Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) FireKeeper válasza juve600 (#1998) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én 735-ről váltottam, ami nagyjából egy szinten van a 640-el, kijelzője kicsit talán még szebb is az amoled miatt. igaz csak egy napja van meg a thor, eddig ebszolút előrelépésnek érzem, bár, ahogy előtte is írták, ezt lehet hogy inkább a windows phone -> android váltás miatt élem meg így :D jah és win 10 volt fenn a telómon.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2002) Pikachu24 válasza FireKeeper (#2001) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Amúgy jól tudom win 10-re lenne android emulátor? :D

Tök jó hogy mindenki szét offolja a topikot. :D

(#2003) zebede válasza Wallenberg (#2000) üzenetére


zebede
őstag

Amugy mi a gond a Thor GPS-ével? Csak azért kérdem mert most autóztam le vele 360km-t és kitűnően szolgált.

Egyébként a Zopo Speed 7 nálam már ott elvérzik hogy a kapacitív gombok a kijelzőből veszik el a helyet, meg nekem már fontos a fingerprint.
Kisebb az akksija mint a Thor-é és egy full HD kijelzőt kell hajtania, hát nem tudom...

Tiéd tudja a B20-at? Mert az edigitalos terméklapon nem szerepel, pedig én úgy emlékszem tudnia kellene.

(#2004) csucsu52 válasza juve600 (#1998) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Tegnap érkezett meg a Thor, este belaktam. Lumia 650-ről váltottam, atya ég, mekkora különbség a Thor javára!!!
6 év iPhone után gondoltam, hogy inkább W10, mint android, háááát hiba volt...
Utolsó tapasztalatom androiddal a 4-es volt, azóta ÓRIÁSIT változott, ez a 6-os teljesen élhető, szerethető rendszer (eddig), a Thor pedig pörög mint egy idegbeteg a Lumiához képest :)

(#2005) boxfan


boxfan
tag

A leírton kívül nincs másik rootolási mód?A telóval egyébként nagyon megvagyok elégedve.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#2006) LámaZ


LámaZ
addikt

Re: GPS
Ezt tegnap lőttem, brók!
Utcán, derült ég alatt, szép kilátással.

Magas épületek között azért romlott 8 méterre is, de az átlag olyan 2 méteres volt.

Legyen minden jó!

(#2007) Bferibörs válasza KoryHu (#1991) üzenetére


Bferibörs
addikt

A 4. Képen rajta van 26%-on volt az akku.Bekapcsoltam aztán ki a bolha fing méretű szám miatt ,szemüveg nélkül úgy sem látom,ha meg akarom nézni lehúzom a redőnyt. :-)
26%- ról még 1ó 12 percet működött kb. 10 perc böngészés a maradék ( kb 62 perc ) youtube videó volt.Ekkor kikapcsolt,csak töltőre dugva lehetett bekapcsolni kb. 1 perc után, ekkor 1%-on állt.A saját töltöjével 3:12 perc alatt töltött 100%-ra ,nem melegedett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2008) phoenix64 válasza zebede (#1911) üzenetére


phoenix64
őstag

Jah azt nem tudtam. :D Mind1 én pont a verne hálózat kezelésével nem vagyok megelégedve azon kívül szinte minden tetszik rajta... De hogy szeged közepén edgére meg 3g-re váltson, azon is olyan lassan mint az edgén az idegesítő.

(#2009) Vigyorka válasza Dexar007 (#1995) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A Bluemobilnál van 4G csak kérni kell 4G-s kártyát.. :K

Vigyorka

(#2010) Gyuszi


Gyuszi
csendes tag

Sziasztok!
Sokat szemezgettem a Thorral és eléggé meggyőzött a fórum.
Tegnap kézhez is kaptam a mobilom.(nem akartam már se sonyt se falat nem bíró fagyogatós smsungot...)
Olvastam,hogy nem jó ,ha sokszor leszedni a hátlapot,de nekem van egy olyasmi probléma féleségem a,ami telefon zsebből kivételekor zavar.Vernee felirat környékén kicsit benyomódik a hátlap.Ez ilyen alapból vagy vegyem le és újra rakjam fel?Olvastam erre valami spéci technikát,hogy valamelyik oldalról kell elkezdeni felmasszírozni a lapot.
Eddig tetszik.Tény,hogy nincs ez meg az benne,de 6303as nokia(egy idúre elég volt okostelóból,de ez felkeltette a figyelmem és végül ez lett huawei p8lite helyett) után nem rossz.Remélem bringázás közben nem lesz zavaró.:)
Üdv.!
Gyuszi

(#2011) KoryHu válasza phoenix64 (#2008) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Mi most pont Szeged körül vakációzunk, de stabil 4G van, még Ópusztaszeren is. (vodafone)
B20, de telenoron is B20.
Telekom kártya is van, ott ugye 2G van (másik slot)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#2012) FireKeeper válasza Gyuszi (#2010) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a fingerprint alatt volt egy kis hézag, ahol ropogott is a hátlap, ezáltal nagyon "olcsó" hatása volt a telefonnak, pedig am. az anyaghasználat nem rossz. ma csak kíváncsiságból leszedtem a hátlapot, majd szépen odafigyelve visszatettem, és láss csodát megszűnt a ropogás, szóval lehet egy próbát nálad is megérne!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2013) qamu74


qamu74
őstag

k06td_a_modded_stock-rom

Proba-szerencse ;)

(#2014) donciccio


donciccio
csendes tag

sziasztok.

használ valaki esetleg strava alkalmazást a thor készüléken? feltelepül,de leáll,és bezárja az alkalmazást. aki nem ismerné,ez egy sport tracker alkalmazás.

az igo szülinapp is hasonlóan nem működik nálam.

egy frissítés ment föl. a következő már nem. ha jól vettem ki,akkor ez 06.11-én készült.

a google maps működik. talál pozíciót még szobában is

ezek vajon egyedi hibák,vagy másnál is előjött? remélem nem kell visszaküldenem. amúgy tetszik a telefon. galaxy s3-ról váltottam erre.

köszönöm a válaszokat

(#2015) zebede válasza phoenix64 (#2008) üzenetére


zebede
őstag

Esetleg, ha van kedved próbáld meg ezt: [link]
Kíváncsi lennék neked használ e?

(#2016) Wallenberg válasza zebede (#2003) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, tudja a B20-at a Zopo Speed 7 is.

Az akksi meglepően keveset merül. Sokkal rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#2017) t-shirt válasza donciccio (#2014) üzenetére


t-shirt
veterán

nálam gond nélkül megy az igo szülinapp

(#2018) donciccio válasza t-shirt (#2017) üzenetére


donciccio
csendes tag

van benne egy 64 gigás memória kártya. scandisc. nem lehet,h ez a baja? próbáltam belső tárhelyre is telepíteni az alkalmazásokat,de nem volt jó úgy sem. :(

(#2019) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

nem bírtam tovább, rendeltem egyet én is eustock-tól, remélem holnap odaadják gls-nek és pénteken meg is érkezik pestre.. :)

(#2020) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Ma jött meg apum új készüléke,egy Thor.
Viszont a gmail fiókot nem engedi beállítani,mindíg azt írja ki,hogy gond van a gmail szerverével,próbálja később....
Hálózati,vagy telefon gond?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2021) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

eustock-on mikor beírom a THOR kupon kódot, azt írja ki az oldal, "Kupon kód nem található. A kupon használatához regisztráció szükséges. Kérjük, próbálja újra."

Be vagyok lépve a fiókomba.

Valakinek ötlet?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2022) 19ati93 válasza D1L1ZS (#2021) üzenetére


19ati93
senior tag

Indítsd újra a böngészőt pl,vagy cookie,stb törlés és aztán megint próbáld újra.

(#2023) D1L1ZS válasza 19ati93 (#2022) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi a választ!

Másik böngészővel is ugyanez a hibaüzenet.

Az esetleg számíthat, hogy már korábban lett rendelve egy készülék egy kuponkóddal (anyumnak rendeltük), aztán már még egyszer nem lehet használni?

Jó tudom, 990 ft futár költség már annyira nem oszt nem szoroz, de mégis na... :) :D :DDD

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2024) t-shirt válasza donciccio (#2018) üzenetére


t-shirt
veterán

Nekem külső tárolóként van a kártya, szóval oda nem tudok telepíteni. De nem gondolnám hogy ennek sok köze lenne ahhoz hogy nem megy.

(#2025) Dexar007 válasza Vigyorka (#2009) üzenetére


Dexar007
veterán

Ja,mar közben utanajartam,köszi. Kervenyeztem is,elvileg par heten belül megjön.

Give me your cum,bull!

(#2026) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#2023) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Aki már egyszer rendelt eustockról, megnézné nekem, hogy elfogadja e a kuponkódot?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#2027) Bferibörs válasza D1L1ZS (#2026) üzenetére


Bferibörs
addikt

én nem írtam be kuponkódot,szállítási költség nélkül érkezett- ennek azért nézz utána,lehet,hogy csak véletlen volt

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2028) rzoli válasza beci (#2020) üzenetére


rzoli
senior tag

Egyébként van net? Böngészőben be tudsz jelentkezni?

Wifi, vagy mobil apn be van állítva rendesen? Melyik szolgáltató? Vodánál nálam pl. a prepaid-os szervert állította be valamiért.

D1L1ZS: anno nekem is ezt írta ki, de ingyen, szállítási költség nélkül kaptam kézhez.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#2029) B1T3 válasza D1L1ZS (#2026) üzenetére


B1T3
addikt

Írd ezt be a megjegyzés mezőbe, és biztosan szállítási költség nélkül kapod.

(#2030) KoryHu válasza D1L1ZS (#2023) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Használd az INGYENH kódot.

A THOR kód nekem se volt jó.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#2031) LámaZ válasza beci (#2020) üzenetére


LámaZ
addikt

Dátum, zóna legyen beállítva helyesen.
Gmail fiókot fel kell venni.

Legyen minden jó!

(#2032) szkuvi


szkuvi
tag

üdv, egy kérdés: aki tok nélkül használja a készüléket, tőlük kérdezném, nadrágzsebben hordva mennyire kopik a készülék sarkairól ez a gumiszerű bevonat? valamint a hátlap mennyire gyűjti a karcokat?

Köszönöm :) :)

(#2033) LámaZ


LámaZ
addikt

Felraktam én is egy olcsó, vékony kijelzővédő fóliát. Méretre jó.
6-ot rendeltem (2x3), mintha tudtam volna, hogy macerás a felrakása.
Az első meggyűrődött felrakáskor, az ment a kukába.
A másodikot sikerült jól felrakni, de a kis manipuláló tapadócímke levételekor ragasztónyomok maradtak a fólián, amiket aztán lakkbenzinnel tudtam csak letörölni.

Ezeket a gányolásokat utálom nagyon.
Miért nem csinálnak olyan kijelzőt, amely védett a leesések, karcolások ellen? - és ugyanez érvényes a hátlapra is. Ehelyett a fogyasztó utólag oldjon meg mindenféle problémát, a gyártó helyett.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#2034) rzoli válasza qamu74 (#2013) üzenetére


rzoli
senior tag

Mit lehet tudni róla, mit módosítottak? Ez nem a májusi rom-ra épül?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#2035) B1T3 válasza LámaZ (#2033) üzenetére


B1T3
addikt

Mert olyan üveg nem lesz egy darabig. :) Bizonyára nem direkt akarnak kiszúrni a vásárlóval. A Note 4-em Gorilla Glass 4 üvege is már hajszálkarcos (igaz, hosszú hónapok után sem feltűnő, csak ha direkt arra figyelek megfelelő fénynél), és nehogy azt hidd, hogy a kulcscsomótól, eséstől stb. (ilyenekre nagyon vigyázok), hanem szimplán a tokba bedugástól és kihúzástól, pontosabban a felületen végighúzódó porszemektől.

(#2036) phoenix64 válasza zebede (#2015) üzenetére


phoenix64
őstag

Marmint h erted? LatE kozul lojem ki a pipat annal a frekinel amit a telekom nem hasznal? Egy ilyen volt a b40 azt kiszedtem, majd figyelem valtozott e. Vagy arra gondolsz h 3g meg gsm en is szedjem ki?

Nem ehhez: Sajna nekem is elojott az akksi anomalia... Tegnap is meg ma is 15% rol kb 2 perc alatt merult le 1%ra... De szo szerint 2p. :D

Szerk.; EngineerModeban mit takar az antenna test?

[ Szerkesztve ]

(#2037) -=Szabi=- válasza LámaZ (#2033) üzenetére


-=Szabi=-
tag

(#2038) Bferibörs válasza B1T3 (#2035) üzenetére


Bferibörs
addikt

ilyet rendeltem,még nem érkezett meg,itt a topikban ajánlották

szerintem jó lesz.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#2039) Pikachu24 válasza -=Szabi=- (#2037) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Szerintem pont tegnap volt erről szó amikor be linkeletem. Valakinek már sikerült le ejtenie és összetörnie a kijelzőt. A videó szerint ha 1,5 méterről ledobom és át megyek rajta autóval akkor sincsen semmi baja....

(#2040) BenesL válasza BenesL (#1940) üzenetére


BenesL
csendes tag

Sziasztok!

Nincs itt a fórumon olyan aki két kártyával használja a telefont, és két külön névjegyzéket szeretne használni?

Ez csak nekem probléma vagy nincs rá megoldás? :(

(#2041) kicsizee válasza BenesL (#2040) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Ha kialakítasz csiportokat,az úgy nem elég?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#2042) LámaZ válasza BenesL (#2040) üzenetére


LámaZ
addikt

Tipp:
SIM1: beépített Névjegy (Személyek) használata
SIM2: telepítesz valamilyen névjegykezelő appot, és azt használod ehhez

Vagy a kicsizee javaslata is jó.

(#2039) Pikachu24
Ha itt valakinek eltört, akkor mégsem olyan strapabíró a kütyü, tehát kell neki a védelem.
Nekem törött már el okostelefon-kijelzőm a konyhakövön, így nem akarok megint kockáztatni.

Veszek én is egy fóliát a https://www.schutzfolien24.de-ről is.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#2043) azbest válasza LámaZ (#2042) üzenetére


azbest
félisten

a https://www.schutzfolien24.de -nek van több más nyelvű tüköroldala is, de ami a legfontosabb, hogy ebay store-ja is van, ahol van amit lényegesen olcsóbban adnak. Rendeltem ebayről már régebben tőlük és rendes német számlát adtak.

[ Szerkesztve ]

(#2044) Pikachu24 válasza azbest (#2043) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Does not ship to Hungary :( :( :(

(#2045) BenesL válasza kicsizee (#2041) üzenetére


BenesL
csendes tag

A csoportokhoz sajnos nem lehet SIM-et rendelni.

(#2046) Pikachu24 válasza Bferibörs (#2038) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Majd írj ha megjött(ide). :D

(#2047) BenesL válasza LámaZ (#2042) üzenetére


BenesL
csendes tag

Én is ilyen megoldásra gondoltam, de melyik az a névjegykezelő alkalmazás melynél be lehet állítani, hogy melyik SIM-et használja, és ne jelenjen meg benne az összes névjegy?

(#2048) Pikachu24 válasza BenesL (#2047) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Google a barátod. Jelen esetbe a google play. Sok sikert. :D

[ Szerkesztve ]

(#2049) Dexar007 válasza LámaZ (#2033) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem akarsz egyet eladni? Adok erte egy jegkremet. ;]

Give me your cum,bull!

(#2050) Gyuszi válasza FireKeeper (#2012) üzenetére


Gyuszi
csendes tag

Köszi a választ!
Közben kocsi helyett bringáztam egyet és érezhetően jobb lett a helyzet.Végül kicsit masszíroztam azt a részt és már minden szép és jó.
Ami fura még nekem,hogy ,ha újraindítom vagy bekapcsolom kiír ilyen olyan ellenőrzést.Ki is kapcsoltam azt.:)
Meg volt ma egy olyan ,hogy a normál hangszóró helyett a felsőn adta hangot jútúb nézés során.
Eddig tetszik és nem (túl) zavaró tekeréskor sem.
Azt sajnálom,hogy nincs s-line tok hozzá és csak azt a műanyagot lehet kintről rendelni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.