Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) kicsizee válasza fabicska (#749) üzenetére


kicsizee
aktív tag

asszem a "manual" szolgál garanciajegy gyanánt is, ha jól olvastam anno valahol

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#752) KDENeon


KDENeon
csendes tag

Olvasgatom a bugreportokat, túl sok kifogás nincs.
Vaku, tárcsázó-névjegyzék, ujjnyomatszenzor, OTA nem működött. Kb ennyi.
A 27-es hozzászólás viszonylag jól összefoglalja az eddigieket..

@Wallenberg: service@vernee.cc Küldj egy emailt, hátha küldenek egyet PDF-ben.

[ Szerkesztve ]

Juszt se írok ide semmit!4négy

(#753) zebede válasza KDENeon (#752) üzenetére


zebede
őstag

:F Ezt biztos ide akartad írni? :DDD

(#754) kicsizee válasza KDENeon (#752) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nekem nem válaszoltak a services mailról :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#755) KDENeon válasza zebede (#753) üzenetére


KDENeon
csendes tag

Igen! Csak lemaradt a link. [link]

Juszt se írok ide semmit!4négy

(#756) zebede válasza KDENeon (#755) üzenetére


zebede
őstag

Hát ha az itteni két Vernee Thor topikot végig olvasod, nagyjából ezek azok amire nincs panasz.
Esetleg az ujjlenyomat olvasóra volt, de általában kiderült, hogy a rossz betanítás miatt.
Vakuval, tárcsázó-névjegyzékkel el nem tudom képzelni mi gond lehetne.
OTA-n egyből, legelső bekapcsoláskor lejött egy frissítés, azóta minek kellett volna működnie?

[ Szerkesztve ]

(#757) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Fatert rábeszéltem, h az őskövület butafónjait cserélje már le egy darab kétkártyásra. Végül okostelónál kötöttünk ki. Ez lenne az első ilyen telója. Ár érték miatt a Vernee Thor, illetve a Xiaomi Redmi3/Pro között vacillálok. Aki már használja egy ideje (nem két napja) a telót, mennyire van megelégedve vele? Nem akarok faterra olyan telót sózni, amivel gondok vannak. Akksi hogy teljesít? Ő biztos nem fogja szétnyomkodni. Telefonálás, fényképezés, kb ennyi. Azt tudom a Redmi 3 akksija elég bika.

(#758) zebede válasza SkyLine3000 (#757) üzenetére


zebede
őstag

Három dolog van ami miatt dönthetsz a Thor mellett.
B20, ujjlenyomat olvasó, valós dual sim + microsd foglalat.
(Na jó van még a több RAM és a MIUI vs. stock android kérdés.)
Ha ezek nem érintik a fatert, akkor vedd neki inkább a Redmi 3-at.

[ Szerkesztve ]

(#759) ricsike81


ricsike81
aktív tag

jövő héten jön a harmadik frissítés vernee thorra

weboldal : http://www.gizchina.com/2016/06/24/third-software-update-vernee-thor-coming/

Harmadik szoftverfrissítés Vernee Thor jön
Eddig Vernee tesznek a legjobb, ami a szoftvert termék gondozás és úgy tűnik, mint hogy már kezd harmadik frissítést Vernee Thor jövő héten. A skandináv isten van a piacon csak egy rövid időre, így egyre gyakoribb felülvizsgálatot ilyen eszeveszett ütemben egy jó dolog, remek.

Tehát mi lesz a frissítés keretében? Először lesz optimalizáció a közelség érzékelő, mert néhány felhasználó problémákról számolt be, hogy a közvetlen napfénytől. A Google biztonsági csomag tartalmazni fogja a csomagot, és még néhány csíp javítására Wi-Fi kapcsolaton keresztül.

A frissítés is csökkentheti a energiafogyasztással, ha van mobil adatforgalom és a Wi-Fi ki van kapcsolva. Végül, de legalább azt is növeli a biztonságot a Bluetooth és a vezeték nélküli kapcsolatot, és javítja a sebesség 2G internet.

[ Szerkesztve ]

(#760) SkyLine3000 válasza zebede (#758) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Fater azt sem tudja, mi az a mobilnet. :DDD Amúgy meg pont a kombi sd/sim foglalat miatt a 3 Pro jönne szóba.
Engem az érdekelne, h rendesen teszi a dolgát a teló? Jött-e vkinél/vkiknél elő hiba?
Igaz nekem még nem volt gondom akksival, de ettől a beépített akksitól hülyét kapok.

[ Szerkesztve ]

(#761) ricsike81 válasza SkyLine3000 (#760) üzenetére


ricsike81
aktív tag

semmi gond akksi jól bírja nem fagy ujjnyomat is tökéletes a kijelző érzékenysége lehetne jobb kissé gps is teszi a dolgát
pontos illeszkedés mindenütt nem lötyög
nem fagy gyors
nem gondolkozik
web böngészés is gyors mindenütt 4 g

egyzsóval ennyi pénzért ajándék
én személy szerint nem bántam meg hogy megvettem

alin 5600 ft körül van hozzá egy akksi

akksit is könnyű kiszedni nem annyira bonyolult a beépítése keret leszedés és utána hozzá lehet férni

[ Szerkesztve ]

(#762) zebede válasza SkyLine3000 (#760) üzenetére


zebede
őstag

"Amúgy meg pont a kombi sd/sim foglalat miatt a 3 Pro jönne szóba"

Ezt most nem igazán értem, mi abban a jó?
Én kezét törném annak aki kitalálta.

[ Szerkesztve ]

(#763) LámaZ válasza SkyLine3000 (#757) üzenetére


LámaZ
addikt

Ami még szóba jöhet a Vkworld olcsó mobilja, a vízállósága miatt.

Legyen minden jó!

(#764) zebede válasza LámaZ (#763) üzenetére


zebede
őstag

:F Van olcsó, vízálló VKworld okostelefon? :Y

[ Szerkesztve ]

(#765) SkyLine3000 válasza zebede (#762) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem érted? :DDD A 3 és a 3 Pro közül csak utóbbi jöhetne szóba, pont azért, mert az legalább 32gigás (ha már egyszer nem bővíthető két sim esetén). Annyi talán elég lenne apámnak. Nekem volt Redmi 2 Pro. Ha abba belefért külön a 2 sim + sd, akkor itt minek kellett összevonni? Jó nagy baromság. A Thor pont ezért is szimpibb, mert itt külön van minden.

(#761) ricsike81: Ha meg azért otthon is ki lehet cserélni az akksit, az megint csak előny.
A másik hülyeség meg ez a beépített akksi. 1. Bármikor benyögheti az unalmast, 2. ha romol az ember, van, amikor KI KELL venni az akksit.

Fényképezés terén milyen a teló? Megnéztem a MA-s képeket, de az kevés.

[ Szerkesztve ]

(#766) zebede válasza SkyLine3000 (#765) üzenetére


zebede
őstag

Ja hogy Redmi 3 pro. :Y
Hát az már 30k-val drágább mint a 40k-s Thor, szerintem az már van akkora különbség, hogy nem is érdemes a kettőt összevetni.

(#767) zebede válasza SkyLine3000 (#765) üzenetére


zebede
őstag

Amúgy ha nem ódzkodsz a külföldi rendeléstől, akkor ez szerintem tökéletes lenne neki és bőven harminc ezer alatt megúszod. :) [link]

(#768) SkyLine3000 válasza zebede (#767) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az a 30e 20e (eustock).
Ahogy ismerem apám, kell az a normális gari. Biztos nem rendelgetne külföldről. Főleg, h azt sem tudná, hogyan kell... :D
Kezdek a Thor felé hajlani. Mert ma pont az akksin rugózott. Ha ebben még otthon is ki lehet cserélni, ha muszáj, akkor pláne. Azért kíváncsi leszek, h a Vernee hosszú távon mennyire lesz megbízható?
Anyós Redmi 2 Pro-ja nemrég járt szervizben, gsm modult kellett benne cserélni. Most meg pont az akksija kezd meghülyülni.

(#769) zebede válasza SkyLine3000 (#768) üzenetére


zebede
őstag

Jól döntöttél, vegyél Thort. :)

Én megpróbáltalak lebeszélni, nem mondhatja senki hogy elfogult vagyok a Thor-al. :D

[ Szerkesztve ]

(#770) smithsys válasza SkyLine3000 (#768) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nem nagyon van olyan teló amiben nem tudsz akksit cserélni. Max bukod a garit. :D

(#771) kicsizee válasza SkyLine3000 (#768) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Esetleg egy Huawei Y 6 Pro. Írom ugy hogy van egy Redmi Note 2-m meg egy Thorom :).amugy lehet következő telefonom az y6 pro lesz.azt kell mérlegelni,hogy azért a xiaominak kicsit bagyobb tapasztalata van a piacon,nem ma kezdte,míg a thor a verneenek az első telefonja. Benne van a pakliban a tapasztalatlanság(bár eddig igen korrektnek tűnnek). A thornak asszem németben van szervizközpontja. Szerencsere egyik teloval sem volt még komolyabb baj. Az ember azért vesz olcsóbb telót kínábol,ha valami baj van,akkor egyszerűbb a kuka. Ez kínai rulett :). Ár értékben inkább a thor.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#772) ricsike81 válasza SkyLine3000 (#765) üzenetére


ricsike81
aktív tag

fénykép türhető, a vonalélesség ugy ahogy kép nagyításnél részletek kissé elvesznek egyszóval a fénykéőp tűrhető nem csúcs hisz 40000 ft-os telóról van szó.

(#773) SkyLine3000 válasza smithsys (#770) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nyilván ki lehet mindent cserélni, de amíg gari van, nem érdemes belenyúlni. Ha meg véletlen gond van vele, csak egyszerűbb venni egyet és kicserélni, mint ezért küldözgetni szervizbe. Apám meg pláne nem szedné szét.
Apropó, szerviz! Az eustockos Thorokat hol javítják, ha garis gond lenne vele?
Ugye a Xiaomit a Wayteq gariztatja.

(#771) kicsizee: Ezért is írtam, h kíváncsi leszek, hosszú távon mennyire lesz megbízható a teló?
Bár nekem már volt Samum és Lg-m is szervizben, anyós Redmi 2 Proja meg két hete járta meg.
Az tény, h valszeg a Xiaominak nagyobb tapasztalata van.

(#772) ricsike81: Mondtam faternak, h ezek közül bármelyik teló fényévekkel jobb képeket lő, mint az 1000 éves Sony Ericssonja, meg a 10000 éves Siemense a maguk 1,3 meg 2 mpx-eles fix fókuszos csodáikkal.
De még ide vehetem a szintén 1000 éves 2 mpx-eles digitális fényképezőjét is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#774) Wallenberg válasza SkyLine3000 (#773) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Édesapádnak milyen elvárásai vannak egy okostelefonnal szemben pontosan?

Amiket kiolvastam a válaszaidból: Dual SIM, hazai garancia, megbízhatóság, jó fényképezőgép, cserélhető, kivehető, azaz nem beépített akkumulátor.

Mennyire fontos neki a HD kijelző, A Lollipop vagy Marshmallow operációs rendszer és az LTE képesség? Ez eddig nem derült ki.

Most rendeltem meg a Vernee Thort és a mostani, teljesen újszerű, megkímélt, használatlan gyári tartozékokkal rendelkező Samsung Galaxy Grand Neo Plus I9060I telefonomnak keresek új, szerető gazdát.

[ Szerkesztve ]

(#775) SkyLine3000 válasza Wallenberg (#774) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért legyen HD 5 coll-ban. Mobilnetet nem használ. Idáig sima nyomógombos telókat használt. Azt sem tudja, mi az a droid.:D Majd holnap megmutatom neki a G3-on.
Dual sim köll, hisz azért akarja lecserélni a telóit. Nyilván alap a hazai gari, akármi lehet. Magyar nyelv értelemszerű. Nem tudom, miért lett neki annyira fontos a fényképező, de csináljon jó képeket. Persze mihez képest, ugye?:) Amiket idáig használt, már ezek is sokkal jobbak. Persze, jó, ha cserélhető (valahogy) az akksi, hisz az is bármikor megdögölhet. (én sosem vennék olyan telót, amiben nem lehet bármikor kivenni az akksit, mint írtam, romoláshoz/rootoláshoz van, h elengedhetetlen)
Sztem jobban csak telefonálásra, fényképezgetésre, talán emailre fogja használni. Aztán ki tudja.

[ Szerkesztve ]

(#776) smithsys válasza SkyLine3000 (#775) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ugye az a sony ericsson nem k800i? Mert akkor a fényképezésen elbukott a dolog.

(#777) LámaZ válasza zebede (#764) üzenetére


LámaZ
addikt

helyesbítek: Blackview BV5000 4G Smartphone

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#778) SkyLine3000 válasza smithsys (#776) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem. J105 Naite.

(#779) smithsys válasza SkyLine3000 (#778) üzenetére


smithsys
aktív tag

Néhány hevenyészett fotó a Thor-ral.

Én úgy gondolom hogy mobil szinten azért használható.

[ Szerkesztve ]

(#780) zebede válasza LámaZ (#777) üzenetére


zebede
őstag

Hát azért nem mindegy.
Ahogy látom áfával, vám kezeléssel 45k körül meg is áll.

(#781) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Srácok megmondom őszintén aki ilyen telót akar venni nem fogom lebeszélni. Én nagyon meg vagyok elégedve vele....

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#782) smithsys válasza zebede (#780) üzenetére


smithsys
aktív tag

Van itthon egy. Telefonálni meg pofozkodni kiváló. :DDD

andaxin76

Én is, főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#783) SkyLine3000 válasza smithsys (#779) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Jók ezek a képek. Ennyiért nem is kell többet elvárni.

(#784) smithsys válasza SkyLine3000 (#783) üzenetére


smithsys
aktív tag

Én is így gondolom. :K

(#785) peti9918


peti9918
csendes tag

Sziasztok :)
Telefon vásárlás előtt állok már vagy 2 hónapja de valahogy nem győzött meg ez a telefon ezzel az 1 év garanciával. További lehetőségeim : Samsung Galaxy J3, J5. Lenovo A7000 , Lg k8. Ezekhez 2 év garancia jár ha jól tudom

Amikre szükségem lenne:
-Viszonylag jó kamera
-5 mp előlapi kamera
-Android 5,0+
-Micro SD bővíthetőség

Azért csak ilyen telókat néztem mert nem szoktam játszani a telefonomon csak alap dolgokra kellene, a mostani Ace 3-mal sincs semmi bajom viszont már kicsit elavultnak érzem szeretnék egy jobb telefont.
Ha ez fontos akkor : Általában zenehallgatás, netezésre használnám és néha lőnék pár képet instagrammra ezért kellene hogy ne csináljon nagyon rossz képet.
Ha valaki más telefont ajánlana :
Fontos hogy magyarországi garanciával legyen

A válaszaitokat köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#786) Intruder2k5 válasza peti9918 (#785) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A kérdésed inkább ide való: Melyik okostelefont vegyem?

(#787) peti9918 válasza Intruder2k5 (#786) üzenetére


peti9918
csendes tag

Köszi :) És bocsi hogy ide írtam :) Ma találtam ezt az egész Fórumos dolgot :D

(#788) Intruder2k5 válasza peti9918 (#787) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Semmi baj, nem dőlt össze a világ. :)

(#789) LámaZ válasza zebede (#780) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem az a gond.
Az Alin van sok elégedett vevő, de olyan is, aki szerint a vízállóság az ő darabjánál kamu, mert elvált a tok a kijelzőtől stb.

Legyen minden jó!

(#790) 19ati93 válasza smithsys (#779) üzenetére


19ati93
senior tag

Szép képek szerintem,telefonhoz képest meg főleg okés. ;)

(#791) zebede


zebede
őstag

Kamerához kapcsolódva, bár én nem igazán használom, meg nem is nagyon foglalkoztat a képek minősége.
Olvastam valamelyik külföldi Thor fórumban, hogy a kamera beállításaiban valamiért alapból be van kapcsolva az "Arcszépség", amit állítólag érdemes kikapcsolni.

(#792) Atomcsirke válasza smithsys (#776) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

+1 :D

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#793) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de engem kezd kicsit zavarni,hogy ha 15%-on áll az aksi,onnan pillanatok alatt lemerül csutkára(értsd pár perc alatt).remélem következő frissítés megoldja

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#794) fabicska válasza kicsizee (#793) üzenetére


fabicska
aktív tag

3-5 töltési ciklus után beáll normális állapotba.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#795) kicsizee válasza fabicska (#794) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Hat kb 10 napja van meg, ha ketnaponta töltöm,az már bőven megvan az 5 töltési ciklus :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#796) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Megerősített. A termék megrendelése feldolgozva. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#797) detroitrw válasza kicsizee (#795) üzenetére


detroitrw
addikt

Gondolom úgy kell értelmezni hogy kikapcsolásig merüljön le s úgy 100%-ra feltölteni s ebből legyen ~5

(#798) fabiandaniel válasza fabicska (#794) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Nekem több mint egy hónapja nem állt be. :(

Fabi

(#799) kicsizee válasza detroitrw (#797) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nem jó csutkára meríteni a telefont...

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#800) detroitrw válasza kicsizee (#799) üzenetére


detroitrw
addikt

:F
Miért mi baja lesz?
Ha az akku túlmerülésére gondolsz akkor egy csutkára lemerült akku-ba is 3V simán megvan
max akkor lehetne probléma ha hónapokig nem használod utána, de akkor se lenne kuka max valamivel kevesebbet tudnál belőle kivenni

én csak abba látom a gázt hogy telóra ébredek s ha lemerül ... :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.