Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) zebede válasza tintuska (#899) üzenetére


zebede
őstag

Próbáltad újra telepíteni?

(#902) tintuska válasza zebede (#901) üzenetére


tintuska
csendes tag

Igen . Letöröltem és újra letöltöttem , telepítettem ..de nem indul. :W

(#903) tintuska válasza zebede (#901) üzenetére


tintuska
csendes tag

Ez volt az első letöltött program. Lehet, hogy valahol le van tiltva alapból? Valahol valamit át kell állítani?

(#904) tintuska válasza tintuska (#902) üzenetére


tintuska
csendes tag

Még egy bajom van: Hol lehet beállítani, hogy mások lássák a telefonszámomat mert most privát szám-ot ír ki.

(#905) zebede válasza tintuska (#903) üzenetére


zebede
őstag

Miért lenne?

Most letöltöttem, simán elindul.

Szám küldés: Tárcsázó / beállítások / telefonos fiókok / kiválasztod a sim kártyát / további beállítások / hívóazonosító

[ Szerkesztve ]

(#906) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Valaki lőne nekem egy képet előlapi kamerával.. mert most nem teljesen tiszta h nálam tréé vagy alapbol az..:S

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#907) 19ati93 válasza zebede (#898) üzenetére


19ati93
senior tag

Play storeból próbáltam felrakni de nem engedte,azt írta hogy nem támogatott készülék.
Köszi megpróbálom így.

(#908) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Tiszta égbolt alatt nyílt utcán bő 5 perc után talált gps jelet.ehhez azért nem vagyok hozzászokva :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#909) tintuska


tintuska
csendes tag

Leírnád ezt pontosabban lépésről lépésre mert én nem vagyok profi. Elnézést köszi
"
Szám küldés: Tárcsázó / beállítások / telefonos fiókok / kiválasztod a sim kártyát / további beállítások / hívóazonosító "

(#910) hege21 válasza kicsizee (#908) üzenetére


hege21
senior tag

Nálam a nappali (beton födém)közepén is pillanatok alatt :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#911) LeviBoy2014


LeviBoy2014
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Lenne pár kérdésem. Kb. két hete vagyok tulajdonosa egy thor-nak. Eddig oké a telefon, hibát nem tapasztaltam.
Valaki meg tudná mondani, hogy képernyőkép lopást milyen kombinációval tudok készíteni?
Milyen offline autós navigációs appot ajánlanátok? Waze-hez tudtommal mobilnet vagy wifi kell, de javítsatok ki, ha tévednék.
Aki jártas benne, tőle kérnék segítséget benne, hogy milyen fotós appra érdemes lecserélni az alap gyárit? Köszi!
A belső tárhelynél miért csak 10,87 GB-ot mutat, amikor tudtommal 16 GB-ról szól a fáma? Egyik havernak is thor-ja van és nála is ugyan ez van. Azt vágom, hogy a 16 pl. egy pendrivenál is kevesebb, stb. de hát akkor sem - 6 GB durván számolva. :(
Egy érdekesség. Lehet, hogy az én hülyeségem, de mivel amikor töltőn van a telefon, akkor általában bekapcsolt hangszóró mellett van, ami eléggé sokszor hajlamos begerjedni. Ez szerintetek miért van? Régebbi okostelefonjaim csak akkor csináltak ilyesmit, ha bejövő hívás volt.
Köszönöm előre is a válaszokat! :K

(#912) SkyLine3000 válasza LeviBoy2014 (#911) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ha ez az első droidos telód, akkor még megértem, h nem vágod, h a 16gb miért csak 10,87...
Szted maga a droidos oprendszer hol van? Igen, a 16gb-os tárolón, ezért 10,87 a szabad. A 32esekből meg kb 25 a szabad. A 8gigásokból is csak ált 4-5gb, stb. Már csak ilyen ez a popszakma.:D
Ha van egy pc-d egy üres vinyóval és dobsz rá egy win-t, az is elfoglal róla nem kevés helyet, nemde?:D
Remélem, már érted?

A waze rendes működéséhez tényleg kell mobilnet. Én a szülinappot (igo) használom. Meg amúgyis ezt a navit használom már 11 éve.

Más. Ma akartam megrendelni a telót faternak, erre épp elfogyott az eustocknál. :DDD

(#913) kicsizee válasza LeviBoy2014 (#911) üzenetére


kicsizee
aktív tag

A rom a teló belső memóriaja,ergó ezen van az OS,jelen esetünkben az android 6.0,ezért van csak kb 11 gb helyed.Navigacióra az ingyenes a Here maps, "fizetősnek" pedig sygic. Fotó appnak pedig én a Camera MX et javaslom.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#914) tintuska


tintuska
csendes tag

Megoldódott a waze-s problémám. Az sd kártyárol törölni kellett és újra telepíteni a belsőre. Onnét már elindult.

Viszont azt még nem tudom beállítani, hogy a hívott félnél jelenjen meg a telefonszámom .

(#915) LeviBoy2014 válasza SkyLine3000 (#912) üzenetére


LeviBoy2014
csendes tag

Köszi a válaszokat!
Sejtettem, hogy az android foglalja be a nem mutatott tárhelyet. Köszönöm a megerősítést!
Köszönöm a további kérdésekre adott választ is! ;)

(#916) annulus válasza hege21 (#910) üzenetére


annulus
aktív tag

Szinten zenesz.

(#917) kicsizee válasza hege21 (#910) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nagyon pontos moddal vagy csak a gps vevő(csak a keszüleken moddal)?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#918) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Lezáró képernyő hátterét hol a fenébe tudom állítani ? :F
Galériában lehet valahogy elrejteni mappákat?

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#919) 19ati93 válasza LeviBoy2014 (#911) üzenetére


19ati93
senior tag

Képernyőképet hangerő le+bekapcs gomb lenyomásával tudsz készíteni.

(#920) Wallenberg válasza SkyLine3000 (#912) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Nyugi, a jövő héten már lesz.

Legalábbis emailben ezt a tájékoztatást kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#921) zebede válasza BigBlue69 (#918) üzenetére


zebede
őstag

(#922) hege21 válasza kicsizee (#917) üzenetére


hege21
senior tag

Nagyon pontos mód természetesen.....
Mercedes szélvédője mögött nem szeret lenni,ott megbukik össze vissza pozicionál..... :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#923) kicsizee válasza hege21 (#922) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nagyon pontos móddal azt úgy persze, logikus, wifi alapján pár másodperc alatt pozicionál

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#924) hege21 válasza kicsizee (#923) üzenetére


hege21
senior tag

Ez egy telefon végül-is így mobilhálózatokat csak segítségül lehet hívni :)
Wifi és mobilnet nélkül is pontos!

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#925) sicc33


sicc33
aktív tag

Hogyan lehetne a google kereső sávját leszedni a képernyő felső részéről? Korábbi droidoknál ez simán ment. Itt ez lehetséges vagy már kilőve a dolog?

(#926) annulus válasza sicc33 (#925) üzenetére


annulus
aktív tag

csak launcher cserével fog menni, ha minden igaz

(#927) zebede válasza sicc33 (#925) üzenetére


zebede
őstag

Valahogy el lehet, mert még az elején kilőttem, azt hiszem az alkalmazásoknál valamelyik google bizbasz app letiltása után.

De legegyszerűbb és legjobb ha raksz fel egy launchert.
Például Nova, most még a Prime is csak 125 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#928) kicsizee válasza sicc33 (#925) üzenetére


kicsizee
aktív tag

kénszerített leállítással leállítod az alkalmazáskezelőben

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#929) zebede válasza hege21 (#922) üzenetére


zebede
őstag

Gondolom fémszálas, vagy fémgőzölt a szélvédő.

(#930) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Nálam is ugy müködik ha sd-re telepítek akkor a prgramok nagy része nem indul el de ha belső memoriába akkor müködik mindegyik ! Az akumlátor százalék mutatását hol lehet beállitani hogy azt mutassa a jobb felső sarokban ?

(#931) kicsizee válasza memoril (#930) üzenetére


kicsizee
aktív tag

legördülő sáv, jobb felső sarokban kis kék "profilikon" sokszori megtapizása egymás után. majd menü, legalsó sor, kezelőfelület hangoló

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#932) Bferibörs válasza hege21 (#922) üzenetére


Bferibörs
addikt

állítsd be az iránytűt -ha mással nem HERE-vel be tudod,addig nem műxik ugyan is ( a here) amíg be nem kalibrálod :DDD

nincs ilyen telóm de nagyon szemezek vele.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#933) 19ati93


19ati93
senior tag

Hmm ujjszenzor ma nagyon jó kedvében van,szinte mindig működik,tegnap meg nem akarta.. :DD Felül értesítési sávban nem lehet valahogy kiszedni hogy ne mindig E/3G/4G hálózatokat írjon mikor a mobilnet le van tiltva?

[ Szerkesztve ]

(#934) hege21 válasza zebede (#929) üzenetére


hege21
senior tag

Fémgőzölt igen,kocsit vagy szélvédőt kell cserélnem :)
Most áttettem kormánytól barra az oldalsó ablak mellett kicsit jobb a helyzet.... :N

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#935) zebede válasza Bferibörs (#932) üzenetére


zebede
őstag

Iránytűt nehéz lesz beállítani, mivel nincs benne.

(#936) memoril válasza kicsizee (#931) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi de nem találom nekem a legalsó sorban tartalomátküldés és audioprofilok vannak nincs kezelöfelülethangolo !

(#937) zebede válasza memoril (#930) üzenetére


zebede
őstag

És ha itt a legalsó menüpontal formázod?

A másik kérdésedre ott a válasz a tesztben is:

"A főképernyőn és a kétfázisú értesítési sávon is minden a megszokott rendben, utóbbi tartalma első körben nem variálható, meg kell elégednünk adott gyorskapcsolókkal és a fényerőcsúszkával. Mindaddig, amíg az értsítősávon található fogaskerék hosszú megnyomásával elő nem varázsoljuk a Kezelőfelület-hangoló opciót."

[ Szerkesztve ]

(#938) memoril válasza zebede (#937) üzenetére


memoril
aktív tag

Igy csináltam töbször is és ujra is inditottam a telot de a playrol letöltött programok nagy része nem indul el , de ha külön manuálisan telepitesz azok müködnek . Nem tökéletes ez a megoldás de látom másnak sem . Az aku százalékot beállitani sehol sem tudom nem találom !! Megtaláltam a Kezelőfelület-hangoló opciót."

[ Szerkesztve ]

(#939) kicsizee válasza memoril (#936) üzenetére


kicsizee
aktív tag

mondom a menüben

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#940) memoril válasza kicsizee (#939) üzenetére


memoril
aktív tag

Köszi megvan !

(#941) tintuska


tintuska
csendes tag

A telóba a tárhely menübe látom az sd kártyát, a telót összekötöm kábelével a számítógéppel az felismeri a telefint a sajátgépben "thor " -ként ott van de rákattintva nem látom a kártyát nem tudok rá fájlokat másolni.
Mi a teendő?? :F

(#942) SkyLine3000 válasza Wallenberg (#920) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja ja, tudom. Csak fater 2 hétig vacillált, aztán meg mire eldöntötte, pont elfogyott. Mondtam neki, h kb 1 hét múlva lesz. Ettől függetlenül az eustocknál is intézhetnék kicsit rugalmasabban az utánpótlást, h ne legyenek ilyenek, h hetekig nincs több teló. Ha látom, h nagyon fogy vmi, akkor utánrendelek időben. Bár nem látok bele, h náluk ez hogy megy.

(#943) tintuska


tintuska
csendes tag

A rendszer menüben van a " saját telefonszámom " alatta az ismeretlen jelzés. Gondolom ezért ír ki másnál privát számot. De erre kattintva nem jön elő lehetőség ennek a megváltoztatására. Tegyem át a sim kártyát a kettesbe vagy ??

(#944) tintuska válasza kicsizee (#939) üzenetére


tintuska
csendes tag

A rendszer alján nekem sincs olyan , hogy kezelő felület hangoló !!!

(#945) 19ati93 válasza tintuska (#944) üzenetére


19ati93
senior tag

Nekem se..

(#946) smithsys válasza tintuska (#944) üzenetére


smithsys
aktív tag

Függöny lehúz, és a fogaskeréken tartsd rajta az ujjad kb. 10 másodpercig! Jelezni fogja, hogy kiegészült a menü egy plusz beállítással.

(#947) zebede válasza tintuska (#943) üzenetére


zebede
őstag

Válaszoltam már egyszer, erre.
Ennél jobban nem tudom elmagyarázni: [link]

(#948) 19ati93 válasza smithsys (#946) üzenetére


19ati93
senior tag

Működik! Végre kiszedtem azt az állandó 3G/4G jelzést. :C

(#949) tintuska válasza zebede (#947) üzenetére


tintuska
csendes tag

Jobb felső sarok 3 pont ????? Mi ez? nekem nincs ilyen ott. Nem egyforma a telónk??

(#950) zebede válasza tintuska (#949) üzenetére


zebede
őstag

Tárcsázóban vagy másképp telefon ikont megnyomni és utána a három pont.

Nekem itt a második sorban, negyedik ikon:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.