Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Meglepődtem pöttyet ezen a készüléken.
Jónak tűnik.
Köszi a tesztet.

Az első: NOKIA 1611

(#2) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Ennyi pénzért ,garanciával ez ajándék :R

[ Szerkesztve ]

(#3) macskea


macskea
őstag

Mondható, hogy az elmúlt két hónap legjobban várt tesztje. Talán meg a hTc 10-nél is.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) moordavid


moordavid
aktív tag

Íj csodás vitriolossággal megfogalmazán kend a tesztjét, biza vala mondom néked öröm volt szemeinket futtatni az sorokon :C

"Like tears in rain."

(#5) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet, tényleg kár az értesítési LED miatt, azzal együtt 10/10 lett volna. :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) azbest


azbest
félisten

"A főképernyőn és a kétfázisú értesítési sávon is minden a megszokott rendben, utóbbi tartalma nem variálható, meg kell elégednünk adott gyorskapcsolókkal és a fényerőcsúszkával."

Developer módban, a fogaskerék hosszan nyomásával előhozható a System UI tuner, ahol lehet szerkeszteni és az akku kijelzés is százalékosra állítható.

Szolftveres oldalról ami szerintem hiba, hogy előtelepítették az mtk permission control (com.mediatek.security) appot, ami szépen összeakad az android 6 natív jogosultságkezelőjével. Ezt anno még android 4.4-hez fejlesztették és teljesen szükségtelen 6-oshoz.

Valamint normál appként van egy baidu-s Network Location app, de lehet törölni.

(#7) Luck Dragon

Rég láttam ilyen plecsnit, jó volt a tesztet olvasni.
Köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) kcsa


kcsa
veterán

Nem tűnik rossznak, bár ahogy látom minden tipikus csájnafon ismérv megvan szoftveres oldalon.

De ez a mondat... "Ezt mintegy mellékesen jegyzem csak meg, ugyanis a mondat a lényegesen mozgalmasabb hátoldal taglalásának indult volna" :W

(#9) Indy1


Indy1
tag

A dupla kopp valoban hianyzik

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Üdítő volt így reggel olvasni a testet Alice, tetszik a szabatos fogalmazásod. :)

A plecsni mint a fehér holló, viszont ez a készülék tényleg megérdemli ennyi pénzért. Megalapozza a márkát! A frissítési policy még érdekelni fog..

(#11) hemaka: Doogee X5 Pro, azt hiszem :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Különösen ajánlott plecsnit kapott már vérbeli kínai mobil? Ha eddig nem, külön grat. neki, korrekt cucc.

(#12) stamas80


stamas80
tag

Én már azt hittem ez a plecsni már nincs is!

Van bennem némi dilemma, hogy melyik is lehetne jobb:

Vernee Thor Vs Xiaomi Redmi 3

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sok ilyen pörgős ritmikájú cikket kérnénk, élmény olvasni, kávé helyett is felébreszt.

A készülék tesztjét már nagyon vártam :) És nem csalódtam, hozta az elvárt és beharangozott dolgokat.

Pár hónapnyi fórum után kiderül milyen is valójában, de úgy néz ki a fotón látható fiatalok ügyesen szedték össze a komponenseket, és kerestek megfelel gyártósort a tervükhöz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Ennyi pénzért ez baromi jó vétel, remélem sikeresek leszek.

A videókkal tényleg lehetne kezdeni valamit, borzasztó a minősége. Legalább a fókusz meglenne.

(#15) rik76


rik76
csendes tag

Hali. Örülök a tesztnek, megerősített a hitemben, hogy jól választottam.
Harmadik hete használom a telefont és teljesen elégedett vagyok vele.

Gyári hátlapot viszont ne vegyetek hozzá, mert használhatatlan! Gyakorlatilag nem lehet a gombokat megnyomni vele!

erre gondolok:
[link]

Hamarosan küldenek fliptokot hozzá...remélem az jobb lesz.
Aki május 15 előtt vette, az kap ingyen egyet, ha regisztrál itt:
[link]

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

Ennyiért ez ajándék! Köszi a tesztet! :C

Az alap droid nálam pluszpont, ha a szoftveres támogatás is rendben lesz a márkánál, akkor lehet, hogy visszatérek WP-ről. Az egyetlen dolog, ami ettől eddig visszatartott a kínai készülékeknél az a magyar gari hiánya, de ezt szerencsére egyre több márkánál oldják meg, pl. Xiaomi. Most meg ez. UPP!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#17) rik76 válasza stamas80 (#12) üzenetére


rik76
csendes tag

Én Redmi 3 pro-t akartam venni, ha lenne benne B20, akkor azt vettem volna, nem a Thort, de sajnos én sokszor járok olyan helyen, ahol csak B20 net van...

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#18) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon menőnek tűnik a készülék, legalábbis a kategóriájában. És ez a plecsni, tényleg le kellett már nagyon porolni. :C

Köszi a tesztet is. :R

(#19) jailhouse


jailhouse
csendes tag

Szimpatikus a készülék, kár, hogy a SAR értékekről hivatalosan semmit sem tudni.

Ezt találtam:

http://res.vernee.cc/images/wordpress/2016/05/2016-05-13_07-44-14.png

Lehet én értelmezem félre, de ezek azért nem a legjobb értékek.

(#20) kortic válasza stamas80 (#12) üzenetére


kortic
tag

Én is ezen filozófálok, eddig a Redmi 3 volt a kiszemelt de ez a készülék megingatott. :D

Nagyon tetszik a teszt, bár egy-egy körmondat túl nagyra kerekedett. Felfrissített a reggeli órákban ;) :K

Local phone smartass, Mobiltudós - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#21) AxBattler


AxBattler
félisten

Apropó, erről az EUstock-ról tud valaki valamit?
Még nem találkoztam velük, mennyire megbízható bagázs?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#22) Graphics válasza AxBattler (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát pedig már több mint 1 éve üzemelnek :)

Megbízhatóak, teljesen, magyar szervizpartnerrel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) ak76 válasza AxBattler (#21) üzenetére


ak76
senior tag

Teljesen megbízhatóak.
Tavaly Oneplus-t vettem tőlük és azóta is volt már egyéb vásárlásunk a cégtől,eddig semmi gond,pénteken fizettem,hétfőn az asztalomon volt a cucc.

ON:

Az értestési LED,és legfőképp a "kezelő gombok" ledhiánya bosszantó,a redmi 3 is idegesített ha éjszaka többszöri próbálkozásra sem sikerült a megfelelő ikonra böknöm,pedig nincsenek kicsi ujjaim..

[ Szerkesztve ]

(#24) batai15


batai15
félisten

plecsnin meglepődtem..
azonban tartom hogy olcsó húsnak híg a leve..0
pedig tetszetős kis telefon,de csalódtam az olcsóbb kinai telefonokban.

[ Szerkesztve ]

(#25) novakalex


novakalex
aktív tag

Hali!

Mennyire valós a GG3-s kijelző? A karcolások látszódnak a telefonon, akár a hátulján?

(#26) Graphics válasza batai15 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó, de akkor melyik ponton híg? :)

- Ujjlenyomat olvasó nem szar
- Rendszer se szar
- Hívás minőség se szar
- Van garancia, hazai

Emelj ki egyet, mert a teszt alapján én pl nem tudok rosszat mondani rá :)

Általános skatulyába persze be lehet tenni ezt is... Csak a teszt se világított rá fatális hibára, pedig volt idejük tesztelni is.

szerk.: Magyarán általános beskatulyázás miatt , bizalmi oldalról közelíted meg ezt is :D

Nem úgy kell megítélni valamit, hogy egy van egy ribanc ismerősöm, akkor már mind ribanc..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) AxBattler válasza Graphics (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#23) ak76
Köszi srácok, gondolni fogok rájuk, ha eljön a csere ideje! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#28) batai15 válasza Graphics (#26) üzenetére


batai15
félisten

nem azt mondom hogy most szar, de olvasgattam a fórumát , egyszer tud iránytűt egyszer azt mondja a gyártó nem.
Ne legyen igazam, de én ,megjártam a b brand kinai telefonokkal, és szkeptikus vagyok .
Ennyi az egész .
ha meg mertem volna venni , akkor most nem p9 lite lenne.D

[ Szerkesztve ]

(#29) 123xyz


123xyz
tag

Ha már át fogunk költözni a másik topikból, összefoglalnám az eddigi beszélgetést.

Az eredeti specifikációval ellentétben eléggé hiányos a szenzorok listája:

Annak idején a gyorstöltést is ígérték, de állítólag azért nem jár olyan töltő a telefonhoz, mert gyenge minőségű töltőket készített a szerződött gyártó. 1-2 ember a másik topikban írta, hogy kb 2.5 óra alatt töltődik fel a telefon teljesen, de persze ez töltő és kábel függvénye is. Esetleg később kiderül, valamilyen gyorstöltő képes-e ezt lerövidíteni, gondolom majd megírják ha sikerül kipróbálni.

A kijelzőre pedig érdemes figyelni, mert mennek a pletykák arról, hogy mennyire karcolódik. Van rajta egy olajos, ujjlenyomat-elleni védő réteg, ami úgy tűnik, hajlamosabb a karcokat összeszedni, hiába alatta GG3 van (ha minden igaz), a rétegen meglátszódhatnak a karcok. Állítólag.

Az első készletet már elkapkodták az Eustock-ból, szóval hamarosan úgyis több visszajelzés lesz minden téren, ahogy nagyobb tömeg kezdi el használni a telefont. :)

(#30) scyllarus válasza kortic (#20) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is ez a kettő van a kalapban. A B20 hiánya nem zavar, most éppen egy 3G-s telefont használok, és van mindenhol megfelelő sebességű netem. A Xiaomi mellett a MIUI és a nagy akku szól, emellett meg az alacsonyabb ár, az ujjlenyomat azonosító és a 3GB RAM. Nehéz döntés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#31) Wesder


Wesder
félisten

Besza-behú :C 32-es variàns kéne és akkor tökéletes :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) ak76 válasza novakalex (#25) üzenetére


ak76
senior tag

A GG kijelzőt ha nem fóliáztatod,vagy nem tetetsz rá 9h üveglapot garantáltan mikrokarcos lesz,az S6 Edge is olyan lett,az iPhone 6s is,meg a G4 Lg is,pedig azok nem a 40K-s ligában játszanak.

(#33) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de ha nem játszik a B20, akkor biztos inkább a Redmi 3-at ajánlom mindenkinek +~10 ezerért. Ott azért nagyobb az akksi, jobb a kamera és van értesítő LED is. Amúgy nem rossz készülék ez sem persze, főleg 40 ezerért. Ennek kéne lenni az alapnak ezután.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Postas99


Postas99
senior tag

" Csak csöndben jegyzem meg :Verné Tor"
Legalább 1 fokkal jobb nevű mint az eddigi új versenyzők a piacon, most nem akarok példákat írni, de szerintem mindeki tudja mikre gondolok.

A készülék jónak ígérkezik, én csak a nevekkel nem vagyok kibékülve.

(#35) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon jó a teszt, köszi. A telefon is elég korrekt ezért a pénzért.

(#36) torp válasza rik76 (#15) üzenetére


torp
tag

Az uzemido mennyi normal hasznaltanal?

(#37) Wesder válasza Postas99 (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindegy hogy mi a neve? :W Nem is értem mi a baj vele ha különc neve van a telefonnak. Lenéznek érte vagy mi a szösz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) fateless


fateless
veterán

Meg akartam most rendelni, de már elfogyott a készlet...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#39) kortic válasza scyllarus (#30) üzenetére


kortic
tag

Dettó:
B20 esetleges hiánya nem zavar, a nagy akku, a fémház és a MIUI vs 3Gb RAM és egy tízessel olcsóbb. Dilemma :)) majd alszok még rá párat

Local phone smartass, Mobiltudós - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#40) dlaj


dlaj
őstag

Hát ettől én sem ájultam el.
Ennyi pénzből jobb telefonokat lehet venni. A hazai gari meg nem érdekel.

(#41) Csapoati válasza dlaj (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennyi pénzből mi a jobb?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) Genesistibi válasza dlaj (#40) üzenetére


Genesistibi
tag

HOOL??

Ugye csak ironizálsz...!?

(#43) Graphics válasza dlaj (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi pénzből nem lehet jobbat.

Körbejártam a témát, és külföldi rendelés esetén se nagyon kapsz jobbat... :)

Vagyis : Nem kapsz jobbat

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Obyboy válasza stamas80 (#12) üzenetére


Obyboy
addikt

Pont ezen agyalok én is. Eddig a Redmi 3 volt az idei ár/érték bajnok... most lehet új bajnokot avatni. :U Szívesen megnéznék egy összehasonlító tesztet vagy videót.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#45) #84490496 válasza kortic (#39) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ezért rendeltem meg az Apollo Lite-ot. Én még 199 dolcsiért rendeltem giztopon. Azóta felment egy huszast. Viszont (spec alapján) keresztbe megeszi a Redmiket.. A note3 pro-t is. És van béhúsz is :D

(#46) maximilien88 válasza Graphics (#26) üzenetére


maximilien88
tag

Edigitalban vettem egy Zopo Speed 7-et (ZP951 tehát a 5 colos verzió) 49eFt-ért, két hétig akcióban volt.

Ugyanez a SOC, FULL HD kijelző, értesítő LED, B20, Android 6.0 hivatalos frissítés kijött rá, fel is raktam. Ujjlenyomat olvasó abban nincs, ez tény (bár szerintem sokan cserélnének a FULL HD-ért és a LED-ért ujjlenyomat olvasót)

40 napos visszavásárlási garanciával, ingyen szállítással :)

(#47) janeszgol


janeszgol
félisten

Már annyit emlegették ezt a készüléket (és miatta fikáztak egy csomót), hogy alapból betettem a "ki a fenét érdekel" kalapba. De elolvasva a tesztet nem tűnik rossznak. Egyedül a kamera az, amire azt mondom max közepes alá. (De ha valaki tud jobbat lőni, akkor szívesen megnézem itt a fórumban.) Értesítési led régen volt divat, ma már nem. :) Alig van olyan készülék, amiben benne lenne. (De talán ma már felesleges is.)

Valaki pedzegette a SAR érétket. Igen ez a kockázata a dzsunka mobiloknak, hogy nem tudni mennyire biztonságosak. (Mégis a testünknél hordjuk. De ez az alkatrészekre is igaz.) De mivel ez itthon hivatalosan is megjelenik, nem hiszem hogy baj lenne. Ettől a SAR még lehet magas, de a határértéket nem lépheti túl.

(#48) AxBattler válasza 123xyz (#29) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez azt jelenti, hogy nem tudja az offline navit?
És mi az a B20?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#49) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Bog festi a körmét? ja nem..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#50) rik76 válasza kortic (#39) üzenetére


rik76
csendes tag

A redmi 3 pro már 3GB Rammal jön!

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.