Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) phoenix64 válasza sto1911 (#1797) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat pedig akarhogy nezem ez tulzas.. Haveromnak is leonja volt es az az 5mpx es kamera rettenetes... Tudod mit valassz egy temat, csinalj egy kepet a leonnal, tedd be ide es en is csinalok egyet a thorral. :P

(#1802) bippeti válasza rzoli (#1779) üzenetére


bippeti
tag

- Ami szinte mindenkinél jelentkezik előbb utóbb, az a görgetési anomália, kb. úgy képzeld el, hogy nem megy, majd ugrik egy hatalmasat...
Egy ismerősét volt alkalmam kezembe venni és mivel olvastam a scroll-gondokról, rögtön azt próbáltam előidézni. Nem tapasztaltam nála sem a menü fel-le rángatása közben, sem egy weboldal görgetésekor. Próbáltam lassan-közepes tempóban-nagyon gyorsan, de nem akadozott.
Régóta olvasgatom a fórumot, ez a scroll-téma rendre felmerült, de sokszor ugyanazok szólnak hozzá (ez nem baj), de emiatt nehéz belőni, hogy mennyi embernél is merült ez fel ténylegesen, ill. kinél maradt meg a frissítéseket követően is...
(Arról ugye nem beszélve, hogy jellemzően azok jönnek ide, akiknek gondjuk van, vagy azok, akik előolvasnak, mert kinézték magunknak.)
Van olyan fórum-olvasó, akinek egyáltalán nem volt, vagy mostanra már nincs scrollozási, vagy görgetési problémája? Csak, hogy ráfogható-e ez a típushiba, vagy lehet, hogy csak egy rossz széria okozhatja?

(#1803) bippeti válasza zebede (#1784) üzenetére


bippeti
tag

Itt írták:
http://prohardver.hu/tema/re_vernee_thor_mondhatni_isteni/hsz_1634-1634.html

Itt is a nem-egyediség miatt merült fel és ha már felmerült a gyanú, itt is érdemes/érdekes lenne egy-egy megjegyzés ezzel kapcsolatban a használóktól. Főleg azoktól, akik használják is a fülest. Látni lehetne, hogy mennyire gyakori a jelenség az itteni használók között...

(#1804) Bferibörs válasza bippeti (#1803) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem sincs a görgetéssel gondom , nem is volt, kézhez vétel után rögtön frissítettem,előtte egy gyári vissza állítást csináltam

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1805) Bferibörs válasza bippeti (#1803) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ezt tényleg írták de nem került elő az orosz oldal linkje , máshol nem találkoztam ilyen gonddal -orosz oldalt nem néztem

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1806) ADAM1337 válasza rzoli (#1791) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ó ha ez kihozható akkor teljesen jó lesz barátosnének, a windows phone-ból már kezd nagyon elege lenni, főleg hogy látja milyen okosságok vannak androidon (honor 6-omon meg a G4-en), de ez mivel a cége miatt kell 2 kártyás telefon így duplán nyerő árban is elég jó.

Van aki eustock-ról vette ? illetve 27%-os áfás számlát kapott vagy 16%-osat ?

[ Szerkesztve ]

(#1807) azbest válasza ADAM1337 (#1806) üzenetére


azbest
félisten

" 27%-os áfás számlát kapott vagy 16%-osat ?"
egyik sem, mert 20%-os.

(#1808) ADAM1337
Ha cégbe tervezed venni és az áfát visszaigényelni, akkor közösségi adószámmal nettóért lehet vásárolni, de persze ezt egyeztesd a könyvelőddel, mert nem mindig lehet ilyet attól, hogy valaki vállalkozó. :)

áh most látom túl sokat bambultam és már meg is kaptad a választ :)

De, ha már itt tartunk, nincs is rosszab az olyan pénzügyesekénél, akiknek a tudatlanságát már csak a határozottságuk múlja felül.

[ Szerkesztve ]

(#1808) ADAM1337 válasza azbest (#1807) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akkor nem onnan fogom, venni az is biztos.
Jól rémlett akkor, hogy ott se jó a számla, mert a pénzügy nálunk beszólt, hogy ne onnan szerezzen kollégám be eszközöket.

(#1809) eustock válasza ADAM1337 (#1808) üzenetére


eustock
tag

A legtöbb cég rendelkezik közösségi adószámmal, így ők nettó áron, áfa nélkül tudnak vásárolni.(ezt hívják fordított adózásnak)

[ Szerkesztve ]

(#1810) zebede válasza bippeti (#1803) üzenetére


zebede
őstag

Igen, ez összesen kettő ember itt a fórumon és összesen kettő ember beszélgetett a témáról az orosz fórumon. (4pda)
Erre azt mondani hogy tipushiba, kissé túlzásnak érzem.

Szinte napi szinten hallgatok rajta zenét fülesen keresztül, egyelőre nincs gond és az úgynevezett scrollozási anomália sincs nálam.
Egyébként többször kértem, hogy valaki videózza már le mert szeretném látni, hiába.

[ Szerkesztve ]

(#1811) RudY válasza ADAM1337 (#1808) üzenetére


RudY
addikt

Az ilyen könyvelőket úgy rúgnám 3,14csán, hogy... nagyon, vagy fogalma sincs az EU-n belüli beszerzésről, vagy egyszerűen rohadt lusta a "körülményes" bevallásra, vagy inkább mindkettő :( Aztán persze meglepődik, ha némi vérfrissítés alkalmával ő hullik ki elsőként.

(#1812) ADAM1337 válasza eustock (#1809) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

policy alapján le vagyok tiltva, hiába lehetne onnan szerezni.
Nekem egyszerűbb ha nincs a pénzüggyel macerám.

(#1813) GhanBuri Ghan válasza bippeti (#1802) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Párszor nekem is volt már, visszapattanás is.
Szándékosan nem tudtam előidézni.
Az Alcatel 995 volt hasonló, de az eleve nehézkesen görgetett, szerintem túl kicsi volt a digitizer felbontása.

(#1814) alan wake up válasza zebede (#1810) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Csináltam egy videót a scrollozásról. Az elején közepes sebességgel scrozzolok, akkor vannak gondok, majd lassú és gyors scrollozás jön, ami működik rendesen. Frissítés előtt rosszabb volt a helyzet, mostanra nagyjából sikerült kitapasztalni azt a sebességet amivel rendesen tudok scrollozni, így nem zavar annyira, de ez a legfájóbb pont a telefonban. VIDEÓ

(#1815) zebede válasza alan wake up (#1814) üzenetére


zebede
őstag

Pedig már örültem, hogy megnézhetem. :U

(#1816) LámaZ válasza zebede (#1799) üzenetére


LámaZ
addikt

Azért csak úgy dobálózunk a tízezresekkel, de az átlag mobiltelefonok ára – leszámítva pár flancolós készüléket – 20k alatt volt már 2000 után is. Ahhoz képest az okostelefonok még mindig drágák. Ami nagyon olcsó az meg használhatatlan.

Legyen minden jó!

(#1817) violentSt válasza zebede (#1815) üzenetére


violentSt
tag

+1 :))

bár asszem én tapasztalom a sajátomon

(#1818) Dexar007 válasza LámaZ (#1816) üzenetére


Dexar007
veterán

Azota azert volt egy olyan dolog is,hogy: inflacio.:)

Give me your cum,bull!

(#1819) alan wake up válasza zebede (#1815) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Megnézheted, ott van az előző kommentem legvégén a link!

(#1820) sto1911 válasza alan wake up (#1819) üzenetére


sto1911
veterán

Privatra van allitva a video.

(#1821) kicsizee válasza phoenix64 (#1794) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Sztem nem,nekem gyari töltő + gyári kábel 6 óra alatt tölti fullra. Ezért rendeltem Ugreen töltőt és kábelt pár fórumtárs javaslatára.most meg az a bajom,hogy túl gyorsan tölt :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1822) zebede válasza kicsizee (#1821) üzenetére


zebede
őstag

Az a bajod hogy túl gyorsan tölt? :F

(#1823) alan wake up válasza sto1911 (#1820) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Hupsz, bocsi, most átállítottam, remélem nézhető, ez az első feltöltött youtube videóm.

(#1824) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Nekem 5 óra alatt 8%-ot merült, úgy, hogy nem nyúltam hozzá, wifi be volt kapcsolva, jöttek emailek és viber üzik.

(#1825) kicsizee válasza zebede (#1822) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Viccnek szántam. A Thort jól tölti,retszik,összes gatyi töltőt és kábelt viszem vissza a boltba. Redmi Note 2-mben a fejlesztői romban van hiba, gyorsan merül a telóm. A vernee most minden okkés :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1826) zebede válasza alan wake up (#1823) üzenetére


zebede
őstag

Igen most már nézhető. :R

Én semmilyen módon nem tudom produkálni ezt a visszarúgást görgetéskor.
Azt hiszem leszögezhetjük, hogy minimum két fajta kijelzővel készült a Thor.

Egyébként ez más alkalmazásokban is ilyen, mint a chrome-ban?

(#1827) alan wake up válasza zebede (#1826) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Igen ez mindenhol ilyen sajnos. Nem tudom, hogy garanciás téma vagy együtt kell élni a problémával?!

[ Szerkesztve ]

(#1828) csobolade válasza alan wake up (#1824) üzenetére


csobolade
csendes tag

És ez jó vagy rossz? Szerintem rossz.

(#1829) zebede válasza csobolade (#1828) üzenetére


zebede
őstag

Bekapcsolt wifivel, állandó szinkronnal, főleg viberral?
Szerintem jó.

[ Szerkesztve ]

(#1830) alan wake up válasza csobolade (#1828) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Én nem tudom csak mostanában ez volt a fő téma, gondoltam én is megosztom nálam mi a szitu.

(#1831) puszta123


puszta123
tag

Remek, a jack csatlakozóban nekem is elengedett a forrasztás...hiába, akárhogyan is nézzük, ez egy olcsó telefon. Valaki küldte már gariztatásra ezzel kapcsolatban? Ha igen, mi a tapasztalat?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1832) zebede válasza puszta123 (#1831) üzenetére


zebede
őstag

Ez egyértelműen garis hiba.
Wayteq szervizzel pozitiv tapasztalatom van.
Egy ebook olvasót küldtem nekik postán garanciális javításra, hét nap alatt lezajlott úgy hogy volt benne egy hétvége.
Ráadásul rootolva volt a készülék, azért sem szóltak.

[ Szerkesztve ]

(#1833) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na a 15% utáni gyors merülés még mindig fennáll. Kb 3 perc fb olvadás után teljesen lemerült 15-ről :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1834) sto1911 válasza alan wake up (#1823) üzenetére


sto1911
veterán

Igy mar jo, valoszinu az enyemben is volt ilyen hiba. :(

(#1835) t-shirt válasza kicsizee (#1833) üzenetére


t-shirt
veterán

Ez nálam is ilyen, a 15%-ra úgy tekintek mint az 0%-ra, ettől függetlenül jól bírja csak pontatlan a kijelzése.

(#1836) rzoli válasza t-shirt (#1835) üzenetére


rzoli
senior tag

Valahol az olvastam, hogy ez mtk hiba. Az biztos, hogy a Doogee x5 is csinálta. Xposed alatt van hozzá egy javítás, de nálam akkor is produkálta ha feltettem. Így inkább próbálom 50-100% között tartani a töltöttséget.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1837) kicsizee válasza rzoli (#1836) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Együtt lehet vele élni, a scrollozással is,de a jack probléma az már gáz

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1838) Bferibörs válasza rzoli (#1836) üzenetére


Bferibörs
addikt

3 mtk-s procis telóm van, egyik sem csinálja , de többről olvastam már én is, hogy ez gond, volt olyan is ami 50 %-ról zuhant le 0-ra , nekem a thor sem csinálja ,

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1839) rzoli válasza Bferibörs (#1838) üzenetére


rzoli
senior tag

Igazából még nem próbáltam ki, tényleg nem engedem 50 alá, és a töltőn sem hagyom tovább, ha fullon van.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1840) Bferibörs válasza rzoli (#1839) üzenetére


Bferibörs
addikt

én általában éjjel töltöm ,mikor,hogy merül le nem szoktam oda figyelni túlzottan, 40 % alatt fel szoktam tenni este töltőre,reggel veszem le ,mikor mivel töltöm, ami a kezembe akad ,saját cucca is , napközben talán 2x töltöttem 1x hálózatiról 1x szivar gyújtóról, ha este 50-60 % töltésen van akkor nekem simán kibírja a meló időmet másnap ,meló után már ritkán használom

biztos láma dolog, valamelyik androidos kütyüm leírásában olvastam, hogy mielőtt elkezdem bizgentyűzni tegyem töltőre és töltsem fel 100 %-ra ,utána is hagyjam töltőm-első alkalommal persze- , azóta is azt csinálom minden kütyümmel, megkapom töltőre teszem 6-10 órát mikor mennyit sikerül , lehet, hogy hülyeség már, gőzöm nincs milyen akkura írták,nekem bevált eddig.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1841) phoenix64


phoenix64
őstag

Sztetek az aksim szar, vagy a tolto??? 12:26 percet ir 30% rol full toltottsegre... Letezik h ennyire gany a gyari tolto?

(#1842) spider80 válasza phoenix64 (#1841) üzenetére


spider80
őstag

Ha esetleg van másik usb kábeledpróbáld meg azzal. Az lesz a baj.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1843) kicsizee válasza phoenix64 (#1841) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Igen,letezik. Vegyel jobb kabelt és/vagy töltőfejet

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1844) FireKeeper válasza kicsizee (#1837) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

arról vannak tapasztalatok hogy a javítás után tartósabb-e a jack? lehet érdemes "leharcolni" és még garisan javíttatni, ha ott jobban megcsinálják mint ahogy van gyárilag... :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1845) Dexar007 válasza FireKeeper (#1844) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem tul jo taktika szerintem..lehet elö se jön nalad.

Nalam egyelöre semmi komolyabb bug nincs..es a fenykepezo is egeszen hasznalhato: [link]
Mondjuk en sosem tudom mit kell nezni egy fenykepen,ha nem latvanyosan homalyos valamelyik resze a kepnek,akkor mar jo. ;]

Give me your cum,bull!

(#1846) alan wake up válasza alan wake up (#1824) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Megnéztem kikapcsolt wifivel is, 6,5 óra alatt 1% merülés.

(#1847) KoryHu válasza Wallenberg (#829) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nekünk is előjött ez a wifi eldobalas. Tök ugyanaz, magától ki be kapcsolgatja a wifiit, 3 másodpercig be, aztán ki, elfelejtetni se lehet a hálózatot, mert "nincs rá idő", addigra lekapcsol.
Ez egy idegen router (Tplink, 54G-s).
Érdekesség, hogy WEP titkosítás van rajta nem Wpa.

Idegesítő, ez egyértelműen valami bug lesz. Most el kell mennem hatokoron kívülre, hogy lekapcsoljam, vagy valami máshoz próbáljak csatlakozni? :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1848) vgyuri válasza KoryHu (#1847) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem egy mai darab a router, próbáld meg újraindítani. Wpa is jó lenne ha működne rajta.

(#1849) KoryHu válasza vgyuri (#1848) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Nem az enyém, ez egy motel :).

Most nagy nehezen lehetett törölni a hálózatok listájáról, másra csatlakozva jó (G3 wifi hotspot)!

Ez tuti valami kis bug, más is írt ilyen jelenséget itt (Wallenberg).

Ugyanerre a G3-am gond nélkül csatlakozik ugyanonnan, nem dobálja, stabil.

Szerintem vagy a G-s wifivel van gondja, vagy a Weppel. A jel szinte maximum (egy helyiséggel odébb van a router) .

Ha Wallenberg olvassa leirhatna a típust és a titkosítást.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1850) Bferibörs válasza KoryHu (#1847) üzenetére


Bferibörs
addikt

próbáld meg másik routerrel,több oka lehet,hogy eldobálja a teló a wifit , a telót meg állítsd be, hogy ne kapcsolja ki a wifit 5-10 percenként ha nem használja

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.