Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Wallenberg válasza petya2000 (#1949) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Volt Lenovo P70 telefonom.

A teló most is megvan, tesómnak adtam.

Alapvetően jó teló.
Most 56.900-59990 Ft között van az ára.

Akksija jó, elég volt 2-3 naponta tölteni.

Fényképezőgépe nem a legjobb és a zeneileg, hangzásilag sem a legjobb (rádió, Youtube, Deezer).

Viszont sebességileg rendkívül gyors! Gyorsabb, mint a Vernee Thor és a Xiaomi Redmi Note 2.

De csak 2GB RAM van rajta.

A felszereltsége a pozitív oldalt erősíti: fólia a kijelzőn, pótfólia, töltőfej, adatkábel, headset, ajándék tok és OTG kábel.

A döntés a tied.

[ Szerkesztve ]

(#1952) Bferibörs válasza petya2000 (#1949) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ha vissza olvasol kicsit,feljebb épp a p70- vesézték ki.Az akksija nekem is tetszene de a többi nem.Szerintem a p 70 már egy " elavult " készülék.Mondom én akinek egyenlőre semmi gondja a Thorral.És igen ide álltalában azok a topik társak írnak akiknek gondja van a telóval- más telók topikjában is kb. ez van ha beleolvasol.kevesen vagyunk itt akiknek nincs gondja egyenlőre.

Kolty : azt nem lehet megjósolni,hogy a Thor meddig fogja bírni 2-3 hónapig vagy 1-2 évig.Pár hónapja került csak forgalomba a telefon.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1953) Wallenberg válasza Wallenberg (#1951) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A Lenovo P70 telefonon 2 év garancia van.

Ez 2 éves gyártói, hazai, háztól-házig garanciát jelent (futárszolgálattal).

A P70 jóval minőségibb telefon, de nála az Android 5.1.1 a végállomás, Marshmallowról ne is álmodj a P70 esetében.

[ Szerkesztve ]

(#1954) Wallenberg válasza hege21 (#1937) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A Full HD és a kivehető akksi nálam megéri a többletet.

Zopo Speed 7 is tudja a B20-at. Nekem kell sajnos.

rzoli: Stabil, jó teló legyen, 8 mag, HD vagy Full HD kijelző, LTE B20-al, Dual Sim, jó kamera. A márka kevésbé számít.

[ Szerkesztve ]

(#1955) petya2000 válasza Wallenberg (#1951) üzenetére


petya2000
csendes tag

Kezedben van/volt mind 2 teló. Így meg tudod ítélni, hogy konkrétan melyik lenne a megbízhatóbb "társ a mindennapokra" ? Érzékeltél már lassulást, vagy bármi olyat, ami miatt most kapásból a Vernee-t választanád ?
2 Gb Ram sztem bőven elég ahhoz, amire nekem kell. Böngészés, Viber, Messenger esetenként GPS, zenehallgatás, néha néha egy gyors fotó. Igazából ennyi lenne. Nem használom/használnám játékra.
A mostani (2 éves) S Advance-m már hiába 4.1 Light JB van rajta, CoCore kernellel döcögős. Viber, Messenger megléte óta kb 10 s mire megnyitja a böngészőt egészen, ha viber vagy messenger üzenet jön pl wifi aktiválásakor, 10-15 s-re is meg áll gondolkodni. Na ezt untam meg már. Am egész jó, annak idején pedig kiváló kis telefon volt, de ez a nagyjából 700 MB Ram már nagyon nem elég. :-/

Nem akarok 2 hónap múlva másikat venni, meg szervizeltetni alapvető hibák miatt.
Megveszem, használom, semmi mókolás. 2 évig tartson ki kb és az már jó, de legalább egy évet azért mindenképp.

Na ezért olvasok már hetek óta telefonokról és ezért vagyok még itt. Nagyon szimpi ez a 3 Gb Ram, de hát ha még most jönnek elő "gyerek betegségek", akkor inkább már egy bevált terméket választanék.

(#1956) Bferibörs válasza Vigyorka (#1944) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1957) Wallenberg válasza petya2000 (#1955) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Nem érzékeltem és a tesóm sem lassulást, fagyást, laggolást, bugot stb a P70 esetében. Megy rendesen.

Az ára viszont nagyobb, de a teló minőségibb, van értesítési LED (ha ez fontos), GPS is sokkal jobb, mint a Thor esetében és forrasztási/elengedési és egyéb minőségbeli hibák sincsenek. A hátsó hangszórója sem döglik be.

A SIM kártyáknak van középen egy "sínük", oda kell beletenni, majd balra és jobbra húzva a helyükre tenni őket.

Akksija annak sem kivehető (beépített de csak 1-2 csík tartja, tehát garancia lejártával simán ki tudod venni), de a hátlapot ezerszer könnyebb levenni, mint a Thor esetében.

[ Szerkesztve ]

(#1958) petya2000 válasza Wallenberg (#1957) üzenetére


petya2000
csendes tag

Akkor szinte mondhatjuk azt is, hogy a plusz 1 Gb Ram-on kívül minden más a P70 mellett szól ?
Értesítési led nem igazán érint, eddig sem volt, de ha lenne, az sem hátrány persze.
Ami nekem kicsit fura és arról nem igazán olvastam, hogy azzal, hogy a kijelző kicsivel kijjebb van a telefon keretén, legalábbis képen így látszik, nem e okoz kényelmetlenséget, esetleg nagyobb kockázatot egy leejtés stb.

Örülnék, ha mások is tudnának majd még hozzászólni a kérdésemhez illetve az elhangzottakhoz.
Köszönöm! :K

Kicsit Off, de nézzétek el nekem. :R
Még valami! Néhol olvastam olyat, hogy amivel a telefont kiadják(android verzió), azzal a legoptimálisabb a működés.
Ha jól tudom, alapból a P70 még KitKat-el megy, de 5.1-re frissíthető, viszont 6.0-át el kell felejteni.
Nem elég a 4.4 vagy akár 5.1 ? Miért lenne jobb pl a 6.0 ? Vagy egyáltalán kell e váltani a gyári, talán optimális verzión ?

[ Szerkesztve ]

(#1959) Pikachu24 válasza Wallenberg (#1957) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Amúgy az megoldható hogyha be van állítva az ujjlenyomat olvasó ás ha nem stimmel az ujjlenyomat akkor ki írjon valamit?

Kérem add vissza a telefont a tulajának. xD

[ Szerkesztve ]

(#1960) Dexar007 válasza petya2000 (#1958) üzenetére


Dexar007
veterán

En tecsoban nyomkodtam lenovo p70-et,de a microlaggok kiakasztottak. Ugyanez igaz volt a P8 Lite-ra is. Persze egy ilyen ,,bemutato darabnal" barmi elofordulhat. Lehet 3 hete nem volt kikapcsolva. :) :)

Give me your cum,bull!

(#1961) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Itt tartok most :

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1962) petya2000 válasza Dexar007 (#1960) üzenetére


petya2000
csendes tag

Ezek szerint te a Thort jobbnak tartod ? :) Más az szerintem, amik ott vannak napi használatban "gazdátlanul", mint amikor te kicsomagolod és kézbe veszed.

Wallenberg: Te is tapasztaltál ilyen "mikro laggokat" ?

[ Szerkesztve ]

(#1963) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Bocs,kifutottam az időből, ez a kettő lemaradt-még gyakorolnom kell. :R

kíváncsi vagyok a 20% alatti merülésre.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1964) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Elnézést,ezt tényleg gyakorolnom kell.Töröljétek légyszi a kép nélküli beírásaimat. :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1965) Wallenberg válasza petya2000 (#1958) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Az az 1GB RAM csak annak fontos, akinek nagyon a számok számítanak.

A P70 kijelzője nem lóg ki a keretből, fogni, érinteni, használni nem kényelmetlen.

Mikorolaggokat nem tapasztaltam.

A P70 esetében a KitKatnél van dupla koppintásos felébresztés, a Lollipopnál nincs.

A 6.0 tartalmaz egy Doze funkciót, ami az akkumulátor idejét képes 30%-kal javítani. De ez nem elérhető a P70-nél.

[ Szerkesztve ]

(#1966) Wallenberg válasza Pikachu24 (#1959) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A Thort eladtam, a P70 a tesómé, én pedig a Zopo Speed 7-tel szemezek.

A Thor ujjlenyomat olvasója nálam 10-ből 9-szer jól működött.

[ Szerkesztve ]

(#1967) Wallenberg válasza petya2000 (#1962) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Szerencsére nem.

[ Szerkesztve ]

(#1968) FireKeeper válasza Wallenberg (#1967) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, egy hsz-ben is válaszolhatsz több embernek ;)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1969) petya2000 válasza petyametyo (#301) üzenetére


petya2000
csendes tag

Bár elég régen tetted fel a kérdés arról, hogy érdemes e Lenovo P70-ről váltani Thor-ra, de azért megkérdem, hogy esetleg váltottál e, ha igen, megérte e a dolog ? :)
Én épp a két teló közt vacillálok. :F

Anyagilag jobban vonz a Thor, nekem kicsit sok lenne 60 e egy telóért, de mondjuk inkább adok ki 60-at 2 évre egy megbízható kütyüért, mint most 40-et aztán meg ha nyűgjei vannak lásd jack csatlakozó, scroll, kijelző behalás, akkor szaladgáljak utána vagy cseréljem le...

Ezért érdeklne, hogy miképp döntöttél.
Sajna vidéken élek, így asszem a B20 elengedhetetlen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1970) Bferibörs válasza Wallenberg (#1965) üzenetére


Bferibörs
addikt

20:17-kor kikapcsolt a telefon, kevés böngészés és kb. 1 óra youtube videó futott ez idő alatt ,folyamatosan használtam 19:05-től

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1971) zebede válasza petya2000 (#1969) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. :)

Ha nem gond a plusz 17k és rám hallgatsz, megveszed a P70-et az egy kiforrott telefon, tapasztalt gyártóval, csomó custom rommal.
Nagyon jó, még mindig pörgő topikja van itt a ph-n, ahol szükség esetén minden segítséget megkaphatsz.
24 hónap gari, 4000-es akksi, értesítési led is mellette szólnak.

A Thor inkább ilyen kütyümániásoknak való mint én, meg azoknak akiknek számít a plusz 17k.
Ennél a telefonnál az a fő kérdés tudják/akarják e az előforduló szoftveres hibákat javítani, vagy eltűnik ez is a süllyesztőben mint már megannyi igéretesnek induló kínai telefon.

(#1972) Wallenberg válasza zebede (#1971) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Én a P70-et választanám a helyében. Fentebb leírtam ennek okait.

Volt P70-em a Thor előtt. A Thor nálam nem vált be.

A Lenovo ismert márka. A Huawei mellett a legismertebb kínai gyártó. Mára belépett a kínai A brand-ek sorába.

Nálunk a P70 maradt (tesómé lett), a Thor ment.

[ Szerkesztve ]

(#1973) zebede válasza Wallenberg (#1972) üzenetére


zebede
őstag

No, akkor már ketten is ugyanazt javasoltuk neki, majdcsak hallgat a jó szóra. :)

(#1974) Dexar007 válasza zebede (#1973) üzenetére


Dexar007
veterán

Ne hallgasson,mert thort 35-ert is lehet kapni postaval együtt,es eleg nagy az esely ra,hogy hibatlan lesz. ;]
Hosszutavon mas kerdes,de ennyi erovel barmelyik elromolhat.

Give me your cum,bull!

(#1975) zebede válasza Dexar007 (#1974) üzenetére


zebede
őstag

Amíg itthon egy év garival 40k-ért hozzá lehet jutni, mi értelme lenne 35-ért kínából rendelni? :F

[ Szerkesztve ]

(#1976) Pikachu24 válasza Wallenberg (#1966) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Én arra gondoltam ha más kezében van a telefon és nem az enyémben. Remélem nem kell részleteznem. :D

(#1977) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Valaki esetleg nem tudja hogy eustoc.eu-n mennyi garanciát adnak a készülékre? Bár lehet ha nem lennék lust akkor 5 percen belül is kideríthetném. A kamerámra egy év garancia van, gondolom a telefonokra is, vagy rosszul gondlom?

(#1978) zebede válasza Pikachu24 (#1977) üzenetére


zebede
őstag

(#1979) andaxin76 válasza petya2000 (#1958) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Tapasztalataim szerint a 6.0 fényévekkel jobb mint a lollipop. Szerintem az 5.0 a legrosszabb Android ami eddig készült..Ja és szvsz nem a gyári romok a legoptimálisabbak sajnos.. Minden telóm gyorsabb és megbízhatóbb volt egy jó custom rommal. Várom hogy erre is jöjjön már valami..

[ Szerkesztve ]

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1980) misterazeko válasza petya2000 (#1969) üzenetére


misterazeko
tag

Ha van 60 ezred egy telóra, akkor szerintem várd meg a Vernee Apollo Lite-ot.

(#1981) Pikachu24 válasza zebede (#1978) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

"A garancia időtartama termékenként más és más lehet, ezt a termék neve mellett jeleztük." Én nem látok sehol ilyen jelzést.

(#1982) zebede válasza Pikachu24 (#1981) üzenetére


zebede
őstag

Spicifikáció fül alatt keresd.

[ Szerkesztve ]

(#1983) Pikachu24 válasza zebede (#1982) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Köszi :D

(#1984) petya2000 válasza zebede (#1973) üzenetére


petya2000
csendes tag

Köszönöm a válaszokat Zebede, Wallenberg, andaxin76!

Igazából épp ez okozza a dilemmát, hogy kicsit sok lenne már nekem ez a 60 ezer. DE azt mondom, hogy ha 17 et rá kellene pótolni arra hogy megbízható legyen, váratlan meglepetésektől mentes akkor lehet hogy megéri a különbözet. :-/
Nem tudom. Az is lehet hogy nálam hibátlanul menne. :-/
A puding próbája az evés, szokták mondani. De ez elég drága puding lenne ahhoz. Később meg vagy el tudnám adni vagy nem és lenne egy 40 rugós papír nehezékem.
Szóval a lényeg hogy számít sajna az a 17 K is.
Custom Rom garancia idő alatt nálam nem játszik.

(#1985) petya2000 válasza andaxin76 (#1979) üzenetére


petya2000
csendes tag

Mondanál pár dolgot példa képpen? Mármint hogy miben rosszabb a lollipopp a 6 nál? Nyilván az energia takarékosság nem annyira fontos pl a P70 nél, de miben jobb még?

Misterazeko: Az Apollo Lite-nál megint csak itt tartanánk. Ok hogy a számok meggyőzőek de ott a fontosabb kérdés, a megbízhatóság, minőség. :-/

[ Szerkesztve ]

(#1986) zebede válasza petya2000 (#1984) üzenetére


zebede
őstag

Az a helyzet, hogy amit írsz "váratlan meglepetésektől mentes" ez nem igazán illik az androidos telefonokra, főleg nem ebben az ársávban. :)
Sőt ha jól meggondoljuk, ebben az ársávban semmilyen okos telefonra nem illik.

Ezért írtam hogy neked inkább a P70 való, mert jó supportja van, meg 24 hó gari.

Másik lehetőség a Thornál, hogy bevállalod a rizikót és legrosszabb esetben buksz rajta annyit, amennyibe a 14 napos elállás alatti postaköltséged kerül.

Bár most ahogy látom az eustocknál nincs raktáron és várható beérkezési időt sem írnak.
Lehet túl sok a vissza küldött készülék :))
Így lehet meg is oldódik a dilemmád, mivel itthon más boltokban 50k lenne, kínai rendelés meg amennyire látom nálad nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#1987) petya2000 válasza zebede (#1971) üzenetére


petya2000
csendes tag

Váratlan meglepetés alatt pl arra gondolok amit már itt is irtak pl a jack csatlakozó gyenge forrasztása, kétséges akku idő. GPS hol jó, hol nem... Állítólag abban is jobb a P70.
Ott olvastam egyszer egy hszt miszerint 2x visszaküldött telonál sem szűnt meg az hogy dobálta a hálózatot. Összességében jókat olvastam es az aréna videoban is dicsérték.
Nálad is megvan már egy ideje ez a telefon. Mi a véleményed róla, nálad előfordulnak e hibák? Akár már mások által említettek akár csak saját használat során?

A lollipopp valóban olyan rossz lenne? Akár a 4.4 még jobb is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1988) zebede válasza petya2000 (#1987) üzenetére


zebede
őstag

Újra leírom, ha ebben az ársávban veszel okos telefont, senki nem tudja neked garantálni, hogy nem futsz bele valami kellemetlenségbe.

Nekem biztos szerencsém volt a Thorral, vagy csak mivel az első raktár készletből kaptam lehet jó széria jutott, mert nem jelentkeznek az itt leírt hibák.

Soha nem érdekelt hogy hányas android fut a készülékemen, mármint úgy a négyes óta. :)
Én inkább azt favorizálom hogy minél inkább stockabb legyen, majd én belakom ahogy szeretem.
Ezért nem tudom értékelni egyik gyártó saját felhasználói felületét sem.

[ Szerkesztve ]

(#1989) zebede válasza zebede (#1988) üzenetére


zebede
őstag

Helyesbítek :) most hogy az ország déli szegletében nyaralunk, itt nem nagyon van 4G és nálam is előjött, hogy 3G-ről ledobált EDGE-re, használhatatlanná téve az internetezést.

Ezért EngineerMode-ban kivettem az összes pipát azok elől a frekvenciák elől amit tudom hogy a szolgáltatóm nem használ.
Így most atom stabilan tartja a 3G-t, vagy néha a 4G-t.

(#1990) kicsizee válasza petya2000 (#1949) üzenetére


kicsizee
aktív tag

kedves petya

ez egy igen alsó kategóriás telefon-kínából, amely egy felső középkategóriába versenyzik, szerintem. mivel olcsó (tudom relatív dolog, mi az az olcsó, többi hazánkban kapható telefonhoz viszonyítva), benne van a pakliban, hogy nem fog nagyon hosszú életű lenni.
Kérdezném, hogy mire van a telefon, hogy ha nem akarod naponta tölteni? készüléket azért vesz(veszünk) hogy használjuk- nálam kb 4,5-5,5 óra képernyőidőt ad a készülék, ilyen jó időt még soha semmilyen telefonom sem produkált.(redmi note 2 3,5óra, asus zenfone 5 1,5 óra)
hogy melyiket vedd? mivel a lenovo egy "régebbi" gyártó, gondolom több tapasztalattal, kicsit megbízhatóbb. De mint minden gyártónál, nála is előfordulhatnak hibák, pl. lakótársamnak van egy p70-ese és szinte használhatatlan, mivel nem hallja a hívó felet, vagy fordítva, már nem is tudom, visszatért a huawei g620s-éhez ideiglenesen. és ez a p70-es kb egy hét után halt be.
mindenhol előfordulhat hiba

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1991) KoryHu válasza Bferibörs (#1964) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Látom nálad is rossz a kalkulált energia használat :) (3338 mah pl.)

(egyébként a fotóról azt nem látom - pontosan - hány %on volt). Akku %-ot nem kapcsolod be? (kezelő felület hangoló)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1992) andaxin76 válasza petya2000 (#1985) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Energia kezelésben nálam jobb,memória kezelésben összehasonlíthatatlan. Az 5.0 egy félresikerült összegányolt rendszer szerintem.Kinézetre is szebb és a beállítások is sokkal összetettebbek.

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1993) Dexar007 válasza zebede (#1989) üzenetére


Dexar007
veterán

Hogy hogy hogy? Enginer mod az a ,,fejlesztoi lehetosegek"? Utana merre?

Give me your cum,bull!

(#1994) zebede válasza Dexar007 (#1993) üzenetére


zebede
őstag

-Tárcsázóba beírod: *#*#3646633#*#*
-Telephony / BandMode
-Kiválasztod melyik SIM kártya
-És ott csak azokat a frekvenciákat hagyod bepipálva, amik kellenek.
-A végén bal alsó sarokban: SET

Hogy melyik szolgáltató, mely frekvenciákat bitorolja itt: [link]

CSAK SAJÁT FELELŐSÉGRE TURKÁLNI AZ ENGINEERMOD-BAN!

(#1995) Dexar007 válasza zebede (#1994) üzenetére


Dexar007
veterán

Köszi.
Mondjuk nem tudom,honnan kene kivenni a pipat,ha minimum 3G-t akarok.:D

Bluemobilos kartyam van,ami a T halozatat hasznalja,de szerintem naluk 4G nincs is.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1996) zebede válasza Dexar007 (#1995) üzenetére


zebede
őstag

T mint Telekom?
Feltöltő kártyánál úgy emlékszem nincs 4G.
Egyébként ledobál 3G-ről, mert ha nem akkor minek akarod piszkálni?

Ha biztos hogy ugyanazokat a frekvenciákat használja mint a Telekom, akkor hagyd bepipálva:

GSM Mode: 900 és 1800
UMTS Mode: 2000 és 900
LTE Mode (ha lenne): Band 3; Band 7 és Band 20

(#1997) qamu74


qamu74
őstag

Hi!

Tud már valaki,valamit a CM13-as ROM-rol.
A fejleszto pár napja azt irta az XDA-n,hogy legalább három nap mulva kozzé teszi.
Ám eddig semmi :(

Amugy ez egy popec telefon!!
Van nekem Redmi 1S,Meizu M2 Note és ez a Thor,de teljesen meg vagyok vele elégedve :K
Ám egy kis "szépség hiba" ,hogy csak flip tokokat lehet hozzá rendelni!!
Ebay-en volt az a kék és fehér kemény tok(bársony szeru),de sehol nem lehet meg rendelni! :(

Koszi a turelmet!

(#1998) juve600


juve600
nagyúr

üdv

microsoft lumia 640-et váltanék erre a telóra,sztek előrelépés lenne ??

(#1999) zebede válasza juve600 (#1998) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem egy winphone-hoz képest bármi előre lépés lenne :DDD
Bocs! :R

(#2000) Wallenberg válasza petya2000 (#1984) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Vagy Zopo Speed 7 Full HD kijelzővel.

Most 49000 Ft 1 év garival az Edigitalnál.

Akksi kivehető és manuálisan Marshmallowra frissíthető.

Van rajta értesítési LED.

Nálam az lett a Thor utódja.
Szép és masszív telefon. Jól összerakták, minőségi hibája nincs.

A navigáció is fényévekkel jobb rajta, mint a Thoron. Össze sem lehet őket hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.