Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) kicsizee válasza hege21 (#1099) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Gyári visszaállítás,es azután felment mind a három update(utolsó,a mai)?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1102) kicsizee válasza sziszi112 (#1100) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Ilyenről nem is hallottam.nimcs frnt neked valami du battery saver vagy clean master?nekik vannak valami ilyesmi pluginjaik

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1103) sziszi112 válasza kicsizee (#1102) üzenetére


sziszi112
csendes tag

Nincs semmi :W csak a sygicet meg a androi ts gps test telepítettem , de most ki kapcsoltam a wifit és elhallgatott :)

(#1104) hege21 válasza kicsizee (#1101) üzenetére


hege21
senior tag

Visszaállítás után a rendszer verzió nem változik....
Így csak egy frissítést kellett feltenni :)
így simán felment,de remélem többet nem játsza el.....

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1105) annulus válasza sziszi112 (#1103) üzenetére


annulus
aktív tag

Szerintem a kozeledben levo open wifi miatt csipog. Vagy gyenge a jele, vagy a telo wifije nyuglodik.
Alapbol csipog, ha nyitott wifit lat.

(#1106) annulus válasza annulus (#1069) üzenetére


annulus
aktív tag

Asszem megfejtettem:
Nem az szamit, h gps vagy video, hanem az, hogy milyen melege van a telefonnak.
41nel limital 600mAhra, 42nel lekapcsolja.
Elvileg 45C-ig lehet biztonsagosan tolteni a Li-Ion akksikat, szoval kicsit szigorura vettek a policyt, plane, hogy uresjarati toltesnel is felmegy 39-40 fokra.. (26C szobaban)

Szoval a terheles + toltes miatt siman eleri 41-42-t :-(

Szerk.: Valaki meg tudna nezni nekem (pl battery monitor widget), hogy hogyan alakul a telo homerseklete toltesnel, uresjaratban? Thx

[ Szerkesztve ]

(#1107) smithsys válasza annulus (#1106) üzenetére


smithsys
aktív tag

Persze, feldobok egy cpu temp-et és megnézem. Holnap jó lesz, mert épp teljes merítési ciklusban vagyok?

(#1108) kicsizee válasza hege21 (#1104) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Hát én is nagyon, mert ha ez megint így lesz,nem lesz vicces

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1109) LámaZ válasza sziszi112 (#1100) üzenetére


LámaZ
addikt

Szóval, a te menyasszonyod is szép, csak épp hiányzik az egyik foga. :)

Legyen minden jó!

(#1110) annulus válasza smithsys (#1107) üzenetére


annulus
aktív tag

Persze, raer, ugyis csak hetfon tudom szervizbe vinni, ha a tied nem melegszik ennyire.

Te egyebkent a kocsiban hol tartod? Klimazol?

Koszi ezt is! ;-)

Szerk.: miert merited? a liiont nem kell kisutni, sot, meg jot se tesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#1111) zebede válasza annulus (#1106) üzenetére


zebede
őstag

Tessék, ha nem is üresjáratban.
Viszont jól látszik a hőmérséklet grafikonon, hogy mikor volt használva és mikor letéve a telefon.
De 40 fok fölé még véletlen se ment.

[ Szerkesztve ]

(#1112) sziszi112 válasza LámaZ (#1109) üzenetére


sziszi112
csendes tag

Minden happy és bodogság ,egy időben tetem fel töltőre és érkezett meg a frissítés ,amikor ki kapcsoltam a wifit akkor néztem meg az értesítést így lett nagy a kavarodás :DD 2 óra 20 perc alatt 14% roll 100 ra

(#1113) 19ati93


19ati93
senior tag

Záróképernyőnek ahogy nézem a telo nem szívleli az ilyen 16-20 MP-es képeket.
Megnyújtja őket vagy mit csinál és valami extrèm mód laggol a lock screen. Még az értesítés elhúzás is csoda számba megy a laggtól nem még hogy megnyissam a kamerát pl. :DDD :W
[link]
[link]

(#1114) smithsys válasza annulus (#1110) üzenetére


smithsys
aktív tag

Igen, ha nagy a meleg akkor klímázok, és ahogy láttad a hűtőrács előtt van a teló, úgyhogy szerintem még töltés közben is hideg a cucc.
Azért merítem, mert kíváncsi vagyok a 15% alatti merülés sebességére. Nekem ott eleinte elég gyorsan merült. A legutóbbi két alkalommal már egy kicsit jobbnak tűnt, de még nem százas a dolog szerintem.

(#1115) kmarkk22 válasza Lortech (#1098) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Jó nektek, mert nekem ugyanolyan szar. :(

(#1116) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na én most ott tartok,hogy menün keresztül nem engedi a gyári visszaállítást. Kezd érdekessé válni a dolog...

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1117) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Bootmenü meg full kínai rovásírás. Na innem szép győzni

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1118) #18193920 válasza kicsizee (#1117) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nem a factory mode-ban vagy véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#1119) Gaabe


Gaabe
tag

Nekem sem sikerült a frissítés, és úgy tűnik közben le is vették az ota updatet, mert most azt írja, hogy a rendszer naprakész

(#1120) BigBlue69 válasza Gaabe (#1119) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem írta h frissithető, de hibát vágott... :U Most meg naprakész.. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1121) Gaabe válasza BigBlue69 (#1120) üzenetére


Gaabe
tag

Berántották Chenget a hétvégére, hogy csináljon valamit ezzel a szarral mert égünk mint a gatyagyár

(#1122) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Nem ment a frissítés... :F
Volt olyan, hogy már a kicsomagolásnál hibát jelzett. Ha sikerült akkor a "Reboot' felíratnál akadt ki.

A bootmenűben nem lehetett lépkedni ezért nem lett visszaállítva a rendszer. :W

Vigyorka

(#1123) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na látom,akkor nem csak nálam van probléma,de az azért érdekes,h.menüből nem engedi a factory resetet(vagy kis kínai barátaink még nem győzték lementeni a telóról a cuccokat :) )

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1124) kicsizee válasza #18193920 (#1118) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nem tudom,full kinaiul volt minden

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1125) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Nekem még mindig megtalálja a frissítést,érdekes

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1126) 19ati93


19ati93
senior tag

Nekem még tegnap délután gond nélkül frissült. Miért vonták volna vissza a frissítést? Valamit benéztek volna :DD ?

(#1127) alfa2400 válasza kicsizee (#1123) üzenetére


alfa2400
csendes tag

Sziasztok.
Én is Vernee Thor tulaj vagyok, a frissítés nálam rendben lement kb 15 perc alatt, minden hibátlan...igaz nekem első perctől -lekopogom.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

(#1128) smithsys válasza annulus (#1110) üzenetére


smithsys
aktív tag

Úgy fest, hogy jól gondolkoztál. Feltettem tölteni, bekapcsoltam a Navit a lakás egy olyan pontján ahol tudtam hogy nagyon bizonytalan a GPS vétel, ezután nekiláttam veszettül játszani. Kb. Negyedóra múlva sikerült feltornáznom a hőmérsékletet 40-41 fok körülire, és ott már néha visszavette a töltést 600mA-re. Illetve elkezdett fluktuálni 600-1200 között.
Még nyomtam neki 10 percig, de nem ment feljebb. Szóval itt lehet a határ. Gyanítom hogy 43-44 C fok környékén már teljesen leszabályoz ahogy Nálad is teszi.
Üdv, R.

(#1129) zebede


zebede
őstag

Akiknél hibára fut a frissítés, hogyan van formázva a MicroSD kártya?

Nem lehet esetleg az a gond hogy belső tárhelyként van formázva, vagy hogy az van megadva alapértelmezett írás-lemeznek?

Próbáltátok már sd kártya nélkül frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1130) Gaabe válasza zebede (#1129) üzenetére


Gaabe
tag

nem volt benne semmilyen sd kártya.

(#1131) vgyuri válasza zebede (#1129) üzenetére


vgyuri
őstag

Nincs még microsd kártya a telefonban (sim kártya sem), és rendben lefutott a frissítés, 15 mp alatt letöltötte, újraindítás után 15 percig frissített.

(#1132) zebede válasza Gaabe (#1130) üzenetére


zebede
őstag

Azokat kérdeztem akiknél hibára futott.
Nem akinek fel sem ajánlotta, vagy rendben frissített.

[ Szerkesztve ]

(#1133) kicsizee válasza Gaabe (#1130) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Neked még a 2.frissítés van fent :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1134) kicsizee válasza zebede (#1129) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Nekem mint sd kartya van benne,külső tároló

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1135) Vigyorka válasza zebede (#1129) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Hordozható háttértárnak.

Vigyorka

(#1136) Bferibörs válasza zebede (#1129) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni az SD kártyával kapcsolatban, hogy ha jól emlékszem jobb csak tározónak használni mivel a appokat ha oda telepítem lassítja a működésüket, mivel az SD kártya lassabb mint a belső tárhely ?

más: végig olvastam a topikot, sok beírást lementettem ami számomra hasznos lehet ha kézbe kapom a telót.
Nagyon sok fikázást olvastam ami minden topikban előfordul. A készülék nem hibátlan valószínűleg de javasolom a fikázóknak, hogy olvassanak bele az s7-edge,G5 , Z5 stb. fórumába . 150-200 Ft -os telefonok sem hibátlanok , a frissítésük sem pld. ha már itt tartunk.

Telefon vásárlás előtt állok, átbújtam a fenti topikokat is és akkor jött a Thor , ezt nem tudtam kihagyni , lehet ,hogy nem ez az emberek telefon álma de szerintem egy próbát megér ennyi pénzért és simán be is válhat bizonyos felhasználói rétegnek , - nem az igénytelensége miatt hanem a felhasználó szokásai miatt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1137) zebede


zebede
őstag

Ok, csak egy ötlet volt. :)

Akkor próbáljatok meg egy Wipe cache törlést Recovery-ből.
Vagy ha nem elég a cache, akkor onnan nyomjatok egy factory reset-et.

(#1138) Gaabe válasza zebede (#1132) üzenetére


Gaabe
tag

kicsit feljebb írtam, hogy ma reggel próbáltam és nem sikerült a frissítés, beragadt a rebootnál, semmilyen sd kártya nem volt benne. aztán egy kicsivel később próbáltam újra és már nem volt elérhető a frissítés.

(#1139) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na se belsőre,se külsőre állítva nem engedi a telepítést rebootnál beáll

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1140) zebede


zebede
őstag

Kettővel előbb leírtam mit próbáljatok. :U

[ Szerkesztve ]

(#1141) kicsizee válasza zebede (#1137) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Hogy hivod elő ennel a telónàl? Én próbáltam de csak kínai hieroglifák jöttek elő. A menüből nem engedi a factory resetet.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1142) zebede válasza kicsizee (#1141) üzenetére


zebede
őstag

1. - Telefon kikapcs.
2. - Bekapcsoló gomb és Hangerő gomb egyszerre nyomva tart kb. 10 másodpercig, a második rezgésig.
3. - Hangerő fel gombbal fel léptetni a "Recovery Mode"-ra
4. - Hangerő le gombbal kiválaszt.
5. - Megjelenik a halott droid "Nincs parancs"-al
6. - Hangerő fel és bekapcsoló gomb benyom
7. - Bejön a rendes Recovery menü
8. - Hangerő le gombbal "Wipe Cache partition" kiválaszt
9. - Bekapcsoló gombbal futtatni.
10.- Reboot system now - bekapcsoló gombbal.
Telefon újraindul.

11.- Újra próbálni az OTA frissítést.

Ha nem megy akkor újra belépni a Recovery menübe, de már "Wipe data/factory reset"-et futtatni.
Viszont ekkor mindent töröl.
És utána próbálni az OTA frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#1143) annulus válasza smithsys (#1128) üzenetére


annulus
aktív tag

Koszi a tesztet.
A toltes szerintem mar 42C-nel 0 lesz.
Most megneztem toltes kozben, 29-rol felment 38-ra, 22 perc alatt (utana is toltott meg, de feljebb mar nem ment, maradt 38C), kikapcsolt kijelzovel, uresen futva.
Ha ehhez jon meg a navi, screen on, autoguard, direkt napsutes..akkor garantaltan 42 fole megy, hiaba a klima.
Veszek egy szellozore valo tartot, igy legalabb a navival tudom majd hasznalni.
Szoval a hoelvezetese nem a legjobb.. :-(

Kiprobalom majd egy S5 minivel is ezeket, kivancsi leszek az eredmenyekre.

(#1144) annulus válasza zebede (#1111) üzenetére


annulus
aktív tag

Kosz az infot :R

(#1145) zebede válasza annulus (#1144) üzenetére


zebede
őstag

Frissítetted már?
Bár nem írnak ezzel kapcsolatban semmit, de hátha hozzányúltak ehhez is.

Tegnapelőtt kétszer két órát navigáltam vele, igaz ment a klíma rendesen, de a szélvédőn volt a tartóban.
Sigyc navival, full fényerőn a kijelző, plusz bluetooth-on nyomta a zenét aux-on keresztül az autórádióba és még rátölteni is bírt a töltő.

[ Szerkesztve ]

(#1146) Vigyorka válasza zebede (#1142) üzenetére


Vigyorka
senior tag

3. pont nem enged lépkedni..... :W

Vigyorka

(#1147) annulus válasza zebede (#1145) üzenetére


annulus
aktív tag

Igen, mar megvolt, a helyzet valtozatlan.

Lehet, hogy a te szelvedodon van vmi bevonat.
Nekem 23Cre allitott klimaval is tulhevult.

(#1148) zebede válasza Vigyorka (#1146) üzenetére


zebede
őstag

Szarügy. Próbáld újra, kikapcs - ismét belépni recoverybe...

(#1149) Gaabe válasza zebede (#1148) üzenetére


Gaabe
tag

nekem még mindig azt írja, hogy a rendszer naprakész, nem talál frissítést nálatok mi a helyzet?

(#1150) Vigyorka válasza zebede (#1148) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Megvárom a javítását frissítésnek...
Idáig nem volt problémám a telefonnal. :)

Vigyorka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.