Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Aryon87 válasza eustock (#1398) üzenetére


Aryon87
félisten

Igy van. :K
Jut is eszembe, nalatok nincs mod reszletfizetesre keszulekhez jutni?
Mert ez a Vernee erdekelne meg a Xiaomi RN2 vagy 3.

Phoenix. A G4c fele is erdeklodtem, de a K10 erosebbnek tunik..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1402) Bferibörs válasza eustock (#1398) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

nekem pld. egyenlőre nincs gondom a készülékkel,max beállítási lehetőségeket keresek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1403) Dexar007


Dexar007
veterán

En is lassan 12 oraja nyomkodom,eddig ami feltunt,az a lassu fenyerzekelo.Neha ossze-vissza reagal ha tobb alkalmazast egyszerre hasznalok.

Give me your cum,bull!

(#1404) KDENeon válasza Bferibörs (#1400) üzenetére


KDENeon
csendes tag

Beállítások - hang, és értesítés - a kijelölt profil mellett ráböksz a fogaskerékre- negyedik sorban ott az alapértelmezett értesítési hang, na azt kell megbökni.

Juszt se írok ide semmit!4négy

(#1405) Bferibörs válasza KDENeon (#1404) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocsi a hangerejét szeretném állítani ez kimarad :W :W

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1406) alan wake up válasza andaxin76 (#1388) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Needromon egy ulefone rom van hozzá, egyelőre nem láttam mást, de ezt sem próbáltam ki.

(#1407) zebede válasza Bferibörs (#1405) üzenetére


zebede
őstag

Oldalt a hangerő le-fel gombot próbáltad már?
És utána a jobb felső sarokban a kis v alakú ikont?

[ Szerkesztve ]

(#1408) Bferibörs válasza zebede (#1407) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszönöm szépen :R nem , most megpróbálom

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1409) rzoli válasza Bferibörs (#1405) üzenetére


rzoli
senior tag

Alapértelmezésben a csengés és értesítés hangereje együtt változtatható. Nem tudom root nélkül működik e, de a volume control widget, pl. tud ilyet. Vagy xposed, gravitybox után, egyszerűen a hangerő gombokról is lehet.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1410) Bferibörs válasza rzoli (#1409) üzenetére


Bferibörs
addikt

oké,köszönöm szépen :R

(#1407) zebede : sajnos csak a zenelejátszó hangerejét változtatja

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1411) phoenix64 válasza Aryon87 (#1401) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat jobban jartal h lemondtal a G4C-rol mert nagyon gyaszos :D

(#1412) zebede válasza Bferibörs (#1410) üzenetére


zebede
őstag

Ja, értem már. Szóval azt szeretnéd hogy pl. az sms hangjelzés más hangerőn szóljon mint a csengőhang.

El nem tudom képzelni ez miért jó, de ehhez külön app kell szerintem.

pl: Smart Sound Profiles Trial

Próbálgasd, ha beválik van fizetős verziója is.

[ Szerkesztve ]

(#1413) tintuska válasza eustock (#1387) üzenetére


tintuska
csendes tag

Üdvözöllek ! Szilikonos tokra várok ehhez a werner thor készülékhez. Várható, hogy érkezik? :F

(#1414) LámaZ válasza zebede (#1412) üzenetére


LámaZ
addikt

Pedig ez a lényeg.
Gmail érkezésekor pl. trombitáljon, YahooMail érkezésekor sípoljon, SMS bejövetelkor fütyüljön, és telefonáláskor csörögjön stb.
Egyes telefonokon még a betelefonáló személyekhez vagy csoportokhoz is tudsz külön csengőhangot (zene, csiripelés, cincogás, dobpergés stb.) hozzárendelni. Ez alap.

Nálam egy ideig Gmail érkezésekor a saját hangomon mondta be, hogy „Mél jött!”. :-)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1415) Bferibörs válasza zebede (#1412) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ezt szeretném, a hívás hangját nem szoktam lehalkítani nagyon,sokat vagyok szabadban , azonban elég zavaró,ha zárt helyen pld. megbeszélésen marha hangosan csilingel a viber vagy mesenger ,stb. :DDD
ja és a csengő hang levétele szerintem nem csökkenti az értesítések hangerejét de ezt is megpróbálom
(többi telómon külön tudom kezelni ezeket)

köszi,ezt megpróbálom :R

(#1414) LámaZ : csak a hangerején szeretnék csökkenteni, qurva hangos :DD persze jó mert meghallom de nem mindenhol.

"Egyes telefonokon még a betelefonáló személyekhez vagy csoportokhoz is tudsz külön csengőhangot (zene, csiripelés, cincogás, dobpergés stb.) hozzárendelni. Ez alap."

Ezt ezen a telón is be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1416) vgyuri válasza Bferibörs (#1415) üzenetére


vgyuri
őstag

Halkítsd le egy programmal a hangfájlt, így max hangerőn is halk lesz.

(#1417) zebede válasza LámaZ (#1414) üzenetére


zebede
őstag

Nem azt nem értem hogy miért kellenek különböző hangok, azt nem értettem miért kell hogy ezek különböző hangerőn szólaljanak meg.
Érted? :U

[ Szerkesztve ]

(#1418) Bferibörs válasza vgyuri (#1416) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajna úgy sem jó az értesítések nem halkulnak el.

(#1417) zebede : összességében szeretném halkítani az értesítési hangokat nem külön külön.(pld. ha kimegyek az irodámból nem árt ha hallom, hogy cseng a teló, de nincs szükségem arra, hogy leugorjak a székemről egy-egy értesítéskor ha a szobámban vagyok mert olyan hangos, ráadásul a főnököm meg nem okostelefonos, néz, hogy mi ez az irgalmatlan pittyegés ( a telefon csörgés normális nálunk a pittyegés nem ) :DDD )

ha lehalkítom a telefont a nyomó gombbal akkor az értesítő hangok is halkulnak, így jó lesz (bár nem ezt szerettem volna), nem teszek fel külön appot , amit lehet elkerülök külön app használatával, csak eszi az is akksit sok esetben . :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1419) Littletiger válasza zebede (#1373) üzenetére


Littletiger
tag

Én is úgy gondoltam. Vagyis az adott kapcsolatnál rányomok a sziluettre és felajánlja, hogy tallózzak be képet. De nem csinál semmit. Egyébként amíg nem csináltam meg tegnap a rendszerfrissítést, kedvencnek se lehetett jelölni illetve privát csengőhangot se lehetett beállítani. Ezek legalább már működnek de fényképet továbbra se tudok hozzárendelni.

(#1420) Bferibörs válasza Littletiger (#1419) üzenetére


Bferibörs
addikt

ezért használom a google névjegyzékét, más telefonom sem tudta a saját címlistájánál kezelni , ha google címlistát használsz ott meg valamit trükközni kell, mert ha csak simán kiválasztod a képet,méretezed és okézod akkor nem teszi be a galéria képszerkesztő-így jártam a háttér képpel,nem emlékszem,hogy mi volt a hiányosságom de megnézem ha ez a gondod. Lehet, hogy nem jól itélem meg de a thor kb. az alcatel scribe-m JB. alkalmazásait , lehetőségeit használja sok esetben kb. mondjuk én megszoktam és ismerem,szeretem ezeket.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1421) smithsys válasza Bferibörs (#1418) üzenetére


smithsys
aktív tag

Erre találták ki az audio profilokat. Annyi áldozatot követel, hogy ha kimész az irodából akkor a redőnyt lehúzva át kell állítanod egy másik profilra. :DD

(#1422) rzoli válasza Bferibörs (#1418) üzenetére


rzoli
senior tag

Közben megnéztem párom samsungján, EZ megy root nélkül is.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1423) zebede válasza Littletiger (#1419) üzenetére


zebede
őstag

Megnyitod a névjegyet, jobb felső sarokban ceruza ikon, aztán nyomsz a sziluettre és foto kiválasztása.

(#1424) Littletiger válasza zebede (#1423) üzenetére


Littletiger
tag

Köszi. Valamiért eddig nem működött így, de most már magára talált a készülék. :)

(#1425) Bferibörs válasza rzoli (#1422) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszönöm!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1426) alan wake up válasza Bferibörs (#1425) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Az mitől lehet, hogy ha feloldom a képernyőt, akkor az óra le van maradva 2-3 perccel és csak pár másodperc után vált a helyes időre? Nem mindig fordul elő, csak néha. Alap óra widgetet használom.

(#1427) petya2000


petya2000
csendes tag

Sziasztok!
"Régi" S Advance telefonom szeretném lecserélni. Végig olvastam az összes hsz-t amit itt a fórumban beirtatok.

Kérdéseim:

-Gps t próbálta e valaki teljesen offline pl egy igo- val? (Csak mert láttam hogy egyeseknek nem igazán működött jól), eldobálja a jelet? Vagy ez inkább szoftver függő? Fontos lenne, de nem mindennapi (csak nyaralás vagy spec. alkalmakkor )hasznalatra kell.

-Hogy bírja akkor végül az akksi? (Itt is irtak mindenfélét) Napi zenehalgatás, böngésző használat lenne többnyire. Játék nem érdekel, viszont visszatérve a gps re az igen.

-Scrollozás probléma megoldódott e a frissítésekkel vagy van e garancia veszteség nélküli beállítás?

X5 pro van még számításban esetleg mivel az még ettől is olcsóbb, bár kisebb a tudása. A Thor mellett nálam a kamera jobb minősége illetve az erősebb proci szól meg persze több ram.
De nem egy hónapra akarok új telot legalább 1-2 évre.

Köszi a válaszokat előre is. Olyanok írjanak ha lehet, akik valóban használják a telefont nem csak olvastak róla.

(#1428) smithsys válasza petya2000 (#1427) üzenetére


smithsys
aktív tag

GPS IGO-val nekem hibátlan.

Akku: ez elég szubjektív. Nekem legutóbb 3,5 napot ment a telefon egy töltéssel 2,5 óra kijelzőidő mellett ( mail szinkron, némi telefonálás, kevés böngészés, mobilnet, otthon wifi, éjszaka repcsimód ). Természetesen ha nagyon megerőltetem magam és van időm akkor egy nap alatt is le tudom meríteni, de olyan 4,5-5 óra kijelzőidő között tud.

Scrollozás probléma nem oldódott meg, bár ez nekem sosem volt probléma, lassan húzom lassan megy.
Ami még néha előjön, a proximity szenzor idétlensége, de hál istennek ezt is egyre ritkábban tapasztalom.

Ha rám halgatsz Doogee-t nem veszel ( persze nem akarlak befolyásolni ).

Egyébként lassan az enyém is megy a piacra annak ellenére, hogy nincs vele komoly gondom.

[ Szerkesztve ]

(#1429) Dexar007 válasza smithsys (#1428) üzenetére


Dexar007
veterán

1 honap utan?:D

En pedig most nezek bele memo kartyat.Nem tudom,bevallaljam e a 128-ast,vagy gondok lesznek vele.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1430) petya2000 válasza smithsys (#1428) üzenetére


petya2000
csendes tag

Köszi a gyors reagálást :-)
A thort máris eladod? De miért?
Huawei p8 lite ban gondolkodom meg esetleg :-/ de árban ha ez megbízható lenne jobban vállalnám.

(#1431) smithsys válasza petya2000 (#1430) üzenetére


smithsys
aktív tag

(#1429) Dexar007
(#1430) petya2000

Van némi szuicid hajlam.... :DD
Igazából csak tesztelnem kellett, mert az eredeti tervben az Apollo esetleg az Apollo Lite szerepelt, és tudnom kellett hogy mire lesz képes a Vernee mint feltörekvő gyártó. Azt kell mondjam, hogy meg vagyok elégedve velük.

Egyébiránt az 1-2 hónap nálam teljesen átlagos, aztán valaki jellemzően kiüti alólam a telefonokat. Eddíg egyetlen cucc volt, ami fél évnél tovább volt meg, mert nem találtam akkor jobb ár/érték arányú készüléket ( Letv Le One ), jelzem ez még mindig a tulajdonomat képezi, és könnyen lehet hogy nem is válok meg tőle. Igaz, hogy ROM-olós a történet, meg szokni kell az EUI-t, de a maga kategóriájában szerintem verhetetlen.

(#1429) Dexar007

128-as kártyával én sem próbáltam, de a 64-essel nincs gondja.

[ Szerkesztve ]

(#1432) petya2000 válasza smithsys (#1431) üzenetére


petya2000
csendes tag

Értem. Szerinted mennyire érdemes ezzel hosszú távra tervezni? Vagy jobban "megéri" a drágább de már bevált samsung vagy hasonló "hétköznapi" márka? Nem allw módomban sajnos hogy havonta újat vegyek. Ezért lenne fontos ez a megbízhatóság kérdés... 1-2 évre legyen stabil, lagmentes a mindennapi használatra, gps, kamera mellett.

Ezek alapján érdemes belevágni ebbe a készülékbe vagy egyenlőre még bizonytalan a "cucc" ? :-/

(#1433) Dexar007 válasza petya2000 (#1432) üzenetére


Dexar007
veterán

Siman erdemes,en is tobb evre tervezek vele..igy..2 nap utan :D

Give me your cum,bull!

(#1434) smithsys válasza petya2000 (#1432) üzenetére


smithsys
aktív tag

Mivel elég kevés még vele a tapasztalat ezért biztosat nem mondhatok, de számomra meglepően jól teljesített eddig a készülék. Ami progit ráraktam azt vitte rendületlenül, akadást sehol nem tapasztaltam.
Természetesen ennek is mint szinte minden készüléknek, vannak hiányosságai / problémái de ebben az árkategóriában szvsz nem nagyon van ellenfele.
A Samsungról annyit, hogy szerintem nagyon elszaladt velük a szekér. Az alsó és középkategória tele van szeméttel, ami pedig használható azt nem lehet megfizetni. Természetesen ez az én véleményem. Nyilván más másként gondolja. Sokan Sajnos nem látnak túl a Samsungon, pedig azontúl is van élet.
Egyébként nekem sem állna módomban havonta váltani, de így hogy mindíg eladódik egy készülék, az ára befektetődik a következőbe. :) :) :)

(#1435) SkyLine3000 válasza petya2000 (#1427) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nálam is gond nélkül fut az igo, nem dobálja el a jelet. Én nem vettem észre, h a scrollozással lenne baj. Tök gyors az egész teló. Folyamatosabb, mint a G3-am, pedig azzal sincs gondom.
Akksi használatfüggő. Le lehet meríteni 1 nap alatt is, meg el lehet használgatni 2-3 napig is.

(#1436) violentSt


violentSt
tag

Sziasztok!

Hívószámkijelzést hogy tudom a telefonon beállítani?

(#1437) zebede válasza violentSt (#1436) üzenetére


zebede
őstag

(#1438) LámaZ


LámaZ
addikt

Bekértek. Vámolnak. Várok.
DE!

Máris azon gondolkodom, hogy nem is kell annyira nekem ez a Verne Gyula, jó nekem telefonhívások fogadására a 3600 ft-os kis bunkofon is, és veszek inkább 350$-ért egy 7"-os IP68-as tabletet (a márkát nem árulom el!), amellyel lehet navigálni, internetezni stb. stb.

Szerintetek normális vagyok?

Legyen minden jó!

(#1439) flirt


flirt
tag

Fotózásnál milyen gyorsan készülnek a képek? Pár helyen olvastam, hogy elég lomha az autofókusz...

(#1440) zebede válasza LámaZ (#1438) üzenetére


zebede
őstag

(#1441) bostone válasza LámaZ (#1438) üzenetére


bostone
addikt

Tablettel szaladgálni kevésbé praktikus viselet.
Az öt és feles mobilok is a határérték széleit súrolják.
A thor kényelmesen elfért a zsebemben.

(#1442) Bferibörs válasza LámaZ (#1438) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát 1x próbáltam,köszönöm nem kérem-láttad a ValaholBelgiumban című filmet? - :DDD

azóta van Thor-meg más is volt- , van 2 tablet amiket napközben használok DE NEM CIPELEM MAGAMMAL MINDENHOVA MERT BAROMI KÉNYELMETLEN :DD wifit dobok ki rájuk azzal használom és ha netán nincs nálam tablet,laptop stb. ,akkor ott a jó kis okoska mindenre. :)

többek között nekem ezért válik be piszokul a Thor, kidobom róla a wifit és ámen, ráadásul gyors és kényelmes kis készülék,lehet simán önállóan is használni, így simán kibír nekem 2 napot üzemidőben.(telefonálás,mobilnet,wifi kiadás ,némi tapicskolás)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1443) Bferibörs válasza Bferibörs (#1442) üzenetére


Bferibörs
addikt

a francba kifutottam az időből,bocsi !

Ha kedd van akkor ez Belgium a film címe :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1444) #61583616


#61583616
törölt tag

Sziasztok, másnak is van proglémája a 3G-vel? Folyamatosan ugrál a 3G és az EDGE között. UPC-s vagyok.

(#1445) qamu74


qamu74
őstag

Csá!

Én is befeccoltam ebbe a teloba, Meizu M2 Note-ot cseélem erre.
Hétfo hozzák az EUstock-tol!
Nagyon várom már a telefont..... :K

(#1446) flirt


flirt
tag

720p videót tud 60fps értékkel rögzíteni?

(#1447) RudY válasza petya2000 (#1432) üzenetére


RudY
addikt

"A vállalatnak több éves múltja van, eddig másoknak gyártottak bérbe, és állításuk szerint szinte biztos, hogy volt már a kezünkben olyan telefon, ami az ő szalagjaikon került összeszerelésre. A terv most saját név szerzése, amelynek megvalósításában – más modellek mellett – az Apollo-nak lesz kiemelt szerepe."

10 telefonmárka mögött 7-ből nincs saját gyártósor, ez fölösleges is lenne. Tehát náluk ott van a többéves tapasztalat, szoftveresen kell még belehúzni, nem véletlenül gyűjtik gőzerővel a droidos fejlesztőket :K

[ Szerkesztve ]

(#1448) Bferibörs válasza #61583616 (#1444) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát tegyél bele másik kártyát (ne UPS-t ) és nézd meg azzal szerintem , a kolleganőmnek minden kütyüjében haldoklott ,vissza is adta mert egy e-mailt nem tudott megnézni u.ott pld. egy telenoros kártya hibátlanul működött

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1449) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

A gyári beállítások visszaállítását próbálom, de nem megy mert ha rákattintok a minden törlése gombra nem indul el. Ha sűrűn kattintgatok akkor kiírja hogy kérem várjon.

Járt így már valaki?

Mit tegyek?

Köszi Jani

(#1450) Bferibörs válasza paparazzi2 (#1449) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én ennyit tudok, de várd meg a többieket, lehet más megoldás is.

(#1142) zebede

zebede, youtube video

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.