Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#746) liszi70 válasza envagyok (#713) üzenetére


liszi70
nagyúr

Elismerésem, leginkább azért, mert egyáltalán belevágtál. :R Egyszerű a dolog, mégis milyen nehéz rávenni az embereket. Tényleg kösz!
Log stimmel. A 6/8-at felesleges volt linkelni, semmilyen bizonyító erővel nem rendelkezik. Néhány véletlenszerű kattintgatás után is könnyen kijön. A 7/8 már sokkal jobb, de mindenfajta szőrszálhasogatás és kákáncsomókeresés nélkül mondom, minimum 10/10 kell, nem véletlenül ez a sztenderd.
A fájlod CBR 320 44.1, az rendben van. Viszont a kedvemért csinálj már egy olyan mp3 fájlt, ami nem Joint stereo, hanem sima sztereó. (Természetesen az eredeti, és már linkelt flac-ből.) Ahogy már írtam is, a kódoló amit használsz, a LameXP alapból jointot gyárt, ami egyes frekvenciákat monósít, így a hang deformáltabb lesz a sima sztereóhoz képest. (Én mondjuk sztereóval is megbuktam, 8/10 volt a legjobb, amit elértem annak idején. :B ) Speciális beállítások/MP3 csatorna mód/Automatikus kiválasztás helyett Egyszerű. Az lesz a sima sztereó. És még a Speciális beállításokban kellene a Lame algoritmus minőséget az alapértelmezett Kiváló minőség helyett a Legjobb minőségre állítani. Megvagy 1 perc alatt vele, és ha sikerül egy 10/10, te leszel a 4. a környezetemben, aki biztos, hogy hallja a különbséget. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.