Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) kicsizee válasza B1T3 (#1899) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nekem több mint egy hónapja van még, és 15% után 5 percen belül csutkára merül. Ahogy elnézem a topicot több gyártósorról jöttek a telók, változatos hibával jelentkeznek

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1902) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Ha eustock-tól veszem akkor egy kártya független telefont kapok?

Esetleg nem tudjátok hogy a xiaomi redmi 3 vagy ez a jobb? Úgy néztem talán bench markokban a MI több FPS-t ér el.

(#1903) phoenix64 válasza Pikachu24 (#1902) üzenetére


phoenix64
őstag

Ha nem vodas vagy Redmi 3-at vegyel, az jobb..

(#1904) FireKeeper válasza Pikachu24 (#1902) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, függetlent kapsz, nem is hiszem, hogy ebből van szolgáltató függő változat, max kínában valahol.

papíron a redmi 3 egy kicsit többet tud, de drágább is egy bő tizessel, szóval mondhatni amennyivel többet tud annyival többet is kérnek érte. viszont ha fontos hogy tudja a B20-as LTE-t akkor a thor a nyertes mivel a redmi 3 nem támogatja azt a sávot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1905) Bferibörs válasza Pikachu24 (#1902) üzenetére


Bferibörs
addikt

független

(#1903) phoenix64

nem vagyok vodás ( nekem a voda halott volt a lejebb felsorolt településeken ,helyeken 4 napig használtam,teszteletem a másik kettővel együtt , 4 nap után vissza adtam, Telekom,Telenor netet használok és pontosan azért vettem meg ezt a telefont ( B20) mert vidéken egyik szolgáltató sem futott normálisan 3G-vel amióta a szolgáltatók bevezették a 4G-t, - 2 db 3 G-s telóm van- a határban használhatatlanok ahol ezen még simán fut a 4G- Pest megy pld. Pusztazámor, Kiskunlacháza , Pécel, Aszód- a határt értsd település táblától kb. 1-3 km-re a prérin.
kb. 8 Gb netet adatforgalmat használtam el tesztelésre mindhárom szolgáltatót teszteltem , hangsúlyozom ott ahol napi szinten megfordulok !

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1906) Dexar007 válasza kicsizee (#1901) üzenetére


Dexar007
veterán

Az enyem Olaszo-bol erkezett.Ezert hibatlan. (meg) ;]

Give me your cum,bull!

(#1907) Bferibörs válasza Dexar007 (#1906) üzenetére


Bferibörs
addikt

az enyém az eustock-tól :P és hibátlan eddig :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1908) B1T3


B1T3
addikt

Aksi gond ide vagy oda, a kamerában kellemesen csalódtam, pedig a Note 4-em miatt azért van viszonyítási alapom. Igazán napos időben még ki sem próbáltam, ha összegyűlik pár normális tesztfotó, megosztom.

(#1909) t-shirt válasza B1T3 (#1899) üzenetére


t-shirt
veterán

Többeknél jelentkezett, hogy 15% körül hirtelen merül, de szerintem jó az akku csak az "akku" szoftver nem sikerült túl jól.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1910) Kolty


Kolty
aktív tag

SZiasztok.
Töprengek, h meg kéne engednem magamnak ezt a készüléket, de lenne pár kérdésem.
Ennek az akkuját át lehet tenni Doogee X5.ösbe? (van egy X5 ös már a családben és ha kettőt kéne csinálni egyből)

Tisztább a beszélgetés minősége mint az X5.ön? (X5 mikrofonja elég gyenge)

(#1911) zebede válasza phoenix64 (#1903) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem hardverben inkább a Redmi 3 Pro felel meg a Thor-nak, 15k a különbözet.
Persze ha fontos a 800 mHz LTE, akkor nem játszik.

Ha telekomos és vidéken is mozog valaki, akkor is kell a B20.

Az akksi kijelzéssel kapcsolatban, akinek pár töltés után nem javul a 15%-tól való zuhanás, vagy elfigadja és úgy tekint a 15%-ra mintha 0% lenne, esetleg még reménykedve hogy egy későbbi update javítja.
Vagy, ha nem tud vele együtt élni, marad a visszaküldés.

[ Szerkesztve ]

(#1912) kidpepi válasza kidpepi (#1880) üzenetére


kidpepi
tag

Ha másnak is előjött az a probléma, hogy töltés után nem kerül deep sleep-be a telefon, akkor a megoldás:
1, Újraindítás
2, Wifi kikapcs, A biztonsági mentés és visszaállításnál - adatok mentése kikapcs
3, Akksi töltés 100%-ra
4, Töltőről lehúz
5, Wifi és backup visszakapcs
6, Kész

[ Szerkesztve ]

(#1913) peat válasza zebede (#1889) üzenetére


peat
csendes tag

Köszönöm a segítséget! :R Sikerült beállítani.

"A játék az nem játék"

(#1914) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok! Belső vivódásba kezdtem..ez a telo vagy a leagoo elite 1..?
Kulsore mindketto tetszik, de gondolom ez lesz most a felkapottabb.(cm, stb)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1915) rzoli válasza Kolty (#1910) üzenetére


rzoli
senior tag

A két akku teljesen más, nem cserélhetőek, ráadásul a thor akkuja fix, házilag nem kivehető, cserélhető.

Nekem x5 Pro-m volt eddig, de nekem annak a mikrofonjával sem volt különösebb gondom, ezzel sincs.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1916) hege21 válasza hobbitka_ (#1893) üzenetére


hege21
senior tag

Rendelsz és magad cseréled...
Több videó is van a szétszedésről nem egy nagy kaland :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1917) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Több mint egy hónapja használom. :)
Az új lenyomat olvasót nem tudtam beállítani (nem érzékel semmit) azon kívül 100%-s.
Nekem nagyon bejön a "masinka" :) :) :)

Üdv,

Vigyorka

(#1918) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Egyértelműen megerősítem, hogy a WEP titkosítástól megbolondul a wifije, ha ilyenre csatlakozna valaki(ki be kapcsolgat, le se lehet lőni) . (direkt mással is kipróbáltam, más routert átállítottam).
Tudom, hogy ilyen kb alig van, de azért ez egy erős bug.

4G: én nem vettem észre semmilyen formában gondot. Nem váltogat (vodafone).
Bejövő kimenő hívás nincs 4G-n, nem akkor látják - akinél rossz - a váltást?

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1919) Pikachu24 válasza FireKeeper (#1904) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

A sima redmi 3 csak 44k
Amúgy a Telekomnál vagyok és "itt is maradnék".

Emiatt még mindig a thort venném. :D

Ezek közül valamelyik hiba él még?

hobbitka_ Hogyan sikerült betörnöd a kijelzőt? :Y Ez a törés teszt lehet hogy kamu lenne?

[ Szerkesztve ]

(#1920) FireKeeper válasza Pikachu24 (#1919) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mikor legutóbb néztem 47 volt. így már meggondolandó, de nagy kár azért a rohadt béhúszért...

azt a violence testet fenntartásokkal kezelném, sokan írták különböző fórumokon hogy nagyon könnyen karcolódik, akár zsebben hordva, nem hogy diókat törve... meglátjuk, elvileg az enyém ma jön, bár vigyázni tervezek rá mint a hímes tojásra...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1921) Pikachu24 válasza FireKeeper (#1920) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ha majd emelet a telefon mellet döntök akkor rendelek hozzá tokot meg tempered glass-t is.

Tempered glassal még nincsen tapasztalatom, esetleg valakinek véleménye róla? A fóliával van tapasztalatom, eddig az volt a telefonomon, nemrég leszedtem, futás közben ki esett a zsebemből egy beton felületre és lett a kijelzőn egy repedés. :(

A linkelt tok az nem tűnik olyan jónak mint más telefonon, ez szerintem még az oldalát sem fedi le. :(

[ Szerkesztve ]

(#1922) frenk1


frenk1
aktív tag

van sima fóliám feleslegbe akit érdekel privátban válaszoljon

(#1923) Dexar007 válasza Pikachu24 (#1921) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat en nem fogom elcsufitani ezzel a telefonomat csak azert,hogy 2-3 ev mulva valakinek ugy adhassam el,hogy ,,makulatlan".Minek a vekonysag,minek a babyskin ha ilyeneket huz ra az ember?
Arrol nem beszelve,hogy 2-3 ev mulva mennyit kerjen erte az ember? 10 ezer forintot?Akkor inkabb beteszem az autoba gps-nek.. (ha egyaltalan addig elfut..)

Give me your cum,bull!

(#1924) Pikachu24 válasza Dexar007 (#1923) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nekem nem kell az extra vékony telefon. :D Én egy használható telefont szeretnék hosszabb távra aminek nincsen betörve a kijelzője.

(#1925) GhanBuri Ghan válasza Pikachu24 (#1919) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Persze, és a leírásban is titánötvözet vázról írnak, de nem lenne meglepő a kínaiaktól, ha az csak az első pár százas szériára lett volna igaz, és később kicserélték műanyagra - anélkül is pont elég jó ez a telefon, szóval én nem tesztelném ezt a tulajdonságát :)

(#1926) Dexar007 válasza Pikachu24 (#1924) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat ne dobald. ;]
Ha a hatuljan van a tok,akkor az,hogy vedi meg a kijelzöjet?

Give me your cum,bull!

(#1927) Pikachu24 válasza GhanBuri Ghan (#1925) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Természetesen én sem erre veszem. :D

Csak lehet hogy félévente egyszer kétszer le esik. ;]

Dexar007: Azt majd a tempered glass védi. :D De az sem lenne gond ha nem vágná szét a kezemet az oldala mert néha leesett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1928) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na meghozta a futár, elsőre feldobtam a két OTA-t, meg ismerkedek vele. egyelőre tetszik, méretre épp csak hangyányival nagyobb mint a lumia 735, csak a kijelzője nagyobb ugyebár. a gyári fólia atom karcos már a dobozból kivéve is, de alatta a kijelző ok, egyelőre rajta hagyom amíg nem jön az üveg fólia amit kínából rendeltem.

az ujjlenyomat olvasóra sokan panaszkodtak, az nálam egyelőre OTA után is gyorsan és pontosan teszi a dolgát :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1929) Pikachu24 válasza FireKeeper (#1928) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

üveg fólia= tempered glass?

Az titeket mennyire zavar hogy nincsen rajta értesítési led? Könnyű megszokni?

(#1930) FireKeeper válasza Pikachu24 (#1929) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, igen, az, nem tudom mi a helyes magyar kifejezés rá :)

engem annyira a LED hiánya nem zavar, mert az előző telefonjaimon se volt :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1931) misterazeko


misterazeko
tag

Ha megjön a telefon, első körben mit érdemes kipróbálni rajta, illetve feltelepíteni rá?

(#1932) rzoli válasza Pikachu24 (#1921) üzenetére


rzoli
senior tag

Én is ezt a fóliát rendeltem, de nem ajánlom. Nagyobb mint a kijelző sima része, így a szélein eláll... Nem vernee thor fólia, hanem 5" univerzális fólia....

A tok jó, szintén ezt hozta ma a postás. Bár majd ha lesz végre szilikon tok hozzá, majd lecserélem, azt jobban szeretem.

Én ezt használom a led helyett: Flash Notification 2, Egy szilikon, vagy műanyag tokkal még a hátsó led fényét is nagyon jól vezeti...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1933) Pikachu24 válasza rzoli (#1932) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Miért ez nem, sziklikon hanem rendes műanyag? Én eddig azt hittem hogy kicsit szilikonos :D

(#1934) rzoli válasza Pikachu24 (#1933) üzenetére


rzoli
senior tag

Kemény, kopogós. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1935) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Az Edigital honlapján láttam akciósan, 49000 Ft-ért 1 év garival egy telefont: Zopo Speed 7.

Ugyanez a SOC, 8 mag, FULL HD kijelző, van értesítési LED.

Akksija kivehető és azt írják róla, hogy bár csak 2500 milliamperes, ehhez képest nagyságrendileg jobban bírja, mint a Vernee Thor és a Doogee X5 Pro akksija.

A telefon Marshmallowra frissíthető számítógépen keresztül.

Nincs rajta viszont ujjlenyomat olvasó.

Szerintetek megéri megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#1936) Wallenberg válasza Wallenberg (#1935) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Nálam a Vernee Thort váltaná.

Viszont egy 10-essel több.

[ Szerkesztve ]

(#1937) hege21 válasza Wallenberg (#1935) üzenetére


hege21
senior tag

Ha neked a LED megér 10eft :)
Ha meg a B20 sem kell akkor inkább Xiaomi modellek közül választanák....

Más:
Thor ment a háztól ....
Maradok inkább az MI4-nél,nincs B20 igaz,de nagyságrendekkel jobb,használhatóbb telefon!
Ráadáskén egy árba adják már :DD

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1938) rzoli válasza Wallenberg (#1936) üzenetére


rzoli
senior tag

Nálad mi a fontos, mit tudjon egy telefon?

Arról nem, hanem a nagy tesóról van teszt itt a mobilarénán, de nem egyértelműen pozitív a teszt eredménye.

Mondjuk értesítő led helyett vannak már más megoldások is... :) Pár hozzászólással korábban pont ajánlottam egyet.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1939) Dexar007 válasza hege21 (#1937) üzenetére


Dexar007
veterán

2gb ram..nem jobb. :N ;]

Give me your cum,bull!

(#1940) BenesL


BenesL
csendes tag

Sziasztok!

Szerda óta én is egy Thor telefont simogatok!

Ez az első kétkártyás telefonom, így akad pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Aki két kártyával használja biztos tud rá válaszolni.
Mivel az egyik céges és a másik magán kártya (előfizetés) külön szeretném választani a két névjegyzéket. Van erre alkalmazás, hogy két külön névjegyzékem legyen, melyhez be lehetne állítani melyik kártyán menjen ki a hívás?

(#1941) hege21 válasza Dexar007 (#1939) üzenetére


hege21
senior tag

3gb ram :K

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1942) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az ubert le lehet takarítani valahogy a telefonról? :D nem foglal sok helyet, de most már úgy se lehet használni (itthon) és idegesít.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1943) hege21 válasza FireKeeper (#1942) üzenetére


hege21
senior tag

Twrp->root és törölhető minden :DD

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1944) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Nincs kedve valakinek egy összefoglalót írni? ;)

Vigyorka

(#1945) Kolty


Kolty
aktív tag

Rzoli.
Köszi.

Vernee Thoor működhet szerintetek hoszabb ideig stabilan? AZt tudom, h a Vernee húúúdee hűűdeee. Ám nem akarok pár hónap után telefont venni.
Látom vannak páran akik már megválltak a telefontól. Pedig árban, adatokban nagyon okés.

(#1946) KoryHu válasza hege21 (#1943) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Mondjuk az uber leszedés annyiból áll, hogy alkalmazások, eltávolítás. :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1947) FireKeeper válasza KoryHu (#1946) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem nincs olyan opció. csak leállítani lehet, leszedni nem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1948) KoryHu válasza FireKeeper (#1947) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Bocs, letiltottam, nem eltávolítottam, de nem fut. Nem sokat foglal, pár 10 Mb.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1949) petya2000


petya2000
csendes tag

Sziasztok! :R

Érdeklődtem már egyszer néhány dologról a telefonnal kapcsolatban...
Továbbra is rendszeresen olvasom a hsz-okat és még mindig belefutok scrollozási hibába, nem megfelelő üzemidőbe, mostanság már a jack csatlakozó gyengeségére utaló írásokba, voltak akik mát el is adták...
Ok, hogy nyilván azok fognak ide írni, akiknek gondja van a telóval, de azért elég alapvető dolgok ezek és hát kicsit elveszik az ember kedvét. Redmi 3-at szerettem volna venni, azon nem is filóztam volna, de a rohadt B20 hiánya miatt sajnos nem vállalható. Így kerültem ide a Vernee-hez.
Ami még szóba jönne nálam (arénás tesz illetve vélemények alapján) a Lenovo P70.
Tudom, hogy közel egy huszassal több lenne, de van pár dolog, ami kicsit arrafelé csalogat mint pl a bivalyabb akksi, kevesebb panasz a telefonról. DE nem tudom, hogy a problémák pl a Vernee -nél mennyire általánosok, vagy csak itt a fórumban vannak e "felnagyítva". Kár, hogy nincs a közelemben senkinek sem, mert így nagyon nehéz dönteni... :U

Nekem egy megbízható, stabil, gyors, 4g képes, mondhatni átlagos kamerával szerelt telefonra lenne szükségem és lehetőleg ne kelljen naponta tölteni. :-/
Kijelző időben kb 2-3 óra/nap, inkább zenehallgatás zsebben fülessel kb 6 óra.

Ezzel kapcsolatban mi lenne a véleményetek kedves fórumozó társak. Megéri az árkülönbség ? Megbízhatóbb lenne a Lenovo (ami szinte motorola ugyebár) ? Összehasonlítva a két telót, minőségibb esetleg ?
:F

[ Szerkesztve ]

(#1950) hobbitka_ válasza Pikachu24 (#1919) üzenetére


hobbitka_
tag

Sima sarokra ejtéstől ketté repedt.
Ha egyszer zuhan a telefonod, onnantól már szerencse kérdése minden :)

Hívtam a szervizt, ott 18e a javítás, ami teljes kijelző csere.

Alibabáról rendelve kb 10 lenne a kijelző + beszereltetés, ráadásul nem lehetek benne biztos, hogy eredeti.

Kicsit fájdalmas ez egy 40e forintos telefonnál, de hát majd máskor jobban figyelek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.