Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) bazsi11 válasza P3tyka (#2600) üzenetére


bazsi11
csendes tag

power bankot? 35-ért? Annyit nem adnák ki érte az biztos...

(#2602) CGmatula válasza bazsi11 (#2601) üzenetére


CGmatula
csendes tag

bazsi11: A kamera került ennyibe :))

(#2603) bazsi11 válasza CGmatula (#2602) üzenetére


bazsi11
csendes tag

Én azt nem kérdeztem,hogy hol vagy hogy mennyibe kerül a kamera...

[ Szerkesztve ]

(#2604) CGmatula válasza bazsi11 (#2603) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Ő azt hitte,hogy a kamerát kérdezted. :))

(#2605) mm89 válasza dani88 (#2593) üzenetére


mm89
őstag

még mindig gyorsabb mint powerbankról töltögetni...
Nincs még ilyen kamerám, remélem nemsoká megérkezik. Ha több percig is tart kinyitni a tokot meg a fedelet, az se gáz, mert ha már nyitva van, akkor kihúzod, berakod az újat. Eu csak nem tart 5 másodpercnél tovább :) ha meg már totál lemerült, akkor gondolom úgyis bukod a beállításokat.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2606) Kulbi


Kulbi
aktív tag

Sziasztok,

Jól gondolom, hogy az SJ4000 nem igazán megfelelő gyors sportok rögzítéséhez a 60fps hiánya miatt. Néztem videókat és a GoPro nagyon jól mutat, mondjuk én MTB-re gondolok első körben, míg az SJ4000 youtube videók borzalmasan néznek ki.

Valakinek tapasztalat?

Köszönöm.

<Macbook Pro 13" 2015 Early> <iPhone SE> <iPad 4 Mini > <Synology DS216Play> <Himedia Q5> <Samsung UE50H6400> <SMSL Sanskrit> <Bkercso Inventory> <Takstar Pro80> <Xears XE200Pro> <SJ4000>

(#2607) JoinR


JoinR
senior tag

Előbb jelenik meg a hamisított wifi-s sj4000, mint az igazi, az mi :DDD

(#2606) Kulbi: valszeg ennyit tud a kamera, na meg a Youtube konvertálása se segít rajta. ha neked megér 4x pénzt a Go Pro minősége, akkor azt kell venni. Hamarosan a 60 FPS előnyeit is lehet majd élvezni Youtube-on, egyelőre ugyanis csak 30 a max.

[ Szerkesztve ]

(#2609) Boonen007 válasza Petyus1 (#2608) üzenetére


Boonen007
őstag

Otromba, csunya. :)

(#2610) dani88 válasza Petyus1 (#2608) üzenetére


dani88
tag

440 euróért nem hinném :)

[ Szerkesztve ]

(#2611) maj-viktor válasza mm89 (#2605) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha tudnád, milyen lehetetlen küldetés kinyitni az akkufedőt.. megértenéd miről beszélünk!

(egy SJ4000 tulaj)

(#2607) JoinR
SD28-nak már "kijött" a wifis változata SD28w -ként... mobilx már forgalmazza is... továbbra is SJ4000-ként, illetve SJ4000 Wifi-ként, ami hamis infó továbbra is!

Itt kommenteltem:
http://prohardver.hu/tema/sj4000_fullhd_action_cam/hsz_2538-2538.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2612) dani88 válasza maj-viktor (#2611) üzenetére


dani88
tag

Foxofferen azt írták korábban, hogy a mostani goproban is használt Ambarella 7 chipset lesz, szóval már csak azért is megéri várni rá :)

(#2613) CGmatula válasza dani88 (#2612) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Szerintetek drágább lesz az "Ambarella-s SJ4000" ? Mert azért mégiscsak 1080p60fps,plusz még ehhez jön a wifi is. Ti mit gondoltok?

(#2614) maj-viktor válasza dani88 (#2612) üzenetére


maj-viktor
őstag

Őszintén én leszarom mi van benne... engem a tudása számít majd, amit a szememmel is látok... De így is nagyon várós számomra és ha megjelenik tuti az elsők között leszek, aki berendeli...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2615) nrk


nrk
tag

Nekem van erre a célra egy tű berakva a táskába. :D

Nem tudom mikor azt tervezték lehet pici kínai kezekre csinálták, mert, hogy akármerről próbálom sehogy nem férek hozzá. Konkrétan ugye fél centin van kettő biztosító kapcsoló amihez oda kéne férned. Lehetetlen... :D

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2616) dani88 válasza CGmatula (#2613) üzenetére


dani88
tag

Jó kérdés. Majd kiderül, ha egyáltalán igaz az írás. $100 környékén már árulnak autós kamerákat azzal a chipsettel. Ha valóban lesz, akkor $150 környékén szerintem. Lehet, tesznek rá egy kis hasznot és lesz 180 is.

(#2617) DreaD88 válasza bazsi11 (#2599) üzenetére


DreaD88
tag

Belföldön sajna nem. Viszont az esetek 70-80%-ban azt adják itthon, mint amit találsz ebayen.

Ma jött meg heavends barátunktól, 9 nap volt fizetéstől számítva. Új kijelzős 20140424V01-es fw-vel.

Első észrevételek az SD28-hoz képest...
Az SJ4000 akkuja picit nagyobb, nem fér bele az SD28-ba, fordítva viszont használható, csak picit lötyögős.
Az SJ4000 aksifedelének nyitása tényleg kellemetlen, a kamerát a tokjából is nehéz kiszedni, ezzel szemben az SD28 jobban áll.
Na de majd készül, akkor egy Logout összehasonlítás...

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2618) CGmatula válasza DreaD88 (#2617) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Várjuk! :))

(#2619) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Az a banggood-os kamera állat lehet 4K felvétellel O.o

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#2620) Petyus1 válasza HornedReaper (#2619) üzenetére


Petyus1
tag

Ja. Én is megszakérteném, de vámáfával már 170-180k HUF, ami már egy pöttyet necces... :D

(#2621) dani88 válasza Petyus1 (#2620) üzenetére


dani88
tag

Annyi lesz már az új gopro is.

(#2622) nbence94 válasza HornedReaper (#2619) üzenetére


nbence94
tag

tényleg király lehet a 4k, de arra senki nem gondol, hogy kb. még senkinek nincs ekkora felbontású monitora, TV-je, kijelzője stb., nem is beszélve a hatalmas fájlméretről, meg a videószerkesztéshez szükséges erőműről... nem olcsó mulatság... ja a másik, meg hogy hol osztod meg? youtube lerontja a minőséget, és lekorlátozza 30fps-re.. (bár már találni 4k-s felvételeket ott..), a vimeó ingyenes verziója 720p-re redukálja, ha fizetsz érte akkor is "csak" 1080p... ami fele a kamera által rögzített tényleges felbontásnak...

(#2623) bazsi11 válasza DreaD88 (#2617) üzenetére


bazsi11
csendes tag

Én a Power Bankról beszéltem... de látom nem olvasol....

(#2624) Petyus1 válasza nbence94 (#2622) üzenetére


Petyus1
tag

Miről beszélsz? Ilyen kamerához ezt kell megvenni. :DDD

(#2625) bazsi11


bazsi11
csendes tag

Legalább hány mAH power bankot érdemes venni az SJ4000-hez?

(#2626) Feribacsi555


Feribacsi555
senior tag

Akiknek akksi csere gondjai vannak, azoknak ajánlom az ilyen megoldást:

Egyik fórumtársunk ötlete alapján! Csak lusta voltam visszakeresni az ő képét :)

(Vagyis, az akksi kihúzó fülecskéjét hagyják kint, mikor lecsukják a fedelet :) )

[ Szerkesztve ]

(#2627) maj-viktor válasza bazsi11 (#2625) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez most olyan kérdés, hogy hány gigás memóriakártyát vegyek... Hát honnét tudjuk... mindenkinek más az igénye... minél nagyobb, annál többet bír, ahogy memóriakártya esetén is annál több felvétel fér rá!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2628) PS7A válasza Feribacsi555 (#2626) üzenetére


PS7A
tag

Én nem szoktam kívül hagyni a fülét de mégsem problémás a csere.
A kis reteszt egy ujjal elhúzom és a másik kezemmel finoman rápaskolok a kamera tetejére.
Simán kicsusszan a fedéllel együtt az akksi. ;)

(#2629) DreaD88 válasza bazsi11 (#2623) üzenetére


DreaD88
tag

Tudom, hogy a power bankról beszéltél és arra írtam azt, amit...

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2630) jersey90


jersey90
újonc

akku csere: jobb kézben a kamra, mutató újjal retesz elhúz, bal tenyérbe beleüt.. fedlap beleesik.
powerbank: sony 2800mAh- 2x tölti fel teljesen a nullás akkut és egy nagyon kevés még marad benne.

(#2631) maj-viktor válasza jersey90 (#2630) üzenetére


maj-viktor
őstag

Csinálj már egy tutorial videót, de ESKÜ!
(mert hogy nálam semmi sem működik, az fix - nem tudom ki milyen akkufedőset kapott, de hogy én olyat, amit még késsel sem tudok lefeszíteni, az tuti!)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2632) DreaD88 válasza maj-viktor (#2631) üzenetére


DreaD88
tag

Nekem is nehezen jön ki, nem vagy egyedül, de az említett módszerrel nincs vele gond, csak hagy kint az akku cipkáját :D

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#2633) csaszi72 válasza jersey90 (#2630) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nálam is így megy.
:K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2634) nnet75


nnet75
újonc

Sziasztok!

Korábban írtam, hogy felvétel közben lefagy. Igazatok volt tényleg hamis memóriakártyákat sikerült vennem. Vettem SanDisk Ultra 32GB MicroSDHC evvel minden rendben volt tegnapig. Tegnap az autóban felejtettem felvétel közben és teljesen lemerült az akksi (nem kapcsolt be). A felvételek jók lettek, de feltettem töltőre és nem kapcsolt be, de az akku töltődött, mert reggelre 4,2V -volt benne. Azóta bekapcsolás után fekete a kijelző és a sárga + kék led világít. Korábban áprilisi frimware volt rajta. Mos rátöltöttem, amit csak találtam, de a probléma ugyan az. Csak a ledek és se kép, se hang. Ötlet?

(#2635) danilla válasza maj-viktor (#2631) üzenetére


danilla
őstag

(#2636) nrk


nrk
tag

Ó de jó lenne ha nekem is így kiesne. :D

i7-6700K - 32GB DDR4 - MSI GTX1080G - 1,75TB SSD

(#2637) KIZS válasza danilla (#2635) üzenetére


KIZS
aktív tag

A régi kamerámból nekem is így pattant ki, az újban még az aksi is szorul...

(#2638) KIZS válasza nnet75 (#2634) üzenetére


KIZS
aktív tag

Hasonló módon pukkadt meg a régi kamerám. Töltés közben elkezdett halkan sípolni, ekkor gyorsan lehúztam, de már késő volt. Azóta fekete képernyő + félerővel világító kék led. Szétszedtem és pár alkatrésznek a nyákon le van pattanva a teteje (olyan kis pici tekercseknek néznek ki, nem értek hozzá).

De az ezelőtti kamerám is töltés közben purcant ki a kocsiban. Sőt az működött közben, csak be volt dugva a szivargyújtóba. Ezután soha többet nem akart kijönni töltés módból. Ha kihúztam a töltőt, akkor is töltést jelzett tovább (és azt sem érzékelte, hogy elmerült az aksi).

Mindkét kamerát régi, bejáratott töltőkkel töltöttem, már telefonok, tabletek, GPS-ek tucatjaival használtam őket probléma nélkül.

Szóval az SJ4000 töltésével vigyázni kell, mert egy kalap...

A jelenlegi (még működő) SJ4000-et a Sony Xperia SP töltőjével vagy a Lenovo A660-om töltőjével töltöm (vagy PC-ről). Az egyik 500mA-s, a másik 800mA-s. Ezeket bírja úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#2639) Ráti


Ráti
tag

Én ilyen PowerBankt-ot használok hozzá, és baromi jó... Utazás közben telefont, tabletet is lehet vele tölteni, a kisebbnek nem sok érteme van szerintem.
Ennél már csak az a jobb amin van napelem és tölti magát, mondujk az csak 10000mA-ba láttam. De utána kell nézni.

(#2640) schumi


schumi
aktív tag

sziasztok

megtetszett nekem is ez a kamera, így vásárlás előtt vagyok...
érdemes a wifi-s verziót megvenni -funckióban nekem megérné- ? (meríti jobban az akksit, van valami hátránya ? - esetleg nagyobb méret stb. ? a sima sj4000-es akksi jó ehhez a wifishez is ? )

mobilx-nél néztem ki [link] a wifi nélküli -10e lenne, de végülis ha nincsenek olyan hátrányok mint amiket kérdeztem akkor inkább már megéri a +10et...

Valaki rendelt már foxofferről - tettek rá vámot ? , mert ott lényegesebben olcsóbban jönne ki ha nem nem tennének rá pluszokat... /persze nyilván nincs rá garancia ha másnak nem tettek rá akkor nekem se... /

Akksi kérdés... mobilx oldalán ez szintén valami 4-5 ezres tétel, ebay vagy foxofferen ez bagatel 4 dollár / darab ... utángyártottak lennének azért olcsók vagy ugyanolyan lehet a mobilxen is ...

előre is köszi :R

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#2641) maj-viktor válasza schumi (#2640) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mobilx SD28-at árul, de csak előrendelést vesznek fel, ahogy láthatod, jelenleg nekik sincs raktáron...

Vám/áfá-ról... nekem / ismerősnek mind3 helyről vámolták/áfázták... bang-fox-geek
Szóval csak akkor rendeld, ha ezt is belekalkulálod! (~+30%)

A külföldi nettó ár, a belföldi bruttó! Azért tűnik olyan nagynak a különbség, ha már a külföldit is felbruttósítod, nem olyan nagy a különbség!

Wifi-s verzió még nem jött ki! mobilx SD28 wifi-t árul, de még ők sem tudják mit, mert nincs nekik raktáron... csak előrendelés! Ez olyan, mintha az iPhone 6-ot előrendeled, még azt sem tudod mit tud!
Én megvárnék teszteket róla... ez még több hónap! Így csakis eredeti SJ4000-et vennék, nem SD28-at, meg SD28 Wifi-t...

Akksi: tuti ugyanazt árulják... úgyanaz a forrás... minden shopnak külföldi a forrás... csak ezután megfizetnek minden adót - járulékot, plusz ráteszik a hasznukat, így jön ki az árkülönbség!
(majd egyszer ha nyitsz egy boltot / vállalkozást megérted...)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2642) CGmatula


CGmatula
csendes tag

Innen rendelt már valaki? : [link]

[ Szerkesztve ]

(#2643) dani88 válasza Ráti (#2639) üzenetére


dani88
tag

Súlyra és méretre is kicsi 20Ah kapacitáshoz képest. Napelemest nem érdemes venni, általában nagyon nincs értelme. Kicsi a hatásfoka és még a kapacitással is trükköznek. Láttam olyat, amire 30Ah volt írva. Néztem tesztvideót ahol szédszedték. Két 2,4Ah akksi volt összeragasztva. Én Xiaomi-t rendeltem, mert az valóban 10Ah, persze csak akkor, ha nem hamisítvány :) [link]

(#2644) schumi válasza maj-viktor (#2641) üzenetére


schumi
aktív tag

köszi, értem, tehát egy még nem létező dolgot árulnak faxa :)

"eredetit" hogy kell érteni mert a mobilx oldalán ami fennt van az van írva hogy sd 28 akkor ez valami fake, vagy teljesen rendben van ez?

akkor honnan érdemes venni ha a mobilx-es nem ajánlott -ha jól értem ?
Van még ez is

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#2645) maj-viktor válasza schumi (#2644) üzenetére


maj-viktor
őstag

Kicsit járj utána a témának... pl. olvassd vissza az itteni kommenteket és megérted miről vakerálok... persze akinek megfelel az SD28, az vegye azt!

(#2642) CGmatula
Elérhetőség: Raktárhiány, előrendelhető

Ahogy a mobilx-es SD28 is: Előrendelhető

Esetleg akinek sürgősen kell, apróhirdetési oldalokon próbálkozzon...
(olx-jofogas-vatera-teszvesz)

Hivatalos forgalmazót még nekünk sem sikerült nagyon találni magyarba (aki ÁFA-san, eredetit árul) hivatalos boltból...
meg ezek merültek fel:
flyingmodels.eu
mcgoat.hu

Így marad a magadnak rendelés vagy az "apróhirdetéses" emberkék!
De persze ha valaki talál még magyar webshopot, aki EREDETI sj4000-et árul és RAKTÁRON is van neki, ne tartsa vissza, láthatjátok eléggé nagy igény van a termékre! Csupán senki sem akarja megvárni az 2hetes - 2hónapos külföldi szállítást! :)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2646) CGmatula válasza maj-viktor (#2645) üzenetére


CGmatula
csendes tag

Én itt is rákérdeztem: http://sj4000hunshop.uw.hu/

Magánemberként árulja,tehát nem cég,de küldött fotókat és "eredeti SJ4000-et" árul.

TheCsory is innen vett,ő ajánlotta.

[ Szerkesztve ]

(#2647) maj-viktor válasza CGmatula (#2646) üzenetére


maj-viktor
őstag

Erre írtam, hogy aza a boltaneten.hu, olyan mintha egy apróhirdetési oldalas hirdetésre írnál... amivel nincs is semmi baj - csupán olyan boltot kérdeztek, ahogy ÁFA-s számlaként, garanciával adják...

Az aprós oldalakat én is megemlítettem, ahogy én is vettem már új és használt dolgokat is ezeketen az oldalon (olx-jofogas-vatera-teszvesz)

(#2646) CGmatula
Mondjuk én innen biztos nem merném megrendelni... Ilyenektől csakis személyes átvétellel!
(max vatera játszhat még, mert ott van értékelés rendszer, vagy itt ph-n is...)

"Minden terméket utánvéttel küldünk, így nem tudjuk becsapni önt mint sok üzlet az előre utalással!"
Ez nettó baromság... utánvétellel ugyanúgy küldhetnek egy féltéglát...

"A terméket utánvéttel küldjük ha raktáron van akkor általában másnap megérkezik!"

"Ha nincs raktáron általában 5-10 nap alatt beérkezik de ezt mi email-ben pontosan megírjuk neked!"

Egyszóval itt sem biztosíték, hogy rögtön megkapod...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#2648) CGmatula válasza maj-viktor (#2647) üzenetére


CGmatula
csendes tag

A boltaneten.hu-t én is tudom,csak ott nincs utánvét,itt viszont van. :))

[ Szerkesztve ]

(#2649) Ráti válasza dani88 (#2643) üzenetére


Ráti
tag

Szeritnem az enyém sem hamisítvány, mert a nyaralás alatt is bizonyított, plusz repülés közben sem okozott csalódást...

(#2650) szabieable


szabieable
aktív tag

a heavendses csomagot is szokták még áfázni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.