Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) PS7A


PS7A
tag

Csináltam ma egy time lapse videót és gondoltam megosztom veletek :)
A képarány kicsit elmászott, de most nem az a lényeg :P

(#2752) #59816064


#59816064
törölt tag

(#2753) greef válasza #59816064 (#2752) üzenetére


greef
tag

Nem!

(#2754) CGmatula válasza greef (#2753) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Ha lesz wifis,márpedig elvileg lesz,akkor nem a foxoffernek kellene először árusítania? :))

(#2755) gotz


gotz
tag

És ez így már valószínűbb, hogy átment a vámon?
2014.07.14
23:59
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2014.07.17
12:00 Vác 1 posta
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

(#2756) CGmatula válasza gotz (#2755) üzenetére


CGmatula
csendes tag

[link]

Ez alapján átment. :))

[ Szerkesztve ]

(#2757) Boonen007 válasza CGmatula (#2756) üzenetére


Boonen007
őstag

Én is várom Heavendstől a kamerám, pont múlthét csütörtökön adta fel. Kis szerencsével holnap itt lehet. :)

(#2758) DreaD88 válasza gotz (#2755) üzenetére


DreaD88
tag

gotz, te is váci vagy? :D

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2759) CGmatula válasza Boonen007 (#2757) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Ha mákos vagy tényleg itt lehet! :DDD Ha nem pénteken,akkor legkésőbb kedd,szerda.

(#2760) epszilon válasza danilla (#2749) üzenetére


epszilon
csendes tag

Utána olavasva fhd-ban tudja a 60 fps-t. SJ4000 meg nem. Lehet jobb akkor? tesztelni kellene ha valakinek van ilyenje.

(#2761) CGmatula válasza epszilon (#2760) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Resolution: 1920*1080@30fps,1280*720@60fps,1280*720@30fps :(

Itt nem írja pedig. Egyébként ha ki is jön az "SJ4000 wifi",akkor azt szerintem csakis a foxoffertől tudjuk meg először.

[link] - itt leírták ezt: ""SJ4000 Action is released more than half years, it is still a very hot sale product, also the new WIFI and Ambarella A7 version will be released soon.""

Elvileg érkezni fog egy új,amiben már ez az Ambarella chipset lesz,ami a goprokba is van. Ez a chipset tudja az 1080p60fps-t és a wifit is.

Az a kérdés,hogy mikor fog jönni ez,mert egyenlőre semmi hír róla. :(

(#2762) Dread válasza DreaD88 (#2758) üzenetére


Dread
tag

Ti is váciak vagytok? :P

UT2004 és xDk rulz!

(#2763) decision


decision
csendes tag

Sziasztok!

Friss SJ4000 tulaj vagyok, ma 2014.07.17-én érkezett, 07.04-én lett rendelve.
Forrás: banggood, vám nem volt. ;)

Nekem az eredeti verzió érkezett. A kamerát a vízálló tokból nehéz kivenni, az akku fedél viszont gyönyörűen nyílik.
Tulajdonképpen még nem próbáltam ki, a kérdés, hogy ez a fw jó-e nekem?
n201405270zv01

Ennek érdemes lenne nekifutnom?
20140616V01

V01es, mint az enyém..

3-4 hete már elolvastam az addigi össz hsz-t, de közben elfelejtettem, hogyan kell fw-t frissíteni, mir ekell vigyázni stb.
Van valahol ez szépen leírva?

Köszi szépen,

d.

[ Szerkesztve ]

(#2764) DreaD88 válasza CGmatula (#2761) üzenetére


DreaD88
tag

Szerintem biztosra vehetjük azt, hogy
1. már eladásra kész a wifis változat
2. csak akkor dobják piacra, ha már nem adnak el olyan sokat az előző verzióból.
Ha nem így tennének, akkor sok rajtuk maradna, illetve olcsóbban kellene adniuk, uh az SJ4000 megjelenésétől számítva 1 évet biztosan várnak.

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2765) maj-viktor válasza DreaD88 (#2764) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sztem is... 1évet biztos várnak, és 1év után dobják csak piacra az "új verziót"... azaz jövő év eleje körül várható!
(legalábbis, ha én lennék a gyártó / kereskedő tuti így tennék... nagyon "HOT" termék az SJ4000... Ha kijönnek egy SJ4000 Wifivel esetlegesen minimális felárral, akkor a sok SJ4000 a nyakukon marad... így kimaxolják az SJ4000 eladásokat és ha lecseng, akkor kidobják az SJ4000 Wifi-t!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2766) greef


greef
tag

Szeretném figyelmetekbe ajánlani!
Nincs még SJ4000 wifi, aki mást állít az nem SJ4000-ről beszél.

(#2767) decision válasza Petyus1 (#2726) üzenetére


decision
csendes tag

Szia!

Nem tudom pontosan mi az a perforált hátlap, de nekem szerintem szintén nincs benne.
Az eredeti verzió van, tehát SJ4000.

(#2768) Bobyjack válasza decision (#2763) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Milyen postával rendelted? Eszméletlen gyorsan megjött, nekem a bangood kemény 50 nap alatt tudta hozzám eljuttatni a készüléket.

A firmware-ed a legújabb, ami elérhető. Ezt nem érdemes lecserélni. A téma összefoglaló elolvasása ajánlott, sok gyakran ismételt kérdés megvan válaszolva ott, köztük azok is, amiket most feltettél.

Szerk: Most nézem, hogy a foxofferes "doboz tartalma" fotón sem szerepel a nyitott hátlap. Pedig a jelenlévők jelentős része kapott ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#2769) maj-viktor válasza decision (#2767) üzenetére


maj-viktor
őstag

Elvileg egy ilyen "oldalt lyukacsos" plusz hátlap jár hozzá gyárilag....

http://www.youtube.com/watch?v=ogCc3PdKkZY

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2770) decision válasza maj-viktor (#2769) üzenetére


decision
csendes tag

Nincs.
Mire használható egyébként? Miért kell plusz?

(#2771) decision válasza Bobyjack (#2768) üzenetére


decision
csendes tag

Az ingyenes postával. 04-én lett postázva, 9-től van tracking.

Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:1591 Millisecond
2014-07-17 13:35, Balmazújváros posta, Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered, Kiegészítő információ : címzett
2014-07-15 09:35, Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014-07-11 14:20, (SWEDEN), Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-07-11 00:30, Célországba elküldve / Item sent abroad
Origin Country - Sweden:Tracking Consuming:1186 Millisecond
2014-07-15 09:35, The shipment item is under transportation, The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting
2014-07-15 09:35, HUNGARY, The item has arrived at the international terminal in the destination country for sorting
2014-07-15 09:35, Order received into final destination country
2014-07-11 11:24, Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad
2014-07-11 11:24, Order departed from sorting hub
2014-07-09 18:00, Order departed on flight from origin
2014-07-09 10:00, Order dispatched

Ez a fw nem újabb?

20140616V01

Bocsi, közben sok-sok kérdésemre megkaptam a választ, egy notepad-be korábban beillesztettem ami fontos lehet, ha megveszem a kütyüt. Azóta nem csak megvettem, de meg is érkezett. :)

(#2772) decision


decision
csendes tag

Autós tartók közül melyiket javasoljátok?

Ezt
http://www.banggood.com/Car-Holder-For-Sport-DV-Camera-SJ1000-SJ4000-Window-Mount-p-927601.html

vagy inkább ezt?

http://www.banggood.com/Car-DVR-Accessories-Window-Mount-Suction-Cup-Adapter-For-SJ4000-p-932620.html

Itthon ha lehet valakinél kapni hasonlót esetleg jobbat, várom a tippeket!

Valami más, hasznos kiegészítő általános használatra? Tipp?

(#2773) decision válasza nbence94 (#2445) üzenetére


decision
csendes tag

Mehetnek ezek a beállítások n201405270zv01-en is?

(#2774) dani88 válasza decision (#2772) üzenetére


dani88
tag

Legyen minél rövidebb a kar, ami tartja. Ha hosszabb, jobban beremeg a kép. Hajlékonyat semmiképp ne vegyél.

(#2775) Ultraviolet válasza PS7A (#2751) üzenetére


Ultraviolet
tag

A felhőkhöz jó a 5s, de emberekhez 1-2s idő kell, ha time lapse-t csinálsz. A felhő lassan mozog, az emberek gyorsabban, ezért kell ez az időzítés hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2776) maj-viktor válasza decision (#2772) üzenetére


maj-viktor
őstag

első

(ph aprón van fenn hirdetésünk)

Amúgy ja... durván jó időt futott a csomagod... melyik shop-ból vetted!? vagy ali-s!?

A "plusz hátsó elem", arra jó, hogy a hangot is feltudd venni, ha olyan helyzet van, úgy nem lesz 100% vízálló, de mondjuk "cseppálló" marad és a hangot így nem dobozhangként rögzíti.. pl motorozás esetén, ha "hallatni" akarod a motor hangját jól jöhet... (bár én még sosem használtam)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2777) ZozzV6 válasza decision (#2772) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Én ebay-ről rendeltem fele annyiért olyasmit mint az első és megérkezett szépen rendben. Bentre ablakra tökéletes de külső rögzítésben én nem bízok semmit a véletlenre ezért 3db-ot vettem és készítek egy 3 tappancsos tartót valamint egy kb 30cm-es lábakon álló tripodot aminek a végeire szintén ezeket tudom rögzíteni így beton stabil lesz. Ha elkészül majd csinálok képeket. :))

Itt az ebay-es [link] akitől én vettem.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#2778) nnet75


nnet75
újonc

Sziasztok!
Új LCD-s alaplap érdekelne. Nem klón! Valakinek van eladó működő alaplapja? Olvastam korábban töltéshibás alaplapról is. Az egyébként működik csak nem tölt? Vagy rossz optikás.. v. ilyesmi.

Légyszi privi-ben az ajánlatokat.

Köszi!

(#2779) decision válasza ZozzV6 (#2777) üzenetére


decision
csendes tag

Szia!

A linkeltet (amit köszönök) nem kell alakítgatni alapból, ugye? Kompatibilis, igaz?
Autóban belülre nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#2780) decision válasza maj-viktor (#2776) üzenetére


decision
csendes tag

Köszi az infókat!
Bang-ról jött, vám mentesen! Mákom volt.

(#2781) decision válasza dani88 (#2774) üzenetére


decision
csendes tag

Köszönöm a tippet!

(#2782) schumi


schumi
aktív tag

az mitől lehet hogy többször "lefagy fehér képernyővel" a kamera ?
felvétel közben nem
töltés, és video visszajátszás közben csinálja
firmware : 20140527 (firm frissítés kéne ? - ha igen melyik ajánlott :) ? )

(power gombal kikapcsolható ha hosszan nyomom...)

[ Szerkesztve ]

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#2783) Dread


Dread
tag

Pont a bukom közepén van a szellőzőm és csak mellé tudnám tenni a kamerát de ugy meg ferde lesz a kép, tudtok valami kiegészìtőről amivel ezt meg lehetne oldani?

UT2004 és xDk rulz!

(#2784) maj-viktor válasza Dread (#2783) üzenetére


maj-viktor
őstag

Lyukas sisakos pánt!? Az pont a szellőzőre rögzítésre van kitalálva... gondolom tapadóssal mondod, hogy "ferde"...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2785) Dread válasza maj-viktor (#2784) üzenetére


Dread
tag

Motoros bukó nincs, rajta lyuk, de lehet csinálok valami ék alaku konzolt hozza :) de a legjobb lenne ha lenne olyan cucc amivel jobbra balra is tudnám dönteni a kamerát

UT2004 és xDk rulz!

(#2786) maj-viktor válasza Dread (#2785) üzenetére


maj-viktor
őstag

http://www.foxoffer.com/images/sj4000%20action%20camera_5.jpg

(bár ezek pont biciklis "lyukas sisakos" megoldások.. de na, a kapott cumókkal végtelenek a lehetőségek, olyan sokminden jár hozzá gyárilag)

De tessék, ez motoros:
http://i1.ytimg.com/vi/83HxtK-6UXg/maxresdefault.jpg

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2787) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok,

Valami hasonlót keresek, csak jobb árban: Full HD Wifi Action Sports Camera with Watch Remote Control,1920x1080p at 60 FPS, Brand Sensor, Ultra Wide 145 Degrees Lens
Esetleg tudtok segíteni? Karóra nem létszükséglet :R

mod: off-ba tettem, remélem nem gond, hogy itt kérdezek :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2788) epszilon


epszilon
csendes tag

Motorra én csináltam egy ultragagyi biztosítást is, mert nem lenne jó ha 130 felett elhagynám. Csak belefűzöm a sisak szíjába és csókolom. Amúgy kopik lefelé a tokban a kamera sarkáról a gumírozottszerű bevonat :D Még jó, hogy csak az kopik nem az egész kamera mert a végén elfogyna. Nem bírja a gyűrődést. 2x30 perces OB futam alatt kopott le ahol aztán volt tempó is meg rázkódás is.

(#2789) Tecsa válasza epszilon (#2788) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Ariel atom teszten a sima talp 200 feletti tempónál fenn tartotta a kamerát! De láttam már forma autóra rögzítve is simatapadó talppal. És az is gurul 200 felett. Úgyhogy nem hiszem hogy kell mindenféle gyorskötözővel kell szórakozni.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#2790) szabieable válasza Tecsa (#2789) üzenetére


szabieable
aktív tag

Monopodhoz viszont ajánlott a menetrögzítő, nekem ezért sikerült elhagynom fesztiválon a kamerát mert letekeredett a menetről a dög :( be kell áldozni az állványmenetes tartót a monopod oltárán a biztonság kedvéért :)

(#2791) alfagyuri


alfagyuri
tag

Most rendelte barátomnak 2db-ot Heavendtől,kivánsi vagyok megjön e olyan gyorsan mint az enyém. :)

(#2792) epszilon válasza Tecsa (#2789) üzenetére


epszilon
csendes tag

Bukósisakról már vitte le a szél lazán. Ez nem szórakozás ez 1 perces biztonsági intézkedés. Bár ha elrepül akkor sem ér akkora kár mint ha a goprom szállna el :D

(#2793) maj-viktor válasza BITBOYS (#2787) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez már GoPro árba van... akkor már miért nem GoPro-t veszel!? Vagy mi a lényeg!? Most a karóra kép!? (mondjuk az elég jopofa, bár tetszene, de ennyi pénzt nem adnék ki rá)

Ha meg nem, az, akkor mi a bajod az SJ4000-erel, a tudásával és az árával!?

Ha lassításra kell 60-120fps, stb. akkor GoPro! Ha elég a FullHD és a 170fok, akkor SJ4000!

GoPro felé billen a mérleg, ha kell Wifi, ha kijelző, akkor meg az SJ4000 felé...

Egyéb kérdés!? :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2794) Boonen007


Boonen007
őstag

Most jött meg a kamerám és a bekapcs/mode gombot baromira nem tudom benyomni. így be sem kapcsol. Ötlet?

Nem, semmi nyomáspontja mintha nem is gomb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2795) bajaki válasza Boonen007 (#2794) üzenetére


bajaki
őstag

Nem tudod megnyomni? Enyémnek kicsit más volt a nyomáspontja mint az "OK" gombnak de kicsit erősebben nyomva működött. Nem lehet, hogy le van merülve?

(#2796) maj-viktor válasza Boonen007 (#2794) üzenetére


maj-viktor
őstag

Volt több SJ4000 is már a kezembe... valamelyiknek tényleg "erőssebben kell megnyomni" az "ON" gombját, de nem szokott gond lenni!

Viszont nálad szerintem nincs feltöltve! Rakd fel töltésre ~3-4óra töltés és utána bekapcsolható!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2797) Boonen007 válasza maj-viktor (#2796) üzenetére


Boonen007
őstag

Maxot ír az aksi gépre dugva és semmit nem mozog megnyomva. De rádugom. Ez tuti nem jó. Semmi matrica nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2798) Ráti válasza Boonen007 (#2794) üzenetére


Ráti
tag

Meg lehet le kell venni az akksiról a kis matricát ami az érintkezőnél van ;)

(#2799) BITBOYS válasza maj-viktor (#2793) üzenetére


BITBOYS
addikt

No, közben már egyezkedek egy eladóval, lemegy ez 300 dodó alá is :)
Óra nem lényeg, bár tényleg kecsegtető a live videó. Igazából a topikban említett Ambarella dsp a7lx75m+ miatt választanám. Óra nélkül sajnos nem kapható.

Még gyűjtöm az infókat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2800) Boonen007 válasza maj-viktor (#2796) üzenetére


Boonen007
őstag

Nokia Lumia 920 töltőjével tölthetem? Output 5v 1A mint ami s hozzávaló töltőjén van. Én Sajnos akkor sem érzek semmi nyomáspontot, meg sem moccan a gomb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.