Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Bobyjack válasza greef (#2049) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Vagy egyszerűen kínai és csak a kandzsikat tudja olvasni. Egy szöveg lemásolásához nem kell angolul tudni, továbbá fel sem tűnik neki az ordító hiba...

(#2052) greef válasza Bobyjack (#2051) üzenetére


greef
tag

Egyébként rohadtul mind1, így is úgyis hamisítvány.

(#2053) OccsE válasza Feribacsi555 (#2007) üzenetére


OccsE
aktív tag

Honnan van az infod hogy hamarosan jön a wifis verzió? És mennyi a hamarosan?

(#2054) Feribacsi555 válasza OccsE (#2053) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Greef kolléga linkjét megnyitottam és az elejét elolvastam, amiben ezt találtam:

SJ4000 Action is released more than half years, it is still a very hot sale product, also the new WIFI and Ambarella A7 version will be released soon.

Azaz, az sj4000-es kamera már több mint fél éve a piacon van, nagyon keresett termék, továbbá az új wifi és ambarella a7-es verzió hamarosan megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#2055) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kedves Fórumozók!

Felmerült a topicban, hogy egy "kínai" termékból is készítettek egy klónt, melyet egy hazai forgalmazó is árusít.

Ami innentől történt, az kívülről nézve leginkább tömegpszichózisnak tűnik: emberek nagy nyilvánosság előtt, egymásra licitálva vádolnak egy céget csalással, fogyasztók megtévesztésével egy link alapján. Mindez ugyanúgy bűncselekmény, mint a fogyasztók átejtése (!!!).

Kérek mindenkit, hogy
- hűtse le kedélyeit és finomabban fogalmazzon, a tények alapján!
- ha problémája van a termékkel, akkor a hivatalos utat járja be, és vigye vissza a céghez
- ha ezzel nem jut eredményre, akkor természetesen a fogyasztóvédelemhez fordulhat

Szentírásnak vesztek egy tőletek több tízezer kilométerre szerkesztett blogoldalt, egy hazai, közelben levő céggel szemben, ami az egyébként kőkemény hazai fogyasztóvédelmi szabályozások hatálya alatt dolgozik.
Az eddig betett tesztfelvételeken semmi gond nem volt a kamera képességeivel.

[ Szerkesztve ]

(#2056) Feribacsi555 válasza Kalandor (#2055) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

"Szentírásnak vesztek egy tőletek több tízezer kilométerre szerkesztett blogoldalt, egy hazai, közelben levő céggel szemben, ami az egyébként kőkemény hazai fogyasztóvédelmi szabályozások hatálya alatt dolgozik.
Az eddig betett tesztfelvételeken semmi gond nem volt a kamera képességeivel."

Szentírásnak azért vesszük, mert az a cég kezdte el forgalmazni először a kamerát ezzel az sj4000-es névvel, feltehetőleg ő áll kontaktban a gyártóval. Úgy gondolom az itt felszólaló kommentelők kötelessége megosztani azon birtokában lévő információkat, amik a jövőre nézve megakadályozzák az átveréseket, mint pl kik a megbízható eladók és kitől lehet mostmár hamisítványt kapni. A magyar cég bizonyítottan nem olyan kamerát árul, mint ami a termék leírásában van és ezt feltehetőleg tudják is, mivel minden szembesítő kommentelő kommentjét szó nélkül törlik és tiltják facebookról is. Nyilván nem ok nélkül.

Mindazonáltal értem én mire szeretnél kilyukadni, így megértem az álláspontodat, csak hát én is zabos lennék, ha az általam megvett a cég által meghirdetett termékről kiderülne, hogy hamisítvány és nem mennek bele olyan alkatrészek, amiket már megrendeltem ebayről, tegyük fel nem kevés pénzért, azon jóhiszeműségre alapozva, hogy egy gyári darabot vettem meg, holott nem.

[ Szerkesztve ]

(#2057) Boonen007 válasza Feribacsi555 (#2056) üzenetére


Boonen007
őstag

Így igaz, egy levelet megérdemelne a fogyasztóvédelemnek...

(#2058) Feribacsi555 válasza Boonen007 (#2057) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Ezt az utat csak a károsultak tudják talán bejárni (ahogy tudom), ők meg nem hiszem, hogy foglalkozni fognak vele, inkább visszaküldik és kész. Nem olyan egyszerű egy ilyen reklamáció sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#2059) alfagyuri válasza Kalandor (#2055) üzenetére


alfagyuri
tag

Ha igazad lenne akkor felmenne rá az eredeti frissítés mint másoknak.

(#2060) DreaD88 válasza Feribacsi555 (#2056) üzenetére


DreaD88
tag

Teljesen igaza van Feribacsi555-nek.
Nekem nem hazai forgalmazótól van a kamera, hanem kínából és azzal kezdődött a gebaszsorozat, hogy az SJ4000-hez való firmware-k nem mentek fel rá, mert másolat. Ugyan ez történt azzal is, aki itthon vette. Tehát nem SJ4000-et kapott, hanem egy klónt, amihez nem fog tudni letölteni szoftverfrissítéseket, nem olyanok a konzolok (ahogy látom), stb.

De ha minden jól megy, akkor OccsE-vel csinálunk egy origi vs fake videó tesztet...
Én is nagyon kíváncsi vagyok rá. Bár ma már használtam és az eredmény nem túl meggyőző. A nyers videó fHD monitoron sem túl meggyőző. A kamerát nem is tudtam elfordulás mentesen rögzíteni a bringán, mert a konzolok nem fogják jól. Ezeket is, reményeim szerint, megfogjuk nézni!

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2061) alfagyuri válasza Feribacsi555 (#2056) üzenetére


alfagyuri
tag

Ott a pont.

(#2062) Kalandor válasza alfagyuri (#2059) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem nincs igazam, nem is kell hogy igazam legyen, de tovább megyek, nem is lehet igazam, mert nem állok egyik oldalon sem és nem állítottam semmit.

Beindult itt egy tömegpszichózis, ezt meg kell hogy fékezzem, ezért kértem, hogy minden nyugodjon le és szorítkozzon a tényekre. Ennyi.

(#2063) alfagyuri válasza Kalandor (#2062) üzenetére


alfagyuri
tag

A tények vannak leírva.
Ha nem az akkor nem az.(sj4000)

(#2064) Kalandor válasza alfagyuri (#2063) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudod mit jelent az, hogy a vásárlók MEGTÉVESZTÉSE? Azt, hogy valaki szént szándékkal átvert valakit! (Mert ti ezt állítjátok egy cégről.)

Fel tudjátok fogni ennek a vádnak a mibenlétét (hamisságát) és következményeit vagy tényleg magyar órát kell nektek tartsak?

(#2065) Boonen007 válasza Kalandor (#2064) üzenetére


Boonen007
őstag

A megnevezett cég részéről a kommentek azonnali törlése, felhasználók tiltása meg csak véletlen, nyilván nem tudnak az egész problémáról semmit ugye? :) Persze, hogy nem mert aki leírja repül. :)

[ Szerkesztve ]

(#2066) Feribacsi555 válasza Kalandor (#2062) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Szorítkozzunk a tényekre, amik azt mutatják, hogy a föntebb megnevezett webáruház is tömegpszihózist alkalmaz, ahogy fogalmaztál, jobban mint mi, ők kikiáltották egy termékről, hogy az sj4000, holott nem az és a facebookra feltöltött képek alapján jó sokan benyalták ezt.

Fogyasztó védelmi szabályok ide vagy oda, akkor sem azt a terméket küldik, amit meghirdetnek, mint amit az ember megvásárol az adatlap alapján. És ezt nézhetjük előlről vagy hátulról, jobbról vagy balról, a képek és a termék oldala magáért beszél, továbbá az inkorrekt viselkedés, amit a föntebb nevezett webshop tanúsít, mivel ha eddig nem is tudták, hogy az a termék nem egyezik az eredeti gyártó által kiadott eredeti kamera típusával és szerelékeivel, firmwarejével, most már tudják, ugyanakkor a számtalan törölt komment után ez szándékos megtévesztésnek minősül.
Nem kéne több a részükről, mint kibontanak egyet, lefényképezik, hogy mi van benne, és ennek alapján helyes termékleírást készítenek helyes képekkel, amiből már ugye kimarad az, hogy ezt a kamerát sj4000-nek hívják és megnevezik a hivatalos gyártót, akitől a további fw-ket be lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#2067) alfagyuri válasza Kalandor (#2064) üzenetére


alfagyuri
tag

Én hol írtam,hogy szánt szándékkal csinálta???Linkeld ide be léci.

Amúgy az ezzel a baj,hogy az eredeti sj4000 előbb utóbb egy szar kamerának lesz nyilvánítva ha elterjed a sok frissíthetetlen és több más problémával küszködő kamera ami ugyan azon a néven fut és azt hiszi a vásárló,hogy ő sj4000-et vett.

(#2068) alfagyuri válasza Feribacsi555 (#2066) üzenetére


alfagyuri
tag

Így így.

(#2069) Kalandor válasza alfagyuri (#2067) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már töröltem a te hsz-edet és Feribacsi555-t is (és törölt hsz-t nem fogok bemásolni), a következő alaptalan vádnál viszont kitiltást is fogok adni ilyesmiért.

Részemről az ügy lezárva, nem rágom a gittet, amit kellett, elmondtam.

[ Szerkesztve ]

(#2070) greef


greef
tag

Megjött a nagytesó. (és csöndet csinál)

Attól még a tények magukért beszélnek.
Legközelebb remélem a futár neked is sámson TV-t hoz majd. :((

(#2071) Boonen007


Boonen007
őstag

Heavendstől rendeltel volt gond? A gagyibb minőségűre gondolok. Jövőhéten rendelek valószínűleg egyet. :)

(#2072) greef válasza Boonen007 (#2071) üzenetére


greef
tag

Heavends (ebay) 3 hete rendeltem, minden rendben volt, tökéletes kamerát küldött.
(felmegy rá a frissítés) :D

(#2073) alfagyuri válasza Kalandor (#2069) üzenetére


alfagyuri
tag

Ha kitörölted a hozzászólásaimat amiben én nem rágalmaztam céget csak védem az eredeti dolgokat akkor törölj nyugodtan.

És kár,hogy te sem az embertársaidat véded,hogy ne vegyen olyan terméket ami nem az amit szeretne,hát akkor nagyon sajnálom.Ezért tart itt ez az ország mert nem védjük meg egymást.És ebbe nem akartam akarok politikát belevinni.

Max feljelentkezek más néven.

(#2074) alfagyuri válasza Boonen007 (#2071) üzenetére


alfagyuri
tag

Ő rendben van.

(#2075) alfagyuri válasza Kalandor (#2069) üzenetére


alfagyuri
tag

Ezért koptatom a tollat? :DD

(#2076) Kalandor válasza alfagyuri (#2073) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megkaparom magam, hogy felnőtt emberek nem képesek különbséget tenni aközött, hogy leírom, hogy ha szerintem nem eredeti egy termék és aközött, hogy a cég átveri, megtéveszti a vevőit, hazudik és törvényt szeg [idézetek a törölt hszekből].

Nem érzitek az ízét, hogy ez a két dolog mennyire mást jelent? Az egyik egy vélemény, míg a másik egy minősítés / rágalmazás!

Mert hogy felfogjátok, hogy jogilag mást jelent, azt nem várom el, de legalább édes anyanyelvünkön érezzétek már a különbséget!

[ Szerkesztve ]

(#2077) bajaki válasza Boonen007 (#2071) üzenetére


bajaki
őstag

Én is tanúsíthatom, nem volt vele gond. Hétfőn kaptam meg a kamerát.

(#2078) DreaD88


DreaD88
tag

Valaki akinek van GoPro a közelében, az megtudná tenni, hogy leméri/összehasonlítja a lencsék, illetve a keret átmérőjét?
Ez miatt kérdezem, mert szeretnék rendelni, csak nem tudom, hogy lefog-e esni, vagy rá se megy, esetleg tökéletes lesz...

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2079) Feribacsi555 válasza DreaD88 (#2078) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Greef kollégára hivatkozok megint, anno linkelt ilyen képeket, ebből le lehet szűrni egy két dolgot.

(#2080) maj-viktor


maj-viktor
őstag

fél nap és 85új komment, mondom mi a fene van itt... megnézem, erre ez fogad...

Egyszerre nevetek és sírok!

Azér az mi már, hogy úgymond a clone-t (GoPro clone = sj4000) is másolják!? O.o :DDDDDD

Ez kemény! Akkor ez alapján, onnan tudod, hogy CLONE CLONE-od van, hogyha nem megy fel rá a SJ4000 firmware-k...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2081) Feribacsi555 válasza maj-viktor (#2080) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Van több árulkodó jel is. Kibontás nélkül is meg tudod állapítani.

(#2082) gotz


gotz
tag

Sziasztok!

Keresek teljes SJ4000 kiegészítő szettet (konzolok, vízálló tok, stb.)

Üdv.

(#2083) Feribacsi555 válasza gotz (#2082) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Hali.

Talán ebbe benne van minden, de nem tuti.

(#2084) maj-viktor


maj-viktor
őstag

A mobilx-es történethez meg... valaki vásárolt tőlük - facse-n reklamált - válaszoltak neki, utána törölték a számukra nem jó fényt vető kommentet... ha jól értelmeztem... Mást meg szimplán letiltottak, mert nekik nem tetszőt írt publikba!
Gondolom azért jelent itt meg egy mod és törölgetett kommenteket, mivel a mobilx rájuk szólt, hogy "rontják az üzletet", de sajnos a tények azt mutatják, hogy kamu SJ4000-el kereskednek, ami így a vásárló félrevezetése... (feltételezem, azért van kapcsolat a prohardver és a mobilx között, ami nem is baj, de az már igen, hogy így megtévesztik a vásárlót, mivel az adott emberke - jóhiszeműen megveszi tőlük az SJ4000-et, ami nem is SJ4000, hanem SD28 és így nem tudja felrakni rá az SJ4000 firmware-jeit, így tegyük fel, hogy nem sokkal rosszabb az SD28 képminősége - tudása, mint az SJ4000-é, de az SJ4000 szoftver-firmware támogatottságától elesik... mivel azért bárki bármit mond, elég nagy közössége kialakult az SJ4000-nek a fél év kiadása után, illetve a gyártó folyamatosan frissítgeti a firmware-t és finomítgatja...)

Azért ez elég inkorrekt magatartás szerintem is!
És én abszolút megértem őket... nem egyszerű fenntartani egy vállalkozást Magyarországon... sok a költség stb., DE és előre szólok sem ellenük - sem velük nem vagyok, de a tények, azok, hogy: sajnos őket is átverte a beszállítója ezekszerint... mivel nem SJ4000-et, hanem ezt az SD28-at kapták (http://www.acmell.com/products.asp?id=437), mely nem kompatibilis az SJ4000 firmare-jével... így az lenne a korrekt részükről, ha nem SJ4000-ként, hanem SD28-asként árulnák, mivel bebizonyosodott az általuk facebook-ra rakott képekből (melyet itt pár leleményes fórumozó lementett, hogy a kamu SJ4000-ből táraztak be)

http://www.foxoffer.com/blog/2014/07/05/the-difference-between-original-and-fake-sj4000/
A water resistant VS water resistabt (SJ4000 VS fake SJ4000 = SD28)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2085) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Amúgy annak, aki rendelni akar, én azt tudom javasolni, hogy csak megbízható helyről tegye... ezek közé az aliexpress nem tartozik! Sem az olcsó ebay-en árult darabok se! Ha gyanúsan olcsó - akkor gyanakodj!

geekbuying - banggood - foxoffer - heaven, ezek nagy shopok, nem hiszem, hogy kockáztatnak azzal, hogy kamu SJ4000-et adjanak ki... míg egy aliexpress-es eladóval megjárhatod!

Ezt a modinak írom, aki kijavította emberünket, hogy "csak egy külföldi blog"... kérlek szépen a FOXOFFER az elsőszámú hivatalos forgalmazója az SJ4000-nek, szóval nem "csak egy külföldi blog" bejegyzés hatására kételkedünk! AZ NAGYONIS HITELES INFORMÁTOR - INFORMÁCIÓ!

Hiába próbálok mindig segíteni másoknak külföldi rendelés ügybe, az olcsó olcsósság (hogy külföldről rendelve olcsóbb, mint itthon még áfázva/vámozva is) mindenkit elkábít! És nem ügyel a jelekre! Itt is volt, aki "besz*pta" és rendszeresen kapok PM-eket, hogy így segítsek - úgy segítsek mert átverték az adott egyént!

És így vásárolnak az emberek aliexpress-en folyton fake SD - microSD kártyát, illetve akkor most felbukkant ez az SJ4000 clone (SD28) is!

Fake kártya esetén meg sokan nem is tudják, hogy szart vettek, csak ha a 32GB-osra 8GB-nál többet nem tud valójára ráírni.... kártyavásárlás esetén mindig h2testw futtatás! 1000x elmondom!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2086) dani88 válasza maj-viktor (#2080) üzenetére


dani88
tag

Még szerencse, hogy nem tégláztam le a kamerám, mikor megpróbáltam az SD28-as firmware-t ráerőszakolni. Mondjuk az is érdekes volt, hogy a bekapcsolóhang is ugyanaz volt, mint az eredetin:)

(#2087) Gaboapo válasza DreaD88 (#2078) üzenetére


Gaboapo
csendes tag

A GoPro kameráé nagyobb és leesik róla! Itt ajánlotta valaki, hogy a Möbius kameráé jó rá, de én rendeltem is 2 db-ot, de az meg sajnos kicsi lett és nem megy fel rá! Ha valaki megtalálja a megfelelőt, kérem írja meg! :K

(#2088) DreaD88 válasza Gaboapo (#2087) üzenetére


DreaD88
tag

Nagyon sokkal nagyobb?
Ha esetleg be van vágva (akár 1-2 helyen) is akkor sem megy fel rá?
Van linked erről a kupakról?

[ Szerkesztve ]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2089) c.e. válasza PePeBones (#1620) üzenetére


c.e.
csendes tag

Szia !

Ha még aktuális itt talász:
http://forum.rcmodell.hu/index.php/board,104.0.html

(#2090) szabieable


szabieable
aktív tag

Srácok, nekem ilyen verziós kamerám van 20140421V01. Ez most akkor új vagy régi? Van rá újabb FW?

Első hozzászólásba valaki igazán csinálhatna már egy összefoglalósdit a megbízható helyekről, sample videókról, firmware elérésekről stb. Nagyban megkönnyítené a nyomozást sok esetben

(#2091) Bobyjack válasza szabieable (#2090) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Új kijelzősöd van. Innen az 1-es számú a legújabb, közmegegyezés szerint legjobb firmware a készülékedhez.

(#2092) nbence94


nbence94
tag

pffff, hamisítványt hamisítani sosem jó ötlet :(((
végigolvasva az hsz.-okat, azt mondom kétféleképpen lehet nézni ezt az esetet:

1. egyértelműen hamisítványhoz jutottatok hozzá, nem SJ4000-hez, ezt többféle képpen is tudjátok bizonyítani, ez szerintem már bőven elég a reklamációhoz. én azt mondom, hogy nem azonnal perelni kell, hanem eredeti dobozában, papírokkal visszakérni az árát, ugyanis ehhez bizonyos időn belül JOGOTOK van.

2.másrészt azonban nem csaptak be titeket, teljesen jó működő, fullHD kamerát kaptatok, szerintem a tesztvideó akár sj4000-rel is készülhetett volna, nem látok különbséget, egyedül a későbbi támogatásból(?) maradtok ki.

s.s.: akinek nemtetszik, az álljon el a vásárlástól a jogai szerint, és ne fikázza az egyes árusító helyeket, meg szerintem nem a fb a legjobb módja a reklamációnak. :D erről ennyit.

--------------------------

a facebook csoportot viszont nagyban támogatnám, akkor legalább nem szegnénk folyton fórumszabályzatot :P akár adminként is besegítek, ha nincs más jelentkező :)

(#2093) DreaD88 válasza szabieable (#2090) üzenetére


DreaD88
tag

(#2021) greef felvetette a magyar facebook csoport létrehozását ami jó ötlet. De lehetne egy még általánosabb információs oldalt csinálni hozzá. Mi lenne, ha összeállítanánk egy wikipedia oldalt? Magyar lenne, lenne frissítve, stb.
Az topicban az 1. hsz-ben lehetne rá hivatkozni, illetve a wikipediáról is a topicra.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2094) bajaki válasza DreaD88 (#2093) üzenetére


bajaki
őstag

Szerintem elég lenne egy rendes összefoglaló írás is. (1 hsz)

[ Szerkesztve ]

(#2095) dani88 válasza DreaD88 (#2093) üzenetére


dani88
tag

Támogatnám az ötletet. De ne csoport, hanem oldal legyen, ha lesz.

(#2096) OccsE válasza bajaki (#2094) üzenetére


OccsE
aktív tag

Szerintem is elég lenne egy 1.hsz.
Keddtől kicsit jobban raerek. Összerakok egyet velemenyezesre...

(#2097) Feribacsi555 válasza dani88 (#2095) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Szerintem már valaki elkövette az oldal létrehozását és a tegnapi balhé közbeni ötleteléskor jött létre, csak ha közülünk való az illető, akkor azt nem értem, hogy miért nem szólt vagy osztotta meg fórumon. Ha meg nem közülünk való és nem jelentkezik estig az elkövető, akkor csináljunk másikat vagy egy külön sj4000 fórumot esetleg egy külön tárhelyen? Ebben mondjuk tudnék segíteni.

(#2098) maj-viktor válasza Feribacsi555 (#2097) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem én vagyok az elkövető... de itteni ember! :)

Amúgy én mind3 ötletet támogatom!
1. a facebook oldalt (de tényleg inkább "nyitott oldal" kell, ahova bárki posztolhat - kommentelhet (persze admin felügyelettel), ne fb csoport (bár az se olyan nagy hülyeség, de az oldal jobb)
2. wikipedia információs oldal sem hülyeség
3. itteni első hsz. főinfo sem árt...

Egyszóval mind3 jöhet, mivel mind3 más....
Az első hsz. az egy általános fő információ
A wikipediaszerűség egy részletesebb információ áradat
a facebook oldal meg, egy közösségi támogatás, ahol megoszthatja egymással az ember a gondolatait...
ahogy ez a fórum is...

szóval akkor így összegezve mind4 jöhet és jó ötlet! :)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2099) dani88 válasza maj-viktor (#2098) üzenetére


dani88
tag

Van virtuális szerverem és mindenféle szoftver is. Ha gondoljátok...

[ Szerkesztve ]

(#2100) Petyus1


Petyus1
tag

Ha már copy copy-ról volt szó. Nem mintha az SJ4000-et kéne védeni, de legalább a gyártó összehozott egy egész tisztességes netes jelenlétet. Persze valszeg ők is úgy kezdték, hogy ízekre szedtek egy goprot, de most már azért látszik az innováció. Valóban, ezért dühítő ez az SD28-as sztori.

http://www.chitec.net/factory-tour

Kicsit más.
Emlegettek itt wifis Ambarella A7 -es SJ4000-et. Az nem ez akar lenni esetleg? Mert ez a G8900. Sztem az SJ4000 az SJ4000 fog maradni.:

http://www.chitec.net/product/ct-g8900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.