Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Tomek979 válasza azbest (#7997) üzenetére


Tomek979
tag

Nekem az tűnt fel ezen a videón, hogy a Thor E 2/16 os és 2/8mp a kamera. Ezek szerint gyengébb lesz mint a sima Thor csak az akkuja lesz nagyobb, ami mellesleg elég szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#8002) #56474624 válasza Tomek979 (#8001) üzenetére


#56474624
törölt tag

A Vernee hivatalos honlapja szerint 3 GB a RAM, 5/13 MP a kamera.

(#8003) -=Szabi=- válasza mefistofeles (#7995) üzenetére


-=Szabi=-
tag

nem is mondta senki, hogy a Thor tulajoknak taposni kell egymást a Thor E-ért, de aki eddig bizonytalan volt, most talán sikerül meggyőzni, A Thor gyártása már egy ideje leállt, kikopik a boltokból is és már csak Thor E-t lehet venni :)

remélhetőleg a Thor-ból sok hasznos tapasztalatot vontak le és a Thor E-nél nem lesz ilyen nagy minőségi szórás, bár lekopogom, de a zsebemben újlenyomatot keresésen kivül semm hibája nem volt még a közel egy év alatt :))

(#8004) tiamat031603 válasza azbest (#7989) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Mielőtt meglett a Thor egy Vodás Prime 6-ban volt a sim és akkor még használtam mobilnetet, még 4G-n is, szóval meglehet vodafonos segitség kell nekem ezek szerint.

Az IGO miatt nincs harag. :N
Azért offoltam kicsit vele, mert azt gondoltam a telefon GPS-e lehet ludas, hátha mással is előfordult már a jelenség. Próbálom újra telepiteni és kiderül.

(#8005) azbest válasza tiamat031603 (#8004) üzenetére


azbest
félisten

ha ugyanazon simmel máshol volt 4G, akkor két dolgot tudok tippelni: ahol vagy ott nincs olyan jó 4G lefedettség esetleg. Vagy másik frekvencián van, de a Thor tud b20-at, ami a vodánál vidéken elterjedtebb.
Esetleg, ha két simet használsz, akkor lehet az is okoz valami kavart, vagy limitet.

Nekem voda sim + telenor sim van benne. A voda hangra és a telenor adatra, ez be is van állítva a készüléken, tehát mobilnetre a telenort használja. Így a voda sim csak 2G-n van, a telenor sim van 4G-n. Nem attül függ, hogy melyik slotban vannak, hanem a telefon beállításától, hogy melyik sim a prioritás.

(#8006) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Van a telefonon QR-kódos névjegymegosztási funkció?

(#8007) Black_Raven válasza Rick4 (#7999) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia Név: Vodafone NET
APN: internet.vodafone.net(előfizetéshez)
APN: internet.vodafone.vitamax(kártyásoknak)
tiamat 031603 neked ezek a beállitások? mert ha nem, akkor nincs 4g, csak 3g
vodafone HU 4g ezt állitsd a hálózatoknál!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8008) tiamat031603 válasza azbest (#8005) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Megtalálja a Vodafone NL-t az elérhető hálózatok között és ha rányomok a regisztrálásra a hálózaton akkor az irja, rgisztrálva a hálózaton de marad a 3G kijelzés. :Y

(#8009) Black_Raven válasza tiamat031603 (#8008) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha Hollandiában vagy , nem szóltam..:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8010) tiamat031603 válasza Black_Raven (#8009) üzenetére


tiamat031603
csendes tag

Igen itt vagyok, de mivel nincsen idekint mobilnetem nem is zavaró a dolog, csak nem értem miért nem képes legalább kijelezni a 4G-t. Ez otthon sem volt meg amúgy...

(#8011) Black_Raven válasza tiamat031603 (#8010) üzenetére


Black_Raven
veterán

És itthon úgy volt beállitva, ahogy írtam?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8012) azbest válasza Black_Raven (#8007) üzenetére


azbest
félisten

vitamaxon is kell a .net a cím végére: [link]

vitamax.snet.vodafone.net a publikus ip-s nem tömörítőt,
vitamax.internet.vodafone.net a tömnörítős natolós.

az előfizetősnél
standardnet.vodafone.net a publikus, nem tömraítős
internet.vodafone.net a tömörítős natolós

jaa és lehet külön engedélyezni kell az adatforgalmazást a telefon menüjében is. Ha jól emlékszem, akkor alapból nem kolbászol a mobil adaton, hanem a beállításoknál engedélyezni kell.

[ Szerkesztve ]

(#8013) Black_Raven válasza azbest (#8012) üzenetére


Black_Raven
veterán

Bocs most nézem, rosszul írtam: vitamax.internet.vodafone.net + amit írtam előfizura Mindig műkődött idáig kifogástalanul 4g-n legalább 10fajta telefonnal.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8014) Faterkam válasza azbest (#7986) üzenetére


Faterkam
addikt

Hétfő óta ez látszik (személyesen adtam be):
MUNKAÁLLAPOT
A hibabejelentés rögzítésre került, a termék még nem érkezett meg a vevőszolgálathoz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8015) Rick4 válasza Black_Raven (#8007) üzenetére


Rick4
félisten

Köszi, elvileg ez van benne, az asztalon mellette volt az én op3t-m, és egyszerre néztem a sorokat, nálam simán megy a 4G, ott nem ment még most sem. Mára feladtuk.. :D De szerencsére minden más rendben van, csak ez a kevés maradt.

Keresgéltem, akksi %-os érték mutatása itt nem megoldható? Frissítettem 7-esre, olyanom van, de itt nem volt meg ugyanott ez a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8016) Black_Raven válasza Rick4 (#8015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egy hülye kérdés, MMS engedélyezve van? ha nem, akkor engedélyezd.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8017) nicu71 válasza Rick4 (#8015) üzenetére


nicu71
addikt

de ,hosszan nyomva a lehuzható értesitési panelen a csavarkulcsra, utána irány a kezelőfelület hangoló.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#8018) Black_Raven válasza Rick4 (#8015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Esetleg ebbe még belenézhetnél.[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8019) azbest válasza Rick4 (#8015) üzenetére


azbest
félisten

nincs egy kis "x" a jelzésnél a térerő tetején?

Ha a mobil adatkapcsolat nincs engedélyezve, akkor ott van, egyébként piciben ott is egy 4g szöveg jelenik meg.

Ellenőrzés:
lehúzod a menüt fentről, az adatkapcsolat ikon szürke vagy fehér? Katt rá és ha fehér, akkor engedélyezted és x helyett pici adatkapcsolat típusát jelző szöveget tesz ki a státuszbarra.

A mobil hálózatos gombot megnyomva egy képernyőn tologatós kapcsolóval is mutatja, hogy van-e engedélyezve az adatkapcsolat (ahol valsz írja hogy vodafone). Meg van még egy harmadik képernyő is, ami hosszan nyomva az előbbit sim-enként is engedi állítani.

[ Szerkesztve ]

(#8020) Rick4 válasza azbest (#8019) üzenetére


Rick4
félisten

De, ott az x. Érdekes amúgy, az apn beállításoknál az engedélyezés szürke volt, de engedélyre volt húzva... megnézem, köszi.

Köszi srácok, végignézzük ma ezeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8021) Gerasz


Gerasz
aktív tag

A hardveres teljesítménye a Thornak bőven kiszolgál (nem játszom), azonban mégis gondolkodom a lecserélésén. Ha a Thor-E-ben az alábbiak teljesülnének, egy percig nem haboznék

- valós körülmények között használható GPS, iránytűvel
- jobb kamera
- nagyobb aksi

Szerintem sokan vannak így ezzel.

Meglepő lenne, ha a Thor-E akkumulátora csereszabatos volna az alapmodellével, kizárt, hogy ne legyen fizikai méreteiben is legalább másfélszer akkora

[ Szerkesztve ]

(#8022) ackos


ackos
csendes tag

Újra működik az OTP direkt app. Hetes droidon. Az ujjlenyomat olvasóval nem boldogul, de legalább már ismét használható.

(#8023) frenk1


frenk1
aktív tag

vernee thor e telóról infó ?Honnan lehet rendelni eu raktárról vám elkerülés végett ?Itthonr rendelhető ?

(#8024) Vigyorka válasza ackos (#8022) üzenetére


Vigyorka
senior tag

+1 :C :R :C

Vigyorka

(#8025) bmwm3


bmwm3
tag

Skacok, segítsetek pls. Rootolt, 7.0-ás volt már thorom, de az akksi merülése és hektikussága miatt elszántam magam egy factory resetre. Azóta csak a twrp-ig jut el bootoláskor, akármit is próbálok csinálni. Hogyan gyógyítsam meg?

Nagyon köszi előre is!

(#8026) Gyula196906 válasza bmwm3 (#8025) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Szerintem törölted a systemet is
Ha van teljes mentés akkor visszarakhatod

[ Szerkesztve ]

(#8027) -=Szabi=- válasza frenk1 (#8023) üzenetére


-=Szabi=-
tag

régebben volt itt egy szlovák webshop-os kontakt, remélhetőleg hamarosan előkerül néhány jó hírrel :)

addig is gyűlnek a videók, Vernee Thor E Unboxing Video

[ Szerkesztve ]

(#8028) mefistofeles válasza -=Szabi=- (#8027) üzenetére

Ebben a videoban megint 8/2 Mp kamerákat írnak....
Nekem a video alapján elég vaskos darabnak tűnik.
Ha a féléves thor-omat egy az egyben cserélnék egy ilyen újra, habozás nélkül nemet mondanék.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#8029) Zsigi72 válasza -=Szabi=- (#8027) üzenetére


Zsigi72
aktív tag

Ha az EUStock-ra gondolsz, akkor nem igen.
Azt írták semmilyen Vernee telefon nem várható.

(#8030) LámaZ


LámaZ
addikt

Most nehezet fogok kérdezni.

Szerintetek mennyire biztonságos, ha a telefon hátuljára ráragasztok egy kis neodímium mágnest, hogy a telefont azzal tudjam rögzíteni autóvezetés közben a GPS-tartó fém lapjához?
(A mágnes és a fémlapka kicsi, nem árnyékolja az antennát. Legalábbis ezt remélem.)

Látom, másokat is foglalkoztat ez a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#8031) LámaZ válasza LámaZ (#8030) üzenetére


LámaZ
addikt

Most jutott eszembe, hogy az áruházakban a közszemlére tett telefonokat mágneses standokon rögzítik.

Legyen minden jó!

(#8032) Rick4 válasza LámaZ (#8031) üzenetére


Rick4
félisten

Azok egy része sose lát műholdat, sim kártyát, másik része meg dummy készülék, oda ez a dolog kb mindegy lesz. Itt ugyan szerintem nem fog problémáz okozni, de pl az én telefonom topicjában (Oneplus 3T) is előfordult olyan, akinek kameragondja lett a mágneses övtok miatt, valószínű ezt- azt felmágnesezett használat közben, amit nem kellett volna. Más kérdés, hogy szedtem le a Vernee hátlapját, hát, jó anyagból van,hajlik, de tartósan arra a pár fülre bízni az egész készülék megtartását szerintem előbb- utóbb fül lötyögéshez fog vezetni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8033) Vasy09


Vasy09
őstag

Heló mindenki! Nincs véletlenül valakinek elfekvőben egy kijelző hibás thor-ja? Anyós tegnapelőtt sikeresen megfürdette az övét. Nem sok vizet kapott, de pont elég volt neki ahhoz, hogy vagy a bekapcsoló gombok, vagy az alaplapnak ezen csati része zárlatos legyen, mivel ha a kábel be van dugva, folyamatosan újraindul. Ha lehúzom, akkor szépen elindul a teló, működik is, csak ugye az oldalsó gombok nélkül sok mindent nem tudunk vele kezdeni! :U

És mivel anyós nagyon megkedvelte, így kérdezem, hátha valakinek van itt a csoportba olyan, aminek mondjuk más nyüge van és eladná nekem!? Ha lenne, kérem keressen meg privátban! Előre is köszönöm!

Gamertag: Vasy09

(#8034) #56474624 válasza ackos (#8022) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mikor 6 alatt próbáltam, ott ment az ujjlenyomat-olvasós azonosítás is. :U

(#8035) Rick4 válasza Vasy09 (#8033) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem szedd szét, és takarítsd át azt az oldalsó gomb részt patikában kapható alkohollal, ha szerencséd van, ennyiből megúszod.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8036) Vasy09 válasza Rick4 (#8035) üzenetére


Vasy09
őstag

Ezen már túl vagyok, de nem vezetett eredményre! :U

Gamertag: Vasy09

(#8037) LámaZ válasza Rick4 (#8032) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezekben a pici kamerákban is vannak esetleg mágnesezhető fémből készült mozgó alkatrészek (autófókuszra, ilyesmi)? Ha, igen, az nagy hiba a gyártók részéről (mert csak nem mágnesezhető alkatrészekből kellene ezeket gyártani).

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#8038) User64476 válasza Vasy09 (#8033) üzenetére


User64476
őstag

olvass vissza, valaki nemrég feldobott egyet...

(#8039) azbest válasza Vasy09 (#8036) üzenetére


azbest
félisten

esetleg aliról is lehet rendelni [link]

thor power key cable néven mintha itt 6 dolcsi alatt lenne, ha ez az [link]

[ Szerkesztve ]

(#8040) azbest válasza Rick4 (#8032) üzenetére


azbest
félisten

Ahogy olvasom mostanág a vodafone nincs a helyzet magaslatán. Vannak simek, amiket véletlen letiltottak, meg 4g-re nem engednek fel... ilyesmi... szóval, ha nagyon misztikus, akkor lehet amiatt van.

(#8041) NeverGone válasza Zsigi72 (#8029) üzenetére


NeverGone
tag

Nem jött be nekik?

(#8042) Rick4 válasza azbest (#8040) üzenetére


Rick4
félisten

Benne van, de engem hívni nem lehetett, én viszont tudtam hívni, szóval érthetetlen...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8043) Vasy09 válasza azbest (#8039) üzenetére


Vasy09
őstag

Ezaz, köszi szépen! Mondjuk innen még nem rendeltem! De mindent el kell kezdeni egyszer! ;)

Gamertag: Vasy09

(#8044) Rick4


Rick4
félisten

Srácok, más más személyeknek eltérő csengőhangot hol állítok? Sajám op3t-n megvan, a thoron nem találom. Köszi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8045) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok! Egyik haveromnak elromlott a jack, tudom széria hiba. Visszaküldte gariba 1 hónap volt mire megcsinálták de most megint nem jó... :( Nimcs valami megoldas hogy jól csinálják meg ne kelljen fél évente visszaküldeni (illetve amíg tart a garancia)
Esetleg USB - jack adapterrel is működik a zenehallgatás?

[ Szerkesztve ]

(#8046) Bferibörs válasza Rick4 (#8044) üzenetére


Bferibörs
addikt

Névjegyzék/személy (megnyitod azt akihez csengőhangot akarsz rendelni ,kopp a névre)/ beállítások (ceruza ikon)/ (három pötty jobb felül) csengőhang

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#8047) #56474624 válasza mate1396 (#8045) üzenetére


#56474624
törölt tag

A haverod helyében megcsináltatnám újra, eladnám, aztán vennék egy Thor E-t, vagy ha már nem bízik a márkában, egy másik telefont. Másik, talán kevésbé realizálható tanácsom, hogy próbálja olyan fej-/fülhallgatóval használni, aminek kicsit vékonyabb a jack dugója. Ez szemmel nem látható, csak érzékelhető. Pl. a Beyer 770 fejhallgatómé (de gyanítom, hogy az egész 770/880/990-szériájé) elég könnyen csúszik ki-be relatíve, míg a régi Sennheiser MX500-as fülhallgatómat jobban kell erőltetni. Biztosan számít 50-100-200 ki-bedugás után. Sajnos kicsit szűkebbre szabták a Thornál a lukat, mint általában a telefonoknál szokás.

(#8048) mate1396 válasza #56474624 (#8047) üzenetére


mate1396
tag

Köszi a választ! esetleg arról nem tudsz nyilatkozni, hogy microUSB - jack adapterrel működine a telefon?

(#8049) #56474624 válasza mate1396 (#8048) üzenetére


#56474624
törölt tag

Fogalmam sincs. Esetleg bluetooth-os fülhallgató használata?

(#8050) mate1396 válasza #56474624 (#8049) üzenetére


mate1396
tag

Beszéltem vele még kb 2-3 hét gari van rá szóval gyorsan kicserélteti aztán valószínű el lesz adva a telefon :)) Köszi a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.