Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) annulus válasza p1tyk3r (#650) üzenetére


annulus
aktív tag

Eddig ~-vel volt jelölve a 06.20., így nem lep meg, hogy ki lett tolva:
"A termék várható beérkezése: 2016.06.24."

Ettől függetlenül nem örülök neki :(

(#652) hege21 válasza szkuvi (#640) üzenetére


hege21
senior tag

Ebay én már láttam :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#653) p1tyk3r válasza annulus (#651) üzenetére


p1tyk3r
újonc

Sajnos énse... így lehet a redmi 3 pro mellett döntök

(#654) p1tyk3r válasza annulus (#651) üzenetére


p1tyk3r
újonc

És ez a 24.-e ez már fix vajon? Vagy 24.-én megint tolnak majd rajta?!.... :((

(#655) azbest válasza p1tyk3r (#654) üzenetére


azbest
félisten

legutóbb is néhány nappal csúszott... könnyen lehet, hogy vámkezelés vagy más bürokrácia miatt tart tovább.

(#656) misterazeko válasza p1tyk3r (#654) üzenetére


misterazeko
tag

Legutóbb is csak 1x toltak rajta :) Szerintem ez a dátum már biztosnak vehető.

(#657) zebede válasza LámaZ (#649) üzenetére


zebede
őstag

TN nélkül rendelted? Bátor vagy. :D

(#658) LámaZ válasza zebede (#657) üzenetére


LámaZ
addikt

Van TN, de majd csak egy hét múlva fogom nézegetni, minek stresszeljem magam addig.

Na, megnéztem: ma adta postára a muki (Despatched to overseas (Country code: HU))
2016-06-10-én fizettem ki, 10 napon belüli szállítást ígért, ezt be is tartotta.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#659) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na én telóm most azt kezdte játszani,hogy random újraindul,es a pink kódig jut.reggelre is így vettem le a töltőről és most is nyomott egy ugyanilyen megmozdulást.másnál előfordult?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#660) zebede válasza kicsizee (#659) üzenetére


zebede
őstag

Mókoltál valamit, esetleg valamilyen app telepítése után csinálja?
Gyári visszaállítás, ha más nem segít.

(#661) szkuvi válasza zebede (#641) üzenetére


szkuvi
tag

nem tudom, mert még a telefon sincs meg. várom hogy rendelhető legyen eustock-ról. :) de mire meglesz a telefon - remélem - ideér a fólia is :)

(#662) smithsys válasza kicsizee (#659) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ez a "pink" kód vmi új fícsör? :DDD
No de félre a tréfát, nekem még nem volt ilyen.
Viszont egy Lenovo x2 cu-nál már tapasztaltam ezt, aminél egy akksicsere hozott megoldást.
Illetve volt egy UMI Rome-om aminek nem volt jó az akku érintkezője és szintén ilyen tüneteket produkált.
Persze nem akarom az ördögöt a falra kenni… ;]

(#663) kicsizee válasza zebede (#660) üzenetére


kicsizee
aktív tag

kapott nemrégiben nem play storeból származó appot. de más telókon is futnak, és gond nélkül, úgyhogy nem vagyok benne biztos hogy ez okozhatja

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#664) kicsizee válasza smithsys (#662) üzenetére


kicsizee
aktív tag

jah, nekem rózsaszínre van állítva a bekapcsolási képernyő, lehet azért :)

hát remélem nem az általad vázolt dolog lesz a ludas
néha a redmi note 2-őm is eljátsza-eljátszotta, aztán mintha megjavult volna. lehet zavar van az erőben

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#665) smithsys válasza kicsizee (#663) üzenetére


smithsys
aktív tag

Szedd le róla! Egy próbát megér. :)
Ha nem az app vagy az akksi, akkor a rózsaszín képernyő lesz a ludas. :D

[ Szerkesztve ]

(#666) #19708160


#19708160
törölt tag

Iszonyat jó ez a telefon de nekem kicsi maradok a redmi note 2-nél.Bár ennek az akkuja verhetetlen,ha lessz 5.5 colos vernee kicsi hazánkban,visszatérek a márkához.Megy eladásra ha valakit érdekel keressen meg privátban

(#667) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Offtopic. Ho lehet megnézbi az aktuális ram használatot,nem az elmúlt 3,6 óra?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#668) zebede válasza kicsizee (#667) üzenetére


zebede
őstag

Fejlesztői beállítások / Futó szolgáltatások.

(#669) ricsike81


ricsike81
aktív tag

A fejlesztői beállítások legyen bekapcsolva ? Mire jó a fejlesztői beállítások ?Érdemes ott valamit bekapcsolni ? Ha bekapcsolom ettől függetlenül megkapom a frissítéseket ha pld jön androidra újabb frissítés ? Ha kikapcsolom a fejlesztői beállításokat valamit az befolyásol ?

(#670) kicsizee válasza zebede (#668) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ezaz, ezt kerestem. emlékeztem hogy egyszer már megtaláltam, de alkalmazásoknál nézném/néztem

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#671) LámaZ


LámaZ
addikt

Promózzák az utódot:

199.99$ Vernee Apollo Lite ---the first MTK6797 Deca Core mobile phone, 4GB RAM+32GB ROM/16MP+5MP/Fingerprint ID/Metal Body/Type-C, the promotion will start on 21th June, the promotion is limited and will be over when it is out of stock! Notice: one ID can only order one, please order quickly and the orders will be send out early July, the first order the first send!

Fifóznak.

Legyen minden jó!

(#672) fabicska válasza LámaZ (#671) üzenetére


fabicska
aktív tag

"Display: 5.5 inch FHD panel"

Az nagyon sok ember számára már használhatatlanul nagy, csak szerencsétlenkedni kell vele. Bármilyen szövegbevitel után (ami alul van), menü, vagy az állapotsor kezelése kényelmetlen.

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#673) Vartanus válasza fabicska (#672) üzenetére


Vartanus
őstag

Sokak pedig, mint én is kicsinek találják az 5"-ot az 5,5" után. És én speciel kényelmes tudom egy kézzel is kezelni a phabletem és nem kénylemetlen. Sokak számára kis kijelzön vacakolni kényelmetlenebb.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#674) AMILO1510


AMILO1510
csendes tag

Lehet kapni üvegfoliát! : http://www.aliexpress.com/item/In-stock-Vernee-Thor-0-26mm-9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Guard-ForVernee-Thor-Screen-Protector/32684483192.html?spm=2114.01020208.3.10.dXlnAh&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10037_10017_507_10032,searchweb201603_2&btsid=f44d721b-2d15-4ad4-90fb-76b2f25ca66d http://www.ebay.com/itm/Originale-Premium-vetro-temperato-protezione-schermo-per-Vernee-Thor-4G-5-/381675622220?hash=item58dda3cf4c:g:S2EAAOSwbYZXZTF3

[ Szerkesztve ]

(#675) Wallenberg válasza AMILO1510 (#674) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Ez jó hír!

(#676) alan wake up


alan wake up
csendes tag

1-2 kommentben azt olvastam, hogy a multitask nem túl jó, pl egy játékba pár perc múlva visszalépve újratölt és nem onnan folytatódik ahol abba lett hagyva. Ez mindenkinél így van?

(#677) LámaZ válasza fabicska (#672) üzenetére


LámaZ
addikt

Ha valaki navigál is egy készülékkel, akkor a 6-7" az ajánlott, főleg, ha rövidlátó, és szemüveget visel.

Legyen minden jó!

(#678) #18193920 válasza AMILO1510 (#674) üzenetére


#18193920
törölt tag

Így egyszerűbb és talán picit szebb is a linkelés ;) :
[Vernee Thor 0.26mm 9H Tempered Glass]
.

[ Szerkesztve ]

(#679) LámaZ válasza #18193920 (#678) üzenetére


LámaZ
addikt

A Tinyurl-ről nem is beszélve.

Legyen minden jó!

(#680) zebede válasza AMILO1510 (#674) üzenetére


zebede
őstag

Ehh! Ez is csak ugyan az az univerzális folia. :(
Nem ilyennek kell lennie egy készülék specifikus fóliának.
Azért olyan a kivágás a tetején, hogy több fajta telefonra jó legyen.

Remélem legalább oldal irányba széleseb 1,5-1,5 milliméterrel mint a gyári, de tartok tőle, hogy ez ugyan az mint amit már rendelt itt valaki és a minap megerősítette, hogy nem szélesebb.

(#681) bostone válasza alan wake up (#676) üzenetére


bostone
addikt

Milyen játékokra vagy kíváncsi?

Tapasztalatom szerint, játékokon nem tesztelve, jól bánik a memóriával. Sok tevékenységet megőriz és onnan folytatja, ahol abbahagytam.

(#682) alan wake up válasza bostone (#681) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Nem írtak konkrét játékot.

(#683) zebede válasza alan wake up (#682) üzenetére


zebede
őstag

Sok kommentben azt is írták, hogy össze-vissza karcolta a kijelzőt a nadrág zsebe. :DDD

(#684) bostone válasza alan wake up (#682) üzenetére


bostone
addikt

Azt hittem konkrét cím érdekel.
Néhányat ráengedtem, elboldogult velük, bár szerintem nem a gémerek világa.
Minden esetben kiléptem, így állításukat sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom.

(#685) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó volt olvasni a Thor-os hasonlatokat, olvasmányos lett a cikk, ahogy ezt az új cikkírótól egyébként megszokhattuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#686) kicsizee válasza AMILO1510 (#674) üzenetére


kicsizee
aktív tag

eddig is lehetett kapni :D
nekem a rendes fólia már itthon is van

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#687) kicsizee válasza zebede (#680) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én voltam :P, asszem

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#688) fabiandaniel válasza kicsizee (#686) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Egy képet tudsz küldeni a telefonra felhelyezett fóliáról? Az érdekelne lefedi -e a kijelzőt.

Fabi

(#689) kicsizee válasza fabiandaniel (#688) üzenetére


kicsizee
aktív tag

még nem tettem rá, még rajta van az eredetileg gyárilag ráhelyezett, de mellétehetem(rá a képernyőre) és csinálok egy prtscrnt :P

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#690) detroitrw válasza kicsizee (#689) üzenetére


detroitrw
addikt

ha rajta van a gyári akkor elég ha vágsz két keskeny csíkot s a két oldalára rakod :P
s akkor biztos fedi :U

:R

(#691) macilacus válasza detroitrw (#690) üzenetére


macilacus
senior tag

:W

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#692) Aryon87


Aryon87
félisten

Itt lehet hamarosan tapizni is, aki kivancsi ra.

pingdigital

Westendben van a bolt

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#693) kicsizee válasza detroitrw (#690) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én így is meg vagyok vele, engem nem zavar (annyira), kibírom a két kis csík nélkül

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#694) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Holnap érkezik meg a Vernee Thor az Eu Stock webáruházba.

Aki regisztrált tag és rendelésnél beírja a megjegyzés rovatba a THOR szót, annak ingyenes a szállítás!

[ Szerkesztve ]

(#695) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem kell ehhez semmilyen tok meg fólia :DDD
[link]

Azért ez durva hogy mit kibír!

(#696) fabicska válasza Lotusomega (#695) üzenetére


fabicska
aktív tag

Jó, azért a gyártó hivatalos csatornáján neeem, nem szokott lenni reklám, áááh. Főleg kínában... :U

(#694) Wallenberg Már raktáron :)

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#697) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Én berendeltem a friss készletből, remélem bevallik.

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#698) fabicska


fabicska
aktív tag

Én kb. 1 éve vettem meg a vodafone smart prime telefonomat, igazából nincs vele bajom ,de az 1 GB RAM kicsit kevéske már. Nem tudok dűlőre jutni, és megnyomni a fizetés gombot nyugodt lelkiismerettel, mert a mostani is nagyon jól működik, de hát ez a Thor 2x erősebb. Megannyi indokot tudnék felhozni a Thor mellett, az árát is figyelembe véve.

Hosszútávon gondolkodva meg talán ez a Thor sem váltaná be a hozzá fűzött reményeket, mert hamár új telefont vennék, veszek hozzá valami VR (sapkát..?) eszközt, de ahhoz meg ez a felbontás kevés LEHET, de igazából nem tudom.

Egyelőre várok, nem tudom meddig.... :O

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#699) Wallenberg válasza fabicska (#696) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, már megrendeltem én is!

Regisztrált tagok, ha beírják a THOR kuponkódot, akkor a szállítás ingyenes!

[ Szerkesztve ]

(#700) Wallenberg válasza fabicska (#698) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A Vernee Thor gyárilag kártyafüggetlen és Dual SIM-es.

Ugyanúgy beépített aksis, mint a Prime, ebben tehát nincs köztük különbség.

VR szemüveg

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.