Ah-as akkut fogsz benne talalni ha szetszeded.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2466) mm89 válasza dani88 (#2462) üzenetére


mm89
őstag

Nekem ezért késik a kamerám (legalábbis a dealextreme állítása szerint), mert nem engedték postázni. Azóta feladták újra, másik postával.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2467) dani88 válasza DreaD88 (#2465) üzenetére


dani88
tag

4 db (LG 18650) 2600mAh kapacitású akku van benne. Volt róla teszt is YouTube-on. Hamisítják természetesen, de ilyen nagy wholesale oldalakon eredetit lehet csak találni.

[ Szerkesztve ]

(#2468) _tRebroN_ válasza DreaD88 (#2465) üzenetére


_tRebroN_
tag

Li-Po akksit legolcsóbban online szerintem a hobby kingtől lehet venni, nekem a 2db Turnigy nano-tech 2000mah 2S 15~25C Lipo nunchaku akksi 9k hufba volt a kezemben, persze nem 228-as dollár középárfolyamon:)

(#2469) rezar válasza maj-viktor (#2408) üzenetére


rezar
csendes tag

- Szerintem pont a vágás meg editálás nélküli videó a jó tesztvideó, tehát érdemes volna a kiadott firmware-eket ilyenek alapján hasonlítgatni, nem újratömörítgetve, de ez nyilván evidens.

- A szalag mellett / nem mellett munkahasonlatot nem értem. Én csak azt mondtam, hogy aki egész nap a fórumot nyúzza, az addig sem dolgozik. Ne mondd nekem, hogy minden 17 óra után írja a bejegyzéseket.

- Gondolom, már be is perelted a céget. Annyira azért senki nem magabiztos, hogy igaza van, ugye?

- Te a melled vered, én a nyálam. Ez a stílusválasztás kicsit lekicsinylő ám.

- Nagymamám is debreceni, szerintem ő is a mobilx embere, csak még nem vallotta be, pedig minden jel erre utal.

- Ha csak a firmware a különbség, akkor miért állítod, hogy az SJ4000 többet, jobbat tud, stb.? A firmware tud többet maximum, nem? Mi a bizonyítékod arra, hogy az SJ4000-hoz folyamatos lesz a szoftveres ellátás a másikhoz meg nem lesz soha frissítés? Akkor mi van, ha kiderül, hogy tökéletesen ugyanaz a hardver, és a gagyinak kikiáltott SD28-hoz kiadnak majd egy sokkal jobb firmware-t?

Összefoglalva:
Szerintem ma Magyarországon, ha egy személy vagy csoport meg van róla győződve, hogy neki igaza van egy másik féllel szemben, mondhat a másik fél akármit, hozhat bármilyen érvet, vagy bizonyíthatja akárhogy, úgyis azt fogják mondani, hogy "terel", "ködösít", "hazudik", "nagyon gyenge" stb... ilyenek vagyunk. Ettől még nem állítom, hogy a mobilx-nek jogosak az érvei vagy hogy teljesen tiszta minden a termék körül, de szerintem, ha az lenne, akkor sem tudnák bebizonyítani, mert a nép már fellázadt, és vért kíván. (Ahelyett, hogy kimennétek videózni.)

- Rezar

(#2470) P3tyka


P3tyka
csendes tag

Privát kérésre csináltam 2 fotót a kamról, amit az electropointnál vettem, de ide is belinkelem, mert előzetesen többször felmerült, hogy "eredetit" vettem-e. Szerintem igen. :)


(#2471) mgy válasza DreaD88 (#2465) üzenetére


mgy
senior tag

DreaD88,
kérlek szépen ne feledd ezt a linket, nagyon érdekel az átalakító! Illetve bárkinek a tapasztalataira kíváncsi vagyok külső akksi ügyében.
Rendeltem már egy plusz vízálló tokot, azt valszeg majd megfúrkálom, hogy ki tudjam hozni az usb kábelt. Ez az egyórás üzemidő nekem, vagyis ahhoz a módhoz, ahogy használnám nagyon nem passzol. Van négy pár 18650-es akksim, azok együtt azért már nem lesznek buták... :D
Kösz!
mgy

(#2472) PePeBones válasza bajaki (#2441) üzenetére


PePeBones
csendes tag

Hogy sikerült eltörni a tok rögzítőjét?

Halli bocsi, hogy csak most válaszolok :) Hát kint voltam és próbálgattam a time lapse-t tokjába és bejöttem úgy hagytam a tokjába majd másnap mikor haza értem melóból akkor nyomom a pc-n a dolgokat ezerrel erre hallok egy csattanás! Mondom mi esett le? semmi nem esett le... eltört a csat .. annyit lett neki :D

De igazából örülök, hogy most tört el nem vízben !

https://www.youtube.com/channel/UCysZN3488QaayZOmzbCad9A

(#2473) kisda


kisda
aktív tag

Valamiért kissé festmény szerűek a képeim videóim, de nemtudom mitől..
06.16 V1 FW, normal Sharpness ( volt softon is, ugyan ez a helyzet) meg Tungsten vagy mi fehéregyensúly. Szép napos idő van pedig, nem értem mi lehet. Ötlet?

(#2474) nbence94 válasza kisda (#2473) üzenetére


nbence94
tag

próbáld ki Auto színnel , HDR off-al is :) amúgy tegyél fel képet, aztán úgy jobban látjuk mi lehet a probléma...

(#2475) kisda válasza nbence94 (#2474) üzenetére


kisda
aktív tag


kicsiben jól mutat, de teljes méretben mindjárt más.

Zavar, hogy copterrel próbáltam videózni ma, és nem lett a legélesebb a kép. Felfogom tölteni, és belinkelem majd a videót, még lehet ma.

[ Szerkesztve ]

(#2476) kisda válasza kisda (#2475) üzenetére


kisda
aktív tag

(#2477) ZozzV6 válasza kisda (#2451) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Kicsit fáraszt már ez az eredeti-nem eredeti dolog hogy minden nap lesz 50 új hozzászólás amiből 45 ezzel foglalkozik. :W Mindenki el tudja már az eddigiekből dönteni mit akar megvenni és honnan. Nekem "eredeti" van és mégis csúszós nyeklős csatlakozók voltak és csiszolni kellet mindet mert nem bírtam úgy meghúzni a csavart hogy erősebb rázásra ne hajoljon el a kamera súlyától. Többet én nem kívánok az eredeti vs fake témában hozzászólni mert unom ugyanazokat a hsz-eket olvasni újra meg újra mindig kicsit másképp leírva de a tartalom ugyanaz. Béke :)

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#2478) oszy válasza szabieable (#2342) üzenetére


oszy
veterán

megnézzük. és köszönöm ;) :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2479) TheCsory


TheCsory
csendes tag

Valaki vett mobilx-en SJ4000-be akksit de úgy, hogy az SJ4000-et nem ott vásárolta?

(#2480) maj-viktor válasza rezar (#2469) üzenetére


maj-viktor
őstag

- Folyamatosan beszólogatsz és még csak igazad sincs...
Természetesen a nyers felvétel a döntő... youtube-ra azért töltöttem pl. én fel "összevágott", tömörített videót, hogy látszódjon a különbség... DE!!! Szándékosan megosztottam a nyers felvételeket is, hogy mindenki maga eldöntse! mega.co.nz-re feltöltve! Akkor miről beszélünk!? O.o :O

http://www.youtube.com/watch?v=IkionZAxTv4
Jéééé a leírásban ott a "nyers" felvétel, mivel tudjuk, hogy a youtube alapból is nagyon lerontja.. letömöríti..
WOOOW!

- Képzeld én a szabadidőmet rááldozva kommentelek / teszelem a kamerát! Woooow mééég ilyet!

- Ha nagyon érdekel, engem konkrétan megfenyegetett a mobilx (privát beszélgetésbe... nem akartam kiírni nyilvánosba - csakhogy értsd, miért és miről beszélek), hogy ha mégegyszer valami csúnyát írok rólunk, akkor beperelnek... üzletrontás / becsület sértés miatt... Én meg mondtam, nekik - nyugodtan, aztán majd visszapereljük egymást én meg a vásárló megtévesztése miatt... sakk-matt helyzet! Ha lép a mobilx én is lépek! Ez aztán egy bolt korrekt hozzáállása a problémák kezelésére ugye!?, meg a facebook-ról letiltás, aki panaszkodik náluk, ugye-ugye....

- Elmondtuk ezerszer mi is / a mobilx-esek is, ugynézki, a belseje ugyanaz, csupán a firmware különbözik és esetleg az anyaghasználata silányabb az SD28-nak az eddigi emberkék leírásából (én még nem láttam, szóval nem tudom összehasonlítani, de ahogy írtam tervezve van már egy emberkével, hogy megnézzünk mindent és teszt összhasonlító videót is csináljuk SJ4000 VS SD28... csak idő összeszervezni...)
Ezt én is elmondtam... kitudja idővel még az is lehet, hogy az SD28-nak jobb lesz a firwmare-je... jelenleg még nem úgy néz ki...

- Te tényleg ennyire korlátolt vagy!? A mobilx maga posztolt a facebook oldalukra képet, amin látszik ~50db SD28 kamera... a doboz "elírásból" adódóan egyértelműen SD28, amint SJ4000-ként árulnak...

De minek kell ezt folyton felhozni!? Lépjünk már túl rajta... Mostmár ők is odaírták, hogy csak az ő firmware-jükkel működik a kamera... legalább ennyit "csináltak" (bár az én szemembe továbbra is inkorrekt a cég, hogy SJ4000 típusként árulja... az SD28-at ez egyéni vélemény... átlagfelhasználó meg lesz*rja, az valószínűleg GoPro-t akar venni, csak olcsón megakadja úszni és megveszi aztán örül majd, mint majom a farkának, hogy de jó vételt csinált... ENNYI!)

Aztán ha valaki kérdi tőlem, honnan tudna venni SJ4000-et... tuti nem a mobilx-et fogom ajánlani... Ennyi a történet! (és most hogy leíram a véleményemet - majd beperel a mobilx... már várom a csúnya e-mailjüket, mert érdekes módon bármit írtam ide, rá pár percre... órára "megkerestek"... szóval senki ne mondja nekem, hogy nem olvasnak minden kommentet)

SJ4000-el akartak / akarnak kereskedni... kifogtak egy rossz szálltmányt.. elsózták... van ez így! Csak a kommunikációjuk hagy kivánni valót... Esetleg vegyenek fel egy marketingest, aki tudja "kezelni a helyzet", mert egy bolt részéről a fenyegetőzés, nagyon nem jó imidzs! (De majd ezért is megkapom tőlük az irgum-burgumot tuti...)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2481) DreaD88 válasza mgy (#2471) üzenetére


DreaD88
tag

Külső aksi töltő-átalakító.
Majd tesztelgetem, de egyelőre megbízhatónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2482) Ricko válasza maj-viktor (#2480) üzenetére


Ricko
tag

Nem semmi! De örülök, hogy nem vagy egy bexari alak :))
Én az emberek helyében vissza vinném a kamerát.
Kötelesek visszatéríteni a vételárat vagy pedig a számlán/garancián is feltüntetett SJ4000 kamerára kicserélni!

(#2483) kroland20


kroland20
tag

Sziasztok! 1 héten belül nyaralni megyek és szeretnék egy sj4000-et. Hobbi Fotós Videósként elégnek érzem, nem kell a GoPro Szint, főleg a vízállósága miatt. Hol tudok venni itthon ?

(#2484) nbence94


nbence94
tag

kicsit nagyon meguntam, hogy naponta rengeteg olyan hozzászólás érkezik, ami OFF, vagy már ezerszer elismételt dolog, emiatt a tartalmas/érdekes hsz-okat folyamatosan keresgetni kell. :W :W

ezért összedobtam közösség számára egy új fórumot, ahol külön témákra osztva lehet véleményt cserélni, beszélgetni. hogy miért?

-ne legyenek ismételve ugyanazok a kérdések
-ne kelljen folyton a moderációtól tartani
-ne kelljen a prohardveres szabályokat betartani
-jobban átlátható legyen
-mindennek meglegyen a külön helye, (+az egymás oltogatása ne riassza el az új érdeklődőket :W )

tehát: :C SJ4000 magyar fórum :C

nekem ez kb. 20 perc munkámba került, és talán kialakul egy jobb beszélgetős hely. az eszközt a kezetekbe adtam, a többi már csak a közösségen, azaz rajtatok múlik.

(20mp-es regisztrációt követően lehet új témát nyitni, amúgy hozzászólához nem kötelező regisztrálni)

(#2485) mgy válasza DreaD88 (#2481) üzenetére


mgy
senior tag

Ez csak LiPo akksikhoz jó, vagy elmegy LiIonnal is? Nekem csak azok vannak.

(#2486) csaszi72 válasza ZozzV6 (#2477) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:Y
Mégis? Mit javasolsz, hol beszéljék ki?
iOS topikban?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2487) Dread


Dread
tag

Sziasztok!
Nagyon megtetszett ez a kamera ugyhogy ugy döntöttem veszek én is egyet.
Viszont sj4000et szeretnék nem pedig az sd28at. Megtudnátok mondani hogy hogyan ismerem fel a kettőt? Az sj4000 megvan mert az első hszban ott van a kicsomagolás de a másikról nem találtam semmit. Esetleg valaki tudna linkelni egy kicsomagolos videot az sd28rol? Amugy az electropointnál szeretném megvenni, ott elvileg sj4000 kapható ugye? :)

UT2004 és xDk rulz!

(#2488) nrk


nrk
tag

Ez szerintem azért bukó mert ezt a fórumot jóval többen látogatják alapból, jól belakott dolgot nem hagynak ott az emberek, és ott is ugyan az lenne mint itt... attól, hogy másik a fórum, az emberek ugyan azok a lusták vissza nem olvasók lennének, szóval teljesen mindegy, hogy itt nem olvasnak vissza vagy ott... így szerintem teljesen fölösleges.

Tegnap rendeltem ebay-ről 2 darab aksit + hozzá usb-s külső töltőt, 7000 forint körüli áron, van-e esetleg valakinek külső töltője? Tapasztalat vele?

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2489) DreaD88 válasza mgy (#2485) üzenetére


DreaD88
tag

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen akkuról kapja a tápot, a feszültségtartományt betartva működnie kell.
2-6 cellás lipo akkukra írják, azaz 7,4 - 22,2V-ig lehet az input. Mivel nincsen rajta csak egy negatív, pozitív bemenet, semmi balancer/akkuőr csatlakozó, így szerintem az adott feszültségtartományban bármit kaphat, nem csak lipo akkut. De persze csak egyenáramot!

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2490) P3tyka válasza Dread (#2487) üzenetére


P3tyka
csendes tag

Azóta már tisztáztuk, hogy az electropointnál az eredetit árulják (am én amikor kinéztem azt sem tudtam, hogy van másmilyen is....ezt bemakkoltam :) ). Sokan írogatták a különböző mechanikai hibákat, meg a képminőség etc... Én bringázáshoz használom és főként városi körülmények között...amolyan biztonsági megoldásként, mert mondhatni "sietek". :D Nekem eddig tökéletesen működik és elégedett vagyok.

(#2491) Petyus1 válasza kisda (#2475) üzenetére


Petyus1
tag

traktoros videóhoz:
Goprohoz létezik olyan szűrő, ami kiszűri a zavaró légcsavar effektet. Nem tudom SJ-re föltehető-e.

(#2492) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Kiadtak egy új firmware-t az SD28-hoz. [link] - 20140702V01

[ Szerkesztve ]

(#2493) nrk válasza CGmatula (#2492) üzenetére


nrk
tag

Akkor ez, most nekünk a sima SJ4000-hez nem jó? Vagy, az sj4000-é nem jó az sd28-ra, vagy teljesen mindegy vagy, hogy van ez pontosan, mert már abszolút nem vagyok képben, elvesztettem a fonalat. :D

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2494) CGmatula válasza nrk (#2493) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Az SD28-ra semmiképp nem jók az SJ4000 firmware-jei. Az SJ4000-re pedig nem jók az SD28 firmware-jei.

Meglehet próbálni de szerintem nem lesz jó.

szerk.: Letöltés gombot viszont én nem találok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2495) nrk válasza CGmatula (#2494) üzenetére


nrk
tag

Akkor lehetne egy olyat csinálni, hogy az sd28-nak nyitni egy külön topicot, hogy ne keveredjen össze a kettő és így mindenki tisztában lenne, hogy mi merre hová tartozik. Persze ha én egyedül keverem a kettőt, akkor miattam fölösleges. :D

Mellesleg nem lakik valaki a mátra felé és még bringázik is? Jövőhéten, kerékpározni megyünk, fel a kékesre, aki gondolja... :)

[ Szerkesztve ]

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2496) Ricko válasza nrk (#2495) üzenetére


Ricko
tag

Szilvásváradi maratonon nem voltál?

(#2497) mgy válasza nrk (#2495) üzenetére


mgy
senior tag

A mátrába majd szept. 3-n... :D
De kamerát akkorra biztosan nem viszek.

(#2498) Dread válasza P3tyka (#2490) üzenetére


Dread
tag

Nagyszerű, amint van időm, megyek is :)

UT2004 és xDk rulz!

(#2499) Dread


Dread
tag

Na még annyi, hogy talán a legkevesebbet arrol esett szó hogy hogyan teljesít a kamera a víz alatt.
Valaki írta hogy neki kicsit beázott de a lencséknél jobban meghuzta a csavarokat és jó lett :/ Nekem az elsődleges szempont az lenne hogy birja a vizet :)

UT2004 és xDk rulz!

(#2500) kisda válasza Dread (#2499) üzenetére


kisda
aktív tag

Nekem az volt az első, hogy ráhúzgáltam a csavarokra.
Csúszdázás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.