Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Feribacsi555 válasza Petyus1 (#2100) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Októberben jön a gopro 4, szerintem akörül fogják kiadni a wifis verzióját is az sj4000-nek vagy kicsit előtte vagy utána. (Szerintem)

(#2102) maj-viktor válasza Petyus1 (#2100) üzenetére


maj-viktor
őstag

Az SJ3000-ből is megjelent a WiFi-s, így hülyeség lenne a gyártó részéről ezt a "felépített brand-et" lerombolni egy új "fantázia névvel", így tutkó "SJ4000 Wifi"-ként fog kijönni idővel!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2103) Petyus1 válasza maj-viktor (#2102) üzenetére


Petyus1
tag

Akkor megint vehetek újat, és izgulhatok, hogy nem esetleg sd28 wifit kapok? ;]

(#2104) greef


greef
tag

Na helló!
Nyitottunk egy facebookos likeolós oldalt, ahol infók, leírások, érdekességeket írunk le az SJ4000-ről.

Így keressétek: SJ4000HUN :R

[ Szerkesztve ]

(#2105) Feribacsi555 válasza greef (#2104) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Megvan a tettes ;]

(#2106) maj-viktor válasza Feribacsi555 (#2105) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mostmár én is "tettes vagyok"... :)

Szóval az előző kommentemet kijavítanám, hogy "nincs közöm hozzá"... :D
http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/hsz_2098-2098.html

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2107) maj-viktor válasza greef (#2104) üzenetére


maj-viktor
őstag

Linkkel egyszerűbb, bár lehet ezt az itteni modik nem szívlelik, de akkor most én bevállalom:
http://facebook.com/SJ4000HUN
(legfeljebb szólnak, hogy ne!)

Szóval aki facebook-on jelen van, stb. az lájkoljon! :)

Röviden, összegyűjtünk minden infót - leírást - firmware - teszt videókat, stb.stb.
Hirdetésmentes, azaz itt nem tudtok (ne is akarjatok) eladni / hirdetni, de minden infót megosztunk, osszatok meg ti is velünk ott poszt / üzenet formájáva! Saját készítésű SJ4000 videó linkeket (youtube - vimeo - google drive stb.), esetlegesen firmware jelzéssel - beállítás jelzéssel...
De kész összevágott műveket is szívesen fogadunk!
(mi is így teszünk - majd folyamatosan kitesszük - frissítjük saját videókkal is)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2108) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ajjjajjjjj... mobilx.... youtube.... hirdetés....

Még mielőtt valaki lehurrog... tök jó, hogy a youtube egy SJ4000 videó mellett felajánlja a kamera megvételét, ahogy rendszeresen találkozok aliexpress-es és banggood-os hirdetésekkel mellette, amikor SJ4000 kulcsszóra keresek...

Csupán a most "kipattant" botrány, hogy nem is SJ4000-et, hanem SD28-at árulnak SJ4000 helyett a mobilx-esek, nem lesz túl jó hatással az SJ4000 itthoni "támogatásának", mivel aki megveszi az SD28-at, azt hiszi SJ4000-et vett és nem tudja rárakni az SJ4000 firmware-jeit... és majd "any*zza", hogy ez egy szar... viszont ebben a mobilx a hibás! Érdekelne egy hivatalos álláspont tőlük... szerintem írok nekik egy e-mailt! (én nem akarom, hogy facse-n letiltsanak, ha aez a szokásuk...)

Őszintén csak annyit kéne tenniük, hogy nem SJ4000-ként, hanem SD28-ként árulnák! Mivel bebizonyosodott, hogy azt árulnak, mivel itteni emberünk nem tudja rárakni az SJ4000 firmware-jét...

Ha válaszolnak, itt közzé teszem!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2109) Feribacsi555 válasza maj-viktor (#2108) üzenetére


Feribacsi555
senior tag

Nem a youtube az okozó hanem a google hirdetés és az okos felismerő motorjuk.

Szerintem a vásárlóik nagy részének foggalma sincs mi az a firmware, így soha az életbe nem fog eszükbe jutni frissíteni azt. Sőt a legtöbb nem is fogja soha az életbe megtudni, hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#2110) Petyus1 válasza Feribacsi555 (#2109) üzenetére


Petyus1
tag

Ez eddig rendben van, de ki tudja mit takar az SD28 beltartalma. Az SJ4000-ről legalább már tudni lehet. Főleg, hogy ugyanazon az áron.
Illetve egész pontosan 35k-ért kapsz egy SD28-at mobilx-en, a kuponkódot felhasználva jelenleg 20k egy SJ4000 a banggoodon.

(#2111) maj-viktor válasza Feribacsi555 (#2109) üzenetére


maj-viktor
őstag

youtube = google (amióta felvásárolta), szóval úgyértettem én is... persze ez az Google Adwords érdeme, hogy amire én rákeresek, gmail-be levelezek arra optimális hirdetést ad fel... így amit youtube-on nézek, stb. arra is...

(#2109) Feribacsi555
Sajnos ez igaz... 10-ből max 1 ember foglalkozik ennyire mélymenően a adott készülékkel.. legyen az mobil - tablet vagy pl. ez, ígyy a firmware-el - frissítéssel, stb.

(#2110) Petyus1
Azért áááácsi! a mobilx egy hivatalos bolt, így buttó ár (áfás számlát ad - feltételezem)... a banggood-os meg egy nettó ár (áfa nélküli)! Arra számold rá az áfát-vámot-vámkezelési költséget és már 30E-nél leszel...

Én nem fogok és nem is akarok sem a mobilx pártjára állni - sem ellenük lenni... de láthatóan vaj van a fülük mögött... így kíváncsi leszek a válaszukra... amit e-mailbe kértem tőlük ma! (ha lesz publikálom itt és megírom, mi az ő álláspoontjuk)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2112) Petyus1 válasza maj-viktor (#2111) üzenetére


Petyus1
tag

Azért ne csúsztassunk, legyünk precízek. A 20k-ra csak ÁFÁt kell fizetni, és az 25.400, nem 30.000.-
Ettől függetlenül nekem 20k-ért hozta a posta... (hogy miért, ehhez semmi közöm :) )
A magyar cég valóban csak bruttóért adhatja, ebben igazad van, de biztos, hogy nem 20k-ért kapja mint viszonteladó. Ennek fényében viszont legyalább 60%-ot rátenni egy nem SJ4000-re... Gondolom ez fáj itt több embernek.

ui: és hogy áfás számlát ad-e...? Ezt nem tudom, esetleg ki kell deríteni. Példa:
egy rakat "hivatalos" magyar mobiltelefonos cég, bolttal, webáruházzal nem ad áfás számlát. a nyilvánvalóan szürke importos készüléke után, csak adásvételi szerződést. No comment...

[ Szerkesztve ]

(#2113) maj-viktor válasza Petyus1 (#2112) üzenetére


maj-viktor
őstag

Milyen gyakran rendelsz külföldről!? fizetsz áfát/vámot utána!? Én elég gyakran...

+ vámkezelési költség...mely +1.500 Ft, így már azért közelebb van az általam "átlagolt" 30E-hez, mint 20E-hez...

Ahhoz meg bocs, hogy merem feltételezni, hogy "hivatalosan" csinálnak mindent...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2114) zackchange97


zackchange97
csendes tag

Sziasztok!

Én is egy újabb átbaszott ember vagyok, akinek hamis SJ4000-et adtak el. MobilX-től rendeltem. Szóval holnap felhívom őket hogy hogy is van ez, és vagy visszaadják forint pontosan a pénzem vagy küldenek nem hamisítványt. Ha egyik se történik meg, megy a fogyasztóvédelemhez az egész. Amugy ez a hamisítvány se rossz minőségű, de így hogy nem tudok firmware-t frissíteni, háát...

(#2115) alfagyuri válasza zackchange97 (#2114) üzenetére


alfagyuri
tag

Én is sokat rendelek külföldről helikoptermodelleket,különböző elektronikus eszközöket.Amit gyanítok hogy nem fér át a vámon mint pl 2din autó fejegység komplett heli és az összeg is nagy azt inkább Eu-ból a többit Kínából rendelem.Általában megúszom a vámot de volt már ami fennakadt.

(#2116) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Elkezdtem összeírni amit az első kommentbe helyeznék. ITT lehet online olvasgatni/módosítani. Várom a javaslatokat, ötleteket javításokat és észrevételeket!

[ Szerkesztve ]

(#2117) zackchange97


zackchange97
csendes tag

Amúgy rajtam kívül kinek van még ilyen SJ4000 hamisítványa?

(#2118) ZozzV6 válasza Bobyjack (#2116) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Esetleg megemlítheted az autós kamera felhasználást mint fekete doboz, és hogy akksi nélkül is tud külső tápról üzemelni. Bár nekem amikor úgy indítottam felvételt a töltés miatt valami áramköri, hálózati zajok beszűrődtek a felvétel hangjába.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#2119) bazsi11


bazsi11
csendes tag

Sziasztok !

Épp most akartam rendelni a mobilx-től egy sj4000-et. Mondom utána olvasgatok meg véleményeket nézegetek ki mit ír róla...De úgy látom mégsem kell vennem tőlük....Vagy érdemes venni?

(#2120) bazsi11


bazsi11
csendes tag

Jogi okok miatt ezt a bejegyzést el kellett távolítanom. Kérem, hogy értsétek meg, hogy az igen kiváló hazai törvények miatt egy esetleges jogi hercehurca esetén a tartalomszolgáltató (azaz mi) is felelős a kommentekért. Felvettük a kapcsolatot a céggel és kértünk tőlük hivatalos állásfoglalást. Azt ígérték, hogy ez a napokban megtörténik, addig kérem az egybegyűlteket, hogy tartózkodjanak az olyan megnyilvánulásoktól, amelyek jó hírnevet sértenek. Köszönöm.

[ Módosította: Bog ]

(#2121) Kékkutya válasza bazsi11 (#2120) üzenetére


Kékkutya
csendes tag

ezt a Mobilx-es képet már én is beraktam, bizonyíték, hogy nem eredeti SJ4000-et árulnak, de a moderátor valamiért törölte :U

(#2122) danilla válasza bazsi11 (#2120) üzenetére


danilla
őstag

Kicsit túl van misztifikálva ez az egész ügy. Szerintem nincs olyan, hogy hamisított sj4000, ez úgy hülyeség ahogy van, hanem van szimplán egy másik típusú kamera ami nagyon hasonlít rá, egyébként biztosan sok ilyen van még.

Ettől függetlenül vitatathal, az említett cég vétke, nem éppen korrekt a hozzáállása, mivel sj4000 néven adja el azt, ami nem az, és ez próbálja ilyen, olyan módon "eltusolni" :U

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2123) zackchange97


zackchange97
csendes tag

Én holnap felhívom őket hogy mi a helyzet. Ezzel az üggyel kapcsolatba meg nyugodtan fordulhatok fogyasztóvédelemhez hogy nem azt adják el amit írnak.

(#2124) DreaD88 válasza zackchange97 (#2117) üzenetére


DreaD88
tag

Pl. nekem... És a nyers videókon látom a Youtube-os SJ4000-es videóktól való minőségbeli eltérést az SJ4000 javára. Mi lenne ha feltölteném...? Akkor lehet, hogy ilyen MD80 minőséget kapnék :D

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2125) mobilx


mobilx
csendes tag

Kedves SJ4000 fórumozók,

Eredetileg holnap szerettünk volna reagálni a cégünket és az általunk forgalmazott akciókamerát ért vádakra, de sajnos egyesek már-már a becsületsértés határát lépték át, ezért előzetesen az alábbiakat kívánjuk megjegyezni:

Az általunk forgalmazott kamera gyártója a Shenzhen Acmell Technology Co., Ltd., aki jelenleg is 2 kódnév alatt hirdeti termékét, SJ4000 és SD28, tehát nekünk is ezeket a kódokat kommunikálták, így mi is ezeket kommuniáltuk tovább ügyfeleink részére.

Az általunk forgalmazott készülék Novatek NT96650 processzort és AR0330 szerzort tartalmaz, éppen úgy, mint az Általatok eredetinek gondolt verzió.

Az Acmell folyamatosan biztosítja számunkra az általuk fejlesztett firmware verziókat, amelyekkel garantált a készülék működése, ezt díjmentesen biztosítjuk vásárlóink számára. Mint az egy pár fórumozó számára világossá vált, hogy habár a hardver az közel azonos, azonban a különböző gyártók firmware verziói nem telepíthetőek, magyarul az adott gyártó adott firmware verziója telepíthető csak, de keresztben ez nem fog működni.

Próbáltunk mi is utána járni, hogy valójában akkor ki is az SJ4000 kódnév jogos használója, illetve, hogy az Általatok és a Foxoffer által valós SJ4000 készüléknek valójában ki is a gyártója (nem forgalmazója!), de eddig nem sikerült megtalálni, viszont találtunk még vagy egy tucat gyártót, aki szintén SJ4000-et gyárt. Ezzel kapcsolatban is várjuk az Acmell hivatalos válaszát a holnapi nap folyamán, amit természetesen azonnal meg fogunk osztani Veletek.

Meg kell, hogy jegyezzük, hogy az általunk forgalmazott termékek hivatalosan (vámot, ÁFÁ-t, termékdíjat stb. megfizetve) érkeznek az országba. Minden ügyfelüknek hivatalosan kiállított, 27% ÁFÁ-t tartalmazó számlát állítunk ki, és minden termékre 1 év teljeskörű garanaciát vállalunk.

Röviden összefoglalva az álatlunk forgalmazott SJ4000, azonos az általatok valósnak gondolt verzióval, azonban arra csak az általunk biztosított firmware verzió telepíthető! Szóval aki videózásra szeretné használni az fogja is tudni, ezt bizonyítja számos általunk és vásárlóink által készített felvétel, amelyeket megtalálhattok facebook oldalunkon.

Üdvözlettel:

Gulyás Ákos
mobilx

(#2126) zetsupoet válasza mobilx (#2125) üzenetére


zetsupoet
tag

Szóval akkor ha valaki vásárolt Önöknél egy SJ4000 kamerát, bizakodva hogy olyan képminőséget és frissíthetőséget kap amit az SJ4000 ajánlj, de ezt mégsem tudják garantálni, akkor csak nem egy SJ4000-ről beszélünk nem?

(#2127) benedek92


benedek92
csendes tag

Sziasztok!A héten én is megkaptam a kamerámat,eddig teljesen meg vagyok vele elégedve,egy kivétellel:timelapse-t nem tudom beállítani.0527-es firmware van rajta,a beállításoknál nem találom a sequence funkciót.melyik firmware kell hozzá,hogy tudja ezt?

(#2128) MDávid


MDávid
újonc

Sziasztok, teljesen megdöbbenten olvastam végig az előttem lévő hozzászólásokon. A Mobilx-nél vásároltam meg az kamerát és nekem jól működik!
Bár nem volt még időm teljesen kitesztelni, de amit eddig rögzítettem vele azzal meg voltam elégedve. Nem egy "GoPro minőség" de nem is annyiba került! Nekem teljesen mindegy milyen nevű a kamera, ha működik. :DD
Aki ugyanezt a kamerát használja és frissítette a szoftverét azt milyen oldalról, vagy gyártótól töltötte le?
Én megkérdeztem még mikor vettem, hogy van-e rá upgrade és el is küldték e -mailben a frissítést, fel is ment és előtte is jó volt meg utána is. Azért írom le tapasztalatom, mert sok helyen olvastam, hogy nem működik frissítés után. Nekem mégis megy a tőlük kapottal. Akkor azoknak akiknek nem megy mivel frissítették?

(#2129) KIZS válasza mobilx (#2125) üzenetére


KIZS
aktív tag

Korrekt válasz.
Ahogy várható volt a kavarás alapvetően a kínai oldalon van. Simán nyúlnak egymástól (is).

Az SJ4000 eredeti gyártója tudtommal a Shenzhen Hongfeng Century.

(#2130) KeFe válasza MDávid (#2128) üzenetére


KeFe
tag

Nah látom megindult a mobilxes online marketing/kármentés.
De egy 0 perces regisztrációval ez mennyire amatőr dolog már? :)

(#2131) KIZS


KIZS
aktív tag

Egyszer egy másik kínai kütyü kapcsán belefutottam egy táblázatba, hogy az adott kütyüt hány kínai gyárban gyártják. Nos kb. 30 "gyárban" (inkább manufaktúrában) nyomták ugyanazt a terméket. Pici eltérések időnként akadtak (más típusú memória, más IO vezérlő, más órajel generátor), de alapvetően kompatibilisek voltak a egymással.
Aki anno belefutott esetleg az általam berhelt MK808 firmware-ba, akkor ott annyi történt, hogy szétkaptam a saját ketyerémet és a kernelt az abban pontosan benne levő hardverre optimalizáltam. Így értem el brutális gyorsulást a gyári kernelhez képest. Viszont az MK808-ok kb. felén az én kernelem nem működött...

Szerintem valami ilyesmi lehet itt is. Vélhetőleg az egyik beszállító úgy döntött, hogy olcsóbb neki magának árulni a már befutott terméket ami valószínűleg 90%-ig megegyezik, de a gyári szoftver már pont nem fut rajta.
A kérdés leginkább az, hogy milyen a termék minősége (egyébként én az eredeti SJ4000-től sem vagyok hasra esve, miután gyors egymásutánban kettő is elpukkadt a kezemben), illetve adott esetben tényleg lesz-e hozzá firmware frissítés.

A youtube-on egyébként van egy összehasonlítást az eredeti SJ4000 és SD28 között:[link]

Nem néz ki túl nagynak az eltérés (oké a színek tök mások), de mondjuk nem is ilyen virág fényképezős álmodozós szituban jön ki a lényeg, hanem a sisakon zuhanás közben. Vagy pl. a motoron mennyire remeg be a kép...

(#2132) Ricko válasza KeFe (#2130) üzenetére


Ricko
tag

Így van nevetséges az egész, ezzel is csak magukat minősítik. :DDD

(#2133) KIZS


KIZS
aktív tag

Esetleg érdekes lenne megnézni egy szétszedett SD28-at. Nekem van egy szétkapott SJ4000-em lefotózom szívesen és egymás mellé tehetjük a képeket.

(#2134) danilla válasza MDávid (#2128) üzenetére


danilla
őstag

Akkor nagy valószínűséggel te nem SD28 típusú kamerát kaptál, hanem SJ4000-et.

Nincs itt semmifél baj az SD28-as kamera minőségével. Itt a probléma abból fakad, hogy az SJ4000 és a SD28 nem kompatibilis egymással (ház, aksi, fw). De mégis SJ4000 néven van eladásra kínálva az SD28, mintha egy és ugyan az lenne. Ettől még az SD28 biztosan nagyon jó kamera, csak pl ahhoz még nem lehet kapni + aksit, stb.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2135) kovsol válasza mobilx (#2125) üzenetére


kovsol
titán

Amennyiben önök is tudatában vannak annak, hogy két különböző termékről van szó (SJ4000 és SD28), akkor nem az lenne a korrekt, hogy az SD28 -t nem SJ4000 ként árulnák, hanem SD28-ként lenne feltüntetve?

mod: látom pont megelőzött danilla.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2136) Ricko válasza kovsol (#2135) üzenetére


Ricko
tag

Ott a pont!

(#2137) MDávid válasza KeFe (#2130) üzenetére


MDávid
újonc

Akik minősítették a kamerát azok is újoncok voltak. Nem szokásom fórumozni, pont az ilyen negatív hsz-ek miatt. Téma részemről off.

(#2138) mobilx válasza danilla (#2134) üzenetére


mobilx
csendes tag

Az általunk forgalmazott kamerákhoz kiegészítők is elérhetőek készletről, így akkumulátort is lehet hozzá vásárolni:

http://www.mobilx.hu/hu/?subcats=Y&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&q=sj4000+kamera&dispatch=products.search

(#2139) mobilx válasza kovsol (#2135) üzenetére


mobilx
csendes tag

Ha figyelmesen elolvastad amit korábban írtam, akkor láthatod, hogy az Acmell azt állítja, hogy az általa gyártott kamera SJ4000 kódjelű, típusú, de ők még hozzáraknak egy kódot ami az SD28. Azt is írtam, hogy mivel a processzor és a szenzor ua. így gyakorlatilag egy dologról beszélünk, a különbség a gyártók miatt lehet, amiről többet holnap tudunk mondani, amikor is megkaptuk az Acmell hivatalos válaszát erre vonatkozólag.

A kérdés az, hogy ki és hogyan jogosult használni az SJ4000 nevet? Amennyiben úgy ítéljük meg, hogy az Acmell nem jogoult. úgy nem fogjuk azt használni.

(#2140) alfagyuri válasza mobilx (#2139) üzenetére


alfagyuri
tag

Korrekt válasz.

(#2141) mobilx válasza KIZS (#2129) üzenetére


mobilx
csendes tag

Igen ez így van, mi is így gondoljuk. Illetve ha megnézel bármilyen elektronikai terméket, látható, hogy nem egy hanem cégek százai gyártják ua. azt. Az Általad linkelt cégből mi még találtunk vagy 20-at aki szintén SJ4000 alatt hirdeti a terméket. Ami szerintünk fontos a képminőség szempontjából az a processzor és a szenzor. Ha jól megnézietk a Foxofferes blog post sem említ semmilyen hardveres különbséget, egyedül az akkumulátort és a vízálló tokot!

(#2142) mobilx válasza KIZS (#2131) üzenetére


mobilx
csendes tag

Pontosan ezt írtam az előbb Neked. A választásunk a sok "SJ4000" gyártó közül pont ezért esett az Acmellre, mert részükről volt meg a maximális support, amit tovább fogunk tudni adni Nektek vásárlóknak!

(#2143) urbi107


urbi107
tag

Sziasztok
Ez eredeti ? http://www.tmart.com/SJ4000-1-5-LCD-12-0MP-CMOS-4X-Digital-Zoom-FHD-1080P-Sport-Camcorder-Silver_p245155.html
Honnan rendeltétek meg?

(#2144) mobilx


mobilx
csendes tag

Csak, hogy tisztán lásson mindeki!

Ez ahogyan KIZS is írta az előbb úgy működik Kínában, hogy van egy pár fejlesztő cég, aki elékszít egy tervet egy adott termékről, majd értékesíti annak gyártási, licensz jogát több gyárnak akik vagy azonos, vagy közel azonos kóddal eklezdik gyártani a megtervezett terméket (amelyeken lehetnek kisebb eltérések specifikációjukat tekintve), így elég nehéz azt eldönteni, hogy akkor most melyik is az eredeti, mivel nincs is olyan, hogy eredeti, mert nem egy cég gyártja őket hanem több tucat! Olyannal is találkoztuk már, hogy egy nagyobb márka már kifutott termékét gyártották tovább kínai cégek azután, hogy az adott világmárka már End Of Life státuszba helyezte az adott terméket!

(#2145) oszy válasza mobilx (#2144) üzenetére


oszy
veterán

ez a téma kicsit fel van fúja... szerintem! és nem a részetekről! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2146) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ahogy már előzőleg kommentbe leírtam és pm-be, e-mailbe is... nem azzal van a baj, hogy azt árultok, amit... hanem sajnos bebizonyosodott (a facebook-ra linkelt képetekből), hogy az RD28, nem pedig SJ4000! Én értem, hogy SJ4000-t szeretettek volna forgalmazni, de sajnos RD28-at kaptatok...

Én még a befektetett pénzt, meg a látható reklámra költött pénzt is megértem, és hogy ez részben egy kis bukó lehet így, de mivel ez kiderült így az lenne a korrekt eljárás, ha addig levennétek a terméketeket, amíg ti sem tudjátok pontosan mit is árultok...
(igen - arra az 1-2napra is akár vagy átírni, hogy SJ4000 clone... mármár röhejes, hogy a Clone-nak van Clone-ja...)

Igazából lehetetlen megkülönböztetni a 2 kamerát szinte a csomagolásról, mivel az SJ4000 is csak egy fantázia név, ez sem a dobozán, sem a leírásába nincs feltüntetve... Egyedül a "water resistant VS water resistabt" doboz különbségből derül ki - külsőre... a csomagolásból, hogy épp SJ4000-el vagy RD28-al van dolgunk... Valószínűleg titeket is átejtett a beszállítótok, mivel az RD28-hoz nem jó az SJ4000 firwmare-je és vissza se... az SJ4000 firmware-je az RD28-hoz... itt csupán a későbbi firmware támogatással van gond... én is feltételezem, hogy olyan egetverő minőségkülönbség nincs a 2termék között... RD28 és SJ4000, szóval itt az egyetlen gond, hogy a bebizonyosodottan RD28-at árultok SJ4000 alatt... és hiába ugyanaz a csomagolása - ugyanazok a tartozékok és ugyanaz a kinézet... más "gyártja", így más a firmware kompatibilitás...

Szóval én is várom majd mire jutottok majd, a beszállítótokkal, és így már sokkal korrektebbnek tűnik a hozzáállásotok, mint amíg "némák" voltatok.. viszont ha bebizonyosodik... illene átírni, hogy RD28-at árultok, nem pedig SJ4000-et (tudom nem nagy a különbség... de mégis!)

Így vásárló megtévesztése az RD28-at SJ4000-nek árulni...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2147) mobilx válasza maj-viktor (#2146) üzenetére


mobilx
csendes tag

Én úgy gondolom, de nem akarom védeni az Acmellt, hogy ők nem ejtettek át minket sőt, végre van egy gyártói kapcsolat, aki bizotsan olyan firmwaret ad a készülékhez ami működik is vele. Amikor elkezdtük az értékesítést nagyon sok levelet kaptuk olyan ásárlóktól akik kínában vették az "SJ4000" kamerájukat, de rossz fw töltöttek fel rá és utána téglázhatták az egészet. Szóval az, hogy melyik az eredeti SJ4000 és melyik nem az szerintünk nem lényeg, mivel a Foxofferes "SJ4000" sem tudjuk továbbra sem a gyártóját, ezt Ti sem tudtátok eddig nekünk PM-ben megküldeni. És így akkor úgy is vehetjük, hogy akkor az övéké a "fake", de sztem hagyjuk is ezt a fake nem fake dolgot!

A mobilxnél vásárolt Novatek chipsetes akciókamerához van műkőképes firmware és 1 év garancia is!

(#2148) panda400000


panda400000
újonc

Sziasztok!

Mi is rendeltünk egy Sj4000-es akciókamerát a mobilx-től.

Elmondom mit csinál, aztán elmondom Ti mit csináltok.

A kamera megörökíti a nyarunkat vízben, hegyen, levegőben mert hogy erre van kitalálva. A minősége éppen csak annyira jó, hogy a themeforest.com (ez egy nem túl ismert oldal) alig várja, hogy küldjük a következő videónkat eladásra. Ez irónia volt...Teljesen hibátlan a minősége.

Viszont tényleg van probléma vele...Méghozzá az, hogy a lakásból szidtok egy terméket, ami arra lett kitalálva, hogy kínozzák. Ha azt írnátok, összetört vagy nem rögzítette életetek legnagyobb seggesét a Balatonba, igazat adnék nektek. Így viszont csak szánni tudlak titeket.

Megígértem, tehát leírom: az a probléma veletek, hogy nem veszitek észre, hogy egy kb. egy évtizede működő magyar cég 35k-ért hoz nektek akciókamerát...

Kötelező megvenni???? NEM!!! Érdemes? IGEN!!!

Ha ennyire értetek hozzá, gyártani kéne nem kommentelni.

Én csak ajánlani tudom a mobilx-et, mert segítőkészek és korrektek.

Szép estést kívánok nektek ezzel a debreceni felvétellel:

https://www.youtube.com/watch?v=QZOJaIoP0Cg

(#2149) zackchange97


zackchange97
csendes tag

Oké ez így már világos a firmware dolog stb... De kérdezem én, hogy Foxofferen 4 dolcsiért adnak új akksit, ti miért 5 ezer forintért áruljátok?

(#2150) zackchange97 válasza panda400000 (#2148) üzenetére


zackchange97
csendes tag

Persze ez mind szép és jó, de akkor se szabad egy terméket másként árulni, mint ami, még akkor se, ha esetleg jobb! A vásárló döntse el, hogy két akár tök egyforma termék közül melyiket választja. Az eddigi kommentelők se a minőségre vagy a használhatóságra panaszkodtak, hanem az Akksi pótolhatóságról és a firmware frissítésről volt szó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.