Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) tintuska válasza kicsizee (#1050) üzenetére


tintuska
csendes tag

Hát nem... Kicsit részletesebben ha lehetne. Az első szót nem is értem. :U

(#1052) zebede válasza tintuska (#1051) üzenetére


zebede
őstag

Lefordítom: Mobilos nézetben :))

(#1053) tintuska


tintuska
csendes tag

Ezzel se jutottam előbbre...már írtam, hogy nem mindenki profi. Mi az, hogy mobilos nézet??

(#1054) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Sziasztok
A kiképző mennyire pontos? Gondolok itt az x5 felé bugra. (Mintha kevés lenne az érzékelő pont a kijelzon).
Illetve mennyire hangos a hangszóró?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1055) bostone válasza FRENK1988 (#1054) üzenetére


bostone
addikt

A kiképző?
Melyik laktanyában?

Viszont a kijelző pontosságával nincs gond.

Közepesen hangos.

(#1056) FRENK1988 válasza bostone (#1055) üzenetére


FRENK1988
veterán

Fene autocorrect :))

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#1057) bostone válasza FRENK1988 (#1056) üzenetére


bostone
addikt

A szövegbevitellel nem lesz gondod, ha a thor mellett teszed le a garast.

Melóba háttérzajnak a spotifyt üzemeltettem róla. A hangszíneket nem épp hifi minőségben adta vissza, egyébként felismertem melyik sláger szól.

(#1058) kicsizee válasza tintuska (#1053) üzenetére


kicsizee
aktív tag

kedves tintuska, hol is kezdjem, talán ott, hogy amikor 2009 derekán megjelentek az okostelefonok és a folyamatos elterjedésüknek köszönhetően megmutatkozott az igény arra, hogy hogy a böngészni kívánt oldalakat, kompaktabb, mobilos nézetre is optimalizálják a kényelmesebb böngészési élmény minél jobb elérésééért, és pik-pakk így lett a chocapic, vagyis a mobilos nézet. általában a jobb weblapok elkészítik mind mobilos, mind asztali, mind tabletos nézetre a weblapjukat. így történt ez jelen esetünkben is, a mobilarénások(ph) kedveskedni akartak nekünk.

namármost. ha mobilon böngészed ezt a fórumot(amit valószínűnek tartok), akkor ha letekersz az oldal (fórum) legaljára, akkor tudsz választani teljes verziós nézetet(általában mobilosat tölti be a böngésződ) és ugyanúgy ha megunod a teljes nézetet, akkor lehetőséged van visszaváltani mobilos nézetre.

Ha asztali gépet használsz, ott alapból az asztali nézet jön be, és ahol írsz ilyen felületet találsz, ahova a esztétikailag nagyon szépen bejelölt helyen tudsz feltölteni fotókat.

Majd megjelenik egy ilyen felület ahol ki tudod választani, hogy most mi is történjen az általad feltöltött képpel: két lehetőséged van. vagy beilleszted a képet (ahogy én az előbb tettem) vagy pedig belinkeled így[kép]

és végezetül egy kép, hogyan is néz ki mobilon a mobilos és a teljes nézet

remélem tudtam segíteni :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1059) zebede válasza kicsizee (#1058) üzenetére


zebede
őstag

:R Öreg, te vagy idő milliomos vagy, vagy kötélből vannak az idegeid. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1060) masterNu válasza kicsizee (#1058) üzenetére


masterNu
csendes tag

Apukám... :R :R

Mondd, hogy mindezt mobilon hoztad össze :K

(#1061) #18193920 válasza tintuska (#1053) üzenetére


#18193920
törölt tag

Azt hiszem itt a válasz az összes és a még fel sem tett kérdéseidre:
PROHARDVER! - abszolút kezdőknek

Már korán reggel, hogy pörög a "szakmázás" a topikban :D

(#1062) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Figyelem, figyelem!

Van jelenleg Vernee Thor az Eu Stockon készleten!

Két féle színben (a hátlap színe):
Vernee Thor - FEKETE
Vernee Thor - SZÜRKE

Mindkettő ára 39.900 Ft.

Siessetek, mert most még van, de nem tudni, mennyi van belőlük készleten!

Íme, beszéltem!

[ Szerkesztve ]

(#1063) cellukx


cellukx
tag

Ment is a rendelés :DD

(#1064) Wallenberg válasza cellukx (#1063) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Nagyon gyors voltál!

Így biztosan nem maradsz le a telefonról és én sem szóltam hiába.

[ Szerkesztve ]

(#1065) Aryon87 válasza Wallenberg (#1064) üzenetére


Aryon87
félisten

Rendelnek en is ha lenne szabad keret ra.. Addig figyelem a tapasztalatmegosztasokat

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1066) Wallenberg válasza Aryon87 (#1065) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Az Eu Stockon miért nincs részletfizetésre lehetőség?

Azért nincs, mert webáruház vagy azért, mert Szlovákiában van a székhelye?

[ Szerkesztve ]

(#1067) Aryon87 válasza Wallenberg (#1066) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna nem tudom. Ha menne is, akkor gondolom Cetelemes lenne, ami engem nem szeret, anno mindig elutasitottak. Nekem az OTP-s lenne a legjobb, vagy BB bankos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1068) bostone válasza Wallenberg (#1066) üzenetére


bostone
addikt

Tudsz velük beszélni, emilt is küldhetsz, vagy a fórumon is felveheted velük a kapcsolatot, talán elsőkézből megkapod a választ a kérdesedre. Velem mindig nagyon készségesek voltak, bármivel fordultam feléjük.

(#1069) annulus válasza annulus (#1010) üzenetére


annulus
aktív tag

No, a mostani állás szerint sanszos, hogy nem a töltőmmel van a baj.
Tegnapi @smithsys uGreen töltőjével is kipróbáltam (köszi), azzal is produkálta az 1,2A->0,6A->0A esetét. :(

Úgy fest, hogy a GPS használat egyből triggereli a 0,6-0,7A-ra esést (fali töltőnél is):
Mindegy, hogy Google Navigation vagy Waze.
Emellett tegnap este pl. Facebook fal görgetés közben is volt, hogy leesett a töltőáram 0,6A közelébe.

Ma csak a Waze-t futtattam reggel (az AutoGuard nem ment), így még ha nem is gyorsan, de töltött a telefon (többnyire 0,69 környékén mutatott a mérőkütyü, ha megálltam (ekkor ugye nincs, ill. kevesebb a gps aktivitás), akkor visszament 1,2-1,3A-ra: képernyőkép

A hétvégén majd még próbálgatom az AutoGuarddal is, aztán legrosszabb esetben megy a szervízbe.

(#1070) cellukx válasza Wallenberg (#1064) üzenetére


cellukx
tag

Amikor eldöntöttem, hogy ez a telefon nekem tökéletesen megfelel és szerettem volna rendelni, akkor szembesültem vele, hogy jelenleg nincs raktáron :) Be is állítottam az értesítést hozzá és lám, ma már rendelhettem is :C

(#1071) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!
Azt nem tudja valaki, hogy hol tudom beállítani hogy elküldje/ne küldje el a hívószámot? Mert nekem nem küldi el, mindig ismeretlent jelez annak, akit hívók.
A beállítások menüben nem találok semmi ilyesmit, a régi készülékemnek ott volt, hogy Eszköz/Hívás, de ennek nincs sehol semmi hasonló. Másnak is ilyen?
Köszi!

(#1072) zebede válasza r0b1 (#1071) üzenetére


zebede
őstag

(#1073) annulus


annulus
aktív tag

Hoppácska

(#1074) kicsizee válasza annulus (#1073) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nocsak, egy órája néztem és még semmit nem mutatott. akkor tartották a szavukat. hát lássuk a medvét :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1075) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na én egy órája így állok

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1076) menyus11 válasza tintuska (#1047) üzenetére


menyus11
tag

Siker. Köszönöm.

(#1077) Wallenberg válasza kicsizee (#1075) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Jól látom?
Csak EDGE-n vagy?

58 perc alatt 44%-ot merült a telefonod?

Azóta sikerült a frissítést letölteni?
Ha igen, milyen? Miben és mennyivel jobb?

[ Szerkesztve ]

(#1078) Wallenberg válasza annulus (#1073) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Sikerült letölteni?

Nem akadt el a letöltés?

[ Szerkesztve ]

(#1079) hege21 válasza Wallenberg (#1077) üzenetére


hege21
senior tag

Szerintem rossz a szemed :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1080) kicsizee válasza Wallenberg (#1077) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nem tudom honnad veszed a százalékokat, de ám legyen.

nem tudom miben jobb, reboot cuccnál megakadt. nem tudom nekem kell e manuálisan restartolni, bár eddig egyik telómnál se nekem kellett, mindig megcsinálta az update végén.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1081) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Frissítés óta jobb a scrollozás! Leírásban nem olvastam, hogy ezen is javítottak volna, de érezhetően jobb, mint előtte. Proximity szenzor is észrevehetően jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1082) detroitrw


detroitrw
addikt

Csak nekem tunik ugy mintha a frissites ÓTA nagyobb lenne a kijelzo? :Y

(#1083) Wallenberg válasza kicsizee (#1080) üzenetére


Wallenberg
senior tag

4 colos telefon (messze nem HD) életlen képernyőjét néztem akkor.

Már látom, hogy wifivel csatlakoztál a netre.

[ Szerkesztve ]

(#1084) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Tudtok olyan fóliát ajánlani, ami teljesen beteríti a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#1085) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Ti manuálisan indítottátok újra a telefont,vagy magától megtörtént?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1086) stb123


stb123
tag

Nna fekete megrendelve, a szürkéhez nem fogadta el a THOR kódot az ingyenes kiszállításhoz!

(#1087) annulus válasza alan wake up (#1081) üzenetére


annulus
aktív tag

..vagy placebo, én nem veszek észre különbséget.

(#1088) annulus válasza detroitrw (#1082) üzenetére


annulus
aktív tag

nem, nekem is 10 colos lett! :C

(#1089) alan wake up válasza annulus (#1087) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Biztos nem. Előtte nagyon szar volt a scrollozás, nem mondom, hogy most tökéletes, de érezhetően jobb.

(#1090) annulus válasza kicsizee (#1085) üzenetére


annulus
aktív tag

magától, de rögtön, nem kellett rá várni.
nálam a letöltési utáni, rebootolási, telepítési, majd bebootolási procedúra egésze tartott 17 percig.

még mindig arra vársz, hogy elbootoljon? :D
szerintem elég evidens, hogy a tiéd beragadt.

(#1091) kicsizee válasza annulus (#1090) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Valami problem lehet. Másodszori frissítési próbálkozásnál megint beragadt a reboot :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1092) detroitrw válasza annulus (#1088) üzenetére


detroitrw
addikt

Már megijedtem, hogy nekem nem stimmel valami, először azt hittem hogy a súlya lett több :U

Közelebbről megnézve a kijelzőt a hátlap is más lett :B

:R

(#1093) KoryHu válasza stb123 (#1086) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én is kísérleteztem vele, és az INGYENH -t elfogadja a szürkéhez is. :)

Én beállítottam értesítést, és délelőtt 11-kor rendeltem egy szürkét, már visszaigazolta a GLS, hogy hétfőn szállítják.

Nem olvastam végig a teljes topicot, de azt ugye tudjátok, hogy a Wayteq a kijelölt magyar szerviz? (apróbetűben van fenn az eustock-nál az ÁSZF-ben), bocs ha off volt.

Elsősorban a teszt és a dual sim miatt rendeltem a nejemnek, ne kelljen két telefont hordania egy női táskában. (Amiből az egyik egy 2012-es S Advance, ami konkrétan... :)

Remélem jó lesz. :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1094) zebede válasza kicsizee (#1091) üzenetére


zebede
őstag

Muszáj leszel egy gyári visszaállítást csinálni, aztán a frissítést és újra belakni a telefont.
Szerintem.
De ne legyen igazam. :DDD

(#1095) hege21 válasza kicsizee (#1091) üzenetére


hege21
senior tag

Nekem harmadjára se ment :(

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1096) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem is jött ma az email, h kaptak telót. Meg is rendeltem faternak. Thor kuponnal, ingyen postával.

KoryHu: igen a WayteQ, ahogy a Xiaominak is. Gondolom, minden eustockos telót ők gariztatnak.

[ Szerkesztve ]

(#1097) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Hát vettem ma egyet, az az megrendeltem. Kíváncsi leszek ,remélem tudni fog annyit legalább mint az Alca vagy Asus telóim csak mellé a 4G-t is.

Kíváncsian várom és olvasom tovább a fórumot !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1098) Lortech


Lortech
addikt

Szerintem is határozottan jobb lett a scroll update után. Kiszámíthatóbban viselkedik.

Thank you to god for making me an atheist

(#1099) hege21 válasza zebede (#1094) üzenetére


hege21
senior tag

Igazad lett......

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1100) sziszi112


sziszi112
csendes tag

Sziasztok én is tulajdonosa lettem a héten egy thornak minden nagyon szuper ! Egy kis segítségre viszont szükségem lenne, töltőre tettem és 5 percenként csipog a csipogást hol lehet kikapcsolni ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.