Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) phoenix64


phoenix64
őstag

Vajon ha rendelek alirol egy origi hatlapot akk az is recsegni fog? :D

(#1552) SkyLine3000 válasza phoenix64 (#1529) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A miénk is hasonló képeket csinál. Én is meglepődtem, h sok kép milyen homály. A Thor és a G3 kamerája közt kb akkora a különbség, mint egy Trabi és egy Ferrari között... Nyilván nem egy kategória, csak én is sokkal jobbat vártam a teszt után. Az ex Xiaomi Redmi 2 Pro-m is sokkal szebb képeket lőtt, pedig az sem volt sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#1553) Dexar007 válasza SkyLine3000 (#1552) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem lehet,hogy csak attol függ milyen telot fog ki az ember?

Szerintem teljesen hasznalhato a kamera.:
Nezzetek pl a szöröm: [link]
vagy : [link]

Give me your cum,bull!

(#1554) phoenix64 válasza SkyLine3000 (#1552) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat nem tudom, azt hittem egy g4c szintjet siman hozza... Meg aranylag jok lennenek a kepek ha nem lenne itt ott egy erthetetlen homaly folt.

Belterben egesz jo kepet csinal, kulterben a "tajkepek" a borzasztoak.pelda

Csak h temanal maradjunk egy kis szor. Xdd

[ Szerkesztve ]

(#1555) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Az mitől lehet, hogy a térerő sosincs maxon? Mindig úgy van ahogy a képen látszik.

(#1556) Bferibörs válasza alan wake up (#1555) üzenetére


Bferibörs
addikt

ez nekem is így van ,majd rámérek a 4G-re ,még nem tettem meg mert nem találtam lassúnak

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1557) t-shirt válasza alan wake up (#1555) üzenetére


t-shirt
veterán

Nekem szokott mutatni maximális térerőt is (telenor).

Én is kérdeznék, hogyan lehet kisebb ikonokat beállítani az alsó menüsoron?

[ Szerkesztve ]

(#1558) bollokcs80 válasza KoryHu (#1521) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Hát eléggé....eddig mindig a fényképező beállításainál volt.

Amúgy ez az általad írt opció azt is jelenti, hogy ilyenkor az appokat is SD-re telepíti?

A kamera amúgy nekem teljesen korrekt képeket lő (legalábbis nappal), kiránduláson fotóztam vele szombaton és teljesen rendben voltak a képek monitoron visszanézve.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#1559) greef


greef
tag

A Timely apk nekte is elfagy? :(( :U :F

(#1560) LámaZ


LámaZ
addikt

A fájlokat PC-re hogy lehet átmásolni?
Ha USB kábellel összekötöm a telefont a PC-vel, megjelenik egy Médialejátszó meghajtó, nulla tartalommal.

Úgy oldottam meg egyelőre, hogy a pl. képeket felküldöm a Google Drive-val a felhőbe, és onnan letöltöm a PC-re.
A Lenovónál volt egy Share nevű alkalmazás, amelyet telepíteni kellett mindkét eszközön, és WiFin ketesztül ment az adatcsere. Biztos van hasonló a Playben...

Érdekesek amúgy a mintaképek, gondolom később lesznek aktok is. ☺

Legyen minden jó!

(#1561) phoenix64 válasza LámaZ (#1560) üzenetére


phoenix64
őstag

Miutan radugtad kivalasztottad a telon a fajl atvitelt? :D

(#1562) rzoli válasza LámaZ (#1560) üzenetére


rzoli
senior tag

A 6-os androidnál, legalábbis amikkel eddig találkoztam, csatlakozáskor mindig a "USB töltéshez" az alapértelmezett. Kézzel kell átállítani, "Fájlátvitel" (MTP)-re. Minden alkalommal.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1563) LámaZ válasza rzoli (#1562) üzenetére


LámaZ
addikt

Hanyagolom, mert a sok kábeldugdosást nem szeretem.
Ehelyett rátaláltam megint a shareit!-re, nekem bevált a másik telefonomon. (A PC-s verziót már nem emlékszem, hogy honnan töltöttem le, szerintem a Lenovo.com-ról.)
Na, nem működik a shareit, lehet, hogy csak a Lenovo telefonokhoz jó.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1564) zebede válasza t-shirt (#1557) üzenetére


zebede
őstag

Launcher cserével.

(#1565) alan wake up válasza t-shirt (#1557) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Nekem nova launcher van felrakva, azzal állítottam be ilyenre.

(#1566) KoryHu válasza bollokcs80 (#1558) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Igen, ez valami stock androidos dolog lehet (6.0), ilyet még én sem láttam.

Árához viszonyítva lehet.

Figyelem ez a kép nem a Thor-al készült :) (csak összehasonlításképp, G3, átméretezve)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1567) t-shirt


t-shirt
veterán

Köszönöm, csak ezért nem cserélném le a gyárit, de kicsit bután mutatnak szerintem ilyen nagyban.

(#1568) masterNu válasza #61583616 (#1550) üzenetére


masterNu
csendes tag

Nálam is ez a probléma, de szerintem egy böngésző használata ezt nem oldja meg. Én Chrome-mal (is) próbáltam...
Vodás kártya van benne, most lett cseréltetve, de ha 3G-t látok, akkor nem tölt semmit, majd kis gondolkodás után átvált E-re és akkor tölti az oldalt, de nagyon lassan (nyilvánvaló hogy miért)
A baj az, hogy egy idő után megint úgy gondolja, hogy jobb lesz neki a 3G és kezdődik előlről :W

Városban használom, amúgy.

(#1569) #61583616 válasza masterNu (#1568) üzenetére


#61583616
törölt tag

UPC-s vagyok az is a vodafone hálozatát használja, de nekem osztrák mobilszolgáltatóval is csinálja ezt. Mióta chrome-ot használok kevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#1570) bostone


bostone
addikt

Tegnap visszakaptam a készülék árát az eustock-tól. Minden ügymenettel együtt két hét alatt lezongorázták a folyamatot. Aki kínai vásárlást tervez, szerintem ne tegye.
Végtelenül korrekt cég, meglepően ügyfélbarát módon állnak a vásárlókhoz.

(#1571) annulus válasza LámaZ (#1549) üzenetére


annulus
aktív tag

55C-nél kapsz egy warning üzenetet, utána szerintem kikapcsolja magát.
Ha ez a treshold normálisan van beállítva, akkor még azelőtt leáll, hogy kár keletkezhetne benne.

(#1572) LámaZ válasza annulus (#1571) üzenetére


LámaZ
addikt

Segítek, 55°C-nál.

De azt nem tudom, hogy ezeket hol lehet állítani.

Legyen minden jó!

(#1573) Bferibörs válasza t-shirt (#1557) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ja GSM nekem is a net nem , most sem teli és majdnem fullon fut a 4G.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1574) rzoli


rzoli
senior tag

Volt már korábban kérdés, mást is zavar a kamera hangja, ami ráadásul a készülő videóba is belehallatszik, találtam egy megoldást, amihez elvileg root sem kell.

Pár napja ajánlottam már valakinek az App Volume Control nevű alkalmazást. Ma jutott eszembe, hogy akár erre is lehet használni. Be lehet állítani alkalmazásonként az összes alapértelmezett hangerőt.

Így már nem zajong.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1575) Bettti


Bettti
újonc

Régóta olvasgatom a fórumot és a vélemények alapján döntöttem a thor mellett.
Hát még 24 órája sem kaptam meg az eustocktól, de már nem működik az érintőkijelző. Semmire nem reagál, sem a sima újraindítás, sem a recoveryből való újraindítás nem hozott sikert. :( Szóval gondolom küldhetem is vissza. Pedig eddig nagyon tetszett a telefon...

(#1576) annulus válasza LámaZ (#1572) üzenetére


annulus
aktív tag

Miben segítettél? :DDD

Kétlem, hogy ez egyszerűen állítható lenne.
Vagy a csipszet saját fw-jében, vagy a forráskódban lehetne átírni, fordítani, aztán a saját buildedet használni.

(#1577) zebede válasza Bettti (#1575) üzenetére


zebede
őstag

Recovery-ből indíts egy "Wipe data/factory reset"-et, veszteni már nem sokat vesztesz vele.
Ha úgy sem lesz jó, mehet vissza, vagy szervizbe.

(#1578) Bettti válasza zebede (#1577) üzenetére


Bettti
újonc

köszönöm a tippet, sajnos ez sem segített. :'(

(#1579) LámaZ válasza Bettti (#1575) üzenetére


LámaZ
addikt

Ha 2 évig kibírja ez a kütyü, aszondom nyertem.
Amúgy semmilyen frissítést nem fogok feltenni, nekem az android 6.0 bőven elég, vannak olyan termékek, amelyeket 4.x-es oprendszerrel adnak el még ma is.

@annulus: Egy hálátlan vagy!

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1580) zebede válasza Bettti (#1578) üzenetére


zebede
őstag

Sajnálom.
Ha ennek ellenére tetszik a telefon és nem ment el tőle a kedved, akkor szerintem érdemesebb lenne szervizbe küldeni, nem vissza szlovákiába.

(#1581) Bettti válasza zebede (#1580) üzenetére


Bettti
újonc

Hát igen, most ezen gondolkodom,hogy visszaküldés vagy szervíz legyen. A visszaküldés elég drágának ígérkezik az eddigi hozzászólásokból. Viszont sajnos nem vagyok pesti sem, tehát a szervízbe juttatás is költség. És nem tudom, hogy ezek után meg akarom-e tartani, hiszen jóformán még kipróbálni sem volt időm rendesen.

(#1582) masterNu


masterNu
csendes tag

Sokan kérdezték, hogy milyen a GPS benne.
Az eddigi tapasztalatok alapján azt kell mondjam jó. Ugyan nem magamnak vettem, de szerencsére időnként még meg tudom kaparintani, és véleményt, visszajelzést is kapok.
Egy szlovén túra és egy csehországi kör után elmondhatom, hogy a jelet stabilan tartja, nem téved el út közben. Városban nagyon sűrű helyen nem volt alkalmam kipróbálni, de annyi adalék azért van benne, hogy nem szélvédő mögött volt, hanem végig a váltó előtt, ami nem kimondottan ideális erre a célra. Végig HERE Maps futott, offline módban. Pályán ha nem hajtottam le ahol gondolta, még kb 150 méteren át gondolta, hogy ott megyek, ahol ő szeretné, de utána újratervez és teszi a dolgát. A szlovén hegyekben sem ugrált a jel, bár gondolom ez erősen szoftverfüggő. Láttam már korábban visszaolvasott gpx fájlt, a pozició rendszerint ide-oda ugrál telefonoknál, csak a navi program ki szokta simítani (pl. nem logikus, hogy 130-cal átugratsz a pálya melletti szervizútra, más telefonnál már láttam ilyet).
Jégesőt is tartalmazó vastag felhőrétegen át nem talált jelet (nofene, ki gondolná :D ), de ott a saját Idol3-am sem.

Egyébként az ujjlenyomat-olvasó nagyon jól működik, szerintem ez minta-felvétel kérdése.
Egyedüli gond vele most a vodás 2G-3G... :F

(#1583) zebede válasza Bettti (#1581) üzenetére


zebede
őstag

Ha nem fontos a B20, akkor érdemes lenne elgondolkodnod egy Redmi 3, vagy Redmi 3 Pro-ra való becserélésen.
Persze rá kellene fizetned, de van most rájuk 4000, illetve 6000Ft-os kupon akció az eustocknál.

De ha mégis inkább a szervizt választod, megúszod a postát durván egy ezresből.

[ Szerkesztve ]

(#1584) LámaZ válasza masterNu (#1582) üzenetére


LámaZ
addikt

„Pályán ha nem hajtottam le ahol gondolta, még kb 150 méteren át gondolta, hogy ott megyek, ahol ő szeretné”
Hát, ez azért minden, csak nem jó teljesítmény.

Legyen minden jó!

(#1585) rzoli válasza LámaZ (#1584) üzenetére


rzoli
senior tag

A kérdés az, hogy mennyire éles szögben távolodott a két út egymástól. Addig nem nagyon lehet véleményt mondani.

Nálam, ha közel derék a szög, akkor 20-30 méter után újratervez. (Waze)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1586) Bettti válasza zebede (#1583) üzenetére


Bettti
újonc

Köszönöm a tippet! Hát vodás vagyok, ezért is választottam a thort, meg főleg az ára miatt, de az előző telefonom nem volt 4g képes, szóval annyira ez nem hiányozna. Leginkább a visszaküldés költsége aggaszt, ami mindenképpen veszteség. :(

(#1587) annulus válasza LámaZ (#1584) üzenetére


annulus
aktív tag

Milyen negatív vagy! :))

(#1588) zebede válasza LámaZ (#1584) üzenetére


zebede
őstag

Végül is 150m, autópálya tempónál lehet vagy 3,5 másodperc. :D
Hát ez tényleg égbekiáltóan szar teljesítmény. :U

[ Szerkesztve ]

(#1589) FireKeeper válasza LámaZ (#1584) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez mondjuk nekem inkább a az app (HERE) hibájának tűnik, mintsem a telefonénak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1590) smithsys válasza zebede (#1588) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ja… én is h@nyok tőle. :DDD Még szerencse hogy eladom. Nem tudom hogy bírnám. :U

[ Szerkesztve ]

(#1591) LámaZ válasza zebede (#1588) üzenetére


LámaZ
addikt

A Lenovo Vibe Z ilyen szempontból nagyon jó volt, azt másért utáltam.

Ja, el ne felejtsek annulus-nak válaszlni:
Kapj be egy sznikerszt! (jobb híján ☺)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1592) zebede válasza LámaZ (#1591) üzenetére


zebede
őstag

Nem mondod hogy a Lenovo Vibe Z, (ami mellesleg a Lenovo csúcs készüléke volt és kb. három Thor árába került) már akár 2,5 másodperc után elkezdett újra tervezni?
Hát ez nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1593) masterNu válasza LámaZ (#1584) üzenetére


masterNu
csendes tag

:)
A lehajtók eleje szinte párhuzamos a pálya nyomvonalával.
Ahol már jobban elkanyarodik az út, ott már visszaugrik. Kb 20-30 méter távolságról.
És ahogy írtam, szerintem ez szoftverfüggő. Lehet ragaszkodni a "pontos" pozícióhoz, de akkor butaságot csinál a navi.

zebede: igen, kb. 4-5 mp volt, de valahogy jobban esett métert írni :)

(#1594) umlajos válasza zebede (#1489) üzenetére


umlajos
csendes tag

Szia,

mert én ebben hiszek. :-))) Majd ha lesz probléma a telefonnal, akkor felteszem a frissítést. Ha valami malware-t sikerül beharapni, akkor gyári visszaállítás és az update. De addig nem nyúlok hozzá, amíg működik.

Laja

(#1595) annulus válasza masterNu (#1593) üzenetére


annulus
aktív tag

lehet, hogy az én szélvédőm összegyűjti a napsugarak mellett az összes gépées jelet is, mert nekem nincs semmi problémám a navival, se bp belvárosban, se vidékre menet.
ha nem forrósodna a telefon (=> még tölteni is lehetne menet közben), akkor még szeretném is, így csak megtűröm ;]

(#1596) jojoker08 válasza LámaZ (#1560) üzenetére


jojoker08
tag

Szia!
Én már vagy fél éve csak az AirDroid-t használom, marha kényelmes, van webes felülete, elég a QR-kódot beolvastatni, és már matathatsz is a kütyükön. Root alatt most már van távoli kezelés is. Nekem bejött, helyi hálózaton nincs méretlimit, mint sok másnál. Ezt az appot egyébként mindenkinek ajánlom figyelmébe :)

(#1597) zebede válasza annulus (#1595) üzenetére


zebede
őstag

Szellőzőrácsra rakható telefontartó, esetleg?
Ha a klíma direktben hűti, akkor is túl melegszik annyira, hogy nem tölt eléggé?

(#1598) annulus válasza zebede (#1597) üzenetére


annulus
aktív tag

már jön kínából .. :)))
szerintem azzal jó lesz, így viszont a DashCam funkcióról le kell mondanom. :O

(#1599) zebede válasza annulus (#1598) üzenetére


zebede
őstag

Nekem is van, de eddig még bírja a szélvédőre rakott tartóban is, igaz majdnem beér a szellőző fölé, annyira hogy kap egy kis hűtést.

Ez mai GPS üzem, 23 fokra állított klímánál, nem mondom hogy állat módjára, de egy kicsit még rá is töltött közben mert nem melegedett 35 foknál többre.

[ Szerkesztve ]

(#1600) phoenix64


phoenix64
őstag

Csak nekem muzsikal ilyen nagyon gyengen a 4G rajta? Olyan mint a meseben, hol van , hol nincs.. Folyamat ugral 3g es 4g kozott de tobbszor es tovabb van 3G-n. Azzal meg eleg lassu sajna a bongeszes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.