Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12580) Silenzio válasza osztraksajt (#12572) üzenetére


Silenzio
addikt

Hát ezzel is egyetértek, de azt meg végképp nem lehet tudni, hogy a könnyen és gyorsan (mint egy gyors menet, remélem nem találjátok sértőnek az analógiát :)) ) megszerzett tudás milyen hatással lesz a világra. A ciklikusság egy dolog, nem is igen hiszek a szingularitásban, kultúrsokk mindenkit érhetett volna a történelem folyamán, senki sem kompatibilis a nálánál akár 100 évvel későbbi valósággal. Csak annyival egészítenélek ki, hogy a "jó bölcsésznek" van reál affinitása, alapvetően a reál világból jövök és IT-s munkát és filmes munkát egyszerre végzek (ezért dolgozom reggeltől estig). Ha a régi köreimben maradok, némiképp korlátolt, erősen konzervatív katolikus lettem volna, aki mellesleg közgazdász, ügyvéd vagy tudós. Kellett nekem pár évnyi liberálkodás hogy jobban megismerjem magam. Kösz a köszöntéseket! Befejeztem az offolást, koxx és a többi kedves moderátor!

Hogy egy kis témába vágó is legyen benne, fogalmam sincs, mi lesz ezeknek a dolgoknak a vége. Hardveresen nem érdemes tovább fejlődni, mert a nagyobb teljesítmény nagyobb méretet és kisebb üzemidőt von maga után. Nekem a Wave mérete marad az ideális, filmezéshez meg egy 720p-s tablet mondjuk. Szoftveresen a határ nyilván a csillagos ég. Óriási megkönnyebbülés, amikor pl. a GPS-ed a Balatonon kiírja az utolsó Penny market helyét is, mindent a legjobb puboktól a könyvtárakig, vagy ha le tudod olvasni a menetrendet a telódról - egy hónapja nyaraláskor a szó szoros értelmében életmentő volt a dolog, hál' istennek késett a MÁV - és pont annyit, amennyit az Elvira írt. :) De ha műveltségi kérdésnek nézek utána, a minimum az a három forrás és legalább 1-2 szakkönyv vagy szakfolyóirat is lesz a dologban. Sose érd be a Wikivel, ha valamihez értesz, akkor pláne ne! :) Ha nem lustulunk el (én megtettem), nagy gond nem lehet. Na szép estét mindenkinek!

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.